Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 849
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
676
Πόντοι
361
Κατι κανειε λαθος, βλεπω 200 προφιλ (ανεξαρτητως ηλικιας κλπ) που εχουν συνδεθει απο τις 15 Μαρτιου και μετά
ειχες δικιο ειχε ενεργοπηθει αυτοματα αποσταση εως 2 χιλιομετρα γι αυτο εβγαζε λιγα αποτελεσματα τωρα το ρυθμισα σωστα ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

th0dor1s

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
308
Κριτικές
12
Like
1.927
Πόντοι
1.191
Kayla seeks απάτη alert!
Σε φέρνει γύρες στην Αθήνα για ξενοδοχείο που την ‘βολεύει’ περισσότερο και τελικά δεν έρχεται. Προσοχή! (για να μην πω μακριά).
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
ειχες δικιο ειχε ενεργοπηθει αυτοματα αποσταση εως 2 χιλιομετρα γι αυτο εβγαζε λιγα αποτελεσματα τωρα το ρυθμισα σωστα ευχαριστω
Το πρόβλημα είναι ότι αν η κοπέλα έχει να μπει 3 βδομάδες ένα μήνα (δηλαδή από το αρχές Απριλίου) είναι μάλλον απίθανο να μπει στον μήνα που έχεις εσύ συνδρομή. Ακόμα και αν μπει θα δει μαζεμένα καμία πενηνταριά μηνύματα οπότε θα πρέπει να είσαι ο τυχερός. Δεν μιλάμε και για αυτές που έκαναν εγγραφή μέσα στον Απρίλιο μπήκαν μια φορά και δεν ξαναμπήκαν. Τα ενεργά προφίλ στην Αθήνα (και λέγοντας ενεργά λέω τα προφίλ που μπαίνουν τουλάχιστον μία φορά την βδομάδα και τσεκάρουν) είναι το πολύ 50 και πολλά λέω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
Kayla seeks απάτη alert!
Σε φέρνει γύρες στην Αθήνα για ξενοδοχείο που την ‘βολεύει’ περισσότερο και τελικά δεν έρχεται. Προσοχή! (για να μην πω μακριά).
Kayla seeks έχει δύο profile. Νομίζω το δεύτερο είναι simone αλλά μπορεί να κάνω λάθος στο δεύτερο όνομα οπότε αν ξέρεις κάποιος να με διορθώσει. Νοτιο αφρικάνα που σπουδάζει Ελλάδα γιατί έχει και συγγενείς εδώ... ζητάει 250-300, ανάλογα τα κέφια. Υπαρκτή. Θα έλεγα και αρκετά καλή ΑΝ τελικά την συναντήσεις. Μεγάλη έμφαση στο ΑΝ γιατί πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά γιατί είναι λίγο περίεργη για να μην πω στον κόσμο της και αρκετά ψεύτρα, όπως διαπίστωσε και ο φίλος πιο πάνω. Αν ήταν normal και δεν φοβόσουν ότι θα φας τρελό στήσιμο και χάσεις την ώρα σου θα ήταν από τα VFM του seeking και όχι μόνο.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
676
Πόντοι
361
Το πρόβλημα είναι ότι αν η κοπέλα έχει να μπει 3 βδομάδες ένα μήνα (δηλαδή από το αρχές Απριλίου) είναι μάλλον απίθανο να μπει στον μήνα που έχεις εσύ συνδρομή. Ακόμα και αν μπει θα δει μαζεμένα καμία πενηνταριά μηνύματα οπότε θα πρέπει να είσαι ο τυχερός. Δεν μιλάμε και για αυτές που έκαναν εγγραφή μέσα στον Απρίλιο μπήκαν μια φορά και δεν ξαναμπήκαν. Τα ενεργά προφίλ στην Αθήνα (και λέγοντας ενεργά λέω τα προφίλ που μπαίνουν τουλάχιστον μία φορά την βδομάδα και τσεκάρουν) είναι το πολύ 50 και πολλά λέω.
εχεις δικιο τυπε ευχαριστω για την ενημερωση
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
676
Πόντοι
361
Το πρόβλημα είναι ότι αν η κοπέλα έχει να μπει 3 βδομάδες ένα μήνα (δηλαδή από το αρχές Απριλίου) είναι μάλλον απίθανο να μπει στον μήνα που έχεις εσύ συνδρομή. Ακόμα και αν μπει θα δει μαζεμένα καμία πενηνταριά μηνύματα οπότε θα πρέπει να είσαι ο τυχερός. Δεν μιλάμε και για αυτές που έκαναν εγγραφή μέσα στον Απρίλιο μπήκαν μια φορά και δεν ξαναμπήκαν. Τα ενεργά προφίλ στην Αθήνα (και λέγοντας ενεργά λέω τα προφίλ που μπαίνουν τουλάχιστον μία φορά την βδομάδα και τσεκάρουν) είναι το πολύ 50 και πολλά λέω.
Μονο εμενα μου φαινονται υπερβολικα ακριβες οι συνδρομες που εχει? Για πειτε γνωμες πληρωνεται καθε μηνα η μπαινεται μια στο τοσο?
 

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
39
Like
29
Πόντοι
0
Kayla seeks έχει δύο profile. Νομίζω το δεύτερο είναι simone αλλά μπορεί να κάνω λάθος στο δεύτερο όνομα οπότε αν ξέρεις κάποιος να με διορθώσει. Νοτιο αφρικάνα που σπουδάζει Ελλάδα γιατί έχει και συγγενείς εδώ... ζητάει 250-300, ανάλογα τα κέφια. Υπαρκτή. Θα έλεγα και αρκετά καλή ΑΝ τελικά την συναντήσεις. Μεγάλη έμφαση στο ΑΝ γιατί πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά γιατί είναι λίγο περίεργη για να μην πω στον κόσμο της και αρκετά ψεύτρα, όπως διαπίστωσε και ο φίλος πιο πάνω. Αν ήταν normal και δεν φοβόσουν ότι θα φας τρελό στήσιμο και χάσεις την ώρα σου θα ήταν από τα VFM του seeking και όχι μόνο.
Νομίζω το 2ο προφίλ της kayla seeks στο seeking ήταν savannah και όχι simone.
Είχα μιλήσει μαζί της αλλά δεν προχώρησα σε ραντεβού γιατί μου έγραψε 3-4 φορές i am available today και μου είχε φανεί πιεστική.
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
Μονο εμενα μου φαινονται υπερβολικα ακριβες οι συνδρομες που εχει? Για πειτε γνωμες πληρωνεται καθε μηνα η μπαινεται μια στο τοσο?
Μπαίνεις ένα μήνα. Στέλνεις σε όλες. Νέα προφίλ μέσα στο μήνα άντε να μπουν καμιά δεκαριά και ίσως λέω πολλά. Δεν συμφέρει να ανανεώσεις για αυτά τα δέκα προφίλ. Οπότε σταματάς και μπαίνεις μετά από κανένα μήνα δίμηνο ή όποτε κρίνεις εσύ ότι έχει αρκετές να ασχοληθείς
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345
Kayla seeks έχει δύο profile. Νομίζω το δεύτερο είναι simone αλλά μπορεί να κάνω λάθος στο δεύτερο όνομα οπότε αν ξέρεις κάποιος να με διορθώσει. Νοτιο αφρικάνα που σπουδάζει Ελλάδα γιατί έχει και συγγενείς εδώ... ζητάει 250-300, ανάλογα τα κέφια. Υπαρκτή. Θα έλεγα και αρκετά καλή ΑΝ τελικά την συναντήσεις. Μεγάλη έμφαση στο ΑΝ γιατί πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά γιατί είναι λίγο περίεργη για να μην πω στον κόσμο της και αρκετά ψεύτρα, όπως διαπίστωσε και ο φίλος πιο πάνω. Αν ήταν normal και δεν φοβόσουν ότι θα φας τρελό στήσιμο και χάσεις την ώρα σου θα ήταν από τα VFM του seeking και όχι μόνο.

το ιδιο προφιλ ειναι με αλλο ονομα. δεν εμφανιζετα ποτε η Σιμονε

Μονο εμενα μου φαινονται υπερβολικα ακριβες οι συνδρομες που εχει? Για πειτε γνωμες πληρωνεται καθε μηνα η μπαινεται μια στο τοσο?

με vpn και εκπτωση βγαινει 60+ τον μηνα, εγω εβαζα τριμηνη αρκετες φορες
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345
Το πρόβλημα είναι ότι αν η κοπέλα έχει να μπει 3 βδομάδες ένα μήνα (δηλαδή από το αρχές Απριλίου) είναι μάλλον απίθανο να μπει στον μήνα που έχεις εσύ συνδρομή. Ακόμα και αν μπει θα δει μαζεμένα καμία πενηνταριά μηνύματα οπότε θα πρέπει να είσαι ο τυχερός. Δεν μιλάμε και για αυτές που έκαναν εγγραφή μέσα στον Απρίλιο μπήκαν μια φορά και δεν ξαναμπήκαν. Τα ενεργά προφίλ στην Αθήνα (και λέγοντας ενεργά λέω τα προφίλ που μπαίνουν τουλάχιστον μία φορά την βδομάδα και τσεκάρουν) είναι το πολύ 50 και πολλά λέω.

νομιζω οτι λες λιγες, την τελευταια εβδομαδα εχουν μπει 130 κοπελες. προφανως καποιες μπαινουν μια φορα και χανονται γιατι τις προλαβαινουν καποιοι και αντε γεια, αλλες μπαινουν να δουν και εξαφανιζονται. εγω στελνω σε ολες οσες εχουν συνδεθει τους τελευταουους 2-3 μηνες, ακομα και να συνδεθουν οταν δνε θα εχω συνδρομη στελνω ενα τελεγραμ και περιμενω

τωρα που καλοκαιριαζει θα εμφανιστουν κλασσικα και πολλες ξενες. περυσι ειδαμε μεξικανες, ιταλιδες, τουρκαλες, φινλανδες, ολλανδες, γεμισε το παλμαρε
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
νομιζω οτι λες λιγες, την τελευταια εβδομαδα εχουν μπει 130 κοπελες. προφανως καποιες μπαινουν μια φορα και χανονται γιατι τις προλαβαινουν καποιοι και αντε γεια, αλλες μπαινουν να δουν και εξαφανιζονται. εγω στελνω σε ολες οσες εχουν συνδεθει τους τελευταουους 2-3 μηνες, ακομα και να συνδεθουν οταν δνε θα εχω συνδρομη στελνω ενα τελεγραμ και περιμενω

τωρα που καλοκαιριαζει θα εμφανιστουν κλασσικα και πολλες ξενες. περυσι ειδαμε μεξικανες, ιταλιδες, τουρκαλες, φινλανδες, ολλανδες, γεμισε το παλμαρε
130 κοπέλες στην Αθήνα την τελευταία βδομάδα ? Είσαι σίγουρος ?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345
130 κοπέλες στην Αθήνα την τελευταία βδομάδα ? Είσαι σίγουρος ?

ναι τις βλεπω ανα τελευταια συνδεση και εχω 43 3αδες/ μηπ-ως εχεις χιλιομετρικο οριο?

εγω βαζω καμποσα χιλιομετρα για να πιασω ολη την αττικη, αλλα οχι μυκονο κλπ που δεν ασχολουμαι και εχει πολλες
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
ναι τις βλεπω ανα τελευταια συνδεση και εχω 43 3αδες/ μηπ-ως εχεις χιλιομετρικο οριο?

εγω βαζω καμποσα χιλιομετρα για να πιασω ολη την αττικη, αλλα οχι μυκονο κλπ που δεν ασχολουμαι και εχει πολλες
Βάζω 200km και τσεκάρω τα newest. Την τελευταία βδομάδα ούτε σελίδα δεν μπήκε.
Εσύ λες τις recent logged in
Αυτές παίζει να είναι όσες λες θα το δω.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345
ναι
Βάζω 200km και τσεκάρω τα newest. Την τελευταία βδομάδα ούτε σελίδα δεν μπήκε.
Εσύ λες τις recent logged in
Αυτές παίζει να είναι όσες λες θα το δω.
ναι ναι τις recent log in βλεπω. νεα προφιλ οντως δεν ειναι πολλα
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
107
Like
124
Πόντοι
1
το ιδιο προφιλ ειναι με αλλο ονομα. δεν εμφανιζετα ποτε η Σιμονε



με vpn και εκπτωση βγαινει 60+ τον μηνα, εγω εβαζα τριμηνη αρκετες φορες
Savanah ήταν όπως με διόρθωσε ο φίλος... μπερδεύτηκα γιατί simone έχει το telegram της
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
το ιδιο προφιλ ειναι με αλλο ονομα. δεν εμφανιζετα ποτε η Σιμονε



με vpn και εκπτωση βγαινει 60+ τον μηνα, εγω εβαζα τριμηνη αρκετες φορες
Θες να εξηγήσεις πως βάζεις vpn και ποια χώρα επιλέγεις;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.334
Πόντοι
8.345
Θες να εξηγήσεις πως βάζεις vpn και ποια χώρα επιλέγεις;

Windscribe εχω που ειναι και δωρεαν, διαλεγω Αμερικα και βαζω στην πληρωμη μια τυχαια διεθυνση Μαιαμι. Με Revolut πληρωνει κανονικα χωρις θεμα. Ετσι γκυτωνρις το φπα και μαζι με 30% εκπτωση μου βγαινει 64 περιπου.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Windscribe εχω που ειναι και δωρεαν, διαλεγω Αμερικα και βαζω στην πληρωμη μια τυχαια διεθυνση Μαιαμι. Με Revolut πληρωνει κανονικα χωρις θεμα. Ετσι γκυτωνρις το φπα και μαζι με 30% εκπτωση μου βγαινει 64 περιπου.
Ισχυει και για τα onlyfans αυτο?
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
164
Like
258
Πόντοι
21
Εχει κανεις αποψη για την evelina?μαυροφορεμενη π ειναι με καμπυλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom