Νέα

Άξια Ανδρεαδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thodoris66
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Από πότε έγινε πορνοστάρ αυτή ρε...έχει γυρίσει ταινία η έχω μείνει πίσω!!!
Screenshot_2024-04-08-00-56-06-664_com.android.chrome-edit.jpg
Το εχω δεί κι εγω και πραγματικά μου εφυγε η μαγκιά.....εψαξα οτι τσοντοσαιτ γνωρίζω μηπως και διαφεύγει κάτι απο ολους μας...ΔΕΝ...τι ξέρει ο γουγλης που εμεις αγνοούμε....άγνωστο!!!!!
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
330
Κριτικές
18
Like
2.538
Πόντοι
1.191
Α ρε Αξια περασμένα μεγαλεία!!
Αν καταφέρει και την πηδήξει κανείς ρε παιδιά ας μας πει εντυπώσεις.
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
330
Κριτικές
18
Like
2.538
Πόντοι
1.191
Το εχω δεί κι εγω και πραγματικά μου εφυγε η μαγκιά.....εψαξα οτι τσοντοσαιτ γνωρίζω μηπως και διαφεύγει κάτι απο ολους μας...ΔΕΝ...τι ξέρει ο γουγλης που εμεις αγνοούμε....άγνωστο!!!!
Μηπως είχε γυρισει παλιοτερα όταν είχε ακομα εγκεφαλικά κύτταρα αποκλειστικά για αγορές εξωτερικού.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Μηπως είχε γυρισει παλιοτερα όταν είχε ακομα εγκεφαλικά κύτταρα αποκλειστικά για αγορές εξωτερικού.
Αργουν να ταξιδέψουν πολλές φορές τα νέα αλλα φτάνουν καποια στιγμή...οχι φιλε μου δεν νομιζω (χωρίς να βάζω και το χέρι μου στην φωτιά)...καποιος θα το ήξερε και θα το κατέθετε...και θα γινόταν μουνοπανύγηρης!!!!
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Xαος στη κεφάλα της
 

Συνημμένα

  • 20240408_011739.jpg
    20240408_011739.jpg
    525,3 KB · Εμφανίσεις: 81

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Xαος στη κεφάλα της
Δεν ειναι για να κοροιδεύεις ομως τύπε μου...ειναι σοβαρή και λυπηρή η κατάσταση της....εδω οσοι γνωρίζουμε λέμε τα υπέρ και τα κατά της...και οποιος θέλει αποφασίζει οτι τον φωτίσει ο Μεγάλος...μέχρι εκει!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Τι περιμένεις ρε τυπε απο κάποια που ρούφαγε την κοκα με το μπουρί της σόμπας... και ποιος ξερει τι μπορεί να ρουφάει και τώρα.
Αδερφέ αν ρούφαγε κοκα δεν θα έπαιρνε τοσα κιλά που πήρε στάνταρ...η κοκαινη εχει την ιδιότητα να κοβει την όρεξη μαχαίρι γι αυτο και πολλοί στο σταρ σύστεμ ειδικά εκτος απο το δεδομένο ντοπάρισμα και την υπερδιέγερση που φέρνει και την χρειάζονται,την χρησιμοποιουν και ως μέσο αδυνατίσματος!!!!Μαλλον σε χάπια το έχει γυρίσει...σε συνδιασμό με "μαύρο" εξ ου και δεν θυμάται ποτε μιλήσατε και τι ειπατε...τεσπα αστο να παναγαμηθει...ειπαμε αρκετα κατατοπιστικά...μακάρι να επανέλθει σύντομα σε καποια φυσιολογικα επιπεδα!!!!!
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
330
Κριτικές
18
Like
2.538
Πόντοι
1.191
Αδερφέ αν ρούφαγε κοκα δεν θα έπαιρνε τοσα κιλά που πήρε στάνταρ...η κοκαινη εχει την ιδιότητα να κοβει την όρεξη μαχαίρι γι αυτο και πολλοί στο σταρ σύστεμ ειδικά εκτος απο το δεδομένο ντοπάρισμα και την υπερδιέγερση που φέρνει και την χρειάζονται,την χρησιμοποιουν και ως μέσο αδυνατίσματος!!!!Μαλλον σε χάπια το έχει γυρίσει...σε συνδιασμό με "μαύρο" εξ ου και δεν θυμάται ποτε μιλήσατε και τι ειπατε...τεσπα αστο να παναγαμηθει...ειπαμε αρκετα κατατοπιστικά...μακάρι να επανέλθει σύντομα σε καποια φυσιολογικα επιπεδα!!!!!
Είναι κρίμα γιατί είναι πολύ νέα για τέτοιο κάψιμο από τώρα!
Μακάρι η κοπέλα να συνέλθει πριν την φάνε τα drugs!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Είναι κρίμα γιατί είναι πολύ νέα για τέτοιο κάψιμο από τώρα!
Μακάρι η κοπέλα να συνέλθει πριν την φάνε τα drugs!

Είναι κρίμα γιατί είναι πολύ νέα για τέτοιο κάψιμο από τώρα!
Μακάρι η κοπέλα να συνέλθει πριν την φάνε τα drugs!
Δεν νομιζω οτι μονο τα ντρόγκια στο κανουν αυτό....πρέπει να κουβαλάει και τονους ψυχολογικά λογω των οικογενειακών της...συνδυασμός λίαν επικίνδυνος και δύσκολος να παλευτει αλλα...μακάρι να γινει ενα μικρο θαύμα και να το γυρίσει το παιχνίδι!!!!Μονο ειρωνία και τρολάρισμα δεν σηκώνει...οπως "στρωνει κανεις κοιμάται" οκ...αλλα η ανθρωπιά δεν έβλαψε κανέναν...τουλάχιστον αυτο!!!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.027
Like
30.183
Πόντοι
6.056
Αδερφέ αν ρούφαγε κοκα δεν θα έπαιρνε τοσα κιλά που πήρε στάνταρ...η κοκαινη εχει την ιδιότητα να κοβει την όρεξη μαχαίρι γι αυτο και πολλοί στο σταρ σύστεμ ειδικά εκτος απο το δεδομένο ντοπάρισμα και την υπερδιέγερση που φέρνει και την χρειάζονται,την χρησιμοποιουν και ως μέσο αδυνατίσματος!!!!Μαλλον σε χάπια το έχει γυρίσει...σε συνδιασμό με "μαύρο" εξ ου και δεν θυμάται ποτε μιλήσατε και τι ειπατε...τεσπα αστο να παναγαμηθει...ειπαμε αρκετα κατατοπιστικά...μακάρι να επανέλθει σύντομα σε καποια φυσιολογικα επιπεδα!!!!!
Δεν λεω οτι ρουφαει τωρα αλλα εχει ρουφηξει πολυ κοκα στα νιατα της και σε συνδυασμό με αυτα που ρουφάει σήμερα, ποντάρω και εγω στα χαπια, το εχει καψει και απαξ και καει δεν επανέρχεται το μυαλο με τιποτα ακομα και αν τα κοψεις ολα μαχαίρι... η ζημια εχει γινει και ειναι μη αναστρέψιμη.
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
330
Κριτικές
18
Like
2.538
Πόντοι
1.191
Δεν νομιζω οτι μονο τα ντρόγκια στο κανουν αυτό....πρέπει να κουβαλάει και τονους ψυχολογικά λογω των οικογενειακών της...συνδυασμός λίαν επικίνδυνος και δύσκολος να παλευτει αλλα...μακάρι να γινει ενα μικρο θαύμα και να το γυρίσει το παιχνίδι!!!!Μονο ειρωνία και τρολάρισμα δεν σηκώνει...οπως "στρωνει κανεις κοιμάται" οκ...αλλα η ανθρωπιά δεν έβλαψε κανέναν...τουλάχιστον αυτο!!!!!
Το ένα τραβάει το άλλο,ψυχολογικα,φήμη και ποιος ξέρει τι άλλο εφεραν και τα drugs και καταληξαμε εδώ.
Περαν του χαβαλέ που κάνουμε όντως η υγεία ειναι πάνω από όλα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.027
Like
30.183
Πόντοι
6.056
Πάντως αν δεν ηταν καμένη στο μυαλο, με αυτο το επάγγελμα που διάλεξε να κάνει θα ειχε βγάλει πολλα λεφτα...
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Δεν λεω οτι ρουφαει τωρα αλλα εχει ρουφηξει πολυ κοκα στα νιατα της και σε συνδυασμό με αυτα που ρουφάει σήμερα, ποντάρω και εγω στα χαπια, το εχει καψει και απαξ και καει δεν επανέρχεται το μυαλο με τιποτα ακομα και αν τα κοψεις ολα μαχαίρι... η ζημια εχει γινει και ειναι μη αναστρέψιμη.
Επανέρχονται ολα αναλογως την προσωπικη δύναμη ψυχής και θέληση του ατόμου...με πληρη απεξάρτηση και χρόνια ψυχιατρική υποστήριξη εννοειται....επειδη κι εγω στο παρελθον εχω περάσει απο κατάθλιψη και εχω μιλησει αρκετα με ειδικους σε αυτο καταληγουν ολοι...μενουν καποια "σημάδια" φυσικά αλλα ο εγκεφαλος εχει την ιδιοτητα να αναπλάθεται εφοσον δεν υπάρχει εκ γενετης καποιο ελλάτωμα...μετα λογου γνώσεως στο λέω!!!!Βεβαια για την συγκεκριμένη δεν πολυπιστεύω στην δυναμη και την θέληση της...αλλα ποτε δεν ξέρεις!!!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Εγώ θεωρώ ότι θ κάνει απίστευτο γαμησι …και θα λέει ναι σε όλα…έτσι μ δείχνει ….το κορμί της είναι για πολλά γαμησια ειδικα οι βυζαρες της
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
95
Like
12.852
Πόντοι
18.036
Κατάλαβα....σου ειχε φτάσει η πουτσα στο στομα απο τις καβλες οποτε που να το ζυγίσεις σωστά...μα κι εγω λιγο τον Οκτώβρη που μιλαγα στο τηλεφωνο με τις ωρες μαζι της ημουν σε φάση να το στάξω το 200ρι αλλα ευτυχως φάνηκε πολυ συντομα η ρωγμή στο "κάρτερ" της και μαζεύτηκα...ζόμπι κανονικο λέμε δεν ειχε κανεναν οιρμό στην ομιλια της!!!Αν το ειχα κλεισει με γραπτά μηνυματα και τα τυπικα μονο θα κλαίγαμε μαζι τώρα...by the way...παραθέτω την πιο προσφατη αφιλτραριστη φωτο που βλέπω αυτη την στιγμή...απο κορμι...θάνατος!!!
αξια.jpg
Αφιλτράριστη;Ειναι βέβαιο;
Δηλαδή εχασε τόσα κιλά;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
957
Κριτικές
2
Like
3.284
Πόντοι
446
Αφιλτράριστη;Ειναι βέβαιο;
Δηλαδή εχασε τόσα κιλά;
Βαζει συχνα τετειες απειραχτες....δειχνει να ειναι σε καλη φαση σωματικα!!!!Ετσι κι αλλιως με 1.77 υψος τα παραπανισια δεν δειχνουν ασχημα πανω της!!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
εχουμε κανένα νέο για την κοπέλα?την έχει γαμησει κανείς πρόσφατα?ειναι καλη τλκ στο κρεβάτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom