Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Πληροφοριακα η μιλφ Ουκρανή Ειρήνη που ξεκινά σήμερα στο Μπακνανά είναι πολύ δυνατή μιλφ και δοκιμάσμενη
Μαζί της ανακοίνωσε το κατάστημα ξεκινά και μια όμορφη νεαρή Μολδαβή με τούμπανο κωλαρακι όπως βλέπω στις φωτό που αναρτήθηκαν στο θρεντ του μαγαζιού.
Για να δούμε ...
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.797
Πόντοι
456
Μάγκες θέλω την βοήθεια σας!
Θέλω να Πάω τον κουμπάρο μου σε ελαιοτριβείο μέχρι 80€ την ώρα! Από όσο ξέρω μόνο το Σουλιου και το Μάρνης 28 παίζει σε αυτή την τιμή μαι ρόστερ ψιλομιλφακια μέτριας κυρίως εμφάνισης! Έχετε κάτι άλλο υπόψιν γιατί περιμένει σαν πρωτάρης ότι θα συναντήσει καμία υπερμουναρα;
Όλα σε αυτή την τιμή παίζουν.

Κάνε τον μια τσάρκα στην περιοχή (εκτός από αυτά υπάρχει στη Ναυαρίνου, στην Ιπποκράτους, στη Στουρνάρη κλπ) και κάντε έρευνα αγοράς (όποια του κάνει κλικ).

Στα μασατζίδικα πάντως αυτές που έχουν τις καλύτερες υπηρεσίες δεν είναι απαραίτητα και οι πιο όμορφες.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Όλα σε αυτή την τιμή παίζουν.

Κάνε τον μια τσάρκα στην περιοχή (εκτός από αυτά υπάρχει στη Ναυαρίνου, στην Ιπποκράτους, στη Στουρνάρη κλπ) και κάντε έρευνα αγοράς (όποια του κάνει κλικ).

Στα μασατζίδικα πάντως αυτές που έχουν τις καλύτερες υπηρεσίες δεν είναι απαραίτητα και οι πιο όμορφες.
Σωστός εγώ το ξέρω! Πχ για Ευα από σουλιου για μενα είναι εγγύηση απλά επειδή δεν είναι μυημένος στο χώρο έχω τις αμφιβολιες μου! Αν δεν σου κάνει κόπο πες μου πως λέγονται τα αλλά για να τα ψάξω! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

EnergBoy

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Απο αύριο Τετάρτη ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από Μολδαβία 27 χρόνων ξανθιά 1,65 56 κιλά με πολύ καλή γνώση του μασαζ για λίγες ημέρες την εβδομάδα και από τις 14.00-19.00.

Τιμές;
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
1.011
Λια Στουρναρη εγγυημένη απόδοση και θα τον "διαβασει" καλα στο τι γουστάρει
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.910
Πόντοι
4.646
Σωστός εγώ το ξέρω! Πχ για Ευα από σουλιου για μενα είναι εγγύηση απλά επειδή δεν είναι μυημένος στο χώρο έχω τις αμφιβολιες μου! Αν δεν σου κάνει κόπο πες μου πως λέγονται τα αλλά για να τα ψάξω! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δες και Στουρνάρη 29 "oasis " καί Ιπποκράτους 67 "Medusa" με χλιδατο πολύ ωραίο χώρο και τέσσερις πέντε καλές περιπτώσεις πού έχουν και φωτό εδώ, μετά αν δεν βρείτε κάτι που νά αρέσει κατεβαίνεις Συγγρού και πέριξ που έχει μπόλικα.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Λια Στουρναρη εγγυημένη απόδοση και θα τον "διαβασει" καλα στο τι γουστάρει
Ευχαριστώ φίλε μου!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δες και Στουρνάρη 29 "oasis " καί Ιπποκράτους 67 "Medusa" με χλιδατο πολύ ωραίο χώρο και τέσσερις πέντε καλές περιπτώσεις πού έχουν και φωτό εδώ, μετά αν δεν βρείτε κάτι που νά αρέσει κατεβαίνεις Συγγρού και πέριξ που έχει μπόλικα.
Να σαι καλά αδερφέ!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
Να θυμασαι ότι για να βρεις τα ονόματα (αν τα βρεις.....) θα πρέπει να ξεκινήσεις τη βόλτα νωρίς π.χ. 11 να είσαι εκεί όπου και αν πας ή λίγο μετα το μεσημέρι που κάνει καποια κοιλιά.....
Εγω διάβαζα....πηγα για τη Λια πριν καποια χρονια και έμεινα......μετα μου πούλησαν ενδιαφέρον άλλες αλλα εκεί έγινε η ζημιά.....
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
537
Κριτικές
18
Like
2.141
Πόντοι
1.196
Μάγκες θέλω την βοήθεια σας!
Θέλω να Πάω τον κουμπάρο μου σε ελαιοτριβείο μέχρι 80€ την ώρα! Από όσο ξέρω μόνο το Σουλιου και το Μάρνης 28 παίζει σε αυτή την τιμή μαι ρόστερ ψιλομιλφακια μέτριας κυρίως εμφάνισης! Έχετε κάτι άλλο υπόψιν γιατί περιμένει σαν πρωτάρης ότι θα συναντήσει καμία υπερμουναρα;
Τυχερός ο κουμπάρος σου που έχει εσένα.
Θα γλυτώσει τουλάχιστον από κάποιες φόλες που φάγαμε εμείς,
μέχρι να έρθουμε στα ίσια μας!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Πληροφοριακα η μιλφ Ουκρανή Ειρήνη που ξεκινά σήμερα στο Μπακνανά είναι πολύ δυνατή μιλφ και δοκιμάσμενη
Μαζί της ανακοίνωσε το κατάστημα ξεκινά και μια όμορφη νεαρή Μολδαβή με τούμπανο κωλαρακι όπως βλέπω στις φωτό που αναρτήθηκαν στο θρεντ του μαγαζιού.
Για να δούμε ...
Φιλε αγαπητε η κριτικη της Ειρηνης μονο για δυνατη μιλφ δεν μιλα ..... Τακτικη ξεπετα την παρουσιαζει και ειναι κριμα για το ιστορικο μαγαζι !!!
Τελικα μονο η Μικαελα αφηνει εποχη !!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Φιλε αγαπητε η κριτικη της Ειρηνης μονο για δυνατη μιλφ δεν μιλα ..... Τακτικη ξεπετα την παρουσιαζει και ειναι κριμα για το ιστορικο μαγαζι !!!
Τελικα μονο η Μικαελα αφηνει εποχη !!!!
Φίλε σεβαστή κάθε άποψη. Εγώ μίλησα για την δική μου εμπειρία παλιότερα που ήταν πολύ οκ.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Απο αύριο Τετάρτη ξεκινάει μαζί μας μια καινούρια κοπέλα στον χώρο από Μολδαβία 27 χρόνων ξανθιά 1,65 56 κιλά με πολύ καλή γνώση του μασαζ για λίγες ημέρες την εβδομάδα και από τις 14.00-19.00.

καλοριζικη πρεπει να ερθω να κανω αυτοψια
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.797
Πόντοι
456
Σωστός εγώ το ξέρω! Πχ για Ευα από σουλιου για μενα είναι εγγύηση απλά επειδή δεν είναι μυημένος στο χώρο έχω τις αμφιβολιες μου! Αν δεν σου κάνει κόπο πες μου πως λέγονται τα αλλά για να τα ψάξω! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Τα δύο στα έγραψε άλλος συνάδελφος παραπάνω.

Το τρίτο είναι αυτό:

 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Φίλε σεβαστή κάθε άποψη. Εγώ μίλησα για την δική μου εμπειρία παλιότερα που ήταν πολύ οκ.
Δεν διαφωνω και ισχυει αυτο που σημειωνεις.
Δυστυχως η κριτικη ηταν πολυ κακη.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Τα δύο στα έγραψε άλλος συνάδελφος παραπάνω.

Το τρίτο είναι αυτό:

για το οποιο πεφτει κλαμα.
διαβασε κριτικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom