Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

Dukef90

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
12
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια..το ζεσι σπα σε ποια οδο βρίσκεται και σε ποιο οροφο γτ δεν βλεπω καπου στην σελιδα
 

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
93
Πόντοι
0
Έχει πάρει κανείς Χαρά ή Κατερίνα απο Μαριάννα?
 

Left33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
Κάλεσα το moremassage γιατί με έτρωγε κι εμένα...Ξενοδοχείο το γνωστό στο κέντρο με τα θεματικά δωμάτια. Μου στέλνουν φωτό απο το κορίτσι ξανθό άγγελο, όλα καλά λέω...σκάει μύτη μια καστανή, καμία σχέση...Την στέλνω όπως ήρθε...Όχι δεν λυπήθηκα, εκνευρίστηκα.... Τελικά πήρα μια Ζωή μεγαλοκοπέλα από https://the...town.com/listing/giati-mazi-mou-tha-xechaseis-to-onoma-sou-zoi100foto-6977032618-3/
. Πλήρωσα ένα 20ρικο παραπάνω στο δωμάτιο...ψυχαρες. Η κοπέλα για την κατάσταση των νεύρων μου ήταν καλή...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Christman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παλικάρια από το Λουξ με ενημέρωσαν οτι η Λυδία σταμάτησε ξέρει κανείς αν πήγε κάπου αλλού ???????
Η κάποιο παλικάρι εχει κατι απο σοσιαλ της ας μου στήλη PM
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μάθω και εγώ . Έκανα μια έρευνα και έψαξα προτού αφήσω το σχόλιο αυτό . Γνωρίζει όντως κανείς αν η Λυδία σταμάτησε εντελώς ή συνεχίζει κάπου αλλού ή έχει σοσιαλ που προσφέρει τις υπηρεσίες της ακόμα ;

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας !
 

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!
Έκανα συνεδρία με Χριστιάννα στην Αγίου Δημητρίου για nuru. Έμεινα για άλλη μια φορά πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της. Την νοιάζει πολύ να περάσεις καλά, να χαλαρώσεις και ξέρει καλά αυτό που κάνει. Απίθανες κινήσεις με το κορμί της σε όλο το σώμα μου, εκτόνωση με διαφορετικό τρόπο από τα συνηθισμένα, ξανά μασάζ και ξανά εκτόνωση. Μπανάκι μαζί που πάντα στο προσφέρει ευγενικά για κλείσιμο της συνάντησης. Ναι μεν ακριβό το σπορ, αλλά που και που χρειάζεται.
Καλησπέρα!!! Αν δεν σου κάνει κόπω να στείλεις inbox πληροφορίες θα σου ημουν ευγνώμον!
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
288
Like
1.118
Πόντοι
201
Καμμία σχέση αυτο με τον άντρα της
Εγώ έτσι ξέρω από πηγή που είναι οικογενειακοι φίλοι,τώρα τι να σου πω...και από όσο μου είπαν ότι άντρας τις είναι πολύ χαλί σε σύγκριση Μ αυτή. Που είναι υπερμουνο
 

footfucka

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη και είμαι άσχετος για τα εν λόγω ιδρύματα.

Διάβασα από άλλο μέλος πως πήρε 2 κοπέλες ταυτόχρονα.

Αυτό θα ήθελα να κάνω, βασικά δεν με νοιάζει καθόλου το μασάζ, κυρίως με ενδιαφέρει να παίξω με τα πατουσάκια 2 κοριτσιών και να μου κάνουν ταυτόχρονα footjob ή εναλλάξ.
Υπάρχει τέτοια περίπτωση; Το έχει κάνει κάποιος;

Κάποιος γνωστής;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
167
Like
329
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μάθω και εγώ . Έκανα μια έρευνα και έψαξα προτού αφήσω το σχόλιο αυτό . Γνωρίζει όντως κανείς αν η Λυδία σταμάτησε εντελώς ή συνεχίζει κάπου αλλού ή έχει σοσιαλ που προσφέρει τις υπηρεσίες της ακόμα ;

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας !
Σταμάτησε τελείως η κοπέλα.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
176
Like
534
Πόντοι
81
Τωρα που σταμάτησε η Λυδία οτι ποιο αξιόλογο υπήρχε για έμενα στα μαγαζιά αυτά κατά την γνώμη μου και αφου εχω κανει τα τουρ μου σε λουξ και κρισταλ και δεν βρίσκω κάτι άλλο υπαρχή κάποιος απο εδω μέσα να προτείνει σε άλλα μαγαζιά..... Βανα και τα λοιπα για καμια αξια επιλογη????? παρακαλω σε pm
Σας ευχαριστω ..........
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
έχουμε καμιά ενημέρωση για ελιτ σπα για της καινούργιες παρουσίες.
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Παιδια σκεφτομαι να δοκιμασω dames... Αξιζει η κοιταν να σε ξεπεταξουν και κλαις τα λεφτα?
Στην Εγνατία εγώ που πήγα με έναν φίλο ήταν 2 πιτσιρικες... Μασάζ 0 ,από ότι θέλεις για γούστο Μιλα Μαζί τους και θα σε πούνε τα προγράμματα..
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Στην Εγνατία εγώ που πήγα με έναν φίλο ήταν 2 πιτσιρικες... Μασάζ 0 ,από ότι θέλεις για γούστο Μιλα Μαζί τους και θα σε πούνε τα προγράμματα..
Πιτσιρίκες περίεργο για ντάνες.Συνηθως το ρόστερ είναι 40+
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom