Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 931K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Καλησπέρα και από εμένα στο συγκεκριμένο κλάμπ η αγένεια περισευει.οντος αυτός ο πορτιερης εκτός από αντιπαθητικός σαν φυσιογνωμία είναι και αγενής.Δεν φταίει βέβαια ο ίδιος αλλά η διεύθυνση του μαγαζιού (ποια διεύθυνση;;;λέω εγώ τώρα ο γιός του ιδιοκτήτη ξεχώριζε λίγο έχει χαλάσει και αυτός) τέλος πάντων έχω πολλά να πω για συμπεριφορές αλλά δεν θα πω τίποτα το μόνο που θα πω είναι ότι το συγκεκριμένο μαγαζί κάνει κακό στο χώρο σουιγκερ κλάμπ δεν είναι παντός σεχ κλάμπ ναι
Κύριε Μιμικο…λε εσείς Ζείτε ακομή; αααααα έκπληξη χαίρομαι είχατε χρόνια Αγγελε να εμφανιστήτε κάπου !!! τώρα που ξανεμφανιστηκες γείτονα μην θάβεις Επιχειρήσεις όπως παλιά. Σε θυμάμαι πριν πολλά χρόνια που έγραφες μόνο κριτικές ως φιλόσοφος σουινγκερς, στο διπλανό πάρκο του σπιτιού σου έχω καιρό να σε δω να βγαίνεις , αλλά δόξα το θεό ζεις !
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
300
Like
511
Πόντοι
81
! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !

Χαλαρωσε εκλεκτη μου.. Για την καυλαντα παει ο κοσμος σ'αυτα τα μαγαζια, και οχι για να ικανοποιησει τις στυλιστικες ανησυχιες σου.. Αν ο πορτιερης, ειναι αγενης οπως και να εισαι ντυμενος, η καυλα εφυγε.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Καλά κάνει και έχει φεις κοντρόλ, μπράβο στα παιδιά που το κάνουν αυτό, δεν μπορεί να μπαίνουν σε κλαμπ άτομα που η εξωτερική τους εμφανίσει είναι λες και πάνε σε λαϊκή για ψώνια η άτομα που βρομάνε όταν τους πλησιάζεις ….όχι παιδιά εγώ είμαι αντίθετη σε όσα γράφονται περί φεις κοντρόλ που έχουν κάποια κλαμπ. Συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε εγώ και ο σύζυγος μου σε κλαμπ της παραλιακής και μέσα είχε άτομα στο διπλανό τραπέζι μας με σαγιονάρες και σορτς, δεν θα ξαναπάω σε αυτό το κλαμπ διότι η κατηγορία ήταν δεύτερης κατηγορίας ! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !
Συμφωνώ νομίζω χρειάζεται και κάποιο λογικό φεις κοντρολ
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Χαλαρωσε εκλεκτη μου.. Για την καυλαντα παει ο κοσμος σ'αυτα τα μαγαζια, και οχι για να ικανοποιησει τις στυλιστικες ανησυχιες σου.. Αν ο πορτιερης, ειναι αγενης οπως και να εισαι ντυμενος, η καυλα εφυγε.
Αγαπητέ η πόρτα είναι να ελέγχει τον κόσμο που μπαίνει μέσα όταν σας λέει ο πορτιέρης ότι η εμφανίσει σου δεν είναι κατάλληλη γιαυτο το κλαμπ ….σίγουρα η πόρτιερης δεν είναι αγενείς ! Απλά κάνει του δουλειά του. Συγκεκριμένα αυτό το κλαμπ που είμαι αρκετές Φορές πελάτισσα συγκεκριμένα αυτός ο άνθρωπος που είναι στην πόρτα είναι πολύ ευγενής !
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Καλά κάνει και έχει φεις κοντρόλ, μπράβο στα παιδιά που το κάνουν αυτό, δεν μπορεί να μπαίνουν σε κλαμπ άτομα που η εξωτερική τους εμφανίσει είναι λες και πάνε σε λαϊκή για ψώνια η άτομα που βρομάνε όταν τους πλησιάζεις ….όχι παιδιά εγώ είμαι αντίθετη σε όσα γράφονται περί φεις κοντρόλ που έχουν κάποια κλαμπ. Συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε εγώ και ο σύζυγος μου σε κλαμπ της παραλιακής και μέσα είχε άτομα στο διπλανό τραπέζι μας με σαγιονάρες και σορτς, δεν θα ξαναπάω σε αυτό το κλαμπ διότι η κατηγορία ήταν δεύτερης κατηγορίας ! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !
Τι βλακείες λες .... συγκεντρώσου....σκέψου τι είπες ....


.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αγαπητέ η πόρτα είναι να ελέγχει τον κόσμο που μπαίνει μέσα όταν σας λέει ο πορτιέρης ότι η εμφανίσει σου δεν είναι κατάλληλη γιαυτο το κλαμπ ….σίγουρα η πόρτιερης δεν είναι αγενείς ! Απλά κάνει του δουλειά του. Συγκεκριμένα αυτό το κλαμπ που είμαι αρκετές Φορές πελάτισσα συγκεκριμένα αυτός ο άνθρωπος που είναι στην πόρτα είναι πολύ ευγενής !
Ναι μήπως ειθελε να σου κάνει τίποτα άλλο για αυτό είναι ευγενής
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Ναι μήπως ειθελε να σου κάνει τίποτα άλλο για αυτό είναι ευγενής
Με τίποτα. Μάνο γυναίκες ψάχνει.

Άσχετο έχει πλάκα να βλέπεις πως δουλεύουν τα συγκοινωνούντα δοχεία. (πήραν διαταγή να επέμβουν)
Παρολο αυτά πέτυχες ελέφαντα με τον Μιμι... Μονο που αυτος γράφει με το όνομά του (οσες φορές έχει γράψει εδω).
Επίσης θα σου θυμίσω οτι υποστήριζε το εν λόγο μαγαζί.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Καλά όταν μπει ο χειμώνας και θα κανονίζουν όλοι στα σπίτια τους η σε χοτελ να βρεθούν ...θα σου πω εάν θα υπάρχει πόρτα .....ούτε ποετιςρηςωδεν θα υπάρχει για να μην πληρώνουν υπάλληλο χαχαχα...θα βάλουν αυτόματο πωλητή
 

ΜΒΚ_95

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
182
Πόντοι
0
Είμαστε νέο ζευγάρι 27 εγω και 30 η δικιά μου ...αξίζει η επίσκεψη στο 2+2 ή σε αλλο μαγαζι μόνο και μόνο για Έτσι κάτι διαφορετικό στη σχέση μας που θα εξάψει τη φαντασία μας στο κρεβάτι ή όχι; Δηλαδή μπορεί εκείνη τη στιγμή να μην θέλουμε να συμμετάσχουμε αλλά να παρακολουθήσουμε μόνο...αξίζει;
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
76
Like
12.426
Πόντοι
24.426
Μ
Είμαστε νέο ζευγάρι 27 εγω και 30 η δικιά μου ...αξίζει η επίσκεψη στο 2+2 ή σε αλλο μαγαζι μόνο και μόνο για Έτσι κάτι διαφορετικό στη σχέση μας που θα εξάψει τη φαντασία μας στο κρεβάτι ή όχι; Δηλαδή μπορεί εκείνη τη στιγμή να μην θέλουμε να συμμετάσχουμε αλλά να παρακολουθήσουμε μόνο...αξίζει;
Έστω και μια φορά για την εμπειρία αξίζει
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Είμαστε νέο ζευγάρι 27 εγω και 30 η δικιά μου ...αξίζει η επίσκεψη στο 2+2 ή σε αλλο μαγαζι μόνο και μόνο για Έτσι κάτι διαφορετικό στη σχέση μας που θα εξάψει τη φαντασία μας στο κρεβάτι ή όχι; Δηλαδή μπορεί εκείνη τη στιγμή να μην θέλουμε να συμμετάσχουμε αλλά να παρακολουθήσουμε μόνο...αξίζει;
Αξίζει στο 2+2 ακόμα και να μην σας βγει να έχετε συμμετοχή
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Κύριε Μιμικο…λε εσείς Ζείτε ακομή; αααααα έκπληξη χαίρομαι είχατε χρόνια Αγγελε να εμφανιστήτε κάπου !!! τώρα που ξανεμφανιστηκες γείτονα μην θάβεις Επιχειρήσεις όπως παλιά. Σε θυμάμαι πριν πολλά χρόνια που έγραφες μόνο κριτικές ως φιλόσοφος σουινγκερς, στο διπλανό πάρκο του σπιτιού σου έχω καιρό να σε δω να βγαίνεις , αλλά δόξα το θεό ζεις !

Καλά κάνει και έχει φεις κοντρόλ, μπράβο στα παιδιά που το κάνουν αυτό, δεν μπορεί να μπαίνουν σε κλαμπ άτομα που η εξωτερική τους εμφανίσει είναι λες και πάνε σε λαϊκή για ψώνια η άτομα που βρομάνε όταν τους πλησιάζεις ….όχι παιδιά εγώ είμαι αντίθετη σε όσα γράφονται περί φεις κοντρόλ που έχουν κάποια κλαμπ. Συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε εγώ και ο σύζυγος μου σε κλαμπ της παραλιακής και μέσα είχε άτομα στο διπλανό τραπέζι μας με σαγιονάρες και σορτς, δεν θα ξαναπάω σε αυτό το κλαμπ διότι η κατηγορία ήταν δεύτερης κατηγορίας ! Τα νυχτερινά καλά μαγαζιά έχουν πάντα πόρτα για να μπαίνουν εκλεκτή πελάτες !
Εγώ μίλησα για αγένεια δεν μίλησα για φεις κοντρόλ που σωστά υπάρχει αν και το ίδιο ζευγάρι να ξέρεις Πέμπτη η Κυριακή θα πέρναγε άνετα γιατί είναι τα πελατακια μέσα.σου είπα δεν θέλω να πω πολλά μην επιμένεις γιατί δεν θα σου αρέσει.Ειχαμε τον άλλον με την Τ και τη Χ με τις κριτικές τού τώρα έχουμε εσένα.τουλαχιστον ο άλλος ήταν πραγματικό πρόσωπο τον ήξερα και κάποιες κριτικές τού επειδή ήμουν παρόν ήταν αλήθεια η δικές σου όχι και τόσο.οσο για το δεύτερο ποστ σού δεν είμαι Θεωριτικος του σουιγκερ ούτε πετάω κάμια λάσπη για αγένεια μίλησα που ισχύει και αυτό για να το διορθώσουν γιατί ο ιδιοκτήτης το διαβάζει και το ξέρω.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Είμαστε νέο ζευγάρι 27 εγω και 30 η δικιά μου ...αξίζει η επίσκεψη στο 2+2 ή σε αλλο μαγαζι μόνο και μόνο για Έτσι κάτι διαφορετικό στη σχέση μας που θα εξάψει τη φαντασία μας στο κρεβάτι ή όχι; Δηλαδή μπορεί εκείνη τη στιγμή να μην θέλουμε να συμμετάσχουμε αλλά να παρακολουθήσουμε μόνο...αξίζει;
Αν κανονίσουμε να πάμε μαζί αξίζει....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956

apolon2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Φαίνεται πως to μαγαζί έχει καμια 15αριά fake profil και γράφει εδώ μέσα. Όλοι τους μαζί προσπαθούν να δώσουν την εικόνα ότι το μαγαζί είναι γαμάτο, έχει επιλεκτική πόρτα (άρα αν πας θα δεις καλό κόσμο) κλπ κλπ. Στην πραγματικότητα είναι γεμάτο με μεσήλικες και 'ανω που συνοδεύονται από βιζιτούδες. Επίσης τα υποτιθέμενα γαμήσια σε κοινή θέα είναι 100% στημένα.
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
74
Like
107
Πόντοι
0
Φαίνεται πως to μαγαζί έχει καμια 15αριά fake profil και γράφει εδώ μέσα. Όλοι τους μαζί προσπαθούν να δώσουν την εικόνα ότι το μαγαζί είναι γαμάτο, έχει επιλεκτική πόρτα (άρα αν πας θα δεις καλό κόσμο) κλπ κλπ. Στην πραγματικότητα είναι γεμάτο με μεσήλικες και 'ανω που συνοδεύονται από βιζιτούδες. Επίσης τα υποτιθέμενα γαμήσια σε κοινή θέα είναι 100% στημένα.
κοθτα ενα ζευγαρι που κανουμε γουστα δε ν εχει λγο να μου πει ψεματα μοα χαρα περασανε με αλλα ζευγαρια και δεν ειμαι του μαγαζιου εγω
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
Μετά από 3.000 σχόλια από εμπειρίες "πελατών" αλλά και "γνώμες" φαντασιόπληκτων , δύσπιστων, κ.α. , έχεις αυτή την αφελή πράγματι απορία????
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
πας και βλεπεις.. δεν σε αναγκαζει κανεις να κανεις τιποτα..... ειναι και θεμα τυχης... να πετυχεις κατι που σου αρεσει και γουσταρεις.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
601
Like
1.274
Πόντοι
206
την εφη την εχετε πετυχει?
εικόνα_Viber_2022-09-11_10-06-58-787.jpg
Έχεις παραπάνω πληροφορίες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom