Νέα

Πως έμαθα να τον παίρνω από παντού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beavis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ειναι ευμεγεθη, κοιτουν αγερωχα τον απεναντι τοιχο και τους αρεσουν τα γουτσου γουτσου.....αχαχχαχαχαχαα τι αλλο θες? διαμετρο θηλης μηπως? :2funny:
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
τα καταφερα αμε....τελειωσα και την εργασια μου στο τσακ......κομματια ειμαi...διαβαζω εδω και τα αισχη....χαχαχαχα ψυχη δεν εχουμε εμεις μανταμ? :P :P

Μωρέ... κι εσύ έχεις ψυχή... κι εγώ έχω ψυχή... κι ο Talos - που τον καψώσαμε απογευματιάτικα - έχει ψυχή...

Άτιμο πράγμα η αγαμία...

Γιατί μπορεί η φωτό να είναι χθεσινoβραδυνή, αλλά η ιστορίαααα.... LAST YEAR!!!!!!!!!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και συ βρε κοπελα μου....αφου τωρα εμαθες να τον παιρνεις απο παντου.......γιατι λαστ γιαρ δηλαδη? μαθε τεχνη κι αστηνε κι αν πεινασεις πιαστηνε.....ειναι δυνατον δηλαδη να μην υπαρχουν νεοτερα απο το μετωπο? :P
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Μωρέ... κι εσύ έχεις ψυχή... κι εγώ έχω ψυχή... κι ο Talos - που τον καψώσαμε απογευματιάτικα - έχει ψυχή...

Άτιμο πράγμα η αγαμία...

Γιατί μπορεί η φωτό να είναι χθεσινoβραδυνή, αλλά η ιστορίαααα.... LAST ******R!!!!!!!!!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!

Γιατί μου "έκοψε" τη λέξη "γίαρ"??? Είναι κακιά λέξη??? Έλα μουνί στο τόπο σου!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α υποθετω σε καλυψα.....χαχαχαχαχα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγώ ένα έχω να πω....

ΜΠΡΑΒΟ σου, που έμαθες και ξέρεις να δουλεύεις καλά το εργαλείο  :rockon: :rockon: .... να είσαι απελευθερωμένη και να γρασάρεσαι όποτε μπορείς  :knockinb: :knockinb: .... Λίγες Ελληνίδες το δουλεύουν καλά το όργανο.  :bigdick: :bigdick:

Keep moving!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Και συ βρε κοπελα μου....αφου τωρα εμαθες να τον παιρνεις απο παντου.......γιατι λαστ γιαρ δηλαδη? μαθε τεχνη κι αστηνε κι αν πεινασεις πιαστηνε.....ειναι δυνατον δηλαδη να μην υπαρχουν νεοτερα απο το μετωπο? :P

Πάνε αυτά... Ό,τι έκανα έκανα... Μπορεί να έβγαζα τα μάτια μου όσο ήμουνα ελεύθερη, αλλά πουτάνα στην ψυχή δεν υπήρξα ποτέ μου. Προτιμώ να το ράψω παρά να κοροϊδέψω άνθρωπο... Κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

Αλλά επειδή πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι, ψιλοξεγελιέμαι με το ιντερνετ!!! :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Και συ βρε κοπελα μου....αφου τωρα εμαθες να τον παιρνεις απο παντου.......γιατι λαστ γιαρ δηλαδη? μαθε τεχνη κι αστηνε κι αν πεινασεις πιαστηνε.....ειναι δυνατον δηλαδη να μην υπαρχουν νεοτερα απο το μετωπο? :P
έλα ντε.....κοίτα να δεις που σε λίγο θα γίνουμε ...πολλές οι αγάμητες.... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αχ μαρεσει η συζητηση......χαχαχαχα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Κοίτα να δεις, ποτέ κανείς δεν έπαθε τίποτα με μια παρτουζίτσα  :rockon: :rockon: .... Μπορείς να πεις του καλού σου να φέρει κανα Ρωσιδάκι βίζιτα να σε παίρνει με strap on απο πίσω κι ο άντρας σου απο μπρος....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ρε παίδες, αρσενικα θηλυκά και ουδέτερα.
Πατήστε το γαμημένο το λίνκ που βάζει το παλικάρι να πάρει την γαμημένη την κάμερα να την βάλει στον γαμημένο τον κώλο του μπας και βρούμε την γαμημένη την ησυχία μας.

Βρίζω τόσο, και να με συγχωρείτε, γιατί ήθελα να κάνω το ίδιο αλλά με πρόλαβε  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
ρε ΜODS ο pulp 3 Μερες δινει φακε λινκς στο σαιτ του για να κερδιζει λεφτα-ψηφους!δεν τον σβησατε ακομα!μην μπειτε στο σαιτ που δινει Ο ΠΑΠΑΡΑΣ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Στυγνε εκμεταλλευτη ανθρωπινων ψηφων.......κλαψ
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Γυναίκα θα είναι και  ο pulp.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πάντως βρήκε και το θρεντ με την κατάλληλη ονομασία  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αχχααχαχαχαχαχαχχα


λοιπον τωρα μενει να ανοιξει και ενα θρεντ "πως εμαθα να τον δινω οπου βρισκω" (με ολα αυτα που εχουμε κατα καιρους διαβασει εδω μεσα) να δεσει η σαλτσα :P
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μ΄΄νίτσα τελείωσες με τις σπουδές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom