Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WaveringRad823

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
19
Like
25
Πόντοι
0
Παίδες την επομενη Παρασκευη θα περασουμε με τους κολλητους απο το μαγαζι. Αν καποιος ξερει για prive τι γινεται και ποσο ας στειλει ενα μηνυμα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Φιλοι ολα τα Queens ειναι πεταμενα λεφτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Φιλε δεν ξερω αν εχουν φτιαξει τελευταια στο παρελθον εχω δοκιμασει πριβε κλπ και θρηνησα τα λεφτα μου. Να ξερεις οτι η αρνητικη κριτικη πηγαζει απο παρα πολλες κακες εως κακκιστες εμπειρειες σε ολη την αλυσιδα. Τα εχουν πει και αλλοι συναγωνιστες. Εγω θεωρω ατι ειναι πεταμενα λεφτα γιατι οι υπηρεσιες που συμφωνηθηκαν δεν τηρηθηκαν υπηρξε fake προμοσιον απο αισχρα γκαρσονια κλπ. Τελευται δεν εχω παει αν εφτιαξαν και εγιναν γουαου θα το παρω πισω. Παντως η περιγραφη 3 ποστς παραπανω απο φιλο TyposPadou ειναι ακριβως οτι εχω ζησει και εγω. Αν αυτο που περιγραφιε δεν ειναι πεταμενα λεφτα δεν ξερω τι ειναι
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Δυστυχώς δεν γνωρίζω έχω προ καραντίνας να πάω αν έχεις πάει κάποιος πρόσφατα και έχει δει ένα μωρό 1.80 γεμάτο τατουάζ με βυζάρες μελαχρινό και πόδια 1 μέτρο με το όνομα Εβίτα παρακαλώ να ενημερώσει ?
Παικτη παρε ινστα μπας κ ηρεμησεις evita_mus
 

RagnarLothbr0k1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια που δηλωνει Λιλου στο ονομα ξερει κανεις αν λεει τιποτα ;
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.127
Πόντοι
14.175
Περασμά τις προάλλες από το Athens μετά από αρκετό καιρό. Τα πράγματα είναι όπως γράφτηκαν πιο πριν ελάχιστες είναι αυτές που σηκώνονται από το τραπέζι τους. Αρκετές βολεύτονται με κερασμένο ποτό όσες πλησιάσανε πρώτα ζητήσανε ποτό και μετά χορό. Υπήρχε και μια με αρκετά τατουάζ που το έπαιζε ντιβα καθότανε στην άλλη άλρη του μαγαζιού και κοίταζε με ύφος βασίλισσας της Αγγλίας. Αλλη μια γυρναγε γυρω γυρω στην είσοδο χωρίς να κάνει τίποτα και μάλιστα αυτές οι δυο μιλάγανε μεταξύ τους. Έχει πέσει αρκετά το επίπεδο στις γυναίκες καμμία σχέση με πριν.
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Φιλε δεν ξερω αν εχουν φτιαξει τελευταια στο παρελθον εχω δοκιμασει πριβε κλπ και θρηνησα τα λεφτα μου. Να ξερεις οτι η αρνητικη κριτικη πηγαζει απο παρα πολλες κακες εως κακκιστες εμπειρειες σε ολη την αλυσιδα. Τα εχουν πει και αλλοι συναγωνιστες. Εγω θεωρω ατι ειναι πεταμενα λεφτα γιατι οι υπηρεσιες που συμφωνηθηκαν δεν τηρηθηκαν υπηρξε fake προμοσιον απο αισχρα γκαρσονια κλπ. Τελευται δεν εχω παει αν εφτιαξαν και εγιναν γουαου θα το παρω πισω. Παντως η περιγραφη 3 ποστς παραπανω απο φιλο TyposPadou ειναι ακριβως οτι εχω ζησει και εγω. Αν αυτο που περιγραφιε δεν ειναι πεταμενα λεφτα δεν ξερω τι ειναι
Καμμια ιδεα για το που παιρνεις value for money και δεν ειναι πεταμενα λεφτα?
 

Nick sklav

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει το ινστα της Μαρινας απο athens queens; Ενα Μπαμπατσικο μωρο ειναι
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
833
Κριτικές
12
Like
2.323
Πόντοι
496
Εχουμε κανα νεο απο τον χωρο. Ειναι κανενα παιδι τωρα εκει να μας δωσει καμια πληροφορια.
Οπως ρωτησε ενας ποιο πανω αυτη η λουλου ειναι ακομα;
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Περασμά τις προάλλες από το Athens μετά από αρκετό καιρό. Τα πράγματα είναι όπως γράφτηκαν πιο πριν ελάχιστες είναι αυτές που σηκώνονται από το τραπέζι τους. Αρκετές βολεύτονται με κερασμένο ποτό όσες πλησιάσανε πρώτα ζητήσανε ποτό και μετά χορό. Υπήρχε και μια με αρκετά τατουάζ που το έπαιζε ντιβα καθότανε στην άλλη άλρη του μαγαζιού και κοίταζε με ύφος βασίλισσας της Αγγλίας. Αλλη μια γυρναγε γυρω γυρω στην είσοδο χωρίς να κάνει τίποτα και μάλιστα αυτές οι δυο μιλάγανε μεταξύ τους. Έχει πέσει αρκετά το επίπεδο στις γυναίκες καμμία σχέση με πριν.
ναι , το εχω διαπιστωσει κι εγω αυτο το στυλ στο συγκεκριμενο μαγαζι , περισσοτερο απ ολα τα αλλα , και εχω παει σε ολα...ποιος ξερει , ισως οι ιδιοκτητες ναχουν προβλημα συνεννοησης με τις κοπελλες...ισως και γι αυτο ναναι κλειστο τοσον καιρο , τη στιγμη που πολλα αλλα ειαι ηδη ανοικτα και λειτουργουν...
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.424
Πόντοι
1.191
Γειά σας το Athens αυτή την περίοδο λειτουργεί σκεφτόμαστε με την παρέα μου να πάμε σε ένα στριπ σήμερα τις προάλλες είχαμε πάει και δεν λειτουργούσε μας είπαν για γκάζι τώρα δουλεύει κανονικά
 

freespirit(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Μήπως πήγε κανείς πρόσφατα στο εν λόγω ίδρυμα; Ακόμα ισχυεί αυτό που χε ειπωθεί ότι οι κοπέλες δεν γυρίζουν καθόλου τα τραπέζια; από εμφάνιση ρόστερ και διάρκεια χορού υπάρχει κάποια πρόσφατη ενημέρωση;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Εχει πολυ μπαζο και τα καλα ειναι αρπακτικα προσοχη στην Εβα ομορφη με μογγολικα χαρακτηριστικα....μακρυα απο πριβε μαζι της, ορισμος του αρπακτικου το νου σας
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Μήπως πήγε κανείς πρόσφατα στο εν λόγω ίδρυμα; Ακόμα ισχυεί αυτό που χε ειπωθεί ότι οι κοπέλες δεν γυρίζουν καθόλου τα τραπέζια; από εμφάνιση ρόστερ και διάρκεια χορού υπάρχει κάποια πρόσφατη ενημέρωση;
πραγματι , οι κοπελλες δεν πανε στα τραπεζια , απορω πως δεν εχει κλεισει ακομα...ή πως δεν τους εχουν πει τιποτα οι ιδιοκτητες...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.443
Πόντοι
3.886
Έχει πάρει κανείς πριβέ την Μαρίνα;Να μας πει εντυπώσεις;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
402
Like
817
Πόντοι
81
Εχει πολυ μπαζο και τα καλα ειναι αρπακτικα προσοχη στην Εβα ομορφη με μογγολικα χαρακτηριστικα....μακρυα απο πριβε μαζι της, ορισμος του αρπακτικου το νου σας
Καλησπέρα φίλε έχω πάει την τελευταία βδομάδα δύο φορές στ Αθενς κ έχω πάρει την Εύα που λες γ 4:χορούς ή τύπισσα κάνει αισθησιακό χορό κ γενικά βγάζει πολύ καυλα με αυτά τ μαύρα εσώρουχα όταν της είπα γ πριβέ μου είπε 100 ευρώ κ την ρωτάω τι προσφέρει σε αυτό κ είπε ούτε σεξ ούτε πίπα μόνο χορεύει γυμνή κ σε βοηθάει ν τελειώσεις κάθεται μαζί σου μισή ώρα μέσα είπε..Και την ρώτησα τ πριβέ είναι 35 Κ 70 τ διπλό κ τώρα τ Πάσχα 40 κ 80 μα της δώσω αυτά τ λεφτά κ Όχι 100 γ τις ίδιες υπηρεσίες κ είπε ότι αυτή κάνει μόνο το πριβέ των 100 ευρώ..
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους, του τελευταίους 3-4 μήνες έχω δεν έχω δεί την Σοφία καθόλου, μήπως κάποιος γνωρίζει που βρίσκεται και μπορεί να ενημερώσει.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα!
Μια κοπελλα ονοματι μολλυ απο ουκρανια ψιλοπιτσιρικα ξερεται ποιες μερες ειναι στο athens queens?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom