Νέα

Λουτσιάννα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Swordmaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Φιλλολαου 212-214
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ελεος ρε μαγκες... το μαγαζι ειναι εντελος παρακμη. Με το που μπαινεις μεσα σε πιανει καταθλιψη. Εχω παει πριν 2 χρονια,κατι μαυρες ελεινες,2 πολωνες (μια καλη και μια χοντρη) και κατι βλαχοαλβανιδες... Μουσικη λες και εισαι σε παλιατζιδικο στο μοναστηρακι τη δεκαετια 80' . Αυτα.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Καποιο Update για το μαγαζι αυτο???
καποιο νεο απο καποιον που πηγε προσφατα υπαρχει? η Λυτσιανα τι λεει σαν γυναικα?
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ? ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ ?
Η LUCIANNA ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ?

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ελεος ρε μαγκες... το μαγαζι ειναι εντελος παρακμη. Με το που μπαινεις μεσα σε πιανει καταθλιψη. Εχω παει πριν 2 χρονια,κατι μαυρες ελεινες,2 πολωνες (μια καλη και μια χοντρη) και κατι βλαχοαλβανιδες... Μουσικη λες και εισαι σε παλιατζιδικο στο μοναστηρακι τη δεκαετια 80' . Αυτα.

Δεκτή και σεβαστή η ενημέρωση σου σναγωνιστή, αλλά λογικά, 2 χρόνια είναι πολύς καιρός για να έχουν μείνει τα πράγματα στο ίδιο χάλι......
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ειχα πάει πριν απο 2 μήνες (εχω  γράψει σχετικά) προσωπικα το μαγαζί καλό μου φάνηκε.
Πρέπει να είσαι έμπειρος για σε μαδάνε διαφορετικά.
Εαν τις δουλέψεις καλά , τρώς εκτός μαγαζιού. Παίρνουν βίζιτα όλες στοιχείο που με χαλάει προσωπικά γι αυτό δεν ξαναπήγα.
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ειδα κατι φωτο της Λουτσιανα στο ΦΒ αληθευουν ? εχουμε καμια ενημερωση ?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
εχω περασει 2-3 φορες , 1 ποτο κερνουσα καθε φορα που πηγαινα και δεν με ακουμπουσαν καθολου. με το που εθετα το θεμα τι γινεται, γιατι, πως, μου λεγαν πως φαινομαστε σε ολο το μαγαζι για κατι παραπανω κτλ. χουφτωσα οσο μπορουσα, με μια ανταλλαξα και φουμπου μονο που δεν μιλησαμε ποτε κ εντελει με σβησε. απ'οτι καταλαβαινω ειναι φαση γνωριμια , βιζιτα κ αν της αρεσεις. τι κερασεις ποτο τι δεν κερασεις πανω κατω τον ιδιο χαβαλε θα κανεις. ας μιλησει κανας γνωστης αν παιζεται τπτ παραπανω εκει μεσα, αλλα και πως..
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ειναι ανοιχτο και το μεσημερι ?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
εχω περασει 2-3 φορες , 1 ποτο κερνουσα καθε φορα που πηγαινα και δεν με ακουμπουσαν καθολου. με το που εθετα το θεμα τι γινεται, γιατι, πως, μου λεγαν πως φαινομαστε σε ολο το μαγαζι για κατι παραπανω κτλ. χουφτωσα οσο μπορουσα, με μια ανταλλαξα και φουμπου μονο που δεν μιλησαμε ποτε κ εντελει με σβησε. απ'οτι καταλαβαινω ειναι φαση γνωριμια , βιζιτα κ αν της αρεσεις. τι κερασεις ποτο τι δεν κερασεις πανω κατω τον ιδιο χαβαλε θα κανεις. ας μιλησει κανας γνωστης αν παιζεται τπτ παραπανω εκει μεσα, αλλα και πως..
Εχω παρει βιζιτα πολυ καλη αλλα η Λουτσιανα ειναι για πεταμα. Χοντρομαλακω με ολη τη σημασια της λεξης
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
927
Κριτικές
5
Like
5.109
Πόντοι
726
Εχω παρει βιζιτα πολυ καλη αλλα η Λουτσιανα ειναι για πεταμα. Χοντρομαλακω με ολη τη σημασια της λεξης
Αξίζει γενικά η φάση εκεί; Έχει καλά κομμάτια; Γιατί δεν είναι πολύ μακριά μου το μαγαζί και αν αξίζει να ρίξω μια ματιά κάποια στιγμή ;)
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Αξίζει γενικά η φάση εκεί; Έχει καλά κομμάτια; Γιατί δεν είναι πολύ μακριά μου το μαγαζί και αν αξίζει να ρίξω μια ματιά κάποια στιγμή ;)
Φιλε νομιζω οτι εχει κλεισει κατι χρονια. Αν ξανανοιξε παλι εγω δε θα πηγαινα. Παντα ηταν χαλια αυτο το μαγαζι
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Νομιζω πλεον ειναι ανοιχτο και το απογευμα σε φαση καφε απο οσο εχω δει στο fb της Λουσιανας . . .
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.655
Πόντοι
5.975
Δε νομίζω να έκλεισε... Όσες φορές έχω περάσει βραδινές ώρες από έξω, η πινακίδα είναι με φώτα κανονικά αλλά δεν έχω μπει μεσα παρότι είναι πολύ κοντά στη γειτονιά μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom