Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
827
Like
1.166
Πόντοι
206
Τελικά ήταν βυζιτα την είχε πάρει κανείς ήταν καλό κομμάτι;



ρε μυστη, εσυ νομιζεις οτι εχει αναγκη να κανει τη βιζιτα? Εχει χεστει στο ταληρο η γυναικα με τα ινσταγρκαμ και τις διαφημισεις και ολα τα υπολοιπα. Σημερα και η τελευταια μεροπη με ενα ονλυφανς και δυο πατουσες αμεσως βρηκε 10 κακολδους χορηγους και τελειωσε το παραμυθι
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
277
Like
871
Πόντοι
81
.
Screenshot_2024-05-22-23-40-32-077_com.instagram.android.jpg
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
27
Like
17.709
Πόντοι
7.415
Ότι κ να κάνει δευτεραντζα θα είναι μια ζωή. Ο σκατοχαρακτηρας κ ο νεοπλουτισμος της θα την χαρακτηρίζουν
Φταιει η ποιοτητα του κοσμου σημερα. Οταν βλεπεις και την ακολουθουν χιλιαδες κοσμου και ανεβαινει η δυναμη της διαδικτυακα,καταλαβαινεις τι ηλιθιος εχει καταντησει ο κοσμος.Οπως εχω ξαναπει,εδω περα εχουν κανει διασημο αυτη την κουραδα τον Δελεαση. Για να μην της εδινε σημασια κανεις,να δεις αν θα πηγαινε στο εξωτερικο για τσαντες.Ρε λευκα τυρια θα ψωνιζε απο το σμ.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.928
Πόντοι
20.686
Βρίσκομαι Νάξο.
Μόλις πέρασε από μπροστά μου η Τουνη με τον άνδρα της που έσερνε το καρότσι με το μικρό τους
Ένα θα πω σιγά την γκόμενα .
Βγάζουν πειραγμενες φωτογραφίες,ίσως έχουν και φωτογένεια) και τον παίζουν οι αυνανες
Χαραλαμπόπουλος και βγάλε ...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.901
Like
29.726
Πόντοι
6.056
Βρίσκομαι Νάξο.
Μόλις πέρασε από μπροστά μου η Τουνη με τον άνδρα της που έσερνε το καρότσι με το μικρό τους
Ένα θα πω σιγά την γκόμενα .
Βγάζουν πειραγμενες φωτογραφίες,ίσως έχουν και φωτογένεια) και τον παίζουν οι αυνανες
Χαραλαμπόπουλος και βγάλε ...
Ενταξει τα εχουμε πει αυτα, απο φατσα δεν λεει τίποτα αλλα εχει δυνατό σώμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom