Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
144
Κριτικές
4
Like
465
Πόντοι
301
Εγώ πάντως στο σάιτ του paradise δεν βρισκω καμία Νινα
Η Νίνα έφυγε από Παρανταις, δουλεύει άλλου μου είπαν. Θα πάω να δοκιμάσω και θα ενημερώσω
Οι άνθρωποι είναι άχρηστοι, μια καλή πουτανα δεν μπορούν να κρατήσουν όλες φεύγουν.
Στο Red Diamond μου είπαν για Αλινα, αν ξέρει κανείς κάτι;;;
Η έστω κάποια άλλη...
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
41
Like
141
Πόντοι
0
Με την Vida έχω μόνο μιλήσει στο τηλέφωνο. Δε τη συνάντησα γιατί ήταν αρκετά απότομη, πράγμα που δεν πολυπαρεξήγησα γιατί θεώρησα ότι ήταν η στιγμή, και βασικότερα γιατί μου φάνηκε αρκετά αλμυρό το budget. Το ξεκάθαρο και εξηγημένο πάντως το είχε, της το αναγνωρίζω και το εκτιμάω. Ωστόσο να πάρω τηλέφωνο για χαβαλέ και δούλεμα... έλεος ούτε στα 19 μου δε θα το έκανα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
579
Like
1.423
Πόντοι
206
Με την Vida έχω μόνο μιλήσει στο τηλέφωνο. Δε τη συνάντησα γιατί ήταν αρκετά απότομη, πράγμα που δεν πολυπαρεξήγησα γιατί θεώρησα ότι ήταν η στιγμή, και βασικότερα γιατί μου φάνηκε αρκετά αλμυρό το budget. Το ξεκάθαρο και εξηγημένο πάντως το είχε, της το αναγνωρίζω και το εκτιμάω. Ωστόσο να πάρω τηλέφωνο για χαβαλέ και δούλεμα... έλεος ούτε στα 19 μου δε θα το έκανα.
Εγώ καλοκαίρι τη συνάντησα και ήταν 100 την ώρα με ξενοδοχείο πληρωμένο από αυτην. Μου φάνηκε πολύ νορμάλ. Εσένα πόσα σου ζήτησε;

*Συμφωνώ απόλυτα με το σχόλιο σου χαβαλέ στο τηλέφωνο. Δεν το θεωρώ σωστό να παίζεις με το χρόνο και την δουλειά κάποιου/ας επαγγελματία.
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
41
Like
141
Πόντοι
0
Εγώ καλοκαίρι τη συνάντησα και ήταν 100 την ώρα με ξενοδοχείο πληρωμένο από αυτην. Μου φάνηκε πολύ νορμάλ. Εσένα πόσα σου ζήτησε;

*Συμφωνώ απόλυτα με το σχόλιο σου χαβαλέ στο τηλέφωνο. Δεν το θεωρώ σωστό να παίζεις με το χρόνο και την δουλειά κάποιου/ας επαγγελματία.
150
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
579
Like
1.423
Πόντοι
206
Η Νίνα έφυγε από Παρανταις, δουλεύει άλλου μου είπαν. Θα πάω να δοκιμάσω και θα ενημερώσω
Οι άνθρωποι είναι άχρηστοι, μια καλή πουτανα δεν μπορούν να κρατήσουν όλες φεύγουν.
Στο Red Diamond μου είπαν για Αλινα, αν ξέρει κανείς κάτι;;;
Η έστω κάποια άλλη...
Μιρέλα στο Medusa... και αν ποτέ επιστρέψουν.... Eβελίνα στο Casa damore και Eμμα Golden lips
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
41
Like
141
Πόντοι
0
Δεν ήξερα ότι αύξησε τόσο πολύ την τιμή της. Την θεωρώ αξιόλογη αλλά και εγώ 150 δεν θα έδινα...
Προς αποφυγή δυσφήμισης και παραπληροφόρησης δε μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το φίξαρε στα 150 μόνιμα από τότε. Δε θυμάμαι καν επακριβώς πότε ήταν η επικοινωνία μας, πάντως όχι παλιότερα από πέρυσι. Ένα διερευνητικό τηλέφωνο έκανα στην ουσία.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
579
Like
1.423
Πόντοι
206
Προς αποφυγή δυσφήμισης και παραπληροφόρησης δε μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το φίξαρε στα 150 μόνιμα από τότε. Δε θυμάμαι καν επακριβώς πότε ήταν η επικοινωνία μας, πάντως όχι παλιότερα από πέρυσι. Ένα διερευνητικό τηλέφωνο έκανα στην ουσία.
Πιθανόν να ήταν περιστασιακή η τιμή των 150 που αναφέρεις. Διαφορετικά, λογικά, θα είχε σχολιαστεί και από άλλους. Ίσως κάποιος που πήγε πιο πρόσφατα να μπορεί να μας διαφωτίσει καλύτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
149
Πόντοι
0
Πιθανόν να ήταν περιστασιακή η τιμή των 150 που αναφέρεις. Διαφορετικά, λογικά, θα είχε σχολιαστεί και από άλλους. Ίσως κάποιος που πήγε πιο πρόσφατα να μπορεί να μας διαφωτίσει καλύτερα.
Tη βδομάδα πριν το Πάσχα που ρώτηκα κι εγώ, 150 μου είπε. Δεν πήγα τελικά γιατί κι εμένα μου φάνηκε πιο ακριβή απ' ότι περίμενα.
 

Trelamenoa

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ το διάβασα διαφορετικά, πιστεύω ότι το τζίφος δεν πάει στη Vida και εννοεί ότι από τις καλές αφέντρες, αγγελίες έχει μόνο η Vida. Το τζίφος μάλλον πάει στο ότι δεν υπάρχουν περισσότερες αγγελίες από άλλες Θεσσαλονικιές αφέντρες.
Αυτο ακριβως φιλε μου... κ επειδη ειμαι νεος στο αθλημα, δν ξερω που αλλου να ψαξω εκτος απο το kanesex
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
786
Like
272
Πόντοι
26
150 είναι μια σύνηθες ταρίφα εδώ και καιρό ,μόνο για ποδολαγνεια βρίσκεις αισθητά χαμηλότερες τιμές
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LB

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
579
Like
1.423
Πόντοι
206
150 είναι μια σύνηθες ταρίφα εδώ και καιρό ,μόνο για ποδολαγνεια βρίσκεις αισθητά χαμηλότερες τιμές
Αν είναι αυτές οι τιμές δεν ξέρω... Πάντως η Ίσιδα που θεωρείται από τις κορυφαίες στο 100ρικο το έχει και σε δικό της χώρο. Και είχε και προσφορά πόσο καιρό στα 80...
 

argihatz

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
6
Like
44
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι για godess V??
Είχα συναντήσει την συγκεκριμένη "αφέντρα" πριν κανά χρόνο. Νεαρή τότε ήταν μόλις 18, με την όλη φάση δεν το έχει καθόλου, εξωτερικά ηταν γκοθ και σου έβγαζε πως το κάνει αγγαρεία. Ασε που πλέον στις αγγελίες βλέπω ότι ζητάει και τρελά ποσά
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
59
Like
10
Πόντοι
0
Είχα συναντήσει την συγκεκριμένη "αφέντρα" πριν κανά χρόνο. Νεαρή τότε ήταν μόλις 18, με την όλη φάση δεν το έχει καθόλου, εξωτερικά ηταν γκοθ και σου έβγαζε πως το κάνει αγγαρεία. Ασε που πλέον στις αγγελίες βλέπω ότι ζητάει και τρελά ποσά
Ισχυει για τα ποσά. Πάνω από 100 μου είπε, βάλε και ξενοδοχείο... ανεβαίνει το κασε. Ήταν τουλάχιστον καθαρή? Από σώμα?
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
59
Like
10
Πόντοι
0
Νεκρή η θεσσαλονικη σε θέματα κυρίαρχων γυναικών επι πληρωμής.
Και αυτές που ανεβαίνουν από Αθήνα δεν ειναι και κάτι το ιδιαίτερο, κυρίως εμφανισιακά. Η ερικα εχει μεγαλώσει, άσε που την έχω πετύχει σε session να μυρίζουν τα πόδια της και το μουνι της. Σαν ποδολαγνος θέλεις πιπίλα τα άκρα, εκτός αν κάποιος την βρίσκει με ποδαριλα.
Η ισιδα μια από τα ίδια. Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλα το παρουσιαστικο για μένα τουλάχιστον έχει μεγάλη βαρύτητα. Και η καθαριότητα εννοείται.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
579
Like
1.423
Πόντοι
206
Νεκρή η θεσσαλονικη σε θέματα κυρίαρχων γυναικών επι πληρωμής.
Και αυτές που ανεβαίνουν από Αθήνα δεν ειναι και κάτι το ιδιαίτερο, κυρίως εμφανισιακά. Η ερικα εχει μεγαλώσει, άσε που την έχω πετύχει σε session να μυρίζουν τα πόδια της και το μουνι της. Σαν ποδολαγνος θέλεις πιπίλα τα άκρα, εκτός αν κάποιος την βρίσκει με ποδαριλα.
Η ισιδα μια από τα ίδια. Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλα το παρουσιαστικο για μένα τουλάχιστον έχει μεγάλη βαρύτητα. Και η καθαριότητα εννοείται.
Έχω βρεθεί και με τις δύο κοπέλες και αν κάτι δεν θα μπορούσα με τίποτα να σχολιάσω αρνητικό είναι τα θέματα καθαριότητας. Εκτός του ότι και δύο οι κοπέλες μοσχοβολούσαν όσες φορές τις συνάντησα, οι χώροι τους ήταν λουξ διαμερίσματα και από καθαριότητα πάντα στην πένα.

Αν και το θέμα εμφάνισης είναι υποκειμενικό, σίγουρα κατά τη γνώμη μου δεν μπορείς να τις χαρακτηρίσεις άσχημες. Προσωπική μου γνώμη, η Ίσιδα (που έχω πολλές και πρόσφατες εμπειρίες) αν δεν σε ενοχλούν τα τατουάζ και το ότι είναι petite είναι ο ορισμός της καύλας. Και σε παρουσιαστικό και σε θυληκότητα. Φυσικά όλα είναι θέμα γούστου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
193
Like
414
Πόντοι
21
Καλημερα και καλη εβδομαδα απο εμενα
Δεν εχω βρεθει με καμια παο της 2 κοπελες/κυριες .. Απλος εχω μια απορια πως ειναι δυνατόν να παρεχουν αυτες της υπηρεσίες και να μην ειναι περιποιημένα τα ακρας της τα χερια της γενικα ολο το σωμα και ειδικα ο χωρος που διαθετουν ...
Αυτο ειναι καθαρα μειονεκτιμα για της ιδιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom