Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.993
Πόντοι
726
Ναι, Συν 5 ευρώ το ξενοδοχείο, δίνει όλες τις τρύπες της, εντάξει η πίπα της είναι μέτρια. Ποια ώρα ακριβώς κατεβαίνει δεν γνωρίζω, την έχω πετύχει μετά τις 23.00, επειδή αυτή την ώρα κατεβαίνω. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ. Αν όμως αποφεύγεις ακάποτες πίπες, δεν φιλάς τις σεξεργάτριες στο στόμα, χρησιμοποιείς ΠΑΝΤΑ Προφυλακτικό (μονό, αν βάλεις διπλό θα σπάσουν) και μετά το πήδημα κάνεις μπάνιο με σαπούνι Betadine (το οποίο θα αφήσεις να δράσει 30δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνεις), δεν κινδυνεύεις. 15 Χρόνια ενεργώ έτσι, και δεν έχω κολλήσει κάτι, εκτός από μουνόψειρες
Ευχαριστώ που με βοήθησες
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ξέρει κανεις η τζεσικα απο ρουφ βουλγαρογυφτισα σταμάτησε;
Εχει αλλαξει μεχρι τωρα 4 αριθμους κινητου. Τα ραντεβου της τα στηνει και εχω να τη δω 1 μηνα+
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Συν 5 ευρώ το ξενοδοχείο ; Τι πρόγραμμα κάνει ; Μετά της 9 λέμε το βράδυ η μετά της 11; Είμαι νέος γιαυτο ρωταω τόσα .. επισης δεν είναι επικίνδυνο; Κάνουν εξετάσεις αυτές ;
Πριν μια εβδομάδα την είδα κατά τις 17:00 στον Ορφέα.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.993
Πόντοι
726
Στον Ορφέα το βραστά 12-1 δεν είχε πουτανες . Πήγα μαύρες ΦΙΞ για πιπα.

Δυστυχώς δεν βρίσκω κάτι νέο
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
81
Like
7.285
Πόντοι
6.265
Μύστες, μήπως γνωρίζει κανείς τι παίζει με μια Σάρα κοντοπουτανο από Βουλγαρία κοκκινομάλλικο από την πλατεία Βάθη? :zfuck:Την έχω δει να μπαινοβγαίνει στο χοτελι Δωδώνη...
Πέρασα κατά τις 6 το Σάββατο και με έπιασε και με τράβαγε κυριολεκτικά.Την γάμησα μια φορά πριν απο μήνες και δεν θα ξαναπάω.Η πρέζα την χαλάει,αφενός,αλλά πάει και πηδιέται ακάποτα με όλους.Μου το πρότεινε και εμένα το Σαββατο,γιατί "είμαι καλός και δεν φαίνομαι να έχω κάτι...,"

Μακριά και αλάργα.Επίσης όντως βρωμάει σαν κλασικό πρεζάκι,πλέον.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Πέρασα κατά τις 6 το Σάββατο και με έπιασε και με τράβαγε κυριολεκτικά.Την γάμησα μια φορά πριν απο μήνες και δεν θα ξαναπάω.Η πρέζα την χαλάει,αφενός,αλλά πάει και πηδιέται ακάποτα με όλους.Μου το πρότεινε και εμένα το Σαββατο,γιατί "είμαι καλός και δεν φαίνομαι να έχω κάτι...,"

Μακριά και αλάργα.Επίσης όντως βρωμάει σαν κλασικό πρεζάκι,πλέον.
Μύστη, σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Και κακώς που δεν ανέφερα κι εγώ την εμπειρία μου τελικά. Δυστυχώς ή ευτυχώς την πήρα ΑΚΑ από μουνι κι από κώλο, την πρώτη και τη δεύτερη φορά αντίστοιχα. :rockon:Τα παίρνει όλα μέσα και γουστάρει. Σημάδια από ενέσεις δεν παρατήρησα αλλά ενδέχεται να παίρνει την πρέζα και φριμπα. Βρώμικη δεν ήταν γιατί πλένεται στο δωμάτιο που έχει μόνιμα κλεισμένο, το οποίο επικοινωνεί με το σαλόνι του ξενοδοχείου Δωδώνη. Καποτες είχε στο δωμάτιο αλλά μάλλον διακοσμητικές, από ότι κατάλαβα. :2funny: Το τίμημα ήταν 20€ μαζί με το χοτελι, τα 15€ καθαρά δικά της. Από ότι κατάλαβα κάνει ΑΚΑ σεξ για να σε τελειώσει πιο γρήγορα, συν ότι γουστάρει το χύσιμο μέσα της.:rockon: Παρόλο που είμαι λάτρης του ΑΚΑ δεν θα την ξαναγαμησω γιατί ότι ήταν το πήρα χωρίς παράσημο προς το παρόν. Για όσους δεν έχουν να χάσουν τίποτα αποτελεί VFM επιλογή. Οι υπόλοιποι απλά βάλτε καποτα....:woldman:
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ναι, Συν 5 ευρώ το ξενοδοχείο, δίνει όλες τις τρύπες της, εντάξει η πίπα της είναι μέτρια. Ποια ώρα ακριβώς κατεβαίνει δεν γνωρίζω, την έχω πετύχει μετά τις 23.00, επειδή αυτή την ώρα κατεβαίνω. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ. Αν όμως αποφεύγεις ακάποτες πίπες, δεν φιλάς τις σεξεργάτριες στο στόμα, χρησιμοποιείς ΠΑΝΤΑ Προφυλακτικό (μονό, αν βάλεις διπλό θα σπάσουν) και μετά το πήδημα κάνεις μπάνιο με σαπούνι Betadine (το οποίο θα αφήσεις να δράσει 30δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνεις), δεν κινδυνεύεις. 15 Χρόνια ενεργώ έτσι, και δεν έχω κολλήσει κάτι, εκτός από μουνόψειρες
πολύ σωστές παρατηρήσεις, όσο για τις μουνόψειρες αυτές δυστυχώς είναι μια πληγή που δεν έχουμε προφύλαξη. Παλιά υπήρχε το PARA κι αν κόλλαγες ψεκαζόσουν μια φορά και ξεμπέρδευες. Το πρόβλημα είναι ιδιαίτερα έντονο τους καλοκαιρινούς μήνες. Τώρα δεν υπάρχει τίποτα σχετικό (αυτά που είναι για το πάνω κεφάλι δεν κάνουν) και πρέπει να πας σε δερματολόγο να σου γράψει συνταγή για μείγμα που φτιάχνουν στο φαρμακείο και παίρνει πολύ καιρό η όλη διαδικασία μέχρι να απαλλαγείς...
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Μύστη, σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Και κακώς που δεν ανέφερα κι εγώ την εμπειρία μου τελικά. Δυστυχώς ή ευτυχώς την πήρα ΑΚΑ από μουνι κι από κώλο, την πρώτη και τη δεύτερη φορά αντίστοιχα. :rockon:Τα παίρνει όλα μέσα και γουστάρει. Σημάδια από ενέσεις δεν παρατήρησα αλλά ενδέχεται να παίρνει την πρέζα και φριμπα. Βρώμικη δεν ήταν γιατί πλένεται στο δωμάτιο που έχει μόνιμα κλεισμένο, το οποίο επικοινωνεί με το σαλόνι του ξενοδοχείου Δωδώνη. Καποτες είχε στο δωμάτιο αλλά μάλλον διακοσμητικές, από ότι κατάλαβα. :2funny: Το τίμημα ήταν 20€ μαζί με το χοτελι, τα 15€ καθαρά δικά της. Από ότι κατάλαβα κάνει ΑΚΑ σεξ για να σε τελειώσει πιο γρήγορα, συν ότι γουστάρει το χύσιμο μέσα της.:rockon: Παρόλο που είμαι λάτρης του ΑΚΑ δεν θα την ξαναγαμησω γιατί ότι ήταν το πήρα χωρίς παράσημο προς το παρόν. Για όσους δεν έχουν να χάσουν τίποτα αποτελεί VFM επιλογή. Οι υπόλοιποι απλά βάλτε καποτα....:woldman:
μύστη μακάρι να μην έπαιξε τίποτα κολλητικό, όλοι μας έχουμε ενδώσει κατά καιρούς σε σε ΑΚΑ εμπειρίες , είτε με υψηλού είτε με χαμηλού ρίσκου γκόμενες και καλό είναι να ελέγχουμε το κάτω κεφάλι όσο γίνεται για να μπορούμε να το χρησιμοποιούμε περισσότερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.993
Πόντοι
726
Μύστη, σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Και κακώς που δεν ανέφερα κι εγώ την εμπειρία μου τελικά. Δυστυχώς ή ευτυχώς την πήρα ΑΚΑ από μουνι κι από κώλο, την πρώτη και τη δεύτερη φορά αντίστοιχα. :rockon:Τα παίρνει όλα μέσα και γουστάρει. Σημάδια από ενέσεις δεν παρατήρησα αλλά ενδέχεται να παίρνει την πρέζα και φριμπα. Βρώμικη δεν ήταν γιατί πλένεται στο δωμάτιο που έχει μόνιμα κλεισμένο, το οποίο επικοινωνεί με το σαλόνι του ξενοδοχείου Δωδώνη. Καποτες είχε στο δωμάτιο αλλά μάλλον διακοσμητικές, από ότι κατάλαβα. :2funny: Το τίμημα ήταν 20€ μαζί με το χοτελι, τα 15€ καθαρά δικά της. Από ότι κατάλαβα κάνει ΑΚΑ σεξ για να σε τελειώσει πιο γρήγορα, συν ότι γουστάρει το χύσιμο μέσα της.:rockon: Παρόλο που είμαι λάτρης του ΑΚΑ δεν θα την ξαναγαμησω γιατί ότι ήταν το πήρα χωρίς παράσημο προς το παρόν. Για όσους δεν έχουν να χάσουν τίποτα αποτελεί VFM επιλογή. Οι υπόλοιποι απλά βάλτε καποτα....:woldman:
Φιλε δεν φοβάσαι με τα ακαποτα ;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Το ζήτημα είναι μήπως και αυτός που δεν φοβάται κοιμηθεί......... αιωνίως.....
Τύπε, άσε τα μακάβρια! Εμείς οι ΑΚΑΠΟΤΟΙ ΜΥΣΤΕΣ ακολουθούμε συγκεκριμένες τακτικές και αποφεύγουμε τα παράσημα...:rockon:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Γιατί θυμώνεις τύπε.
Δεν έχεις ακούσει για Αids ,φυματιωσεις κλπ.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.863
Πόντοι
3.246
Γιατί θυμώνεις τύπε.
Δεν έχεις ακούσει για Αids ,φυματιωσεις κλπ.
Τύπε, όλοι τα γνωρίζουμε όλα αυτά! Και ειδικά εμείς που γαμαμε ΑΚΑ γκόμενες/τανες. :zfuck: Απλά έχουμε τόσο διαφορετική φιλοσοφία που είναι δύσκολο να στην αναλύσω τώρα. Το μόνο που θα πω είναι ότι γνωστός εξτρακιας έπαιρνε προληπτικά αντιρετροικη αγωγή γιατί πήγαινε με τανες που ήταν πιθανοί φορείς τους AIDS! :rockon:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: lesa.l

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
158
Like
376
Πόντοι
21
Παιδες καλησπερα. Τα φωτα σας οποιος μπορει. Ειμαι Αθηνα για λιγες μερες αλλα οντας μη Αθηναιος (οπως ειναι ξεκαθαρο αλλωστε) δεν ξερω που να βρω μαυρη να γαμησω. Αν καποιος ξερει να με κατευθυνει να στειλει ενα μηνυμα παρακαλω. Ευχαριστω!
 

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
114
Πόντοι
0
Παίζει έξω από Ορφέα ένα ξανθό 25-30 χρονων με μεγάλο Τάτου στο χέρι ( στο μπράτσο ) , τζιν παντελονάκι μαύρη μπλούζα πολύ όμορφο κ γλυκό.
30+5 μου είπε αλλά δε προχώρησα ( φοβήθηκα δεύτερη φόλα σε μια βδομάδα)
Όνομα είπε ή Στέλλα ή Στεβα δε πολυκαταλαβα.

Αν ξερει κανεις κάτι παραπάνω ας το ρίξει!
Σε ποια περιοχή μιλάτε θα ήθελα να περάσω μία βόλτα
 

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
114
Πόντοι
0
Παιδια το σημειο που τη πετυχαινω εγω ειναι στη φωτο παρακατω εκει που εχω βαλει το κυκλο. Πιατσαρει στα 3 σημεια οπως τα εχω βαλει. Συνηθως ειναι στη θεση 1 , δηλαδη στο τριγωνακι που εχει ο δρομος ως νησιδα.
Μιλαμε παντα για ΚΑΤΩ απο τη γεφυρα της Πετρου Ραλλη. Με το που περασεις το ενα και ενα εχοντας στρειψει απο Τσαλδαρη μπροστα σου.
Ισως να βγαινει και σε αλλα μερη το κοριτσι δε γνωριζω.

Ενταξει για να μη δημιουργω και τρελες προσδοκιες δεν ειναι μοντελο αλλα σιγουρα αξιογαμητο.
Επισης ενω η πιπα της ειναι πολυ κατω της βασης το κοριτσι γουσταρε ωρα να πηδιεται και μου το ειπε κιολας οτι ολοι ειναι πολυ βιαστικοι.
Μπορει να ετυχα σε μερα με καυλες τι να πω θα δειξει θα τη ξαναδοκιμασω και θα επανελθω.
Χωρίς τίτλο.jpg
Ρε φιλαράκι την ψάχνω κι εγώ την έχω πετύχει μόνοις φορά το ώρα σκάει μύτη εκεί πέρα;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.348
Πόντοι
2.036
Παιδες καλησπερα. Τα φωτα σας οποιος μπορει. Ειμαι Αθηνα για λιγες μερες αλλα οντας μη Αθηναιος (οπως ειναι ξεκαθαρο αλλωστε) δεν ξερω που να βρω μαυρη να γαμησω. Αν καποιος ξερει να με κατευθυνει να στειλει ενα μηνυμα παρακαλω. Ευχαριστω!
Πηγαινε στο Παρκο Κλωναριδη - Φιξ επι της Πατησσιων....συγκεκριμενα στην γωνια Χανσεν και Πατησσιων συνηθως μετα τις 23:00 το βραδυ εκει κανουν πιατσα μαυρουλες....τσιμπας μια και ειτε την πας στο αμαξι σου ειτε σε ξενοδοχειο κτλ... επισης ειναι και μια μαυρη με προφιλ στο facebook Που κανει βιζιτες σε ξενοδοχεια στην Αθηνα....πατα "Ebony Darcy"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom