Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (9 μέλη και 27 επισκέπτες)

Panos205

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου είχα ραντεβού το Σάββατο με την συγκεκριμένη γυναίκα
Πήγα στο χορό της που είναι στα νότια προάστια το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο επίσης η γυναίκα είναι όπως είναι στης φωτογραφιες καθαρή εγώ έκανα ταντρα μασάζ μαζί της όπου είναι αποστηρομενα όλα είναι εξοπλισμένη με μασαζοκρεβατο στης υπηρεσίες της είναι αρκετά καλή δηλαδή περνάτε Ωραία αρκεί να είστε ακριβείς σε αυτό που ζητάτε και σοβαρή
ΥΓ. Οπιωσ είναι ποδολαγνος η πατουσες της ήτανε για γλύψιμο και πολύ ωραίες προσωπικά εμένα μου αρέσανε
 

nino123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Άρα οι φωτογραφίες στην αγγελία είναι ψεύτικες;;;
Εννοειται!!!
Πραγματικα μετα απο 20 χρονια στο αθλημα παντα κραταω επιφυλαξεις και οταν βλεπω ηλικιες παντα προσθετω +10 χρονια ευκολα
Αλλα σε αυτην εφαγα χοντρη φολα
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Περισσότερες πληροφορίες για την κυρία στο post 5898 (σελ. 295) του παρόντος νήματος από τον φίλο @boeder.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου είχα ραντεβού το Σάββατο με την συγκεκριμένη γυναίκα
Πήγα στο χορό της που είναι στα νότια προάστια το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο επίσης η γυναίκα είναι όπως είναι στης φωτογραφιες καθαρή εγώ έκανα ταντρα μασάζ μαζί της όπου είναι αποστηρομενα όλα είναι εξοπλισμένη με μασαζοκρεβατο στης υπηρεσίες της είναι αρκετά καλή δηλαδή περνάτε Ωραία αρκεί να είστε ακριβείς σε αυτό που ζητάτε και σοβαρή
ΥΓ. Οπιωσ είναι ποδολαγνος η πατουσες της ήτανε για γλύψιμο και πολύ ωραίες προσωπικά εμένα μου αρέσανε
Φίλε στην αγγελία μιλάει για σεξ ,ισχύει; γιατί δεν είναι ξεκάθαρο μέχρι που φτάσατε !
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
481
Like
1.756
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου είχα ραντεβού το Σάββατο με την συγκεκριμένη γυναίκα
Πήγα στο χορό της που είναι στα νότια προάστια το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο επίσης η γυναίκα είναι όπως είναι στης φωτογραφιες καθαρή εγώ έκανα ταντρα μασάζ μαζί της όπου είναι αποστηρομενα όλα είναι εξοπλισμένη με μασαζοκρεβατο στης υπηρεσίες της είναι αρκετά καλή δηλαδή περνάτε Ωραία αρκεί να είστε ακριβείς σε αυτό που ζητάτε και σοβαρή
ΥΓ. Οπιωσ είναι ποδολαγνος η πατουσες της ήτανε για γλύψιμο και πολύ ωραίες προσωπικά εμένα μου αρέσανε

Περισσότερες πληροφορίες για την κυρία στο post 5898 (σελ. 295) του παρόντος νήματος από τον φίλο @boeder.

Φίλε στην αγγελία μιλάει για σεξ ,ισχύει; γιατί δεν είναι ξεκάθαρο μέχρι που φτάσατε !
Ο
Ο φίλος μάλλον είναι ο ίδιος η λαδοκορη,είχε αναδουλειες και έκανε μια εγγραφή κ σχόλιο,
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου είχα ραντεβού το Σάββατο με την συγκεκριμένη γυναίκα
Πήγα στο χορό της που είναι στα νότια προάστια το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο επίσης η γυναίκα είναι όπως είναι στης φωτογραφιες καθαρή εγώ έκανα ταντρα μασάζ μαζί της όπου είναι αποστηρομενα όλα είναι εξοπλισμένη με μασαζοκρεβατο στης υπηρεσίες της είναι αρκετά καλή δηλαδή περνάτε Ωραία αρκεί να είστε ακριβείς σε αυτό που ζητάτε και σοβαρή
ΥΓ. Οπιωσ είναι ποδολαγνος η πατουσες της ήτανε για γλύψιμο και πολύ ωραίες προσωπικά εμένα μου αρέσανε
Μας επεισες κι εσυ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
31
Like
26.301
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου είχα ραντεβού το Σάββατο με την συγκεκριμένη γυναίκα
Πήγα στο χορό της που είναι στα νότια προάστια το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο επίσης η γυναίκα είναι όπως είναι στης φωτογραφιες καθαρή εγώ έκανα ταντρα μασάζ μαζί της όπου είναι αποστηρομενα όλα είναι εξοπλισμένη με μασαζοκρεβατο στης υπηρεσίες της είναι αρκετά καλή δηλαδή περνάτε Ωραία αρκεί να είστε ακριβείς σε αυτό που ζητάτε και σοβαρή
ΥΓ. Οπιωσ είναι ποδολαγνος η πατουσες της ήτανε για γλύψιμο και πολύ ωραίες προσωπικά εμένα μου αρέσανε
Ρε φίλε δε μας μοιραστηκες τίποτα από την εμπειρια σου. Ούτε λεφτά μας είπες ούτε αν γαμηθηκατε, πως γαμηθηκατε, τι σου έκανε, πόση ώρα έκατσες, περιοχή στο περίπου. Πρέπει να μάθετε να δίνετε πληροφορίες ολοκληρωμένες στους συναγωνιστές. Στο λέω φιλικά γιατί είσαι νέος.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Like
76
Πόντοι
0
Περίεργο για marialenaaaa____ παλιά συναγωνιστής είχε γράψει ότι το πάει τέρμα. Αλλά αν παίζουν γονείς κλπ σπίτι γαμησετα φίλε. Δράμα η φάση γελάει ο κόσμος. Αν άλλος συναγωνιστής έχει άλλη έμπειρεια να μας πει γιατί είναι πολύ δυνατό το κορασι
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900


Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
 

Johny_2b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
556
Πόντοι
301
Επιεικώς ασχημη. Πληρωνει κοσμος αυτη για να τους κανει μασαζ κ μπριζολες? Υπαρχει προβλημα τελικα.
Αν πληρωσεις εξτρα φερνει και τη βαβω να σου χαιδευει τις μπαλες..
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Περίεργο για marialenaaaa____ παλιά συναγωνιστής είχε γράψει ότι το πάει τέρμα. Αλλά αν παίζουν γονείς κλπ σπίτι γαμησετα φίλε. Δράμα η φάση γελάει ο κόσμος. Αν άλλος συναγωνιστής έχει άλλη έμπειρεια να μας πει γιατί είναι πολύ δυνατό το κορασι
Δε το παει φιλε....100 τα 100....ενας τενεκες απλα αφησε να υπονοηθει οτι το παει...γτ βγαζει "προκλητικες"φωτοο....αλλα δεν..
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Δε το παει φιλε....100 τα 100....ενας τενεκες απλα αφησε να υπονοηθει οτι το παει...γτ βγαζει "προκλητικες"φωτοο....αλλα δεν..
Συμφωνω μαζι σ , εχω παει 3 φορες αρχιδια
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Περισσότερες πληροφορίες για την κυρία στο post 5898 (σελ. 295) του παρόντος νήματος από τον φίλο @boeder.
με έσωσες.
το ποστ 5898 , περιγράφει ένα τελείως ασταθές άτομο,

αλλά και μια κατάσταση δυνητικά επικίνδυνη (αν βέβαια δεν έλεγε ψέματα.)
 

Levou23

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
80
Ξενια Δεληγιάννη επειδή ρωτάτε φτάνει μέχρι τέρμα απλά δεν το κάνει διαφήμιση σε όλους. Το μασάζ της δεν μου άρεσε...η πιπα της πολύ καλή!δίνει και κωλο...
 

pantremenos14283

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
25
Like
42
Πόντοι
0
Ξενια Δεληγιάννη επειδή ρωτάτε φτάνει μέχρι τέρμα απλά δεν το κάνει διαφήμιση σε όλους. Το μασάζ της δεν μου άρεσε...η πιπα της πολύ καλή!δίνει και κωλο...
Καλησπέρα! Έχουμε τηλεφωνο γιατί στο instagram δεν...
 

jimmyDean

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Καταδρομική στην Μαίρη, πολύ καλό μασάζ, αλλά μέχρι εκεί. Ανήκει στα δεν από ό,τι φαίνεται
Στη Μαίρη από Αγίου Πέτρου;
Εξαφανίστηκε τις τελευταίες μέρες
Από μεγάλη Τετάρτη δεν απαντάει viber
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom