Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 935K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.497
Πόντοι
3.786
Παίκτη αυτό το παράπονο έχει εκφραστεί κατά καιρούς και από άλλα ζευγάρια. Άλλωστε όπως και οπουδήποτε αλλού ο καθένας επιλέγει σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια.

Για να κάνω το δικηγόρο του αφεντικού ,η πρότασή σου είναι κάπως δύσκολο να εφαρμοστεί. Εννοείται ότι κόβουν ανώμαλους, τύπους που ζέχνουν, μεγάλες παρέες και μπαχαλάκηδες ,είναι όμως δύσκολο να αφήνουν μόνο τους όμορφους και νέους για τους παρακάτω λόγους:
- Το μαγαζί χρειάζεται τα χρήματα, συνήθως όσοι πάνε νωρίς μπαίνουν και μέσα. Άλλωστε δε μπορεί να ξέρεις αν θα έρθουν αργότερα οι νέοι και ωραίοι και πόσοι θα είναι.
- Το μαγαζί δε θέλει να χάσει τους ματάκηδες που ξέρουν ότι δε θα γαμήσουν παίρνουν όμως το μάτι τους με πολιτισμένο τρόπο.
- Τα γούστα είναι υποκειμενικά. Μπορεί ένα ζευγάρι να γουστάρει άντρες γύρω στα 40 ας πούμε για δικούς τους λόγους. Μια γυναίκα μπορεί να γουστάρει κοντούς ή πολύ αδύνατους ,ποτέ δεν ξέρεις.
- Υπάρχουν και ζευγάρια που τους αρέσει να το κάνουν και να τους βλέπουν. Οι μόνοι άντρες δηλαδή έχουν και αυτό το ρόλο.
- Υπάρχουν και γυναίκες που ικανοποιούνται να πηγαίνουν με πολλούς άντρες χωρίς να κάνουν ιδιαίτερες διακρίσεις.
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Το ποστ μου αφορά κυρίως τον ιδιοκτήτη του κλαμπ.
Επίσκεψη ημέρα Πέμπτη (ζευγάρι) μετά από αρκετό καιρό.
Μεγάλη απογοήτευση τόσο από το dress code των κυριών που αρκετές έρχονται κατευθείαν από τη λαϊκή της γειτονιάς μα η αποθέωση ήταν οι μπαλαντέρ.
Και μιλώ και από εμφάνιση και από ντύσιμο.
Αγαπητέ ιδιοκτήτη όταν πάμε τα ζευγάρια Πέμπτες και Κυριακές σημαίνει κατά κύριο λόγο ότι επιθυμούμε τις τρίο η gang καταστάσεις.
Όμως μην βάζετε μέσα όποιον να ναι.
Μία καλή σκέψη είναι να σκεφτείς... Η γυναίκα μου θα πήγαινε τώρα με αυτόν;;;;
Ντύσιμο, ηλικία, πρόσωπο, σώμα....
Αν μη τι άλλο να είναι ο άλλος περιποιημένος.
Μπήκαμε μέσα και βάλαμε τα γέλια με αυτά που είδαμε.
Λιγάκι προσοχή σε αυτό και κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μαγαζί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ποστ μου αφορά κυρίως τον ιδιοκτήτη του κλαμπ.
Επίσκεψη ημέρα Πέμπτη (ζευγάρι) μετά από αρκετό καιρό.
Μεγάλη απογοήτευση τόσο από το dress code των κυριών που αρκετές έρχονται κατευθείαν από τη λαϊκή της γειτονιάς μα η αποθέωση ήταν οι μπαλαντέρ.
Και μιλώ και από εμφάνιση και από ντύσιμο.
Αγαπητέ ιδιοκτήτη όταν πάμε τα ζευγάρια Πέμπτες και Κυριακές σημαίνει κατά κύριο λόγο ότι επιθυμούμε τις τρίο η gang καταστάσεις.
Όμως μην βάζετε μέσα όποιον να ναι.
Μία καλή σκέψη είναι να σκεφτείς... Η γυναίκα μου θα πήγαινε τώρα με αυτόν;;;;
Ντύσιμο, ηλικία, πρόσωπο, σώμα....
Αν μη τι άλλο να είναι ο άλλος περιποιημένος.
Μπήκαμε μέσα και βάλαμε τα γέλια με αυτά που είδαμε.
Λιγάκι προσοχή σε αυτό και κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μα
Εγω προσωπικά όσες φορές εχω πάει έχει όμορφο κόσμο γιατί έχει πολλή σκληρή πόρτα από θεμα out fit συγκεκριμένα την περασμένη πέμπτη ήμουν και εγω με τον σύζυγο στο 2+2 και περάσαμε πολυ ομορφα με νεαρα ζευγάρια και ειχε γιαυτόν τον καιρό αρκετό κόσμο, απορώ πως εσεις ειδατε ολα τα ζευγαρια κακασχημα και επισης ολοι οι singles να ειναι ερχομενη απο λαικες ειναι αδιανοητο ! το πιο πιθανον να εχεις φαει πορτα και γιαυτο γράφεις ολες αυτές της ανακρίβειες !
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
Εγω προσωπικά όσες φορές εχω πάει έχει όμορφο κόσμο γιατί έχει πολλή σκληρή πόρτα από θεμα out fit συγκεκριμένα την περασμένη πέμπτη ήμουν και εγω με τον σύζυγο στο 2+2 και περάσαμε πολυ ομορφα με νεαρα ζευγάρια και ειχε γιαυτόν τον καιρό αρκετό κόσμο, απορώ πως εσεις ειδατε ολα τα ζευγαρια κακασχημα και επισης ολοι οι singles να ειναι ερχομενη απο λαικες ειναι αδιανοητο ! το πιο πιθανον να εχεις φαει πορτα και γιαυτο γράφεις ολες αυτές της ανακρίβειες !
Το πιο πιθανο ειναι να κανεις εσυ διαφημηση.
Οπως και ειναι απιθανο εσυ να εχεις παιξει με μπαλαντερ. με γυναικα ναι
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
180
Πόντοι
0
Εγω προσωπικά όσες φορές εχω πάει έχει όμορφο κόσμο γιατί έχει πολλή σκληρή πόρτα από θεμα out fit συγκεκριμένα την περασμένη πέμπτη ήμουν και εγω με τον σύζυγο στο 2+2 και περάσαμε πολυ ομορφα με νεαρα ζευγάρια και ειχε γιαυτόν τον καιρό αρκετό κόσμο, απορώ πως εσεις ειδατε ολα τα ζευγαρια κακασχημα και επισης ολοι οι singles να ειναι ερχομενη απο λαικες ειναι αδιανοητο ! το πιο πιθανον να εχεις φαει πορτα και γιαυτο γράφεις ολες αυτές της ανακρίβειες !Ημαθί

Εγω προσωπικά όσες φορές εχω πάει έχει όμορφο κόσμο γιατί έχει πολλή σκληρή πόρτα από θεμα out fit συγκεκριμένα την περασμένη πέμπτη ήμουν και εγω με τον σύζυγο στο 2+2 και περάσαμε πολυ ομορφα με νεαρα ζευγάρια και ειχε γιαυτόν τον καιρό αρκετό κόσμο, απορώ πως εσεις ειδατε ολα τα ζευγαρια κακασχημα και επισης ολοι οι singles να ειναι ερχομενη απο λαικες ειναι αδιανοητο ! το πιο πιθανον να εχεις φαει πορτα και γιαυτο γράφεις ολες αυτές της ανακρίβειες !
Βρισκόμαστε στο χώρο εγώ και η σύζυγος μου 15 χρόνια
Θεωρώ το συγκεκριμένο μαγαζί το καλύτερο από τα τρία.
Δεν έχω κανένα σκοπό να δυσφημισω το χώρο.
Παράθεσα μια προσωπική παρατήρηση προς τον ιδιοκτήτη για να προσέξει περισσότερο το κόσμο που βάζει στο μαγαζί και να το κάνει ακόμα καλύτερο.
Εάν εσείς θέλετε να πηγαίνετε με τον κάθε κατά καημένο λιγούρι είναι δικαίωμα σας.
Μπορείτε να πάτε και στην οδό Γερανίου έχει πολλούς Πακιστανούς με ωραίο out fit για τα γούστα σας
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Βρισκόμαστε στο χώρο εγώ και η σύζυγος μου 15 χρόνια
Θεωρώ το συγκεκριμένο μαγαζί το καλύτερο από τα τρία.
Δεν έχω κανένα σκοπό να δυσφημισω το χώρο.
Παράθεσα μια προσωπική παρατήρηση προς τον ιδιοκτήτη για να προσέξει περισσότερο το κόσμο που βάζει στο μαγαζί και να το κάνει ακόμα καλύτερο.
Εάν εσείς θέλετε να πηγαίνετε με τον κάθε κατά καημένο λιγούρι είναι δικαίωμα σας.
Μπορείτε να πάτε και στην οδό Γερανίου έχει πολλούς Πακιστανούς με ωραίο out fit για τα γούστα σας
Απλά δεν φτάνει που ήσαστε ψευδείς για ότι γράψατε ήσαστε και γελοίος προφανώς !
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο έχεις …όλα καλά αλλά Κυριακή και Πέμπτη θέλει προσοχή.,,,όμως ο ιδιοκτήτης προσπαθεί .έκοψε τον kostaki27 …κακές γλωσες λένε ότι ερχόταν άπλυτος από τα υποβρύχια .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Συνημμένα

  • received_2567599893393880.mp4
    1 MB · Εμφανίσεις: 0

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
29
Like
33
Πόντοι
0
@kostaki27, εχεις επικοινωνιακο προβλημα, σοβαρο. Η δεν σου εμαθαν απο το σπιτι σου ή ηταν επιλογη σου στην πορεία (της μιζερης απο τι φαινεται ζωης σου) να συμπεριφερεσαι με αυτο τον τροπο. Σε λυπαμαι πραγματικα, μακαρι να βρεις βοηθεια καπου.
Αλοιμονο ,οποία μπλέξει με τέτοιο τύπο.
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
180
Πόντοι
0
Απλά δεν φτάνει που ήσαστε ψευδείς για ότι γράψατε ήσαστε και γελοίος προφανώς !

Απλά δεν φτάνει που ήσαστε ψευδείς για ότι γράψατε ήσαστε και γελοίος προφανώς !
Εγω θα συνεχίσω να σας μιλώ στο πληθυντικό.
Σας θυμίζουν τίποτα τα παρακάτω λόγια;;;
Τα είχατε γράψει εσείς πέρυσι.
Αγαπητή κυρία γνωρίζουμε ότι είστε η σύζυγος του ιδιοκτήτη και αναλόγως τα post παίρνετε και την ανάλογη "πλευρά".

"Καλά κάνει και έχει φεις κοντρόλ, μπράβο στα παιδιά που το κάνουν αυτό, δεν μπορεί να μπαίνουν σε κλαμπ άτομα που η εξωτερική τους εμφανίσει είναι λες και πάνε σε λαϊκή για ψώνια η άτομα που βρομάνε όταν τους πλησιάζεις ….όχι παιδιά εγώ είμαι αντίθετη σε όσα γράφονται περί φεις κοντρόλ που έχουν κάποια κλαμπ. Συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε εγώ και ο σύζυγος μου σε κλαμπ της παραλιακής και μέσα είχε άτομα στο διπλανό τραπέζι μας με σαγιονάρες και σορτς, δεν θα ξαναπάω σε αυτό το κλαμπ διότι η κατηγορία ήταν δεύτερης κατηγορίας ! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
180
Πόντοι
0
Παίκτη αυτό το παράπονο έχει εκφραστεί κατά καιρούς και από άλλα ζευγάρια. Άλλωστε όπως και οπουδήποτε αλλού ο καθένας επιλέγει σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια.

Για να κάνω το δικηγόρο του αφεντικού ,η πρότασή σου είναι κάπως δύσκολο να εφαρμοστεί. Εννοείται ότι κόβουν ανώμαλους, τύπους που ζέχνουν, μεγάλες παρέες και μπαχαλάκηδες ,είναι όμως δύσκολο να αφήνουν μόνο τους όμορφους και νέους για τους παρακάτω λόγους:
- Το μαγαζί χρειάζεται τα χρήματα, συνήθως όσοι πάνε νωρίς μπαίνουν και μέσα. Άλλωστε δε μπορεί να ξέρεις αν θα έρθουν αργότερα οι νέοι και ωραίοι και πόσοι θα είναι.
- Το μαγαζί δε θέλει να χάσει τους ματάκηδες που ξέρουν ότι δε θα γαμήσουν παίρνουν όμως το μάτι τους με πολιτισμένο τρόπο.
- Τα γούστα είναι υποκειμενικά. Μπορεί ένα ζευγάρι να γουστάρει άντρες γύρω στα 40 ας πούμε για δικούς τους λόγους. Μια γυναίκα μπορεί να γουστάρει κοντούς ή πολύ αδύνατους ,ποτέ δεν ξέρεις.
- Υπάρχουν και ζευγάρια που τους αρέσει να το κάνουν και να τους βλέπουν. Οι μόνοι άντρες δηλαδή έχουν και αυτό το ρόλο.
- Υπάρχουν και γυναίκες που ικανοποιούνται να πηγαίνουν με πολλούς άντρες χωρίς να κάνουν ιδιαίτερες διακρίσεις.
Κατανοητά όλα.
Αλλά εγώ μιλώ από την πλευρά μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.800
Like
14.389
Πόντοι
2.256
8/10 σε αυτό το νήμα, παίζει μαδομούνι!!! Άντε τώρα ένα ντροπαλό ζευγάρι που θέλει να μπει στο χώρο των swingers club, να έχει ψυχή να το τολμήσει!!! Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Είναι μικρή η αγορά στην Αττική και ο ανταγωνισμός είναι πολύ μεγάλος!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
:buck2::cheesy::wink::grin:
 

Συνημμένα

  • received_811516753854089.mp4
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 0

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Επίσκεψη μετά από καιρό.
Μου έκαναν εντύπωση 2 πράγματα: 1. πόσο λίγο κόσμο είχε (συνήθως τα Σάββατα γίνεται χαμός) / 2. πόσο καλό/νέο κόσμο είχε.
Υποθέτω η εξήγηση και για τα δύο ήταν η ειδική βραδιά με υποχρεωτική ενδυμασία (εσώρουχα).

Πολλοί δεν θα τόλμησαν να πάνε μόνο με εσώρουχα. Και όσοι τόλμησαν είχαν αρκετή αυτοπεποίθηση για να το υποστηρίξουν.
Σέρβις-καθαριότητα ήταν σε υψηλό επίπεδο.

Κρίμα που ο κόσμος δεν στηρίζει τη θεματολογία και την πρωτοβουλία.
Ακριβώς το αντίθετο με το εξωτερικό, όπου ο κόσμος πάει στα swinger clubs για να νιώσει απελευθερωμένος και σέξι.
Εδώ η νοοτροπία είναι ακόμα πάμε να πιούμε το ποτό μας, να πάρουμε μάτι στα δωμάτια κλπ κλπ
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
Επίσκεψη μετά από καιρό.
Μου έκαναν εντύπωση 2 πράγματα: 1. πόσο λίγο κόσμο είχε (συνήθως τα Σάββατα γίνεται χαμός) / 2. πόσο καλό/νέο κόσμο είχε.
Υποθέτω η εξήγηση και για τα δύο ήταν η ειδική βραδιά με υποχρεωτική ενδυμασία (εσώρουχα).

Πολλοί δεν θα τόλμησαν να πάνε μόνο με εσώρουχα. Και όσοι τόλμησαν είχαν αρκετή αυτοπεποίθηση για να το υποστηρίξουν.
Σέρβις-καθαριότητα ήταν σε υψηλό επίπεδο.

Κρίμα που ο κόσμος δεν στηρίζει τη θεματολογία και την πρωτοβουλία.
Ακριβώς το αντίθετο με το εξωτερικό, όπου ο κόσμος πάει στα swinger clubs για να νιώσει απελευθερωμένος και σέξι.
Εδώ η νοοτροπία είναι ακόμα πάμε να πιούμε το ποτό μας, να πάρουμε μάτι στα δωμάτια κλπ κλπ
Σε αυτο το μαγαζι δεν υπαρχει περιπτωση να υποστηριχτει τετοιο event. Εαν θελεις να δεις τι θα πει υποστηριξει θα πρεπει να πας αλλου.
 

George Petite Fan

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Καμια για να παμε παρεα που να μην εχει παρτενερ? Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι αν δεν αρεσει ο ενας στον αλλο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Καμια για να παμε παρεα που να μην εχει παρτενερ? Δεν χρειαζεται να κανουμε κατι αν δεν αρεσει ο ενας στον αλλο
τυπε τραβα σε κανα μπουρδελο να πηδηξεις, αφου δεν εισαι του swinging, απλα ενα πουτσο θες να ριξεις με τσαμπατζιδικο τροπο. Αιντε, λες και οι ελευθερες γκομενες δεν εχουν αλλους 20 τυροπιτες σαν εσενα να σερνουν μαζι τους. Οσα θα φας στα ποτα τοσα θα δωσεις και στο μπουρδελο, μην ξεφτυλιζεσαι αλλο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
125
Like
6.838
Πόντοι
5.097
Έχεις απόλυτο δίκιο έχεις …όλα καλά αλλά Κυριακή και Πέμπτη θέλει προσοχή.,,,όμως ο ιδιοκτήτης προσπαθεί .έκοψε τον kostaki27 …κακές γλωσες λένε ότι ερχόταν άπλυτος από τα υποβρύχια .
Τις επιβεβαιώνω τύπισσα, έμπαινα βρωμιάρης μέσα κι έψαχνα να κάνω ένα μπάνιο στην ντουζιέρα που δεν υπήρχε.
 

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
16
Like
179
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο έχεις …όλα καλά αλλά Κυριακή και Πέμπτη θέλει προσοχή.,,,όμως ο ιδιοκτήτης προσπαθεί .έκοψε τον kostaki27 …κακές γλωσες λένε ότι ερχόταν άπλυτος από τα υποβρύχια .
Πλάκα κάνεις,... Υπάρχει άνθρωπος που τον έχουν κόψει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom