Νέα

Αφέντρες insta-fb

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kulte
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kulte

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
0
Έχουν ξεφυτρώσει αρκετές.
Έχετε δοκιμασει ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
1
Like
5.231
Πόντοι
1.056
Έχουν ξεφυτρώσει αρκετές.
Έχετε δοκιμασει ;
Ναι όντως σα τα μανηταρια αλλά ότι δηλώνουν αφέντρες δε σημαίνει ότι είναι κιόλας!
Εγώ απορώ γτ παίζουν τόσες πολλές αφέντρες,dom κτλ και υποτακτικές είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και κυρίως σε κλειστό κυκλο
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Ναι όντως σα τα μανηταρια αλλά ότι δηλώνουν αφέντρες δε σημαίνει ότι είναι κιόλας!
Εγώ απορώ γτ παίζουν τόσες πολλές αφέντρες,dom κτλ και υποτακτικές είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και κυρίως σε κλειστό κυκλο
Γιατι αφεντρα μπορει να το παιξει η καθε χοντρή και ασχημη και να εχει ωραίους άντρες να την υπηρετουν....
Η υποτακτική και εμφανίσημη, θα τους έχει έτσι και αλλιως... δεν χρειαζεται να το βγάλει προς τα έξω.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Για τα φράγκα το κάνουν δεν ξέρουν ότι έχουν γνώση οι φύλακες
 
OP
OP
K

kulte

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
0
Αμα γινεις λιγο πιο συγκεκκριμένος και γράψεις προφιλ θα μπορεσουμε να σου δωσουμε και απαντηση
ελεονωρα δογκανου φβ
και αυτη μου σκασε στο ινστα προσφατα
 
OP
OP
K

kulte

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
0
προφανως υπαρχει ζητηση και ξεφυτρωνουν αφεντρες και οχι υποτακτικτες.
προφανως κινητρο τα λεφτα.
εχετε εμπειριες με next door mistresses?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
90% λένε ότι κάνουν αποκλειστικά findom :headbang:
9% λένε ότι αποκλειστικά πουλάνε φορεμένα παπούτσια, εσώρουχα ή φώτος και βιντεάκια:headbang:
1% (ίσως λέω και μεγάλο ποσοστό) είναι αληθινές
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
90% λένε ότι κάνουν αποκλειστικά findom :headbang:
9% λένε ότι αποκλειστικά πουλάνε φορεμένα παπούτσια, εσώρουχα ή φώτος και βιντεάκια:headbang:
1% (ίσως λέω και μεγάλο ποσοστό) είναι αληθινές
Και με findom ασχολουμαι και εσώρουχα/παπούτσια πουλάω αλλά είμαι κ αληθινή και ναι μεν θέλω τα δωράκια μου αλλά δεν κοιτάω να σου πάρω ότι έχεις κ δεν έχεις στην διαθήκη σου! Από την άλλη άμα θες εσυ να τα δώσεις εγώ τα δέχομαι! Με χιούμορ πάντα..
Βάζω κ κάποια μηνυματα κάτω από 2 διαφορετικά άτομα.. μια φορά σεσσιον με τον έναν.. πάνω από 10 με τον άλλον! Γνώμες δικές σας
 

Συνημμένα

  • 03E5E136-D3FF-4DF4-9AE7-F6CE1334FBDA.png
    03E5E136-D3FF-4DF4-9AE7-F6CE1334FBDA.png
    264,2 KB · Εμφανίσεις: 211
  • 89A7AB1C-28A8-4DC8-895F-E867D110516C.png
    89A7AB1C-28A8-4DC8-895F-E867D110516C.png
    292,4 KB · Εμφανίσεις: 176

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
946
Πόντοι
81
Και με findom ασχολουμαι και εσώρουχα/παπούτσια πουλάω αλλά είμαι κ αληθινή και ναι μεν θέλω τα δωράκια μου αλλά δεν κοιτάω να σου πάρω ότι έχεις κ δεν έχεις στην διαθήκη σου! Από την άλλη άμα θες εσυ να τα δώσεις εγώ τα δέχομαι! Με χιούμορ πάντα..
Βάζω κ κάποια μηνυματα κάτω από 2 διαφορετικά άτομα.. μια φορά σεσσιον με τον έναν.. πάνω από 10 με τον άλλον! Γνώμες δικές σας
Αληθινή απορία.
Μια αφέντρα πως χύνει? Εννοώ μπορεί να τελειώσει επί το έργον? Δεν πρέπει να γαμηθεί ή να την περάσουν ένα καλό πινελο?

Και μια δεύτερη.
Αρέσει γενικά (απ' όσο γνωρίζεις) στις αφέντρες το σεξ με παραδοσιακούς ρόλους?
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Αληθινή απορία.
Μια αφέντρα πως χύνει? Εννοώ μπορεί να τελειώσει επί το έργον? Δεν πρέπει να γαμηθεί ή να την περάσουν ένα καλό πινελο?

Και μια δεύτερη.
Αρέσει γενικά (απ' όσο γνωρίζεις) στις αφέντρες το σεξ με παραδοσιακούς ρόλους?
Εγώ συνήθως τελειώνω με την γλώσσα του σκλαβου, από εκεί κ πέρα δεν έχω βρει κάποιον άξιο μέχρι στιγμής για να κάνω σεξ μαζί του
Τώρα το αν αρέσει σε αλλες κύριες αυτό δεν το ξέρω να σου πω την αλήθεια
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Αληθινή απορία.
Μια αφέντρα πως χύνει? Εννοώ μπορεί να τελειώσει επί το έργον? Δεν πρέπει να γαμηθεί ή να την περάσουν ένα καλό πινελο?

Και μια δεύτερη.
Αρέσει γενικά (απ' όσο γνωρίζεις) στις αφέντρες το σεξ με παραδοσιακού

Αληθινή απορία.
Μια αφέντρα πως χύνει? Εννοώ μπορεί να τελειώσει επί το έργον? Δεν πρέπει να γαμηθεί ή να την περάσουν ένα καλό πινελο?

Και μια δεύτερη.
Αρέσει γενικά (απ' όσο γνωρίζεις) στις αφέντρες το σεξ με παραδοσιακούς ρόλους?
Στη δεύτερη απορία σου η απάντηση είναι ότι τους αρέσει και τους παραρεσει, αλλά δεν πάνε με τον κάθε πικραμενο λιγούρη. Παντα υπάρχει κάποιος τυχερός
Στην πρώτη απορία, θα σου απαντήσει η καθ ύλην αρμόδια
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Και με findom ασχολουμαι και εσώρουχα/παπούτσια πουλάω αλλά είμαι κ αληθινή και ναι μεν θέλω τα δωράκια μου αλλά δεν κοιτάω να σου πάρω ότι έχεις κ δεν έχεις στην διαθήκη σου! Από την άλλη άμα θες εσυ να τα δώσεις εγώ τα δέχομαι! Με χιούμορ πάντα..
Βάζω κ κάποια μηνυματα κάτω από 2 διαφορετικά άτομα.. μια φορά σεσσιον με τον έναν.. πάνω από 10 με τον άλλον! Γνώμες δικές σας

Αφού είστε αληθινή θα χαρώ κάποια στιγμή αν βολέψει να βρεθούμε και από κοντά. Υπάρχει κάποιο link επικοινωνίας;
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
https://allmylinks.com/goddessdiaa εδώ έχω κάποια λινκς που μπορείς να δεις παραπάνω φωτογραφιες απο μένα. Για επικοινωνία είτε απο εδώ είτε απο Twitter είτε από fetlife
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
21
Like
20
Πόντοι
0

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Kυρια Ντια δεν θα φτιαξετε αλλο προφιλ στο ινσταγκραμ ε?
Καλή ερώτηση. Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια γιατί το ινσταγκραμ δεν με αφήνει να φτιάξω καινούργιο λογαριασμό (μετά από 4-5 προφίλ που μου κατέβασε) οπότε τώρα θα δούμε τι θα γίνει με αυτό το θέμα. Πάντως σίγουρα δεν θα το αφήσω έτσι γιατί στο ινστα ανέβαζα το περισσότερο υλικό μου.
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
καλησπερα εχουμε καμια ιδεα για αυτη;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom