Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Αν μιλαμε για αποπειρα βιασμου ,η φιλη σου να κινηθει νομικα-ποινικα (αστυνομια μηνυση κλπ) και να κανει οτι προβλεπεται. Αλλα το να το γραφεις εδω και να ψαχνεις ποιον θα δειρεις ή ποιον θα καψεις ειναι το λιγοτερο "αστοχο". Επισης μπορει εσυ  να εχεις νομικο προβλημα (χοντρο), γιατι μπορει να σου κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση οι ιδιοκτητες του μασαζ και να σου παρουν το σκαλπ.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εγώ δεν πολυκατάλαβα τι έγινε. Το μαγαζί έστειλε στο δωμάτιο τον τύπο να τη γαμίσει? Εδώ εμείς δεν εκεί εύκολα. Έχει και αντρικό τμημα? Τύπε να την ξαναστείλεις τη φίλη σου για να δούμε πως λειτουργεί.
Btw προβλέπω να πλακώνουν όλες οι αγάμητες.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Παιδιά όταν λέμε μπριζολα, προφυλακτικά φερνουμε εμείς η έχει στο μαγαζί?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
παρε καλυτερα εσυ
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Παιδιά όταν λέμε μπριζολα, προφυλακτικά φερνουμε εμείς η έχει στο μαγαζί?

Έχω μια δυσκολία να συνδέσω το πρώτο κομμάτι της πρότασής σου με το δεύτερο. Και, ναι, ξέρω ότι μπριζόλα=σεξ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Συνήθως Κυριακή βγαίνουν αυτές οι ιστορίες........ :rockon: :rockon:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
να σας πώ και γώ την ιστορία μου..ένα πρωί καθώς διάβαζα την gazetta στο da capo και έπινα τον εσπρέσσο μου(στο παρά δίπλα ήταν ο αναστό και υπέγραφε στον άρη όχι στον πλανήτη άρη αλλά στον πλανήτη κλεάνθης βικελίδης-χαριλάου) μου ρθε μιά ωραία τύπισα και μου δίνει ένα κουπόνι που δεν έδωσα σημασία.Στην αρχή νόμιζα ότι είναι πίτσες-σουβλάκια-ρουχάδικα κολωνακίου και τα συναφή..αλλά τελικά ήτο μασάζ με δωρεάν τη πρώτη συνεδρία αλλά όχι εκεί γύρω.Πού ήταν? εδώ σας θέλω...στην μπρατισλάβα της σλοβακίας παρακαλώ..είχαν έρθει οι τύποι εδώ γιατί η φήμη της μασαζολαγνείας μας έχει πάει σε όλα τα πέρατα του κόσμου! Πέρναγαν οι μέρες και εμενα στο μυαλό μου στροβίλιζε η ιδέα του ταξιδιού στη σλοβακία για να δώ από κοντά αυτό το μασάζ και αναρωτιόμουν τί μουνιά να είχε μέσα???την angel dark(γνωστή σλοβάκα πορνοστάρ), τον θοδωρή παχατουρίδη(δεξι μπακ του ιωνικού και μετέπειτα του ολυμπιακού?),την jane darling? ποιές???ποιούς??? εν τέλει αποφασίζω να κάνω το ταξίδι αυτό...κλείνω εισητήρια με την air slovakian airlines και τσούπ να μαι μπρατισλάβα(με ανταπόκριση από καλκούτα). Μπαίνω στο μετρό,έβρεχε πολύ παρότι Ιούλης μήνας,ζέστη,υγρασία και πολύ κολλημένη ξεροχυσοκαύλα στο μποξεράκι μου από την υγρασιοζέστη που επικρατούσε σε ολη την πολη.Φτάνω μετά από 25 λεπτά στο κέντρο ,ψάχνω λίγο ρωτώντας(δεν είχα gps μαζί μου ούτε είχα τον yorkie δίπλα μου :grin:) και τελικά βρίσκω την διεύθυνση του μασαζοχώρου..αλλά παρατηρώντας απέξω πιό πολύ έμοιαζε με παρατημένο εργοστάσιο κλωστουφαντουργίας παρά με μασατζίδικο(που γαμάς ή δε γαμάς ή που φραπάς)..εν πάσει περιπτώσει κάνω το βήμα να μπώ μέσα(εννοείται δεν υπηρχε κουδούνι) και βλέπω αραχνιασμένες πόρτες κλπ...λέω ρε πούστη μου που ήρθα εδώ πέρα..τί στον μπούτσο είναι εδώ??προωράω προσεχτικά λίγο λίγο πατώντας πάνω σε σαθρα ξεχαρβαλωμένα ξύλα και βλέπω δεξιά και αριστερά ποντίκια,ξύλινα κρεβάτια,χειροπέδες,πριόνια,σιδεροπρίονα,μαύρα μαντήλια(σκηνικό hostel πάνω κάτω) και λέω μας δουλεύουνε κανονικά και γυρνάω να φύγω από εκεί που μπήκα....έλα όμως που μόλις γυρνάω το κεφάλι μου βλέπω τον πάβελ τον αμπντούλ και τον αμπχάλα!!!!!!!! :erection:(σε αυτούς)  :S(εγώ)  :fuck2:(σκεφτόμενος το μετά)..το όλο σκηνικό ήταν απάτη! με πιάνουν τα 3 γομάρια με αλυσοδένουν σε μιά κωλοξύλινη καρεκλα και μου βάζουν ένα από τα μαύρα μαντήλια γύρω από τα μάτια μιλώντας μου σε μία γλώσσα που ειλικρινά δεν ήξερα(πρέπει να ταν πολωνοσέρβικα εξελιγμένα από ξωτικά της περιοχής του βινιό plus αραβικά φχωτομπινέ από την βόρεια υεμένη). Με έφτυναν, με έβριζαν και με χτύπαγαν..σε κάποια φάση με γδύνουν και μου βάζουν στα αρχίδια ένα πράμα σαν αράχνη που με γαργάλαγε...ήταν η αράχνη αρχιδοζουμορουφήχτρους η οποία για όσους δε γνωρίζουν είναι η ταραντούλα του σπέρματος :kneel:...φρικτά βασανιστήρια ακολούθησαν..πριονομάχαιρα ηλεκτρικά μου έκοβαν τους αστραγάλους, αίματα παντού,κόκκαλα κρεμασμένα σαν θράψαλα και έναρξη πειραμάτων στο κορμί μου...είχα λιποθυμήσει από το πόνο ώσπου σε κάποια στιγμή ο αμπχάλα αρχίζει να με χαιδεύει στο πρόσωπο...(τουλάχιστον έτσι νόμιζα...γιατί ήταν το υπέρλαμπρο πουλί του :gay:)..μέσα στη ζάλη και στον πόνο μου τον άρπαξα με μανία deep throat μπάς και με λυπηθεί ο δίας και με αφήσουν να φύγω έστω μπουσουλώντας.. :helpplea: :helpplea: :helpplea:...αλλά με τέτοια πίπα που έκανα ζήλεψαν και οι άλλοι 2...ήταν πουστρόνια...αρχισα και σε εκείνους ασυλληπτες πίπες(αλά δήμητρα by athensgirlsnetwork-πρώην ντανιέλα από ομήρου 35)και τα καταπίνω όλα. Μετά με σφάξανε και τώρα που σας μιλώ είμαι με τον κέρβερα στις πύλες του άδη και σας γράφω από το νέο μου I-phone που κατά τρομερή σύμπτωση είχα αγοράσει εκείνη την αποφράδα ημέρα στο da capo...

ηθικόν δίδαγμα: μή πιστεύεις ποτέ κάτι πριν το δείς.
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
ασχετως ιστοριων τα μαγαζια σε αυτη τη γειτονια , οπως εχουν αναφερει κι αλλοι συναδερφοι πιο πριν, προσπαθουν να παρουν οσο πιο πολλα μπορουν με τη λιγοτερη πρακτικα ανταποδοση, οποτε για καλο και για κακο αν πας και δεν θες να φας καμια τρελλη ηττα στο "παρα πεντε" εχε και προφυλακτικο μαζι σου. τα κοριτσια  μπορει να σου πουν τη τρελλη δικαιολογια οτι δεν εχει το μαγαζι "εφοδια" επειδη ειναι κυριλε, οποτε αν δεν εχεις μαζι σου τοτε βολικα για αυτες περιοριζονται οι τροποι "εκτονωσεις"...
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Το μαγαζί μετακόμισε Βασιλίσσης Σοφίας 66, πάνω από τον σταθμό μετρό Μεγάρου Μουσικής. Μήπως να αλλάξει ο τίτλος του νήματος?
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Πέρασμα στο καινούριο χώρο του ιδρύματος πριν κάνα μήνα. Ο χώρος καλός, όπως γενικά ήταν και στην Σκουφά. Τα έπιπλα τα ίδια (δεν έκαναν ανανέωση, απλά τα μετέφεραν). Παρούσες η Μελίνα (μικρή σε ηλικία, κοντούλα με ωραία μάτια), η Νάνσυ (αν θυμάμαι καλά το όνομά της, ψηλή, γεματούλα, ξανθιά), η Εύα (καστανόξανθη, σχετικά εντυπωσιακή, με μεγάλο τριάρι στήθος). Δούλευε η Χριστίνα (όχι η Χριστίνα που ήταν παλιά στην Σκουφά, που ήταν από την Ρουμανία, άλλη Χριστίνα) που δεν την είδα. Επίσης και μια ακόμη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομά της. Κατά δήλωση της Κας Μυρτάλης, όλες Ελληνίδες. Πέρασα με την Μελίνα. Δε προχωράει πέρα από το στοματικό, αλλά το μασάζ το κατέχει. Κόστος 80 ευρώ.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Μήπως θα πρέπει οι διαχειριστές  να αλλάξουν το όνομα του νήματος;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.695
Πόντοι
41.447

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Πέρασμα στο καινούριο χώρο του ιδρύματος πριν κάνα μήνα. Ο χώρος καλός, όπως γενικά ήταν και στην Σκουφά. Τα έπιπλα τα ίδια (δεν έκαναν ανανέωση, απλά τα μετέφεραν). Παρούσες η Μελίνα (μικρή σε ηλικία, κοντούλα με ωραία μάτια), η Νάνσυ (αν θυμάμαι καλά το όνομά της, ψηλή, γεματούλα, ξανθιά), η Εύα (καστανόξανθη, σχετικά εντυπωσιακή, με μεγάλο τριάρι στήθος). Δούλευε η Χριστίνα (όχι η Χριστίνα που ήταν παλιά στην Σκουφά, που ήταν από την Ρουμανία, άλλη Χριστίνα) που δεν την είδα. Επίσης και μια ακόμη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομά της. Κατά δήλωση της Κας Μυρτάλης, όλες Ελληνίδες. Πέρασα με την Μελίνα. Δε προχωράει πέρα από το στοματικό, αλλά το μασάζ το κατέχει. Κόστος 80 ευρώ.

Η Χριστίνα η Ρουμάνα είναι ακόμα στο ρόστερ του μαγαζιού;
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Πέρασμα στο καινούριο χώρο του ιδρύματος πριν κάνα μήνα. Ο χώρος καλός, όπως γενικά ήταν και στην Σκουφά. Τα έπιπλα τα ίδια (δεν έκαναν ανανέωση, απλά τα μετέφεραν). Παρούσες η Μελίνα (μικρή σε ηλικία, κοντούλα με ωραία μάτια), η Νάνσυ (αν θυμάμαι καλά το όνομά της, ψηλή, γεματούλα, ξανθιά), η Εύα (καστανόξανθη, σχετικά εντυπωσιακή, με μεγάλο τριάρι στήθος). Δούλευε η Χριστίνα (όχι η Χριστίνα που ήταν παλιά στην Σκουφά, που ήταν από την Ρουμανία, άλλη Χριστίνα) που δεν την είδα. Επίσης και μια ακόμη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομά της. Κατά δήλωση της Κας Μυρτάλης, όλες Ελληνίδες. Πέρασα με την Μελίνα. Δε προχωράει πέρα από το στοματικό, αλλά το μασάζ το κατέχει. Κόστος 80 ευρώ.
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά μόνο στοματικό και μασάζ στα 80 και σεξ οχι.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ξέρεις αν δουλεύει κάπου αλλού;

Όχι δεν την έχω συναντήσει κάπου αλλού. Όμως και εγώ δεν γυρνάω όλα τα μαγαζιά. Πάω μόνο σε συγκεκριμένα. Ίσως κάποιος άλλος συναγωνιστής να την έχει πετύχει κάπου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom