Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.499
Κριτικές
42
Like
26.190
Πόντοι
28.246
Ασε με ρε με το χωριο και συ τωρα..Εκανες το τομπολα δυναμη:2funny:
Ο,τι λεει ο Τακης φιλε. Συγγνωμη.

Δεν μου λες. Τι καταλαβες απο τον αγωνα σου με την Μπραιτον και τον δικο μου με την Γουεστ Χαμ;

Κατσε να σου πω εγω και ας τα ακουσω. Αρχιδια ομαδες ειναι με εξαιρεση τρεις τεσσερις. Και αρχιδια πρωταθλημα. Αμυνες για το πουστο που αν καταφερεις να τους κλείσεις τους χωρους τις εχεις.

Για λεγε και εσυ.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Ο,τι λεει ο Τακης φιλε. Συγγνωμη.

Δεν μου λες. Τι καταλαβες απο τον αγωνα σου με την Μπραιτον και τον δικο μου με την Γουεστ Χαμ;

Κατσε να σου πω εγω και ας τα ακουσω. Αρχιδια ομαδες ειναι με εξαιρεση τρεις τεσσερις. Και αρχιδια πρωταθλημα. Αμυνες για το πουστο που αν καταφερεις να τους κλείσεις τους χωρους τις εχεις.

Για λεγε και εσυ.
Κανεις πλακα τωρα ετσι?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.074
Like
21.219
Πόντοι
5.006
Ο,τι λεει ο Τακης φιλε. Συγγνωμη.

Δεν μου λες. Τι καταλαβες απο τον αγωνα σου με την Μπραιτον και τον δικο μου με την Γουεστ Χαμ;

Κατσε να σου πω εγω και ας τα ακουσω. Αρχιδια ομαδες ειναι με εξαιρεση τρεις τεσσερις. Και αρχιδια πρωταθλημα. Αμυνες για το πουστο που αν καταφερεις να τους κλείσεις τους χωρους τις εχεις.

Για λεγε και εσυ.
ναι...τα δεύτερα της μπραιτον και τα δεύτερα της γουεστ χαμ ειναι αρχιδια ομαδες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.499
Κριτικές
42
Like
26.190
Πόντοι
28.246
Κανεις πλακα τωρα ετσι?
Καθολου!

Κερδιζει ας πουμε η Αστον Βιλλα την Γουεστ Χαμ με 3-1 στην εδρα της Βιλλα. Και κανει ανατροπη σε 3-4. Μενουν δεκα λεπτα και ληγει 5-4.

Αμυνες Γ.Τ.Π. Καθολου πλακα.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Καθολου!

Κερδιζε ας πουμε η Αστον Βιλλα την Γουεστ Χαμ με 3-1 στην εδρα της Βιλλα. Και κανει ανατροπη σε 3-4. Μενουν δεκα λεπτα και ληγει 5-4.

Αμυνες Γ.Τ.Π. Καθολου πλακα.
17 αγωνες στην ευρωπη αητητη και κατοχος κονφερενς ρε ανθρωπε!!!!!Ψυχραιμια ρε παιδι..Οσο για το αρχιδια πρωταθλημα ας μην το πιασουμε αυτο.Μην χασουμε και το μετρο τελειως
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.499
Κριτικές
42
Like
26.190
Πόντοι
28.246
17 αγωνες στην ευρωπη αητητη και κατοχος κονφερενς ρε ανθρωπε!!!!!Ψυχραιμια ρε παιδι..Οσο για το αρχιδια πρωταθλημα ας μην το πιασουμε αυτο.Μην χασουμε και το μετρο τελειως
Ωραια. Ειμαι υπερβολικος σε ο,τι εχει να κανει με το πρωταθλημα το συγκεκριμενο; Καλως.
Κρατα τις αμυνες τους. Και θα δεις οτι αν τις παιξεις εξυπνα ιδρωνεις αλλα τις βατευεις.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Ωραια. Ειμαι υπερβολικος σε ο,τι εχει να κανει με το πρωταθλημα το συγκεκριμενο; Καλως.
Κρατα τις αμυνες τους. Και θα δεις οτι αν τις παιξεις εξυπνα ιδρωνεις αλλα τις βατευεις.
Ετσι ναι οκ μαζι σου αλλα οχι αρχιδια ομαδες .Αρχιδια ομαδες ειχαμε εμεις.Φετος καπως κουνηθηκε λιγο το πραγμα..Καλα πανε ολοι αλλα εχει δρομο το πραγμα μεχρι να τους φτασουμε..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.499
Κριτικές
42
Like
26.190
Πόντοι
28.246
Ετσι ναι οκ μαζι σου αλλα οχι αρχιδια ομαδες .Αρχιδια ομαδες ειχαμε εμεις.Φετος καπως κουνηθηκε λιγο το πραγμα..Καλα πανε ολοι αλλα εχει δρομο το πραγμα μεχρι να τους φτασουμε..
Ρε συ. Μιλάω με ανθρωπο που καταλαβαινει εχω την εντυπωση. Ασφαλως και δεν συγκρίνονται με εμας.
Αλλα αυτος ο φοβος που κυριευει τις ομαδες μας και δη τους τεσσερις δυνατους της Ελλαδας και οπως το παρουσιαζουν αθλητικοι δημοσιογραφοι, σχολιαστες και δεν ξερω ποιος αλλος μαλακας, σε κανει να νομιζεις οτι παιζεις με κανενα θεριο ανημερο ενω η αληθεια δεν ειναι αυτη.

Δεν υποβαθμιζω ουτε την νικη της ΑΕΚ μεσα στο σπιτι της Μπραιτον ή την δικια μας αποψε, αλλα δεν ηταν και κατι που δεν μπορουσες και δεν μπορουσα να δαμασω οπως τις παρουσιαζαν.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.566
Like
17.274
Πόντοι
3.556
Η ομάδα θέλει τερματοφύλακα
Στάνκοβιτς , Αθανασιάδης για δεύτερο και τρίτο..
Δηλαδή ο Στάνκοβιτς ας φύγει κιόλας..
Δυόμιση χρόνια τραυματίας..
Τον Λοντίγκιν γιατί δεν τον είχαμε πάρει εμείς?
Έπρεπε να είχαμε πάρει Αλεξανδρόπουλο.. γιονσον δεν..
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.319
Πόντοι
201
Η ομάδα θέλει τερματοφύλακα
Στάνκοβιτς , Αθανασιάδης για δεύτερο και τρίτο..
Δηλαδή ο Στάνκοβιτς ας φύγει κιόλας..
Δυόμιση χρόνια τραυματίας..
Τον Λοντίγκιν γιατί δεν τον είχαμε πάρει εμείς?
Έπρεπε να είχαμε πάρει Αλεξανδρόπουλο.. γιονσον δεν..
Για Γιονσον δεν συμφωνώ αδερφέ......είναι παιχταρας.
Ο Στάνκοβιτς έχει τελειώσει μετά και το χθεσινό, ή τραυματίας ή ντεφορμε στα 3 χρόνια. Ελπίζω να μην τον φάμε στην μάπα μέχρι τέλος τις σαιζόν.
Ο Αθανασιάδης έτσι και αλλιώς για δεύτερος υπολογίζεται.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.566
Like
17.274
Πόντοι
3.556
Εντάξει ο γιονσον αυτό που έχασε με τον Άγιαξ, δεν δικαιολογείται...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Το ματς με τις βρωμιαρες Γαλλίδες στράβωσε από το πρώτο γκολ που δεν έδωσε το επιθετικό στον βιντα. Από εκεί κ πέρα στηρίζω Στανκοβιτς κ όπως κ όλη την ομάδα. Έβγαλε παααααρα πολλά κ με Μπράιτον κ με Αγιαξ αλλά κ με την καριόλα τη Γαλλίδα.. Λάθη όλοι κάνουμε.. Εδώ έχει κάνει τσαφ κουρτουα και πολλοί άλλοι κορυφαίοι. Τωρα υπάρχουν και διάφοροι που θέλουν να αλλάξουν τα πάντα... Έλεος ρεεεε.. Ήμουνα δίπλα στα πολύ δύσκολα... Στηρίζω ΑΕΚ ΜΈΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.... :tn36::tn36::tn36::tn36:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.390
Like
2.481
Πόντοι
456
om-aek_1.jpg


Τους φίλους δεν τους στεναχωρούμε.

ΑΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.628
Like
25.809
Πόντοι
5.006
Το ματς με τις βρωμιαρες Γαλλίδες στράβωσε από το πρώτο γκολ που δεν έδωσε το επιθετικό στον βιντα. Από εκεί κ πέρα στηρίζω Στανκοβιτς κ όπως κ όλη την ομάδα. Έβγαλε παααααρα πολλά κ με Μπράιτον κ με Αγιαξ αλλά κ με την καριόλα τη Γαλλίδα.. Λάθη όλοι κάνουμε.. Εδώ έχει κάνει τσαφ κουρτουα και πολλοί άλλοι κορυφαίοι. Τωρα υπάρχουν και διάφοροι που θέλουν να αλλάξουν τα πάντα... Έλεος ρεεεε.. Ήμουνα δίπλα στα πολύ δύσκολα... Στηρίζω ΑΕΚ ΜΈΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.... :tn36::tn36::tn36::tn36:
Μη βρίζεις λεμε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Προς όλους τους αεκτζηδες...υπομονή ....μια ήττα δεν λέει κάτι και όποιος είδε το παιχνίδι έβγαλε συμπεράσματα ....και λέω τώρα μήπως η τρίτη θέση που μας πάει στο Κόνφερενς είναι αυτό που πρέπει να γίνει ... μήπως ειρθε η ώρα ...στα 100χρονια της ομάδας λέω τώρα εγώ ... μήπως!!!!!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Προς όλους τους αεκτζηδες...υπομονή ....μια ήττα δεν λέει κάτι και όποιος είδε το παιχνίδι έβγαλε συμπεράσματα ....και λέω τώρα μήπως η τρίτη θέση που μας πάει στο Κόνφερενς είναι αυτό που πρέπει να γίνει ... μήπως ειρθε η ώρα ...στα 100χρονια της ομάδας λέω τώρα εγώ ... μήπως!!!!!!!
Το θέμα είναι θα την πάρουμε την 3η θέση; Ικανοί ήμαστε ν'αναστήσουμε τον τελευταίο Άγιαξ.Νικη με Μαρσειγ στα Φιλαδέλφεια , διπλό μέσα στον Άγιαξ που θεωρώ με αυτά τα χάλια τον έχουμε και ένα Χ στην χειρότερη με Μπράιτον περνάμε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.094
Πόντοι
11.956
Θέλουμε ακόμα 3 πόντους η το πολύ 4 πόντους....και δεν μπορεί κάποιος στιγμή θα παίξουμε πλήρες
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
510
Κριτικές
35
Like
3.345
Πόντοι
5.396
Χθες επέστρεψα από Μασσαλία. (στα αρχίδια σας θα πείτε κι εγώ στα δικά μου)
Ας καταθέσω το τι είδα και βίωσα.
Η κορυφαία μου ποδοσφαιρική εμπειρία και για τους πιο έμπειρους και λίγους, η κορυφαία μετά το Βελιγράδι.
Τέτοια αγάπη τέτοιο καλωσόρισμα δεν παίζει πουθενά.
Τους τα κάναμε λίγο πουτάνα, διδάξαμε λίγο ελληνική καφροσύνη και καγκουριά αλλά ότι και να γραφτεί ή να ειπωθεί είναι λίγο.
Άπειρες φωτογραφίες, αγκαλιές, κεράσματα, κουβέντες, που δεν σου έδινε την εντύπωση κανονικού αγώνα.
Εντάξει το παραπάνω είναι συνηθισμένο στους Ευρωπαίους και σίγουρα το ότι δεν υπάρχει άλλη ομάδα στην Μασσαλία έκανε τα πράγματα απίστευτα ασφαλή για εμάς.
Θέλω να ανταποδώσουμε στο διπλάσιο την φιλοξενία χωρίς παρατράγουδα και φυσικά μακάρι να τους διαλύσουμε ποδοσφαιρικά και να χαρούμε την πρώτη ευρωπαϊκή νίκη στο νέο μας σπίτι απέναντι σε ένα μεγάλο σύλλογο.
Ποδοσφαιρικά πάντως δε μας σεβάστηκαν και κυνήγησαν το γκολ ακόμα και όταν φαινόταν ότι το ματς είχε λήξει.

Απίστευτη εντύπωση η οργάνωση στις κερκίδες τους με ντουντούκες, τηλεβόες και ρυθμό, πράγμα που εμείς περιμέναμε να καταλάβουμε πιο σύνθημα λέμε για να το πούμε.
Εκεί ένιωθες οπαδικά άνθρωπος των σπηλαίων...
Το μόνο που μου έλειψε ήταν ένα ποδοσφαιρικό κασκόλ των ομάδων ίσα για ενθύμιο.
Ούτε η φανταστική μπουτίκ της ομάδας ούτε οι 2 μπουτίκ συνδέσμων που πήγα δεν είχαν κάτι για το ματς.

Η Μαρσέιγ δεν είναι κανα φόβητρο, αλλά με 5 πέναλτι σε 3 ματς και κρίσιμες απουσίες, δεν είναι καθόλου εύκολο να περάσουμε αν δεν βελτιωθούμε στα τελειώματα.
Σε ότι αφορά τον Στάνκοβιτς. Δεν συμφωνώ με αυτά που διαβάζω εδώ.
Φέτος είναι καλός, άσχετα αν χθες μας κρέμασε.
Εννοείται μας έκοψε με την μαλακία του πρόωρα τον ενθουσιασμό που είχαμε τόσο ανάγκη να βγάλουμε.
Φυσικά θεωρώ Πασχαλάκη και Κοτάρσκι καλύτερους, ίσως και Μπρινιόλι.
Αλλά νομίζω πρώτα θέλουμε επιθετικό αν ο Λιβάι παραμείνει στα πιτς (αν είναι υγιής δεν χρειαζόμαστε και ας είναι ντεφορμέ) και μετά μπακ αριστερό και δεξί.
Όπως και να έχει αξίζει ένα χειροκρότημα στήριξης.
Το όνομα του δεν μου πάει να το τραγουδήσω αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να γιουχαριστεί.

Η Μασσαλία μου άρεσε πολύ.
Άσχετα οπαδικών φρονημάτων είναι κρίμα να μην μπορείς να νιώθεις ευπρόσδεκτος σε όποιο μέρος του κόσμου και να βρίσκεσαι.
Σκεπτόμενος το κυνηγητό κάνα χρόνο πριν σε αυτά τα σοκάκια μεταξύ Μασεγέζων (με συνδρομή δικών μας) και παοκτζήδων προσωπικά μελαγχολούσα.
Ειδικά όταν έβλεπες οικογένειες με παιδιά να κινούνται ελεύθερα επιδεικνύοντας την κιτρινόμαυρη φανέλα χωρίς κίνδυνο.

Αυτά από εμένα.
Δευτέρα πάλι πίσω στον Ναό σε ένα δύσκολο ματς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom