Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr Kavlitsekis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2014
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
αυριο να πας οπωσδηποτε στο κολονζε στην ρατσαντα να κανεις ενα μποντι να το ευχαριστηθεις !!!!!
 

Mr Kavlitsekis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2014
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
και κανε καμια βολτα στο ναιτ μαρκετ στην ρατσαντα εκει ειναι ολο το μελι !!!!!! 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
:think:

Πως πάω εκεί?
Και γράψε μου αγκλικά πως το λένε να το γκουγκλαρω να το βρω το μασατζιδικο..
 

Mr Kavlitsekis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2014
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
colonze 2
παρε τον μρτ τον υπογειο και κατεβα στην σταση thailand cultural center σε αφηνει στην οδο ρατσανταπιντεσεκ η αλλιως ρατσαντα ροαντ εκει γυρω εχει πολλα μασαζ  μεσα στο σοι 1 ειναι το κολονζε θα το βρεις πολυ ευκολα  και μετα το μασαζ πηγαινε στο ναιτ μαρκετ πας με τα ποδια
ειναι κοντα  εκει πανε ολα τα κοριτσια της πρωτευουσας  αλλα πρεπει να πας μετα της 7 το απογευμα !!!!
περιμενω εντυπωσεις
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ας το διάολο και τρόμαξα. Έψαχνα να το βρω στο google αλλά δεν το έβρισκα με τπτ και λέω, πάει, τα παιξα. Χάζεψα τελείως στην Ται. Μία με το κοστούμι, μία με το μασατζίδικο που μου πες, τετέλεσται είπα. Ευτυχώς που μου πες για πρωτευουσα και ανάσανα. Πατάγια είμαι απο χθες και νόμιζα ότι έλεγες για πατταγια. Πάντως σε ευχαριστώ για το τιπ..
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ας το διάολο και τρόμαξα. Έψαχνα να το βρω στο google αλλά δεν το έβρισκα με τπτ και λέω, πάει, τα παιξα. Χάζεψα τελείως στην Ται. Μία με το κοστούμι, μία με το μασατζίδικο που μου πες, τετέλεσται είπα. Ευτυχώς που μου πες για πρωτευουσα και ανάσανα. Πατάγια είμαι απο χθες και νόμιζα ότι έλεγες για πατταγια. Πάντως σε ευχαριστώ για το τιπ..

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Ενταξει  εφυγες!!!  :tits2: :tits2: :S :2funny: :2funny:
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
ευχαριστώ τα παιδια που μου απαντήσανε.
τώρα να ρωτήσω και κάτι τελευταίο..
οι τιμές με τις γκόμενες κανονίζονται με παζάρια?
δηλαδή όπως κάναμε στο Μοναστηράκι?
τόσα έχω αν θές πάρτα?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.391
Πόντοι
4.587
Υ.Γ. Ευτυχώς στη Παττάγια δεν έχει αλλάξει τπτ απο άποψη ωραρίων και χαβαλέ...
Αν σου είναι εύκολο, γράψε για το ξενοδοχείο στην Pattaya που μένεις, τιμές τοποθεσία κλπ. Συλλέγω πληροφορίες γιατί σιγά σιγά έρχεται και η σειρά μου για εκεί (Pattaya, Bkk).
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑΥΛΑΝΔΗ/ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΕΚΑΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΦΥΛΟ
ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΣΦΑΛΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ(ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ)
ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΚΡΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΕΤΑΞΑ ΜΕ ΟΥΚΡΑΙΝΑΝ ΜΕ 420 ΕΥΡΩ!!!
ΝΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ
1.ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΚΟΚ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩς ΠΑΤΤΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΣ ΑΠΟ ΜΠΑΡ ΣΕ ΜΠΑΡ
ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ S/M μπαρ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΠΑΤΟΝΓΚ. ΠΛΗΡΩΣΑ 900 ΜΠΑΤ ΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2000 ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΙΣΤΡΕΣΣ. ΛΟΙΠΟΝ ΩΡΑΙΟ ΘΕΑΜΑ ΜΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΦΙΛΑΝΕ ΔΥΟ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΤΑΥΡΩΜΑ ΚΕΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ . ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΩΡΑΙΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣΤΙΓΩΣΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑ ΚΕΡΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΜΗΣΩ ΔΕΟΝΤΩΣ
2. ΠΑΤΤΑΓΙΑ ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΤΡΟΧΑΙΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ολα ΙΝΤΕΡΝΑΤΙΟΝΑΛ ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ,ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΧΩ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΚΤΟ! ΕΠΕΜΕΝΕ Ν ΑΠΑΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΗ 600 ΜΠΑΤ ΣΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 300 ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΩΝΙΑΣΕ...
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΦΘΟΡΑ :uglystupid:
3.ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ GREEN BELTS MAKATI ΚΑΙ ΧΑΒΑΝΑ ΜΠΑΡ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΚΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΝΑ ΡΩΣΣΙΔΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ¨)
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΤΟ ΡΩΣΣΙΔΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΙΛΑ ΖΗΤΗΣΕ 120 ΕΥΡΩ....
 

Συνημμένα

  • IMG_20141122_131042.jpg
    IMG_20141122_131042.jpg
    383,4 KB · Εμφανίσεις: 17

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν, έχω κάμποση ώρα στην διάθεση μου οπότε ας κάνω ένα report.

Κατ αρχάς το ταξίδι με την Κατάρ σούπερ. Παρόλο που ήταν γεμάτο και στις δύο πτήσεις οι θέσεις αρκετά άνετες και σερβίρουν δωρεάν αλκοόλ, μέχρι και σαμπάνια στην οικονομική θέση, που δεν το χω ξαναδεί . Οι ανταποκρίσεις μόλις με ένα ενδιάμεσο 2ωρο ενώ και το αεροδρόμιο στην Ντόχα ολοκαίνουργιο και με καλές τιμές στα Duty Free. Επιπροσθέτως δεν σε πρήζουν καθόλου με ελέγχους οπότε όλα οκ.


εκλεισα με καταρ φλεβαρη αλλα εχει μιαμιση και 2μιση ωρες στο τρανζιτ αναταποκριση στο πηγαινε ελα...θα προλαβω να παω και να παρω καμια κουτα τσιγαρα η θα με ψαχνουν στη νικολουλη? :S
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
2. ΠΑΤΤΑΓΙΑ ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΤΡΟΧΑΙΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ολα ΙΝΤΕΡΝΑΤΙΟΝΑΛ ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ,ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΧΩ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΚΤΟ! ΕΠΕΜΕΝΕ Ν ΑΠΑΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΗ 600 ΜΠΑΤ ΣΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 300 ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΩΝΙΑΣΕ...

βασικά ο τύπος έιχε δίκιο, το ευρωπαικό δίπλωμα ειναι παντού δεκτό στην Ευρώπη, παραέξω θες ιντερνατιοναλ...
πως λεγεται το s/m μπαρ; ενδιαφερον ακουγεται αν σε αφηνουν και τους κανεις τετοια ωραια πραγματα
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Όσο για τις τιμές όντως είναι γύρω στο κατοστάρικο την ημέρα (βάζοντας μέσα και διάφορα ψώνια, σουβενίρ κλπ) χωρίς το χοτέλ. Μάλιστα μπορεί να πέσει και λίγο χωρίς να πέσει και η ποιότητα, αρκεί να κάνεις παζάρια και να λειτουργείς έξυπνα. Π.χ που εγώ πίνω κάμποσο, έχω βγάλει golden card στο insomnia με 500 baht όπου έχω 20% έκπτωση και έκανα απόσβεση μέσα σε 1 μέρα την κάρτα. Επίσης αγόρασα κάποια φαγητά και ποτά απο το bic c οπότε περιορίζω και τα λεφτά που ξοδεύω σε ποτά - αφού πίνω ντραφτ στα αγκογκο - και πέρνω μπουκάλι στο insomnia όπου με αυτό κερνάω και τις γκόμενες κ 'οτι δεν πιω το κάνω κάβα. 

Η κάρτα VIP στο Insomnia/iBar είναι πολύ καλή γιατί εκτός από το ότι γλυτώνεις στα ποτά σε βάζει στην VIP area, κάτι πολύ χρήσιμο όταν γίνεται της καραπουτάνας στο μαγαζί.
Το μπουκάλι λειτουργεί πολύ πιο οικονομικά, μια και το κάνεις κάβα από μέρα σε μέρα, αλλά κυρίως δεν ψάχνεις τους άλλους να σου φέρουνε ποτά.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑΥΛΑΝΔΗ/ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΕΚΑΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΦΥΛΟ
ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΦΘΟΡΑ :uglystupid:
3.ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ GREEN BELTS MAKATI ΚΑΙ ΧΑΒΑΝΑ ΜΠΑΡ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΚΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΝΑ ΡΩΣΣΙΔΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ¨)
ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕς για φιλιπινες στο  αντιστοιχο θρεντ
για ταυ εχουν γραφτει πολλα ετσι κι αλλιως
υγ 420ε?για ταυ?κ ποσο για φιλιπινες?
θενκς
 

Laidback

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους.....
Άρτι αφιχθείς από Ταϊλάνδη (Πατάγια) και Φιλιππίνες (Ανχελες)...
Όποιος θέλει πληροφορίες ας στείλει pm...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
και για τετοιες απαιτησεις?? τοσο στερηση πια ποσα δινεις δηλαδη σε νταβαι?? 200 ,300 , 500???τοσες να ειναι οι σφαλιαρες που θα φανε απο τους νταβατζηδες τους
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εδω και 2 μερες back to pattaya ..... λεπτομερειες προσεχως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom