Νέα

παρκακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ευχαριστω για την ενημερωση συναγωνιστη!μαθαμε σε πια μπαρ εχει πολλες κοπελες για διαφορες υπηρεσιες :rockon:αλλα οντως στο παρκακι δεν ειναι προθημες για :pipa2:η πλακα εκανες? :think:

  δεν εγραψα  εγω  οτι στο  παρκακι  ειναι προθυμες  για κατι αλλο.    προθυμες  για κατι αλλο ,  ειναι  παντα τα μπαζα  και οι μεγαλες και σε παρακμιακα  μαγαζακια.      στο παρκακι  δεν εχει μπαζα,  ουτε μεγαλες.       
 

Επισκέπτης
   δεν εγραψα  εγω  οτι στο  παρκακι  ειναι προθυμες  για κατι αλλο.     προθυμες  για κατι αλλο ,  ειναι  παντα τα μπαζα  και οι μεγαλες και σε παρακμιακα  μαγαζακια.      στο παρκακι  δεν εχει μπαζα,  ουτε μεγαλες.       
απο αυτα που εχουν γραψει αλλοι συναγωνιστες αλλα και απο προσωπικη εμπειρια δεν νομιζω οτι μονο τα μπαζα και οι μεγαλες προσφερουν εξτρα υπηρεσιες! υπαρχουν καλα τεμαχια που ειναι κατω των 30 ετων και το κανουν!  :rockon:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο αυτα που εχουν γραψει αλλοι συναγωνιστες αλλα και απο προσωπικη εμπειρια δεν νομιζω οτι μονο τα μπαζα και οι μεγαλες προσφερουν εξτρα υπηρεσιες! υπαρχουν καλα τεμαχια που ειναι κατω των 30 ετων και το κανουν!  :rockon:

 τελος παντων.     πιθανον  εσυ ,   να  ξερεις καλυτερα.   τωρα το καλα τεμαχια και κατω των 30χρ.  ειναι καθαρα  υποκειμενικο.     επισης υπαρχουν μαγαζια και μαγαζια.    σε καποια μαγαζια  δεν γινεται  τιποτα απολυτως.   σε καποια αλλα γινονται.   σε αυτα που γινονται,  αυτες που το κανουν  ευκολα  για μερικα  ποτα,    ειναι  τα μπαζα και οι μεγαλες.       σε αυτα παλι που γινεται κατι,  απο καποιες που αξιζουν (  αυτες  δεν καθονται  για μερικα ποτα  να το κανουν .    θελουν πολλα πιο πολλα) .  ο κανονας  ετσι λεει θεωρητικα  και ετσι γινεται  και  στην πραξη.    τωρα αν υπαρχει  καμμια  εξαιρεση  που και που ,  ενταξει(  παιζει και αυτη η  περιπτωση ).  
 

Επισκέπτης
 τελος παντων.     πιθανον  εσυ ,   να  ξερεις καλυτερα.   τωρα το καλα τεμαχια και κατω των 30χρ.  ειναι καθαρα  υποκειμενικο.     επισης υπαρχουν μαγαζια και μαγαζια.    σε καποια μαγαζια  δεν γινεται  τιποτα απολυτως.   σε καποια αλλα γινονται.   σε αυτα που γινονται,  αυτες που το κανουν  ευκολα  για μερικα  ποτα,    ειναι  τα μπαζα και οι μεγαλες.       σε αυτα παλι που γινεται κατι,  απο καποιες που αξιζουν (  αυτες  δεν καθονται  για μερικα ποτα  να το κανουν .    θελουν πολλα πιο πολλα) .  ο κανονας  ετσι λεει θεωρητικα  και ετσι γινεται  και  στην πραξη.    τωρα αν υπαρχει  καμμια  εξαιρεση  που και που ,  ενταξει(  παιζει και αυτη η  περιπτωση ).  
οντως ετσι ειναι! συμφωνουμε απολυτα συναγωνιστη!  :rockon:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
30 oυτε σε στουντιο  :2funny:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ε  ρε  γλεντια.  :tooth: :tooth:    λειπει ο μαρτης  απο την σαρακοστη ?  ολουθε ,ολουθε    :tooth:      κατι δικο μου  ειπα.  μην δινετε  σημασια. 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
   ειναι   ακριβως   πανω   απο  την  μουστοξυδη.    αυτη   ειναι  καθετος  στην λ.αλεξανδρας.    το  ανδρικο  στα 5.   τα   γυναικεια   με  τιμες των 10-20-30 .  ο χωρος  συμπαθητικος ,  αλλα οχι μεγαλος.   πρεπει να υπηρχαν καμμια 15  γυναικες.   σχεδον ολες ,  ηταν ομορφουλες  .   ξεχωριζαν και 4-5  διμετρες.      

Πέρνωντας την σκυτάλη από τον jerry5 να συμπληρώσω για το μαγαζί ότι όποιος από τους πελάτες κάτσει στους καναπέδες πρέπει να κεράσει τουλάχιστον ένα ποτά κάποιο από τα κορίτσια.Είναι πάγια τακτική τους μιας και οι καναπέδες προσφέρονται στους ''καλούς πελάτες'' αλλιώς θα πρέπει ο ενδιαφερόμενος να μετακομίσει στην μπάρα αν δεν έχει σκοπό να κεράσει.Το ρόστερ ήταν το μισό σε σχέση με τις άλλες μέρες αφού όπως έμαθα από εργαζόμενο κορίτσι συνολικά δουλεύουν 30 κοπέλες :think: :think: Όταν είναι όλες παρούσες μερικές κάθονται στα πόδια των πελατών όπως μου είπε το μωρό που πέρασα αρκετή ώρα μαζί της :cheesy:

Οι τιμές των ποτών είν αι όπως τα έγραψε ο jerry5 υπάρχουν τιμές για όλα τα βαλάντια αρκεί ο ακθένας να είναι προτετοιμασμένος να χορηγήσει κάποιο από τα κορίτσια.Πάμε στην ενημέρωση τώρα μιας και είχαμε ωραία σκηνικά εντός το μαγαζιού!!!Καθίσαμε σε έναν από τους καναπέδες όπου κατέφθασε πρώτα σε εμένα κανθό μωράκι με σγουρό μαλλί και γαμψή μυτούλα,ντυμένη μέσα σε κόκκινο μίνι φόρεμα το οποίο τόνιζε την πίσω κίνηση της :cheesy: Μιλήσαμε για 2-3 λεπτά λέγωντας μου για την ζωή της και άλλα τέτοια αλλά ήθελα να την διώξω οπότε ευγενικά της ζήτησα να έρθει αργότερα.Στον jerry5 ήρθε ψηλό μελαγχρινό,με μαύρη εφαρμοστή φούστα,άσπρο μπολουζάκι και 10ποντες γόβες :cum: :cum: Με το που έκατσε άρχισε να πουλάει μια γριάδα,είχε ένα ύφος τσαμπουκά κοινώς ήταν αυτό που λέμε αντρογυναίκα.......ο jerry5 είχε ξενερώσει οπότε εκείνη κάνει κίνηση να μου πιάσει την κουβέντα(μαστόρισσες όελς τους στο να ανοίγουν συζήτηση ;)).Εγώ σαν το χάνο ενέδωσα μιας και είχαμε κάποια σημεία τα οποία έγιναν περισσότερα στην συνέχεια οπότε εκείνη πετάγεται όλο χαρά και έρχεται δίπλα μου......

Ξέχασα να αναφέρω ότι μέχρι να έρθει είχαν γίνει οι πρώτες συστάσεις(ονόματα κλπ....)εκείνη την έλεγαν Μια.....περίεργο όνομα αλλά οι ρίζες της κρατάνε από ανατολή μεριά ;).Μόλις ήρθε δίπλα την κέρασα ένα ποτό για να σπάσει ο πάγος,όπου ξεκίνησε την γνωστή τακτική να μου μιλήσει για την ζωή της.Απ'όλα αυτά που μου είπε ανάθεμα αν τα μισά είναι αλήθεια μιας και μου τα παρουσίασε με ένα τρόπο ιδανικό.....μετά άρχισε να με ρωτάει τι σπούδασα,που εργάζομαι,πόσα βγάζω τον μήνα κλπ όπου την ρωτάω γιατί πρέπει κάθε φορά που γνωρίζω μια γυναίκα να περνάω από ανάκριση?????Ειδικά όταν δεν υπάρχει πρόθεση από την μεριά μου να γίνει κάτι παραπάνω.....εκείνη μου αποκρίθηκε πως όλες οι γυναίκες έτσι είναι τους ενδιαφέρει να ξέρουν κάποια πράγματα για κάθε άνδρα που γνωρίζουν.Αφού βρεθήκαμε γειτονάκια λόγω της δουλειάς με ρωτάει τι θα κάνω την Κυριακή,πως έχω σκοπό να περάσω την τελευταία ημέρα της εβδομάδας.....δυστηχώς η απάντηση που πήρε δεν της άρεσε μιας και της είπα ότι έχω σκοπό να πεταχτώ για ένα χαλαρωτικό γαμησάκι που τόσο πολύ είχα ανάγκη :knockinb: Εκείνη γούρλωσε τα μάτια της,ενώ σταμάτησε να μιλάει για λίγα sec από το σοκ όπου για κακή μου τύχη άρχισε την κατήχηση ότι πρέπει να βρώ μια γυναίκα,να την ερωτευτώ,να αγαπήσω πραγματικά κλπ και όχι να τρέχω σε τέτοια καταγώγια......το καλύτερο το φύλαγα για το τέλος όπου της εξηγώ ότι το μουνί το πληρώνω για να φύγει από το κρεββάτι μου μετά το τέλος της πράξης,θέλω να είμαι ελεύθερος να ζήσω την ζωή μου όπως θέλω εγώ και όχι όπως θα ήθελε μια κάποια γυναίκα.Εκείνη παραμένει σοκαρισμένη όπου μου λέει γίνεσαι εντελώς κυνικός,δεν έχω γνωρίσει άλλο άντρα που να σκέφτεται έτσι :jerking: :jerking: αλλά μου αρέσει που είσαι χύμα και να τα λές όπως τα αισθάνεσαι!!!

Η παρέα της μου κόστισε 2 ποτά των 10€ ενώ ήταν έτοιμη να παραγγείλει και τρίτο ποτό χωρίς να ρωτήσει μιας και η κουβέντα είχε αποκτήσει μια πιο πιπεράτη γεύση με εκείνη να γουστάρει......ενώ στο τέλος μου λέει δεν μπορώ να σε ψυχολογήσω τι σοι άνθρωπος είσα με μπερδεύεις πολύ.Αυτή είναι η γοητεία μου μωράκι,το μυστήριο που πλανάται γύρω μου και για να το ανακαλύψεις πρέπει να με γνωρίσεις υπό άλλες συνθήκες ;)Για την ιστορία η Μια δεν είχε θυληκότητα ενώ χρειάστηκε να της πω να σταματήσει να με αποκαλεί ''ρε'' μιας και έχω όνομα.....

Υ.Γ1 απορώ πως τα κομμάντο του σαιτ δεν είχαν αναφερθεί ποτέ σε αυτό το μαγαζί????

Υ.Γ2 οι κοπέλες είναι μόνο για παρέα και τίποτα παραπάνω απαγορεύονται μπαλαμούτια και τέτοια μόνο παρέα αλλά εγώ άπλωσα λίγο το χέρι μου στα πόδια της ενώ την είχα αγκαλιά,δεν έδειξε να δυσανασχετεί καθόλου :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ευχαριστω για την ενημερωση συναγωνιστη!μαθαμε σε πια μπαρ εχει πολλες κοπελες για διαφορες υπηρεσιες :rockon:αλλα οντως στο παρκακι δεν ειναι προθημες για :pipa2:η πλακα εκανες? :think:

τύπε μόνο παρέα δεν παίζει κάτι άλλο αν γουστάρεις τα άλλα ψάξου αλλού σε πιο παρακμιακά μαγαζιά η Λ.Αλεξάνδρας δεν προσφέρεται για τέτοια ;)
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  :2funny:    αυτη η ΜΙΑ οταν ηρθε  στην  αρχη  και καθισε διπλα μου    :2funny:    μου λεει με λενε ΜΙΑ.     της λεω και εγω  εισαι η ΜΙΑ και η μοναδικη ?    μου λεει εσενα πως  σε λενε ?   της λεω  και εγω ,  με λενε ΕΝΑΣ  και ειμαι και  ο μοναδικος.   μετα μου λεει  πες μου οτι θελεις  για την ζωη  σου.    της λεω δεν θελω  να σου πω.   με τι ορεξη  να συνεχισει  μετα ?    :tooth: :tooth:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πέρνωντας την σκυτάλη από τον jerry5 να συμπληρώσω για το μαγαζί ότι όποιος από τους πελάτες κάτσει στους καναπέδες πρέπει να κεράσει τουλάχιστον ένα ποτά κάποιο από τα κορίτσια.Είναι πάγια τακτική τους μιας και οι καναπέδες προσφέρονται στους ''καλούς πελάτες'' αλλιώς θα πρέπει ο ενδιαφερόμενος να μετακομίσει στην μπάρα αν δεν έχει σκοπό να κεράσει.
   

τι παπαρια  ειναι και αυτη παλι ?  πρωτη φορα το  ακουω.  αλλα μαλλον τωρα που το σκεφτομαι  ειναι  επειδη  ο χωρος  ειναι μικρος.  και αν αυτοι  που δεν εχουν  σκοπο να κερασουν  πιασουν ολα τα τραπαζακια και τους καναπεδες ,    τοτε  αυτοι που θα θελουν να κερασουν  και οι κοπελες  που θα κατσουν ?  στην μπαρα και ορθιοι  :2funny: 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  :2funny:    αυτη η ΜΙΑ οταν ηρθε  στην  αρχη  και καθισε διπλα μου    :2funny:    μου λεει με λενε ΜΙΑ.     της λεω και εγω  εισαι η ΜΙΑ και η μοναδικη ?    μου λεει εσενα πως  σε λενε ?   της λεω  και εγω ,  με λενε ΕΝΑΣ  και ειμαι και  ο μοναδικος.   μετα μου λεει  πες μου οτι θελεις  για την ζωη  σου.    της λεω δεν θελω  να σου πω.   με τι ορεξη  να συνεχισει  μετα ?    :tooth: :tooth:

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

ρε συ πως την γείωσες έτσι την κοπέλα είχε όρεξη για κουβέντα το μωρό να πούμε.....άσε που βγήκαμε γειτονάκια αλλά το δρομολόγιο από τα δυτικά προάστεια του Πειραιά στα νότια δεν το ξανακάνω......το έκανα λόγω της δουλειάς δεν μπορώ να τρέχω εκεί κάτω ;)

εγώ πάντως καλά πέρασα αλλά χρειάστηκε καθοδήγηση στο πως θα μου μιλάει το ρε το είχε κάνει ψωμοτύρι :jerking: :jerking:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
     

τι παπαρια  ειναι και αυτη παλι ?   πρωτη φορα το  ακουω.   αλλα μαλλον τωρα που το σκεφτομαι  ειναι  επειδη   ο χωρος  ειναι μικρος.   και αν αυτοι  που δεν εχουν  σκοπο να κερασουν  πιασουν ολα τα τραπαζακια και τους καναπεδες ,    τοτε  αυτοι που θα θελουν να κερασουν  και οι κοπελες  που θα κατσουν ?   στην μπαρα και ορθιοι  :2funny: 

κοίτα όταν δουλεύουν 30 κοπέλες που να χωρέσουν....βάλε πόσοι πελάτες θα έρθουν που θα κάτσουν όλοι αυτοί???

οπότε λογικό είναι να σου πει ότι αν δεν θες να κεράσεις πήγαινε μπάρα να μην σκλαβώνεις και το τραπέζι :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ρε παιδιά συγνώμη για την επέμβαση , αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω κάποια πράγματα,

ο λόγος που  ένα άρρεν πάει για ποτό σε ένα μαγαζί και δίνει 30ευρώ σε ένα θήλεο
είναι για να ακούσει 2-3 πληρωμένες κουβέντες:huh:

με την ίδια λογική θα μπορούσε να κάτσει στην μπάρα σ'ένα άλλο μπαράκι πλήν κωλόμπαρου και να μιλήσει στην γκόμενα που κάθεται δίπλα του μαζί με την φίλη της

όλοι εδώ μέσα ώς επι το πλείστον είμαστε της λογικής "fuck 'n go" , αλλά αυτή τη μαλακία με τα κωλόμπαρα και δή να πληρώσεις χώρις να γαμήσεις ,δεν την πιάνω...  :huh:
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Γενικά και εντελώς θεωρητικά υποτίθεται ότι ακόμη και αν οι εξτρά υπηρεσίες δεν είναι "θεσμποθετημένες" πάντα μπορεί να κάτσει η καλή η φάση. Έτσι πλασάρονται τα πιο κυριλλέ από τα μαγαζιά του είδους
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Γενικά και εντελώς θεωρητικά υποτίθεται ότι ακόμη και αν οι εξτρά υπηρεσίες δεν είναι "θεσμποθετημένες" πάντα μπορεί να κάτσει η καλή η φάση. Έτσι πλασάρονται τα πιο κυριλλέ από τα μαγαζιά του είδους

παίζει αυτό που λες αλλά όταν η άλλη σου λέει διακριτικά ότι εδώ μόνο για παρέα εεεε σου κόβει τον βήχα με το μαχαίρι.....

Υ.Γ που να πας προς άρωμα μεριά εκεί να δείς τι μουνοθύελλα υπάρχει :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
αν και για μένα , ο λόγος που πληρώνω είναι για να αποφύγω αυτό το ηλίθιο smalltalk πρίν συνευρεθώ με μια γυναίκα
δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος  πληρώνει γι'συτό χωρίς την συνέυρεση !?!

μάλλον πρόκειται για το "date experience" ή κάτι σαν "kamaki experience" (δικός μου όρος δεν ξέρω αν υπάρχει)



 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
παίζει αυτό που λες αλλά όταν η άλλη σου λέει διακριτικά ότι εδώ μόνο για παρέα εεεε σου κόβει τον βήχα με το μαχαίρι.....

Υ.Γ που να πας προς άρωμα μεριά εκεί να δείς τι μουνοθύελλα υπάρχει :grin:


"άρωμα"????
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΑΣΧΕΤΟ: Σάββατο βράδυ πέρασμα από Κώμη στα Πατήσια. Πριν από χρόνια το είχα αφήσει ένα (1) μαγαζί και δη μπυραρία. Μου προέκυψε τρία (3) μαγαζιά και μάλιστα περίεργα...όλο κάτι γριές εντός και κάτι γεροντοπαλίκαρα. Ξέρει κανείς τίποτα?Το γύρισε και ο Κώμης σε γεροντοζιγκολάδικο?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
ΑΣΧΕΤΟ: Σάββατο βράδυ πέρασμα από Κώμη στα Πατήσια. Πριν από χρόνια το είχα αφήσει ένα (1) μαγαζί και δη μπυραρία. Μου προέκυψε τρία (3) μαγαζιά και μάλιστα περίεργα...όλο κάτι γριές εντός και κάτι γεροντοπαλίκαρα. Ξέρει κανείς τίποτα?Το γύρισε και ο Κώμης σε γεροντοζιγκολάδικο?
Σφύρα το στον "απόλυτο", θε ορμίσει τρέχοντας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom