Νέα

Παθητικό Εισόδημα: Δωρεάν Μετοχή από Freedom24

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
jerry maguire money GIF
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Κλασικός ανεπρόκοπος νεοδημοκράτης, "γουόρεν μπαφετ" της πούτσας, που νομίζει ότι θα γίνει πλούσιος πουλώντας αέρα κοπανιστό...
Δεν εχεις δικιο μαν, ξερω εναν που εγινε πρωθυπουργος ετσι. Μαλιστα 1 στους 3 μυστες εδω μεσα τον ψηφισαν. Μπορει αυτοι οι πανεξυπνοι μυστες να τσιμπησουν και με τον παθητικο εισοδηματια topic starter.
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Δεν εχεις δικιο μαν, ξερω εναν που εγινε πρωθυπουργος ετσι. Μαλιστα 1 στους 3 μυστες εδω μεσα τον ψηφισαν. Μπορει αυτοι οι πανεξυπνοι μυστες να τσιμπησουν και με τον παθητικο εισοδηματια topic starter.
Το ποσοστο αυτο ειναι μεγαλυτερο αδερφε.... Δεν γαμαει αυτος που δεν εχει μαντηλι να κλαψει..... Το 25% απο το bou.com που ψηφιζει Τσιπρα απλα μπαινει και βλεπει τα σχολια και χαβαλεδιαζει...
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Ρε τυπε αν ηταν απατη η Freedom24 δεν θα τους ειχε δεσει η Διευθυνση ηλεκτρονικου εγκληματος? Ξερεις ποσα ατομα εχουν ανεβασει τα τελευταια 2 χρονια βιντεο προωθησης της προσφορας στο youtube....? Mπηκες στην διαδικασια να κανεις ενα google search με κριτηρια: Freedom24 + Δωρεαν + μετοχη?

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Παιδιά μόλις γράφτηκα και δε μου έχουν κάνει δώρο κάποια μετοχή. Πρέπει να κάνω και τίποτα άλλο;
Τελικά μου απάντησαν ότι για να λάβω τη δωρεάν μετοχή έπρεπε να γραφτώ από affiliate link... Οπότε κάνω κλείσιμο λογαριασμού και θα ξαναγραφτώ πατώντας στο referral του συναγωνιστή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yrret
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Τελικά μου απάντησαν ότι για να λάβω τη δωρεάν μετοχή έπρεπε να γραφτώ από affiliate link... Οπότε κάνω κλείσιμο λογαριασμού και θα ξαναγραφτώ πατώντας στο referral του συναγωνιστή.
Βαλε ρε Βριλ και την Μετοχη να την δουν οι απιστοι θωμαδες. Ο κλασσικος μαλακας ο ελληνας του χαριζαν γαιδαρο τσαμπα και κοιταζει μηπως θελουν να τον δαγκωσουν....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Βαλε ρε Βριλ και την Μετοχη να την δουν οι απιστοι θωμαδες. Ο κλασσικοε μαλακας ο ελληνας του χαριζαν γαιδαρο τσαμπα και κοιταζει μηπως θελουν να τον δαγκωσουν....
Πόσα έχεις βγάλει από τα referrals εσύ;
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Πόσα έχεις βγάλει από τα referrals εσύ;
Τωρα ξεκινησα οποτε ειμαι χαμηλα.... Στοχος μου ειναι απο τα ρεφεραλ... να βγαλω επιπελον δωρεαν μετοχες..... τις οποιες καποια στιγμη θα σκοτωσω για να αποκτησω μια "καλη" μετοχη που θα δινει μερισμα...... δηλαδη παραδακι..... ακομα δεν βλεπω να εχεις γραφτει χρησιμοποιοντας το λινκ μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Πάντως από τη πυράμιδα που έλεγα ήδη πολλοί πάνε ταμείο..

Δείτε στη σελίδα τους στο fb

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Μπορείς να ποσταρεις λινκ του thread σου;
Το έσβησε ο Αντισθένης κάναν report ολοι.. Εντωμεταξύ εγώ ποτέ δεν είπα ότι δεν είναι απατη ή δεν είναι πυράμιδα scheme.. Έλεγα ότι αυτό που λέει το κάνει μέχρι τώρα.. δηλαδή πληρώνει.. Και αν μπήκες στη σελίδα τους στο fb να δεις το επιβεβαίωνουν πάρα πολύ
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Το έσβησε ο Αντισθένης κάναν report ολοι.. Εντωμεταξύ εγώ ποτέ δεν είπα ότι δεν είναι απατη ή δεν είναι πυράμιδα scheme.. Έλεγα ότι αυτό που λέει το κάνει μέχρι τώρα.. δηλαδή πληρώνει.. Και αν μπήκες στη σελίδα τους στο fb να δεις το επιβεβαίωνουν πάρα πολύ
Οκ, το τσέκαρα. Ουσιαστικά αν κατάλαβα καλά, βγάζεις λεφτά κάνοντας τα κλικ που σου επιτρέπει το VIP level σου και ανεβαίνεις VIP level πληρώνοντας είτε από το υπόλοιπό σου, είτε με USDT;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
861
Κριτικές
17
Like
2.891
Πόντοι
1.436
Το έσβησε ο Αντισθένης κάναν report ολοι.. Εντωμεταξύ εγώ ποτέ δεν είπα ότι δεν είναι απατη ή δεν είναι πυράμιδα scheme.. Έλεγα ότι αυτό που λέει το κάνει μέχρι τώρα.. δηλαδή πληρώνει.. Και αν μπήκες στη σελίδα τους στο fb να δεις το επιβεβαίωνουν πάρα πολύ
πληρωνει μεχρι τωρα...αυτοι που θα μπουν στο τελος θα τα χασουν ολα
και δεδομενου οτι πολλοι μιλουν για αυτο σημαινει οτι η πυραμιδα ειναι προς το τελος της

to freedom24 φαινετε να ειναι legit πλατφορμα ,εγω χρησιμοποιουσα το degiro αλλα γενικα θελει πολλα χαρτια και γραφειοκρατία για να σε κανουν μελος θυμαμαι
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Καλά αυτό το θέμα πώς μένει ανοιχτό και το άλλο με τα κλικς που έπρεπε να τσονταρεις μπροστά 600€ το κλείσανε σε 2 μέρες μέσα;
Γιατι ζηταω λεφτα μπροστατζα ρε τυπε? Ο λαος ζηταει κασερι για αυτο το κλεισανε ως σπαμ.....
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Αυτό που έκλεισε ο Αντισθένης ότι μπήκα εγώ να scammαρω τους μπατίρηδες του bou.. Ακόμα πληρώνει πάντως.. Τώρα για πόσο κάνεις δε ξέρει.. Λες και είπε κανείς ότι δεν έχει ρίσκο.. Και μια πουτανα πληρωνεις και σου βγαίνει φόλα κι αυτό ρίσκο είναι..
Και λες και εδώ είναι παιδάκια και αφελής δε ξέρουν να προστατεύτουν..
Έλεος..
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Αυτό που έκλεισε ο Αντισθένης ότι μπήκα εγώ να scammαρω τους μπατίρηδες του bou.. Ακόμα πληρώνει πάντως.. Τώρα για πόσο κάνεις δε ξέρει.. Λες και είπε κανείς ότι δεν έχει ρίσκο.. Και μια πουτανα πληρωνεις και σου βγαίνει φόλα κι αυτό ρίσκο είναι..
Και λες και εδώ είναι παιδάκια και αφελής δε ξέρουν να προστατεύτουν..
Έλεος..
αρα ο xenitemenos αλλα καταλαβε απο το οποιο ποστ αλλο ελεγε το ποστ σου να υποθεσω..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
αρα ο xenitemenos αλλα καταλαβε απο το οποιο ποστ αλλο ελεγε το ποστ σου να υποθεσω..
Δε ξέρω τι καταλάβανε κάποιοι εγώ ήμουν πολύ σαφής ότι πρόκειται για μια πυραμίδα που προς το παρών πληρώνει.. Εγώ προσωπικά έχω καθημερινό κέρδος από εκεί.. Επίσης είπα ο καθένας να το ψάξει μόνος του και να αποφασίσει αν θέλει να παρει το ρίσκο μόνος του.. Δηλ οταν παίρνεις μια πουτανα δε ξέρεις ότι μπορεί να φας φόλα?

Κάποιοι μου μίλαγανε λες κ τους είπα πουλήστε να σπίτια σας κ δώστε μου τα λεφτά σας να τα επένδυσω.. Με λέγαν απατεωνα κτλ

Έβαλα πολλά στοιχεία ότι έλεγα ισχύε για τη windmedia.. Και ακόμα ισχύει.. Είπα έχει ρίσκο οποίος θελει το παίρνει.. Δε μιλάμε σε παιδάκια εδώ ούτε σε βλακες..
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220509_221957.jpg
    Screenshot_20220509_221957.jpg
    621,4 KB · Εμφανίσεις: 31
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Δε ξέρω τι καταλάβανε κάποιοι εγώ ήμουν πολύ σαφής ότι πρόκειται για μια πυραμίδα που προς το παρών πληρώνει.. Εγώ προσωπικά έχω καθημερινό κέρδος από εκεί.. Επίσης είπα ο καθένας να το ψάξει μόνος του και να αποφασίσει αν θέλει να παρει το ρίσκο μόνος του.. Δηλ οταν παίρνεις μια πουτανα δε ξέρεις ότι μπορεί να φας φόλα?

Κάποιοι μου μίλαγανε λες κ τους είπα πουλήστε να σπίτια σας κ δώστε μου τα λεφτά σας να τα επένδυσω.. Με λέγαν απατεωνα κτλ

Έβαλα πολλά στοιχεία ότι έλεγα ισχύε για τη windmedia.. Και ακόμα ισχύει.. Είπα έχει ρίσκο οποίος θελει το παίρνει.. Δε μιλάμε σε παιδάκια εδώ ούτε σε βλακες..
Τυπε μιλας σωστα και με λογικη... Ο καθενας ακουει 5 πραγματα απο καποιον.... τα αξιολογει και μετα αποφασιζει....

Αλλα αυτο εχει να κανει που τα λες..... εαν το λες σε ενα φιλο σου που αντιλαμβανεται οτι αυτο που του λες ειναι μεν ριψοκινδυνο αλλα το λες για το καλο του τοτε δεν θα παρεξηγηθει και αυτε θα σε πει απατεωνα....

Αλλα οταν απευθυνεσαι σε μελη του bou.... που ενα μεγαλο μερος αυτων μπορει να ειναι αποφοιτοι γυμνασιου και να δουλευουν σαν ντελιβεραδες, φυλακες και κομπαρσοι τοτε αυτοι επειδη δεν εχουν γνωσεις και συν οτι καχυποπτοι σαν ελληνες τοτε θα σε πουν απατεωνα....

Εδω εγω τους εβαλα πως να παρουν μια μετοχη τσαμπα.... χωρις να πληρωσουν.... και που μπορουσαν να τσεκαρουν με ενα google search εαν ισχυει η προσφορα της freedom 24 και με ειπαν "τυχωδιωκτη".... εσενα δεν θα πουν που τους ειπες να επενδυσουν 600 ευρω απο αυτα που τα θελουν να βγαλουν τα τσιγαρα του μηνα?

Ναι μιλας σε Πανιβλακες που ομως για να τους βοηθησεις θα πρεπει να τους το πεις με ωραιο τροπο και να τους κανεις μια προταση που δεν θα μπορουν ευκολα να την πουν σπαμ για να τους βοηθησεις...
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.296
Πόντοι
456
Τυπε μιλας σωστα και με λογικη... Ο καθενας ακουει 5 πραγματα απο καποιον.... τα αξιολογει και μετα αποφασιζει....

Αλλα αυτο εχει να κανει που τα λες..... εαν το λες σε ενα φιλο σου που αντιλαμβανεται οτι αυτο που του λες ειναι μεν ριψοκινδυνο αλλα το λες για το καλο του τοτε δεν θα παρεξηγηθει και αυτε θα σε πει απατεωνα....

Αλλα οταν απευθυνεσαι σε μελη του bou.... που ενα μεγαλο μερος αυτων μπορει να ειναι αποφοιτοι γυμνασιου και να δουλευουν σαν ντελιβεραδες, φυλακες και κομπαρσοι τοτε αυτοι επειδη δεν εχουν γνωσεις και συν οτι καχυποπτοι σαν ελληνες τοτε θα σε πουν απατεωνα....

Εδω εγω τους εβαλα πως να παρουν μια μετοχη τσαμπα.... χωρις να πληρωσουν.... και που μπορουσαν να τσεκαρουν με ενα google search εαν ισχυει η προσφορα της freedom 24 και με ειπαν "τυχωδιωκτη".... εσενα δεν θα πουν που τους ειπες να επενδυσουν 600 ευρω απο αυτα που τα θελουν να βγαλουν τα τσιγαρα του μηνα?

Ναι μιλας σε Πανιβλακες που ομως για να τους βοηθησεις θα πρεπει να τους το πεις με ωραιο τροπο και να τους κανεις μια προταση που δεν θα μπορουν ευκολα να την πουν σπαμ για να τους βοηθησεις...
Τύπε ετοιμάσου η επιστημονική πλην εργατική ομάς του μπου θα σε καθαιρέσει δημόσια :kissass2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom