Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Για αυτό θέλει υπομονή ...κάθε παιχνίδι διαφορετικό...ο ΟΦΗ μόνο με εμάς έπαιξε μπάλα εχτές με κάτω τα χέρια ...εγώ στο βάθος του μυαλού μου έχω την τρίτη θέση στον όμιλο για να γίνει αυτό θα χάσουμε και άλλο παιχνίδι!!!!!και να πάμε Κόνφερενς....για τα 100 χρόνια ....χαχαχα πάλι ομαδάρα τον έκαναν τον Παναθηναϊκό μετά την νίκη της Κυριακής ....ότι έχει πληρότητα σε όλες τις θέσεις χαχαχαχα τους είδαμε την Πέμπτη...
. χαχαχαχα..... υπομονή και πίστη στην ομάδα μας
Και Κόνφερενς να πάμε ναι μεν πιο βατές ομάδες όχι όμως εύκολες.
 

fwilliams

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Α ρε ΑΕΚαρα ... κανάς παλιός υπάρχει παιδια ? Φιλε Παυλο ?
 

fwilliams

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Επίσης κιτρινομαυρα αδελφια τι έγινε στο bou ? χαθηκαν τα credentials των παλιών μελών και γινήκαμε νιουφιδες ?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Λοιπόν το λέω τώρα έχω πλήρη επίγνωση τι λέω και θα γίνει.....το καλοκαίρι έρχεται στην ΑΕΚ ο ΜΕΣΙ...έχουν αρχίσει από τον Αλμέιδα τα πρώτα τηλέφωνα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Μόλις τελείωσε το Κηφισιά. ... ΑΕΚ...1-1... υπομονή μύστες ατυχές αποτέλεσμα η ομάδα έπαιξε καλά την Πέμπτη έρχονται τα καλύτερα
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
Τι έγινε ρε νιαμου Χ με την Κηφισιά :wanker:
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
11
Like
1.498
Πόντοι
496
Την ομαδα σας ρε μνια!
Κουβα με Μπραιτον
Με το ζόρι τον Ατρόμητο
Κουβα με ΟΦΗ
Κουβα με Κηφισια.
Όποτε ακουμπάω ΑΕΚ στο στοίχημα γαμιεται ο Τίγρης.
Με τη Κηφισιά ρε μαλάκες;;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Την ομαδα σας ρε μνια!
Κουβα με Μπραιτον
Με το ζόρι τον Ατρόμητο
Κουβα με ΟΦΗ
Κουβα με Κηφισια.
Όποτε ακουμπάω ΑΕΚ στο στοίχημα γαμιεται ο Τίγρης.
Με τη Κηφισιά ρε μαλάκες;;
Όταν δεν μπαίνει η μπάλα στο βάζουν απλά , άσε που ο τερματοφύλακας της Κηφισιάς έβγαλε τρίτο χέρι χθες
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
7 βαθμοί χαμένοι με Σέρρες,ΟΦΗ και κιφισια καλά πάμε
Για να έχει την ενδιαφέρον το πρωτάθλημα ...εάν είχαμε πάρει τους βαθμούς που λες από κοντά ώρα πρωταθλητές θα είμαστε χαχαχαχα και στα σοβαρά τώρα ...είναι γεγονός ότι αυτή την εποχή είμαστε η καλύτερη ομάδα με διάφορα από τις άλλες...απλά επειδή υπάρχει και η Ευρώπη είδαμε τι ενδεκάδα έβαλε ...ο στόχος είναι για διοίκησης Αλμέιδα και από παίχτες η Ευρώπη ...και ας μην πάρουμε πρωτάθλημα ....θέλει υπομονή έχουμε χρόνο ακόμα και για Ελλάδα και για Ευρώπη
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Και για να συνεχίσω επειδή κάποιοι ξεχναμε....τα τελευταία χρόνια όχι φυσικά πέρυσι...ο ΠΑΟΚ μας κέρδιζε μέσα έξω ...εύκολα ...ο Ολυμπιακός το ίδιο ...και με Παναθηναϊκό ισοπαλία η .. ήττα.......ΥΠΟΜΟΝΗ.....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Για να έχει την ενδιαφέρον το πρωτάθλημα ...εάν είχαμε πάρει τους βαθμούς που λες από κοντά ώρα πρωταθλητές θα είμαστε χαχαχαχα και στα σοβαρά τώρα ...είναι γεγονός ότι αυτή την εποχή είμαστε η καλύτερη ομάδα με διάφορα από τις άλλες...απλά επειδή υπάρχει και η Ευρώπη είδαμε τι ενδεκάδα έβαλε ...ο στόχος είναι για διοίκησης Αλμέιδα και από παίχτες η Ευρώπη ...και ας μην πάρουμε πρωτάθλημα ....θέλει υπομονή έχουμε χρόνο ακόμα και για Ελλάδα και για Ευρώπη
Κάνει διάφορες αλχημείες ο πελαδο για συντήρηση δυνάμεων υποθέτω για έξω.Δυο καρπούζια σε μια μασχάλη δεν πάει...άντε να επιστρέψει ο Αραούχο και σε 2-3 μήνες η καψούρα μου ο Φερνάντεζ.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Και όλοι ξέρουμε ότι φέτος η Αεκαρα είναι καλύτερη από πέρυσι ασχετα εάν κάποια αποτελέσματα δεν πάνε....τώρα βγαίνει ο πληρωμένος από τον Μαρινάκη ....καρπετοπουλος και λέει είχε η ΑΕΚ τουπε.... χαχαχα οι γελοίοι και μαζί με αυτούς και ο Μένιος Σακεραλοπουλος...ο βαμενος Παναθηναϊκός για το χρήμα ακούει τις μαλακίες του χειλακη και του σπαθα
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
510
Κριτικές
35
Like
3.345
Πόντοι
5.396
Το μόνο κακό ματς ήταν με τον ΟΦΗ, απαράδεκτα κακοί και αδιάφοροι, στα υπόλοιπα, οι παίκτες ιδρώσανε την φανέλα και θα ήταν άδικο να τους προσάψει κανείς κάτι.
Σίγουρα ο πήχης ανέβηκε, υγεία βγάζει η ομάδα και χαίρεσαι να τη βλέπεις.
Μη χαλάσουμε ότι κτίζεται.
Δε θα ασχοληθώ με το αν αδικηθήκαμε και με ότι φωνάζει η ΠΑΕ.
Σίγουρα όμως η Κηφισιά δεν είναι παράρτημα μας και το βαρ ή/και ο διαιτητής δε μας ευνόησε ίσως το αντίθετο, αλλά τέλος πάντων.
Ανυπομονώ για το ματς με Μαρσέιγ.
Θέλω να πιστεύω θα τους διαλύσουμε, τους το χρωστάμε, αλλά αρχικά θέλω να γίνει το ματς επειδή φοβάμαι μην έχουμε παρατράγουδα με μπάτσους κτλ ή κάνα αδερφικό πέσιμο.

υγ. στοιχηματικά μετά την Φενέρ (όπου μάλλον η Τραμζοπσπόρ φταίει, που δε θέλει να με δικαιώσει σε οτιδήποτε τη παίζω) η ΑΕΚ με πήγε πονεμένο κουβά....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Το μόνο κακό ματς ήταν με τον ΟΦΗ, απαράδεκτα κακοί και αδιάφοροι, στα υπόλοιπα, οι παίκτες ιδρώσανε την φανέλα και θα ήταν άδικο να τους προσάψει κανείς κάτι.
Σίγουρα ο πήχης ανέβηκε, υγεία βγάζει η ομάδα και χαίρεσαι να τη βλέπεις.
Μη χαλάσουμε ότι κτίζεται.
Δε θα ασχοληθώ με το αν αδικηθήκαμε και με ότι φωνάζει η ΠΑΕ.
Σίγουρα όμως η Κηφισιά δεν είναι παράρτημα μας και το βαρ ή/και ο διαιτητής δε μας ευνόησε ίσως το αντίθετο, αλλά τέλος πάντων.
Ανυπομονώ για το ματς με Μαρσέιγ.
Θέλω να πιστεύω θα τους διαλύσουμε, τους το χρωστάμε, αλλά αρχικά θέλω να γίνει το ματς επειδή φοβάμαι μην έχουμε παρατράγουδα με μπάτσους κτλ ή κάνα αδερφικό πέσιμο.

υγ. στοιχηματικά μετά την Φενέρ (όπου μάλλον η Τραμζοπσπόρ φταίει, που δε θέλει να με δικαιώσει σε οτιδήποτε τη παίζω) η ΑΕΚ με πήγε πονεμένο κουβά....
Τι εννοείς αδερφικο πέσιμο;
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
510
Κριτικές
35
Like
3.345
Πόντοι
5.396
οι original από ΑΕΚ και οι commandos από Μαρσειγ να την πέσουν κάπου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom