Νέα

TS14 Trans Bar Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lia(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis_sexaddicted

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2013
Μηνύματα
89
Like
4
Πόντοι
0
μην μασασ φιλε εγω δεν το ξερω το μαγαζι αλλα στη λαρισα παω μονοσ πολλεσ φωρεσ.γιατι κολασ πηγενε μπαρα πιεσ ποτακι πιασε κουβεντα χαβαλε κτλ και αν αργα τη νυχτα εισε του γουστου και βγει κατι καλο ολοκληρωσε την βραδυα σου εκτοσ μαγαζιου τοσο απλω εινε.σιγουρα αν εισε του σπορ κατι θ σου πεσει πιστευω.


εχει και στη λαρισα τετοιο μαγαζι??
 

elos3212

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα ποιες μερες δουλευει και ποτε μαζεύεται ο πιο πολυ κοσμος στο μαγαζι να περασω καμια βολτα να πιω κανα ποτακι
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φόρουμ,

καινούργιος (παλιός που είχε σβηστεί το username) και απόψε θα τιμήσω το TS14.
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Μήνυμα 2 στα 5 μέχρι να εγκριθώ. Χθες πίσω από την μπάρα μια πανέμορφη Νικολέττα.
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Να υποθέσω ότι σήμερα Παρασκευή θα έχει πιο πολύ κόσμο; Και αλήθεια...μιας και δεν ήμουν και πολύ παρατηρητικός ψες..η Νικολέττα είναι γυναίκα ή τρανς; Παρακαλώ δεν σπαμάρω, σοβαρά το ρωτώ κι ας ακούγεται κουτή η ερώτηση. Μόλις εγκριθούν τα 5 μηνύματα που έστειλα θα εμπλουτίσω κι εγώ από μέρους μου με τις εμπειρίες μου το φόρουμ! Κι έχω κάποια λόγια να καταθέσω.
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Να υποθέσω ότι σήμερα Παρασκευή θα έχει πιο πολύ κόσμο; Και αλήθεια...μιας και δεν ήμουν και πολύ παρατηρητικός ψες..η Νικολέττα είναι γυναίκα ή τρανς; Παρακαλώ δεν σπαμάρω, σοβαρά το ρωτώ κι ας ακούγεται κουτή η ερώτηση. Μόλις εγκριθούν τα 5 μηνύματα που έστειλα θα εμπλουτίσω κι εγώ από μέρους μου με τις εμπειρίες μου το φόρουμ! Κι έχω κάποια λόγια να καταθέσω.
Αδερφέ καλησπέρα.
Εφόσον γύρισε η Νικολέτα στο μαγαζί (η γνωστή που δούλευε εκεί) είναι trans και έχεις δίκιο. Είναι όντως πανέμορφη και δεν μπορείς να καταλάβεις αν είναι γυναίκα ή trans. Έχω χάσει στοίχημα για να καταλάβεις.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
227
Like
102
Πόντοι
1
ποια ειναι η νικολετα??εχουμε καμια φωτο
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
ποια ειναι η νικολετα??εχουμε καμια φωτο
Καλησπέρα αδερφέ.
Από όσο γνωρίζω δεν είναι του επαγγέλματος. Δηλαδή δεν θα βρεις φωτό σε site γιατί δεν κάνει βίζιτες.
(όσο περίεργο και αν σου φαίνεται).
 
OP
OP
lia(1)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
ενημερωτικα παντα αυτη την παρασκευη 6 οκτωβριου η ΤΖΕΝΗ θα ειναι στο τς 14 ισως και το σαββατο 7  :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:μη χασετε την ευκαιρια  :think: :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • eb69fbb8c55ed28be81ecf889d27d445.jpg
    eb69fbb8c55ed28be81ecf889d27d445.jpg
    32,6 KB · Εμφανίσεις: 114
  • 672ba6b6ec3400d0270941cc1bea7512.jpg
    672ba6b6ec3400d0270941cc1bea7512.jpg
    52,5 KB · Εμφανίσεις: 119

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Το μπουρδελλα τελεια κομ θα βρισκεται εκει θα κανει ρεπορταζ :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
:coolcondom :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Ελα να ετοιμαζομαστε σιγα-σιγα...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας :hi:Πριν λιγες μερες ειχα αναλαβει την δεσμευση να σας μεταφερω ρεπορταζ απο το τς14.Πιστος στην δευσμεση μυ χθες βρεθηκα στο μαγαζι.
Ας τα παρουμε απο την αρχη.Δυναμικη παρουσια και εκπροσωπηση ειχε το μπουρδελα τελεια κομ....Τα μελη που απαρτηζαν την παρεα.Τραβεστολαγνος-Αζαζελ-φακιρης Μπλακ αντερ.με αιθερια πασουσια να τον συνοδευει.μεναθορ και γκεστ εκπληξη απο τον σκορπιο στελιο.
Το μαγαζι ειχε φορεσει τα καλα του.Η κριστυ ντυμενη στα μπλε η λαιντι ντι με μαυρο φορεμα και δωδεκαποντα η νικολ χαμογελαστη και λαμπερη.
Στην εισοδο ειχε ατομα που κοβαν εισητηριο και υπηρχε υπευθηνος για τις κρατησεις.
Ενα πρωτο σχολιο για το μαγαζι και το προσωπικο ειναι το εξης.Εχω ερθει σε παρα πολλα event με διαφορα χθες ολα κυλησαν ρολοι απο τα παιδια στο μπαρ απο το σερβις.10 με τονο.
Το μαγαζι γυρω στις 1 ειχε φουλαρει αυτο που παρατηρησα ηταν οτι ειχε πολλε ςγυναικες κρος γκευ τρανς τα παντα.
Για να σας δωσω μια εικονα το τι γινονταν στο μαγαζι θα σας πω το εξης.Ξεκιναω να παω στην τουαλετα...και βλεπω την νικολ να μπαινει με 2 ποτα στην τουαλετα.Ενας τυπος πηρε τα ποτα τα πληρωσε ..για να εξυπηρετυθει κοσμος ακομα και στις τουαλες εμπαινε. :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
1 ξημερωματα εμφανιζεται η Τζενη.Ενας αερας μια ηρεμια μια σιγουρια..χαμογελο.
ν ειστε λατρη της δεκαετιας 80-90 θα περασετε τελεια .Το μενου ειχε και πολλες καινουριες επιτυχιες.
Ειχαμε τουρτα σβησανε κερακια για τα 3 χρονια του μαγαζιου μοιραστηκαν γλυκα.
Ειχαμε πολλες παρουσιες..Η αννυ γκολντ..η νικολ η λια ολες αστραφτερες.
Υπηρχαν και αλλες τρανς.Πολλες και μερικες πολυ εντυπωσιακες για την ηλικια τους...
Εφυγα στις 3 το πρωι ..ειχα να κανω ρεπορταζ και αλλου...Καλα να περνατε.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.549
Κριτικές
165
Like
25.452
Πόντοι
34.168
Καλησπερα σας :hi:Πριν λιγες μερες ειχα αναλαβει την δεσμευση να σας μεταφερω ρεπορταζ απο το τς14.Πιστος στην δευσμεση μυ χθες βρεθηκα στο μαγαζι.
Ας τα παρουμε απο την αρχη.Δυναμικη παρουσια και εκπροσωπηση ειχε το μπουρδελα τελεια κομ....Τα μελη που απαρτηζαν την παρεα.Τραβεστολαγνος-Αζαζελ-φακιρης Μπλακ αντερ.με αιθερια πασουσια να τον συνοδευει.μεναθορ και γκεστ εκπληξη απο τον σκορπιο στελιο.
Το μαγαζι ειχε φορεσει τα καλα του.Η κριστυ ντυμενη στα μπλε η λαιντι ντι με μαυρο φορεμα και δωδεκαποντα η νικολ χαμογελαστη και λαμπερη.
Στην εισοδο ειχε ατομα που κοβαν εισητηριο και υπηρχε υπευθηνος για τις κρατησεις.
Ενα πρωτο σχολιο για το μαγαζι και το προσωπικο ειναι το εξης.Εχω ερθει σε παρα πολλα event με διαφορα χθες ολα κυλησαν ρολοι απο τα παιδια στο μπαρ απο το σερβις.10 με τονο.
Το μαγαζι γυρω στις 1 ειχε φουλαρει αυτο που παρατηρησα ηταν οτι ειχε πολλε ςγυναικες κρος γκευ τρανς τα παντα.
Για να σας δωσω μια εικονα το τι γινονταν στο μαγαζι θα σας πω το εξης.Ξεκιναω να παω στην τουαλετα...και βλεπω την νικολ να μπαινει με 2 ποτα στην τουαλετα.Ενας τυπος πηρε τα ποτα τα πληρωσε ..για να εξυπηρετυθει κοσμος ακομα και στις τουαλες εμπαινε. :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
1 ξημερωματα εμφανιζεται η Τζενη.Ενας αερας μια ηρεμια μια σιγουρια..χαμογελο.
ν ειστε λατρη της δεκαετιας 80-90 θα περασετε τελεια .Το μενου ειχε και πολλες καινουριες επιτυχιες.
Ειχαμε τουρτα σβησανε κερακια για τα 3 χρονια του μαγαζιου μοιραστηκαν γλυκα.
Ειχαμε πολλες παρουσιες..Η αννυ γκολντ..η νικολ η λια ολες αστραφτερες.
Υπηρχαν και αλλες τρανς.Πολλες και μερικες πολυ εντυπωσιακες για την ηλικια τους...
Εφυγα στις 3 το πρωι ..ειχα να κανω ρεπορταζ και αλλου...Καλα να περνατε.
Εγω απλα να τονισω το ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ playlist της ΤΖΕΝΗΣ..
Επαιξε φοβερες μουσικες!!!!

:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
OP
OP
lia(1)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
Εγω απλα να τονισω το ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ playlist της ΤΖΕΝΗΣ..
Επαιξε φοβερες μουσικες!!!!

:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
παντα εισαι to the point συμφωνω απολυτα.....αν σας αρεσε εχει και σημερα τζενη παλι .........παντος μου εκανε εντυπωση ενας τυπος απο την παρεα σας χτες..........τα φιλια μου να του δωσετε
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.549
Κριτικές
165
Like
25.452
Πόντοι
34.168
παντα εισαι to the point συμφωνω απολυτα.....αν σας αρεσε εχει και σημερα τζενη παλι .........παντος μου εκανε εντυπωση ενας τυπος απο την παρεα σας χτες..........τα φιλια μου να του δωσετε
Ποιος απο ολους?
Δωσε λεπτομερειες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom