Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
334
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Έχω να πάω στο FBI χρόνια.Το έχουν βελτιώσει από πλευράς χώρων και pole dancing?
Κοίτα φίλε αλήθεια επειδή δεν πηγαίνω συχνά. Καναπέδες για χορώ πίσω πάνω τα πριβέ τραπεζάκια όπως ήταν . Αλλά ο κοπέλες κάθονται διάσπαρτα όχι όπως πας σε άλλα που είναι όλες μαζί σαν τις σφήκες
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Το ντριμ έχει φέρει καμία καλή ; Η παραμένουν οι μπαζολες ... Είχε μια ιρα ξανθιά σαν σουηδέζα αλλά έφυγε .... Επίσης ποια προτείνεις για μπριτζολα στο Καισσα....; Να υπενθυμίσω το Σίλβερ αλερτ για μια μαργκο από toys ... Κερνάει ποτάκι τουλάχιστον κολλητός που έχει κόλλημα... Και τέλος να αναφέρω ότι τα πιο τίμια μαγαζιά είναι το γκολντεν διότι έχει τέσσερεις πέντε κοπέλες που αξίζουν με 5 ευρώ χορό χωρίς να σου τα πριζουν για πριβέ και σαμπάνιες... Επίσης το toys είναι τίμιο καθώς είναι ξεκάθαρο χωρίς πονηριές ποιες μπριτζολιαζονται χωρίς απαίτηση κεράσματος η άλλων περιττών εξόδων ... Μόνο που έφυγαν τέσσερεις καζακστανες που άξιζαν εμφανισιακά και έχουν πλακώσει οι γυφτολατινες...γενικά μετά την απαγόρευση των ρωσικών μουνιων από τους πισωγλεντηδες της Ευρώπης σάπιλα παντού... Και σε μπουρδέλα..
Re φίλε ποιες είναι οι 4 κοπέλες που λες ότι αξίζουν?Γιατί εγώ δυσκολεύομαι να βρω καλές τώρα
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.189
Πόντοι
371
Η μόνη κοπέλα που αξίζει στο μαγαζί είναι η Μιρέλλα
Εμένα προσωπικά τώρα έτσι όπως έχει γίνει η Αντρέα δεν μου αρέσει έχει μεγαλώσει..παλιά ναι τώρα οχι..η Μιρέλλα μου άρεσε πριν δύο χρόνια έχει αδυνατίσει αρκετά τώρα.. έχω πάρει κ τις δύο πριβε δεν λένε τίποτα δεν κάνουν κάτι το ιδιαίτερο.. πιστεύω η Ντάρια κάνει καλύτερο πριβέ κ από τις δύο..τώρα για Πήδημα δεν ξέρω πιστεύω ότι πρέπει να σε γουστάρουν για να το κάνουν ανεξάρτητος χρημάτων ειδικά η Αντρέα.. Από όλο το ρουμανικό μπλοκ Αντρέα.. Μιρέλλα.. Πάολα.. Ντάρια..Μάγια..παλιά η Ραμόνα..η πιο όμορφη είναι η Μαγια..τωρα έχει πάρει λίγα κιλά παραπάνω.. απλά οι υπηρεσίες της είναι πολύ τυπικές..κ είναι κ βαριεστημενη..

Δυστυχώς η Μιρέλλα χάλασε.. έχει αδυνατίσει πολύ από τα ναρκωτικά..εγώ δεν πάω Γκόλντεν καθόλου.. παλιά πήγαινα επερνα την Ντάρια..μουφα η κοπέλα.. πολύ του κεράσματος τίποτα άλλο.. Αθενς πάω καμία φορά.. τίποτα άλλο γενικά τα έχω βαρεθεί δεν μου κάνει κέφι μαλακίες είναι..χάσιμο χρόνου κ λεφτων..

Μιλάω για το ρουμανικό μπλόκ... Ντάρια Μιρέλλα Αντρέα Μαγιά Ρεβέκα όλες αυτές τις αλητοπουτανες που παραμυθιαζουν το κόσμο με την ελπίδα να γαμησουν
Είσαι ο ίδιος που τα γράφει αυτά;
Παίζει ρόλο το φεγγάρι;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Το φεγγάρι και η περίοδος χαχ
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
ΤΟΠ η σερβιτορα! ας ελπισουμε καποια στιγμή να τη δούμε και με λιγοτερα ρουχα
δυστυχώς μόνο σε παραλίες θα δεις με λιγότερα ρούχα το ελληνορωσίδι..ή σε συναυλίες....με κορίτσια από το μαγαζί....προς πλατεία νερού κυρίως σε συμβουλεύω να πηγαίνεις...
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
151
Κριτικές
4
Like
421
Πόντοι
281
δυστυχώς μόνο σε παραλίες θα δεις με λιγότερα ρούχα το ελληνορωσίδι..ή σε συναυλίες....με κορίτσια από το μαγαζί....προς πλατεία νερού κυρίως σε συμβουλεύω να πηγαίνεις...
Δωστης μερικούς μήνες, έτσι ξεκινάνε όλες…
 

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν παίζει σε κανένα μαγαζί καμία καλή μαυρουλα;;
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
394
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες ..είπα ξαναρωτησει...ξέρουμε που και αν δουλεύει η Μάρθα ;; Την είχα αφήσει babylon εάν το λέω καλά....πριν χρόνια όμως
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Καλησπέρα παίδες ..είπα ξαναρωτησει...ξέρουμε που και αν δουλεύει η Μάρθα ;; Την είχα αφήσει babylon εάν το λέω καλά....πριν χρόνια όμως
εδώ και 2 χρόνια περίπου στο κίνκυ όπερα
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Παίδες λέω να πάω επίσκεψη σήμερα κάπου που προτείνετε??
Ακούω προτάσεις!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίδες λέω να πάω επίσκεψη σήμερα κάπου που προτείνετε??
Ακούω προτάσεις!
Με την παρέα!
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Για το string δεν ξέρω τι γίνεται αν έχει πάει κανείς τελευταία ας πει
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Όλο και κάποια ωραία θα έχει συνήθως έχει όμορφες για δεις κάτι καλό το λέω αλλιώς για να δεις πολλές και ωραίες μόνο Αλκα τα άλλα χαροπαλευουν
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Όλο και κάποια ωραία θα έχει συνήθως έχει όμορφες για δεις κάτι καλό το λέω αλλιώς για να δεις πολλές και ωραίες μόνο Αλκα τα άλλα χαροπαλευουν
Exω πάει κάμποσες φορές αλκα αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η ατμόσφαιρα εκεί πέρα.
Όλες οι χορεύτριες σου πρήζουν τα τέτοια για να τους κανείς διπλό πριβέ και ο χορός κατ έμε
είναι για κλάματα.Τουλαχιστον όταν είχα πάει εγώ.Αμα όπως λες στο Babylon έχει κάποιες πολύ καλές
ίσως πάω με την παρέα.Καμια πιτσιρικά Ουκρανή Ρωσίδα είχες πετύχει εκεί?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Εννοώ τι στυλ ρόστερ έχει γιατί εδώ μέσα τα γούστα είναι πολλά!
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα!
Σκεφτομουν να κανω μια επισκεψη στο queens of north αυτες τις μερες και θα ηθελα να μαθω τι φαση με τους prive χωρους και γενικα την ολη φαση με τα προγραμματα,ωρα κλπ (δεν εχει τυχει να παω σε strip μεχρι τωρα)
Οποια βοηθεια σχετικα με αυτα θα εκτιμηθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom