Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
δεν σε έβρισα και πίστεψε με γνωρίζω καλά τους κανόνες!
Δίνεις μπριζόλα μετά το μασάζ, επί πληρωμή, τι σε κάνει αυτό?
Το forum που σε φιλοξενεί είναι της εκκλησίας?
Άρα όλες οι μασσεζ είναι πορνες,γιατί να μπουν στον κόπο να κάνουν και μασσαζ?
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
μια κριτική έχω γράψει για την Ζω.η και δεν γνωρίζω καν που είναι ο νέος της χώρος(ούτε ο παλιός γνώριζα γιατί δεν με ενδιαφέρει.
Για τη Στεφανία έχω άποψη μιας και έχω επισκεφτεί και έχω γράψει και σε αυτήν κριτική αλλά θα σου ξέφυγει μάλλον.
Και ναι μετά το μασάζ, αν πληρώσεις το αντίτιμο, μπριζολιάζεις κι ολας, να φανταστώ πέφτεις από τα σύννεφα?
Ναι αλλά με την κριτική αυτή που έγραψες,παρεσυρες εμένα και ίσως και άλλους και ήταν η χειρότερη εμπειρία της πορνοκαριερας μου,άρα η κριτική σου ήταν εκτός πραγματικότητας!
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
37
Like
1.533
Πόντοι
2.411
Τι σημασια εχει στο φιναλε πως λεγονται? το θεμα ειναι τι προσφερει η καθε κοπελα και αν μας ικανοποιει. και επειδη ειπατε και για την ζωη ποιο πισω γιατι πρεπει να ειναι ή ζωη ή στεφανία ή καποια άλλη απο μασαζοαλυσιδα ?
Η καθε μια εχει το προγραμμα της και το μοτιβο της εγω εχω περασει καλα και με τις δυο και με αλλες τοσες
αναλογα την διαθεση μου εκεινη την στιγμη που εχω ορεξη επιλεγω τι γουσταρω να εισπραξω
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Τι σημασια εχει στο φιναλε πως λεγονται? το θεμα ειναι τι προσφερει η καθε κοπελα και αν μας ικανοποιει. και επειδη ειπατε και για την ζωη ποιο πισω γιατι πρεπει να ειναι ή ζωη ή στεφανία ή καποια άλλη απο μασαζοαλυσιδα ?
Η καθε μια εχει το προγραμμα της και το μοτιβο της εγω εχω περασει καλα και με τις δυο και με αλλες τοσες
αναλογα την διαθεση μου εκεινη την στιγμη που εχω ορεξη επιλεγω τι γουσταρω να εισπραξω
Συμφωνώ. Ανούσια φιλολογία για την επαγγελματική ταυτότητα του άλλου που αναδεικνύει στερεότυπα περασμένων δεκαετιών
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
601
Like
1.275
Πόντοι
206
Μερικους εδώ πέρα λογικά τους χαλάει την σούπα η Στεφανία.
Όσο ομορφαίνει τόσο πιο επιθετικά τις μιλάνε. Όσο κρατάει τις τιμές χαμηλά τόσο εξοργίζει μερικούς εδώ μέσα. Δεν πειράζει εδώ μέσα σιγά σιγά όλοι αποκαλύπτονται και σίγουρα ο χαμένος δεν θα είναι η Στεφανία..
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
τυπε λιγη ευγενεια δεν βλαπτει
Στο bourdela ειμαστε.... μερικοι το ξεχνατε....
Τι ευγενεια...??!!! Δεν ειπε κατι κακο ο ανθρωπος.. πορνη... ετσι δεν λεγεται αυτη που τον παιρνει επι χρημασι.... ???!!!
Η' κ πουτανα... !! το ιδιο ειναι!!!
Μερικοι κρυβόσαστε πισω απο το δαχτυλο σας!!!:jerking:
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
37
Like
1.533
Πόντοι
2.411
ασχετα απο αντιπαραθεσεις για τον αν ειναι καλη η οχι η στεφανια
αν ζηταει πολλα η λιγα , ειναι απλα μονοπωλειο λογο περιοχης. εγω που μενω βορεια και δεν θελω να χανω μια ωρα στο πηγαινε ελα μιας που γαμιεται η κινηση τελευταια ουτε να ψαχνω μιση ωρα να παρκαρω αμαξι ή που θα αφησω την μηχανη να μην την φανε παιρνει πολλα ++
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
Στο bourdela ειμαστε.... μερικοι το ξεχνατε....
Τι ευγενεια...??!!! Δεν ειπε κατι κακο ο ανθρωπος.. πορνη... ετσι δεν λεγεται αυτη που τον παιρνει επι χρημασι.... ???!!!
Η' κ πουτανα... !! το ιδιο ειναι!!!
Μερικοι κρυβόσαστε πισω απο το δαχτυλο σας!!!:jerking:
Καλά εσύ είσαι γνωστός και μη εξαιρετέος εξυπνακιας/γαμικουλας!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
ασχετα απο αντιπαραθεσεις για τον αν ειναι καλη η οχι η στεφανια
αν ζηταει πολλα η λιγα , ειναι απλα μονοπωλειο λογο περιοχης. εγω που μενω βορεια και δεν θελω να χανω μια ωρα στο πηγαινε ελα μιας που γαμιεται η κινηση τελευταια ουτε να ψαχνω μιση ωρα να παρκαρω αμαξι ή που θα αφησω την μηχανη να μην την φανε παιρνει πολλα ++
Εγώ δηλαδή που ανεβαίνω από γλυφαδα τι να πω!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Καλά εσύ είσαι γνωστός και μη εξαιρετέος εξυπνακιας/γαμικουλας!
Mπα.. δεν γαμαω εγω φιλαρακι... Τον παιζω ολη μερα..!!!
Αλλα κ εσυ....
Μην εισαι τοσο αγαπουλης με τα κοριτσια....
ολες τις γλυφεις... χαλαρωσε...
Εδω ειμαστε φορουμ... να λεμε κ τα καλα.. να λεμε και τα στραβα ομως ε....??!!
Χωρις να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.....
κ να προσεχουμε μην παρεξηγηθει η πουτανα αμα την πουμε πουτανα!!!!:headbang:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.904
Like
27.642
Πόντοι
5.906
Mπα.. δεν γαμαω εγω φιλαρακι... Τον παιζω ολη μερα..!!!
Αλλα κ εσυ....
Μην εισαι τοσο αγαπουλης με τα κοριτσια....
ολες τις γλυφεις... χαλαρωσε...
Εδω ειμαστε φορουμ... να λεμε κ τα καλα.. να λεμε και τα στραβα ομως ε....??!!
Χωρις να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.....
κ να προσεχουμε μην παρεξηγηθει η πουτανα αμα την πουμε πουτανα!!!!:headbang:
Εγώ να δεις ,με το πουλάκι που έχω χρειάζομαι τσιμπίδακι για να το πιάσω να κατουρησω σιγά μη γαμησω κιόλας!
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Πρώτη επίσκεψη στη Στεφανία.
Η κοπέλα πολύ ευγενική στο τηλέφωνο, με ενημέρωσε για τα προγράμματα της, κανονίσαμε ραντεβού και μου έδωσε διεύθυνση. Αν και πρώτη φορά στους δρόμους της περιοχής, βρήκα εύκολα το χώρο. Χτυπάω και μου ανοίγει χαμογελαστή, ντυμένη πολύ προσεγμένα με ψηλές κόκκινες γόβες (έχει πάαρα πολλές απ ότι πρόσεξα ?). Ο χώρος της καθαρός, ζεστός με ιδιαίτερη διακόσμηση, στη πρώτη ματιά δίνει μια αίσθηση πολυτέλειας. Με ρωτάει αν θέλω να πιω κάτι και μετά από λίγη κουβέντα γνωριμίας κατεβαίνουμε στο υπόγειο. Πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης για το μπανακι μου και στη συνέχεια μπρούμυτα για μασάζ στο ειδικό κρεβάτι.
Πολύ χαλαρωτικό το μασάζ της, πόδια, χέρια, πλάτη, αυχένα και κεφάλι ρωτώντας με κατά διαστήματα αν είναι εντάξει η ένταση. Το απόλαυσα πολύ για να είμαι ειλικρινής. Ειδικά στα πόδια, με ξεκούρασε απίστευτα. Πολύ ευχάριστη και άνετη και στη συζήτηση. Στο θέμα χρόνου, έμεινα και λίγο παραπάνω από αυτό που πλήρωσα.
Ως προς την εμφάνιση τώρα, έχει όμορφο πρόσωπο, συνέχεια χαμογελαστή. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό με όμορφες καμπύλες. Νομίζω οι φωτογραφίες που ανεβάζει την αδικούν λίγο, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Μύριζε επίσης πολύ ωραία και ήταν πολύ περιποιημένη παντού. Δείχνει ότι έχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη της όσο περισσότερο μπορεί και της αρέσει πολύ αυτό που κάνει. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε επίσης ότι μετά το τέλος του ραντεβού μας, όσο εγώ ντυνόμουν εκείνη καθάριζε το χώρο και άλλαζε σεντόνι στο κρεβάτι. Συμπερασματικά, πέρασα ένα όμορφο δίωρο και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα!!
Πολύ σωστή κριτική, συμφωνώ ιδιαίτερα πως οι φωτογραφίες την αδικούν και της προσθέτουν κιλά!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Για να ξεφύγουμε από τους διαπλεκτισμούς, Βίκυ Στεφανια περιέγραψε τι κάνεις στο ταντρα πρόγραμμα σου :-)

Υ.γ. σημειωσε και διάρκεια και κόστος παρακαλώ.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.437
Like
17.090
Για να ξεφύγουμε από τους διαπλεκτισμούς, Βίκυ Στεφανια περιέγραψε τι κάνεις στο ταντρα πρόγραμμα σου :-)

Υ.γ. σημειωσε και διάρκεια και κόστος παρακαλώ.
Καλησπέρα 2-3 σελίδες πριν έχω αναφερθεί αναλυτικά,όπως κ μέλος που δοκίμασε την εμπειρία!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.887
Πόντοι
41.443
Στο bourdela ειμαστε.... μερικοι το ξεχνατε....
Τι ευγενεια...??!!! Δεν ειπε κατι κακο ο ανθρωπος.. πορνη... ετσι δεν λεγεται αυτη που τον παιρνει επι χρημασι.... ???!!!
Η' κ πουτανα... !! το ιδιο ειναι!!!
Μερικοι κρυβόσαστε πισω απο το δαχτυλο σας!!!:jerking:

πόρνη είναι αφού κάνει φουλ με πρόσχημα το μασάζ!


μου αρεσει που καθε φορα που λεγονται τα αυτονοητα,ορισμενοι (οι ιδιοι παντα σε ολα τα νηματα)
ΞΑΝΑπεφτουν απο τα συννεφα.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom