Νέα

Ζέτα Θεοδωροπούλου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.706
Like
14.939
Πόντοι
3.656
ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΦΥΛΟ ????
ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΡΩΤΑΩ...
ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...
ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΕΧΥΝΑ ΔΗΛΑΔΗ??


τυπε αμα ειναι μεταλλαγμενο να ζητησεις τα φλοκια σου πισω  :grin:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Έκλεισε 6 ολόκληρα χρόνια αυτό το thread στο site για να γκαστρωθεί επιτέλους το μουñί...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
:tooth: :tooth: :tooth:
Aυτο ειναι το τιμημα της πιρφοριας

φαινότανε έμπειρη γκόμενα και ως άλλο πιρφοροαρπαχτικό , βρήκε το μαλάκα να την αποκαταστήσει...

και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι και θα γαμιέται και με άλλους αλλά και  θα τον παρατήσει και ο βλάκας θα πληρώνει διατροφές
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.939
Like
4.300
Πόντοι
506
φαινότανε έμπειρη γκόμενα και ως άλλο πιρφοροαρπαχτικό , βρήκε το μαλάκα να την αποκαταστήσει...

και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι και θα γαμιέται και με άλλους αλλά και  θα τον παρατήσει και ο βλάκας θα πληρώνει διατροφές
Θα πληρωνει διατροφες για ενα παιδι που μπορει να μην ειναι και δικο του...
πιρφοροκαμμενος....    :priest:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.056
Like
30.265
Πόντοι
6.056
Τελικά βολεύτηκε και το Ζετακι, αφού δεν της έκατσε ο προηγούμενος γκόμενος και νυν της Αλεξανδρακη πήγε στον επόμενο στη λίστα...τελικά σε αυτή τη χωρά για να περάσεις καλά  η πουτάνα πρέπει να είσαι η λαμογιο!

Υ.Γ. Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι ο άνδρας ώστε να δέχεται για μάνα του παιδιού του γυναίκες σαν την Ζετα, την Ιωαννα Λιλλη κ.α. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Τελικά βολεύτηκε και το Ζετακι, αφού δεν της έκατσε ο προηγούμενος γκόμενος και νυν της Αλεξανδρακη πήγε στον επόμενο στη λίστα...τελικά σε αυτή τη χωρά για να περάσεις καλά  η πουτάνα πρέπει να είσαι η λαμογιο!

Υ.Γ. Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι ο άνδρας ώστε να δέχεται για μάνα του παιδιού του γυναίκες σαν την Ζετα, την Ιωαννα Λιλλη κ.α. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang:

:thumbsup:  είδες τι κάνουν τα ακα γαμήσια μύστη μου ... ας πρόσεχαν λοιπόν !!
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Τελικά βολεύτηκε και το Ζετακι, αφού δεν της έκατσε ο προηγούμενος γκόμενος και νυν της Αλεξανδρακη πήγε στον επόμενο στη λίστα...τελικά σε αυτή τη χωρά για να περάσεις καλά  η πουτάνα πρέπει να είσαι η λαμογιο!

Υ.Γ. Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι ο άνδρας ώστε να δέχεται για μάνα του παιδιού του γυναίκες σαν την Ζετα, την Ιωαννα Λιλλη κ.α. :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang:

Μαλάκας κλαρινογαμπρός είναι, καλά να πάθει. Εντέλει όποιος είναι μαλάκας την πατάει. Εβίβα του λοιπόν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom