Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 931K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν χθές το βράδυ Κυριακή, ημέρα ΚΑΙ για μόνους άνδρες, ήμουν τυχερός που δεν με αφήσανε να μπώ λόγω κόσμου και πολλών μόνων ανδρών (όπως μου εξηγήσανε μέσα σε τρία δευτερόλεπτα στην πόρτα), ή απλά έχασα καλά σκηνικά και έκανα τσάμπα την διαδρομή στη 1μμ μέχρι εκεί από Αγ. Παρασκευή.
Για να σας προλάβω, κανονική εμφάνιση έχω και έχω πάει πολλές φορές και μόνος και με γυναίκα και είχα μόνο θετικές εντυπώσεις από τους υπόλοιπους θαμώνες κλπ.
Πάντως από τα είκοσι μου έχω να φάω πόρτα (σε κλαμπ της εποχής των 90s) που μου έτυχε κανα δύο φορές όπως και σε όλους βέβαια τότε.
Είμαι 47 χρονών, οπότε καταλαβαινετε....
Δεν ξέρω, ίσως την επόμενη φορά να πρέπει να πάρω τηλέφωνο όπως κάνουμε και στα μασαζ για να δούμε τι παίζει...
Άντε να δω πότε θα μπορέσω να ξαναπάω μόνος...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
8
Like
11.415
Πόντοι
3.786
Επίσκεψη την Κυριακή με μία τουρίστρια που ήθελε να κλείσει έτσι τις διακοπές της πριν επιστρέψει τη Δευτέρα στην πατρίδα της και γνωριστήκαμε στο tinder την Παρασκευή.

Φτάσαμε περίπου 1 μ.μ. εκεί. Δεν υπήρχαν πολλά ζευγάρια, ένα από αυτά είχε έρθει μόνο για να δει (μια ξανθιά με λευκό φόρεμα) και αρκετοί μόνοι άντρες. Εγώ πήρα τη δικιά μου σε μια καμπίνα, μου έκανε απιστευτο γαμήσι ,κρίμα που έφυγε την επόμενη μέρα. Ένας cuckold τον έπαιζε βλέποντας τη γυναίκα του να γαμιέται στην ίδια καμπίνα. Η γυναίκα μπορεί να μην ήταν και πολύ εμφανίσιμη αλλά χαλούσε τον κόσμο από τις φωνές της. Στο μεγάλο δωμάτιο του ορόφου έπαιξε ένα γαμήσι 1 on 1 με καμιά δεκαριά άτομα να παίρνουν μάτι.
Δύο ζευγάρια έπαιξαν μαζί σε μια καμπίνα του ορόφου, και αυτό ήταν το τελευταίο σκηνικό που είδα. Κατά τις 3.30 την έκανα το μαγαζί είχε σχεδόν αδειάσει και δεν υπήρχαν άλλα ζευγάρια.

Το πιο αξιόλογο σκηνικό ήταν μια τριπλέτα από ξένους (1 γυναίκα, 2 άντρες). Η κοπέλα ήταν μια μελαχροινή με πολύ ωραίο σώμα που δεν είχε πρόβλημα να κυκλοφορεί γυμνή στο χώρο του μπαρ. Τελικά γαμήθηκε με τον ένα ξένο που την είχε πολύ χοντρή στο μεγάλο Playroom του ισογείου αλλά ο τρίτος που δε γάμησε μας ζήτησε ευγενικά να βγούμε έξω. Από τα λίγα που έπιασα αυτός ήταν ο cuckold. Δεν κρίνω ,άνθρωποι με πολύ ιδιαίτερα γούστα, η κοπέλα πίπωνε και τους δύο γυμνή στο μπαρ και την έβλεπαν όλοι αλλά δε γούσταρε να τος παίρνουν μάτι στο playroom. Είπαμε, το μυαλό του ανθρώπου είναι ακόμη ανεξερεύνητη περιοχή.

Πάντως οι μόνοι της βραδιάς με εξαίρεση έναν, έμειναν με την ψωλή στο χέρι ,γενικά δεν υπήρχε διάθεση από τα ζευγάρια για πιο extreme σκηνικά. Ίσως να φταίει που αδειάζει και η Αθήνα από κόσμο, ποιος ξέρει; Πάντως τα 2 playroom του ισογείου (αυτά με την κόκκινη πόρτα) δεν χρησιμοποιήθηκαν καθόλου όσο ήμουν εκεί.

Αυτά και καλά να περνάτε όλοι σας με όποιο και όποιους κάνετε κέφι.
 

Mikedrummer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
29
Like
43
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν χθές το βράδυ Κυριακή, ημέρα ΚΑΙ για μόνους άνδρες, ήμουν τυχερός που δεν με αφήσανε να μπώ λόγω κόσμου και πολλών μόνων ανδρών (όπως μου εξηγήσανε μέσα σε τρία δευτερόλεπτα στην πόρτα), ή απλά έχασα καλά σκηνικά και έκανα τσάμπα την διαδρομή στη 1μμ μέχρι εκεί από Αγ. Παρασκευή.
Για να σας προλάβω, κανονική εμφάνιση έχω και έχω πάει πολλές φορές και μόνος και με γυναίκα και είχα μόνο θετικές εντυπώσεις από τους υπόλοιπους θαμώνες κλπ.
Πάντως από τα είκοσι μου έχω να φάω πόρτα (σε κλαμπ της εποχής των 90s) που μου έτυχε κανα δύο φορές όπως και σε όλους βέβαια τότε.
Είμαι 47 χρονών, οπότε καταλαβαινετε....
Δεν ξέρω, ίσως την επόμενη φορά να πρέπει να πάρω τηλέφωνο όπως κάνουμε και στα μασαζ για να δούμε τι παίζει...
Άντε να δω πότε θα μπορέσω να ξαναπάω μόνος...
φιλε μου νομιζω για μονους γραφει μεχρι 45. αλλα κ παλι μαλακια!
 

Mikedrummer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
29
Like
43
Πόντοι
0
Και εγω παντως λεω να παω σημερα πρωτη φορα μιας και η γυναικα μου δεν ψυνεται αλλα νομιζω δεν θα εχει κοσμο
 

Nikos529

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2022
Μηνύματα
29
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι νέος στο forum και ενδιαφέρομαι να πάω προτείνετε μόνος να πάω η όχι
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Δεν ξέρω αν χθές το βράδυ Κυριακή, ημέρα ΚΑΙ για μόνους άνδρες, ήμουν τυχερός που δεν με αφήσανε να μπώ λόγω κόσμου και πολλών μόνων ανδρών (όπως μου εξηγήσανε μέσα σε τρία δευτερόλεπτα στην πόρτα), ή απλά έχασα καλά σκηνικά και έκανα τσάμπα την διαδρομή στη 1μμ μέχρι εκεί από Αγ. Παρασκευή.
Για να σας προλάβω, κανονική εμφάνιση έχω και έχω πάει πολλές φορές και μόνος και με γυναίκα και είχα μόνο θετικές εντυπώσεις από τους υπόλοιπους θαμώνες κλπ.
Πάντως από τα είκοσι μου έχω να φάω πόρτα (σε κλαμπ της εποχής των 90s) που μου έτυχε κανα δύο φορές όπως και σε όλους βέβαια τότε.
Είμαι 47 χρονών, οπότε καταλαβαινετε....
Δεν ξέρω, ίσως την επόμενη φορά να πρέπει να πάρω τηλέφωνο όπως κάνουμε και στα μασαζ για να δούμε τι παίζει...
Άντε να δω πότε θα μπορέσω να ξαναπάω μόνος...
Αγαπητέ και εμείς ήμασταν αυτή την Κυριακή σε αυτό το κλαμπ, πράγματι ειχε αρκετα ζευγαρια που δεν παίξαν αλλα και αρκετούς σινγκλ, υπήρχαν ωραια παιχνίδια αλλά όχι αρκετα για να ικανοποιηθούν ολοι τους εσείς πρέπει ησαστε ικονοποιημενος που δεν σας πηραν τα 80 ευρουλάκια η πορτα και να σας βαλουν μέσα και να μην κανετε τίποτα ίσως δεν σας βαλαν διότι η πορτα θεώρησε ότι δεν αξιζε να σας πάρουν τα χρήματα και να φύγετε ανικανοποίητος όπως κάνουν σε τέτοιου είδους κλαμπ στην Ευρώπη ημέρες cuckold night βαζουν αρκετους και ας μην εχουν καθολου ζευγαρια μεσα .... αυτο ειναι κοροιδια ! εγω και ο συζυγος μου περασαμε καλα εκεινη την βραδια παιξαμε με ενα ζευγαρι και εναν σινγκλ, οσο για το Τριο που ανεφερε καποιος πιο πανω ηταν φανταστικη ο ψιλος οπου καταγοταν απο Αυστραλια ειχε πραγματι μεγαλο και παχυ εργαλειο τον ηθελα αλλα μας τον εφαγε το ζευγαρι απο Σερβια που κυκλοφορουσε γυμνοι και επαιξε πανω στην πιστα και με τους δυο αντρες, δυστηχως εμεις θεατες το αξιζε γιατι η κοπελα ηταν πανεμορφη !!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Καλησπέρα είμαι νέος στο forum και ενδιαφέρομαι να πάω προτείνετε μόνος να πάω η όχι
Μαλλον καλυτερα οχι.. Που να τρεχεις... Αν θε σε αφησουν... Ειναι και πολλα τα λεφτα...Για να περασεις καλα θα πρεπει να πας με καποια κοπελα καταλαβες...
 

antonipapa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
37
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους,θα παω αυτην την πεμπτη μονος,υπαρχει καποιος απο εδω που θα παει να ανταλαξουμε κουβεντες και συμβουλές.!!ευχαριστω εκ των προτερων!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλημερα σας φιλοι μου. Μια ερωτηση εχω να κανω κατα κυριο λογο στους παντρεμενους που πανε σε αυτα τα μαγαζια με την γυναικα τους. Ρε σεις πως ξεκινησε η ολη φαση; Απο πριν παντρευτειτε ξερατε οτι γουσταρει τετοια σκηνικα η γυναικα σας; Σας βγηκε στην πορεια; Και γενικα πως εγινε η 1η κουβεντα για τετοια θεματα; Δλδ ειστε παντρεμενοι και στα καλα καθουμενα 'α τι να κανουμε αποψε; Παμε σε ενα μαγαζι να ξεσκιστουμε με αλλους;' Πραγματικα το εχω απορεια πως μπορει να ανοιξει μια τετοια κουβεντα και να πεσει τετοια προταση στο τραπεζι για ενα παντρεμενο ζευγαρι. Και να ξερετε οτι δεν τρολαρω. Πραγματικα ρωταω. Εχω παει σε αυτα τα μαγαζια πριν καποια χρονια με μια τυπισα που γουσταρε τετοιες φασεις αλλα στην γυναικα μου δεν περναει ουτε καν απο το μυαλο πως θα μπορουσα να το φερω σε κουβεντα.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Καλημερα σας φιλοι μου. Μια ερωτηση εχω να κανω κατα κυριο λογο στους παντρεμενους που πανε σε αυτα τα μαγαζια με την γυναικα τους. Ρε σεις πως ξεκινησε η ολη φαση; Απο πριν παντρευτειτε ξερατε οτι γουσταρει τετοια σκηνικα η γυναικα σας; Σας βγηκε στην πορεια; Και γενικα πως εγινε η 1η κουβεντα για τετοια θεματα; Δλδ ειστε παντρεμενοι και στα καλα καθουμενα 'α τι να κανουμε αποψε; Παμε σε ενα μαγαζι να ξεσκιστουμε με αλλους;' Πραγματικα το εχω απορεια πως μπορει να ανοιξει μια τετοια κουβεντα και να πεσει τετοια προταση στο τραπεζι για ενα παντρεμενο ζευγαρι.
Αυτές οι απορίες δεν μπορείς να τις απαντήσεις σε ένα ποστ....όλα θέλουν βήμα βήμα ....και πάνω από όλα να το θες εσύ ...από εκεί ξεκινάνε όλα .
...
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Αυτές οι απορίες δεν μπορείς να τις απαντήσεις σε ένα ποστ....όλα θέλουν βήμα βήμα ....και πάνω από όλα να το θες εσύ ...από εκεί ξεκινάνε όλα .
...
Δλδ τι βημα βημα ρε φιλε; Πες μου σε παρακαλω την αποψη σου.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Εσύ θες ? Την γυναίκα σου πως την κόβεις ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Δλδ τι βημα βημα ρε φιλε; Πες μου σε παρακαλω την αποψη σου.
Τετοιιες μλκιες ρε φιλε που ρωτάς φαίνεται ότι είσαι αγαμητος η πολύ πιτσιρικάς. Οπότε μην σε απασχολεί, δεν θα σου τύχει ποτέ τίποτα σχετικό
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Χωρις να θελω να σε προσβαλω φιλε μου αλλα ειναι ακυρες οι ερωτησεις που μου κανεις. Εγω εννοειται πως θελω. Αλλωστε γραφω και στο μηνυμα μου πως εχω ξαναπαει πριν χρονια. Τωρα αν εκοβα καπως την γυναικα μου δεν θα εμπαινα στον κοπο να ρωτησω εδω μεσα. Θελω αποψεις απο αλλους που εχουν την εμπειρια. Παντρεμενους εννοειται. Οχι καποιους που πανε με καποια τυχαια ή με καμια βιζιτα.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Τετοιιες μλκιες ρε φιλε που ρωτάς φαίνεται ότι είσαι αγαμητος η πολύ πιτσιρικάς. Οπότε μην σε απασχολεί, δεν θα σου τύχει ποτέ τίποτα σχετικό
Σε ευχαριστω πολυ καταρχας για την ευγενεια σου. Εισαι ωραιος και μαγκας. Και ριξε μια ματια απο ποτε ειμαι εδω μεσα για να δεις ποσο πιτσιρικας ειμαι.Φιλακια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Τετοιιες μλκιες ρε φιλε που ρωτάς φαίνεται ότι είσαι αγαμητος η πολύ πιτσιρικάς. Οπότε μην σε απασχολεί, δεν θα σου τύχει ποτέ τίποτα σχετικό
Δεν ειθελα να του το πω έτσι χαχαχα.....δεν έχει ακόμα πολύ κόσμο εδώ κάτω ....Κατάκολο βράδι ήρεμα είναι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.646
Πόντοι
11.956
Χωρις να θελω να σε προσβαλω φιλε μου αλλα ειναι ακυρες οι ερωτησεις που μου κανεις. Εγω εννοειται πως θελω. Αλλωστε γραφω και στο μηνυμα μου πως εχω ξαναπαει πριν χρονια. Τωρα αν εκοβα καπως την γυναικα μου δεν θα εμπαινα στον κοπο να ρωτησω εδω μεσα. Θελω αποψεις απο αλλους που εχουν την εμπειρια. Παντρεμενους εννοειται. Οχι καποιους που πανε με καποια τυχαια ή με καμια βιζιτα.
Οκ ας σε βοηθήσει άλλος τότε ....δεν ξέρεις εάν η γυναίκα σου κοίτα άλλους κτλ ...οκ άστο και από μένα ....κάποιος άλλος θα βρεθεί να σου πει ......εάν μπορεί ....σε ποστ εδώ ...αυτά γίνονται από κοντά οι συζητήσεις...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Σε ευχαριστω πολυ καταρχας για την ευγενεια σου. Εισαι ωραιος και μαγκας. Και ριξε μια ματια απο ποτε ειμαι εδω μεσα για να δεις ποσο πιτσιρικας ειμαι.Φιλακια
Άρα πάμε στην περίπτωση β, αγαμία γενικώς.. Σορρυ φίλε. Έχοντας ζήσει κ ζώντας χρόνια μες σε απελευθςρωμςνες σεξουαλικα κοινωνίες με γυναίκες δηλ ολλανδες γερμανοαυστριακες αλλά και επίσης ουκρανες μολδαβες, ένα μεγάλο ποσοστο
, πάνω από το 60,70% έχει την επιθυμια και ομαδικού σεξ με άλλο ένα άτομο βασικά,
Σε βραχυχρονειες σχέσεις αυτά,πόσο μάλλον δε σε σχέσεις ετών που εκτοσ της φαντασίωση παίζει και ο κορεσμός... Αν δεν σου χει τύχει λοιπόν αυτο σαν εμπειρία σε πολυετή #καριέρα ", σημαίνει έλλειψη συντρόφων. Το ότι είσαι Ελλάδα μάλλον μόνιμα κατεβάζει συμαντικα αυτό το ποσοστό κ γίνεται λίγο θέμα τύχης... Πάντως αν ρωτάς πως το ανακαλύπτεις αυτό, ο συνήθης τρόπος είναι ανοίγεις κουβέντα στο χαλαρο. Το πρώτο βήμα κ συνηθες να δεχτούν είναι μια άλλη γυναίκα σε τρίο..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μεγάλη μόδα είναι τα σουινγκερς κλαμπς και στο Καναδά, μεχρι δικαστήρια εγιναν που τα κέρδισαν οι σουινγκερς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom