Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
151
Κριτικές
4
Like
421
Πόντοι
281
Γενικότερα golden και ειδικά Athens έχουν πέσει παρά πολύ σε σχέση με πως ήταν πριν 2 χρόνια, καλά δεν το συζητώ για το πως ήταν πριν τον κοβιντ!
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
86
Πάνε να περάσουν Μόδα και καλά το ποτό στο μπαρ από τη νεολαία
Κοιτάζουν να κάνουν είσπραξη από τα εισιτήρια
Μαλακιες...
Φίλε κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για το Κίνκυ, ότι το μπαρ είναι μόνο για να βγάζουν λεφτά από τα εισιτήρια, τους έχεις υποτιμήσει πλήρως... Είχα μπει μέσα Δευτέρα βράδυ χωρίς να ξέρω ότι τα πράγματα είχαν αλλάξει σε σχέση με παλιά και ότι δεν υπήρχαν πια τραπέζια. Με κόψανε ότι δεν ήμουν της πείνας να πιάνω την κουβέντα και κανένα κωλαράκι λιγάκι, ξέρανε ότι δεν ήθελα να ξοδέψω 400 ευρώ για τραπέζι και όλα όσα θα επακολουθούσαν αφού δεν είχα κλείσει τηλεφωνικά τραπέζι, ήταν και Δευτέρα βράδυ ψιλο-άδειο το μαγαζί... Άρχισαν να μου την πέφτουν λοιπόν σαν καρχαρίες, η μία πίσω από την άλλη και να μου τάζουνε τα περαιτέρω. Μια μάλιστα το θυμάμαι ακόμα, μου είπε: "Βρε είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;''. Λοιπόν κέρασα, είχα και τα περαιτέρω μου, έφυγα κατά 200 ευρώ ελαφρύτερος, αλλά ειλικρινά αισθάνθηκα μαλάκας που με 200 ευρώ δεν βρήκα ούτε τραπέζι να κάτσω όπως παλιά. Προφανώς έχουν άλλες πελάτες που δίνουν τα 400 ευρώ, αλλά και να θες να τα διαθέσεις κάποια στιγμή, μετά από τέτοιες ιστορίες πραγματικά αηδιάζεις. Εξάλλου αν θέλω απλά call-girl, πληρώνω ξενοδοχείο και το βρίσκω, όμως το strip είναι τέτοιο πράγμα, δηλαδή πλήρωσε, γάμησε και φύγε; Studio ή ξενοδοχείο είναι το στριπτιζάδικο; Χάνει τον χαρακτήρα του έτσι, γιατί εκεί πηγαίνεις επειδή έχει πολλά να δεις και να ακούσεις, επειδή έχει και άλλους πελάτες τριγύρω, επειδή περιμένεις να δεις ποια θα έρθει να καθίσει δίπλα σου. Νομίζω ότι στο Αλκατράζ και στο Κίνκυ έχουν εκτραχυνθεί πολύ μεχρι και για τραβεστί εκ Ρουμανίας άκουσα αν είναι αυτό αλήθεια βέβαια. Βάζουν από κάτι για να αγοράσουν ένα μπουκάλι λες και πηγαίνουν στον ατάλαντο σκυλά τον Ρέμο, και βλέπουν την ψωλή του καθενός επί τρεις- τέσσερις ώρες. Για αυθεντικούς κουλτουριάρηδες ροκ και metal νοοτροπίας παλαιάς κοπής αυτά είναι αποφευκτέα... Για σκέψου ότι παλιά είχανε και αφιέρωμα στους Motorhead...
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
86
Να πάει στο Caissa ο άνθρωπος... Είναι μικρό, με ατμόσφαιρα bar, οι γυναίκες δεν κάθονται άπραγες τριγύρω, οι χώροι του είναι εξαιρετικοί, και υπάρχει επιλογή ανάμεσα σε μέτριας εμφάνισης κοπέλες και πολύ καλής εμφάνισης, με μπουκάλι, όπως σε όλα τα καλά στριπ. Μόνο shows δεν έχει, αλλά τι να κάνεις, δεν μπορείς να τα έχεις όλα σε αυτήν την ζωή.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Φίλε κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για το Κίνκυ, ότι το μπαρ είναι μόνο για να βγάζουν λεφτά από τα εισιτήρια, τους έχεις υποτιμήσει πλήρως... Είχα μπει μέσα Δευτέρα βράδυ χωρίς να ξέρω ότι τα πράγματα είχαν αλλάξει σε σχέση με παλιά και ότι δεν υπήρχαν πια τραπέζια. Με κόψανε ότι δεν ήμουν της πείνας να πιάνω την κουβέντα και κανένα κωλαράκι λιγάκι, ξέρανε ότι δεν ήθελα να ξοδέψω 400 ευρώ για τραπέζι και όλα όσα θα επακολουθούσαν αφού δεν είχα κλείσει τηλεφωνικά τραπέζι, ήταν και Δευτέρα βράδυ ψιλο-άδειο το μαγαζί... Άρχισαν να μου την πέφτουν λοιπόν σαν καρχαρίες, η μία πίσω από την άλλη και να μου τάζουνε τα περαιτέρω. Μια μάλιστα το θυμάμαι ακόμα, μου είπε: "Βρε είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;''. Λοιπόν κέρασα, είχα και τα περαιτέρω μου, έφυγα κατά 200 ευρώ ελαφρύτερος, αλλά ειλικρινά αισθάνθηκα μαλάκας που με 200 ευρώ δεν βρήκα ούτε τραπέζι να κάτσω όπως παλιά. Προφανώς έχουν άλλες πελάτες που δίνουν τα 400 ευρώ, αλλά και να θες να τα διαθέσεις κάποια στιγμή, μετά από τέτοιες ιστορίες πραγματικά αηδιάζεις. Εξάλλου αν θέλω απλά call-girl, πληρώνω ξενοδοχείο και το βρίσκω, όμως το strip είναι τέτοιο πράγμα, δηλαδή πλήρωσε, γάμησε και φύγε; Studio ή ξενοδοχείο είναι το στριπτιζάδικο; Χάνει τον χαρακτήρα του έτσι, γιατί εκεί πηγαίνεις επειδή έχει πολλά να δεις και να ακούσεις, επειδή έχει και άλλους πελάτες τριγύρω, επειδή περιμένεις να δεις ποια θα έρθει να καθίσει δίπλα σου. Νομίζω ότι στο Αλκατράζ και στο Κίνκυ έχουν εκτραχυνθεί πολύ μεχρι και για τραβεστί εκ Ρουμανίας άκουσα αν είναι αυτό αλήθεια βέβαια. Βάζουν από κάτι για να αγοράσουν ένα μπουκάλι λες και πηγαίνουν στον ατάλαντο σκυλά τον Ρέμο, και βλέπουν την ψωλή του καθενός επί τρεις- τέσσερις ώρες. Για αυθεντικούς κουλτουριάρηδες ροκ και metal νοοτροπίας παλαιάς κοπής αυτά είναι αποφευκτέα... Για σκέψου ότι παλιά είχανε και αφιέρωμα στους Motorhead...
Νομίζω ότι στο Αλκατράζ και στο Κίνκυ έχουν εκτραχυνθεί πολύ μεχρι και για τραβεστί εκ Ρουμανίας άκουσα αν είναι αυτό αλήθεια βέβαια. Αλήθεια είναι, σε ποιους απευθύνονται ?? Μας τον έφεραν και στο τραπέζι προτεινόμενο, ότι να ναι...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Παίδες πρέπει να δοκιμάσω να πάω κινκυ.Μυριζομαι καλές κορασίδες εκεί...
Έχει κάποιες καλές ναι απλά η τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν δεν έχει σχέση με τα άλλα που αναφέρουμε.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
256
Like
155
Πόντοι
1

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Φίλε κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για το Κίνκυ, ότι το μπαρ είναι μόνο για να βγάζουν λεφτά από τα εισιτήρια, τους έχεις υποτιμήσει πλήρως... Είχα μπει μέσα Δευτέρα βράδυ χωρίς να ξέρω ότι τα πράγματα είχαν αλλάξει σε σχέση με παλιά και ότι δεν υπήρχαν πια τραπέζια. Με κόψανε ότι δεν ήμουν της πείνας να πιάνω την κουβέντα και κανένα κωλαράκι λιγάκι, ξέρανε ότι δεν ήθελα να ξοδέψω 400 ευρώ για τραπέζι και όλα όσα θα επακολουθούσαν αφού δεν είχα κλείσει τηλεφωνικά τραπέζι, ήταν και Δευτέρα βράδυ ψιλο-άδειο το μαγαζί... Άρχισαν να μου την πέφτουν λοιπόν σαν καρχαρίες, η μία πίσω από την άλλη και να μου τάζουνε τα περαιτέρω. Μια μάλιστα το θυμάμαι ακόμα, μου είπε: "Βρε είμαι η καλύτερη εδώ μέσα και δεν με θέλεις;''. Λοιπόν κέρασα, είχα και τα περαιτέρω μου, έφυγα κατά 200 ευρώ ελαφρύτερος, αλλά ειλικρινά αισθάνθηκα μαλάκας που με 200 ευρώ δεν βρήκα ούτε τραπέζι να κάτσω όπως παλιά. Προφανώς έχουν άλλες πελάτες που δίνουν τα 400 ευρώ, αλλά και να θες να τα διαθέσεις κάποια στιγμή, μετά από τέτοιες ιστορίες πραγματικά αηδιάζεις. Εξάλλου αν θέλω απλά call-girl, πληρώνω ξενοδοχείο και το βρίσκω, όμως το strip είναι τέτοιο πράγμα, δηλαδή πλήρωσε, γάμησε και φύγε; Studio ή ξενοδοχείο είναι το στριπτιζάδικο; Χάνει τον χαρακτήρα του έτσι, γιατί εκεί πηγαίνεις επειδή έχει πολλά να δεις και να ακούσεις, επειδή έχει και άλλους πελάτες τριγύρω, επειδή περιμένεις να δεις ποια θα έρθει να καθίσει δίπλα σου. Νομίζω ότι στο Αλκατράζ και στο Κίνκυ έχουν εκτραχυνθεί πολύ μεχρι και για τραβεστί εκ Ρουμανίας άκουσα αν είναι αυτό αλήθεια βέβαια. Βάζουν από κάτι για να αγοράσουν ένα μπουκάλι λες και πηγαίνουν στον ατάλαντο σκυλά τον Ρέμο, και βλέπουν την ψωλή του καθενός επί τρεις- τέσσερις ώρες. Για αυθεντικούς κουλτουριάρηδες ροκ και metal νοοτροπίας παλαιάς κοπής αυτά είναι αποφευκτέα... Για σκέψου ότι παλιά είχανε και αφιέρωμα στους Motorhead...
Εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά.
Αντί να αναφερθείς στην τεράστια ποικιλία από μουναρες που έχει το Αλκα, στον τρελό χαβαλέ με τις μέλλουσες νύφες που τις ανεβάζουν και τις ξεφτλιζουν πάνω στη σκηνή, σε έναν ωραίο χώρο, σε πείραξε ο ένας τραβελος που κυκλοφορεί εκεί μέσα;;
Αν δε στον έδωσε στο στόμα, τι κλαίγεσαι;

Ή πες τα όλα όταν κάνεις κριτική ή μη μιλάς καθόλου.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
86
Αν ήσουν λίγο πιο έξυπνος θα παριστανες τον μετριοπαθή, αλλά η επιθετικότητα σου και η επιμονή σου να γράφεις εδώ μέσα έχουν αρχίσει να γίνονται ύποπτες. Όσο για τα τρομερά σόου δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι τσοντακηδες για να ξημεροβραδιαζομαστε να βλέπουμε σπίτια μας τσοντες συνέχεια ώστε να μην ζούμε χωρίς τα διάφορα. Τώρα αν κάποιοι δεν θέλουν να σερβίρουν ένα πιο ανθρώπινο πακέτο δικαίωμα τους και πρόβλημα δεν υπάρχει. Εξάλλου έχουν αλλάξει πολλά χέρια κάτι τέτοια κατά καιρούς. Εμείς πάντως είμαστε αυτοί που δίνουμε, αν είσαι κι εσύ τέτοιος ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί φανατιζεσαι τόσο πολύ. Δεν βρίσκω τον λόγο. Δεν υποστηρίζω μαγαζιά μόνο τις υπηρεσίες που προσφέρουν. Αυτό είναι όλο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Αν ήσουν λίγο πιο έξυπνος θα παριστανες τον μετριοπαθή, αλλά η επιθετικότητα σου και η επιμονή σου να γράφεις εδώ μέσα έχουν αρχίσει να γίνονται ύποπτες. Όσο για τα τρομερά σόου δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι τσοντακηδες για να ξημεροβραδιαζομαστε να βλέπουμε σπίτια μας τσοντες συνέχεια ώστε να μην ζούμε χωρίς τα διάφορα. Τώρα αν κάποιοι δεν θέλουν να σερβίρουν ένα πιο ανθρώπινο πακέτο δικαίωμα τους και πρόβλημα δεν υπάρχει. Εξάλλου έχουν αλλάξει πολλά χέρια κάτι τέτοια κατά καιρούς. Εμείς πάντως είμαστε αυτοί που δίνουμε, αν είσαι κι εσύ τέτοιος ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί φανατιζεσαι τόσο πολύ. Δεν βρίσκω τον λόγο. Δεν υποστηρίζω μαγαζιά μόνο τις υπηρεσίες που προσφέρουν. Αυτό είναι όλο.
Μιλάς για εξυπνάδα εσύ που δεν ξέρεις να κάνεις ούτε ένα quote το ποστ του άλλου;

Όσο για το τι υποστηρίζεις, ζμπουτσομ.
Όσο παριστάνεις ότι έχεις άποψη για κάτι που δεν έχεις, θα τρως κράξιμο.
Και στα παπαρια μου το Αλκα, το Κινκυ κλπ. Μετοχές δεν έχω από κανένα τους.
Αλλά έχω δει τι παίζει αφού έχω επισκεφτεί τα συγκεκριμένα.
Και όποιος γράφει παρλαπιπες θα τα ακούει αφού δεν θέλει να λέει την αλήθεια.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
81
Επίσκεψη εχθές στο FBI . Αρκετές κοπέλες οι περισσότερες ήταν ξένες δεν ήξεραν την γλώσσα.
Βασικά πήγα να χτυπήσω δύο ποτάκια να δω λίγο σόου και να φύγω. Πριν καλά καλά έρθει το ποτό μου τσουπ σαν τις μέλισσες. Ποτό - χορώ ζητούσαν τα κορίτσια και πίσω στις θέσεις τους ξανά . Δεν ήθελα κάτι, μόνο μια ήρθε έπιασε λίγο την κουβέντα στα ελληνικά γιατί ήταν από την Αιθιοπία . Και σιγά σιγά με την Φήφη χωρίς να μου το ζητήσει επίμονα. Πήγαμε
Και έτσι με αυτήν κατέληξα να πάρω και ένα χορώ.
Next time θα την συναντήσω ξανά και ίσως περισσότερο.
Γιατί έμαθα πως το μαγαζί προσφέρει περισσότερες υπηρεσίες
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
86
Είσαι πολύ κουραστικός xenitemenos και ανά πάσα στιγμή βρίσκεσαι εδώ μέσα λες και δεν έχεις άλλη δουλειά να κάνεις. Σταματάω να ασχολούμαι μαζί σου όπως και ο υπόλοιπος κόσμος γιατί δεν έχει κανένα νόημα να ασχολείται κάποιος με ανθρώπους που προσπαθούν να τον ρίξουν στο επίπεδο τους για τον άλφα ή βήτα λόγο. Και η εξυπνάδα ξέρεις φαίνεται από το ποσό πλούσιο λεξιλόγιο έχει κάποιος στην μητρική του γλώσσα και όχι από το αν ξέρει να κάνει σωστό quote στο χαζο-internet. Τέλος πάντων κάποια πράγματα είναι για κοινό άλλου σεξουαλικού προσανατολισμού και με άλλες φαντασιώσεις και δεν πρέπει να ανακατεύονται πράγματα αταίριαστα σε αυτήν την ζωή, με όλο μου τον σεβασμό δηλαδή προς ανθρώπους με διαφορετικό προσανατολισμό όση χυδαιότητα και βρωμιά και αν έχεις δείξει σε ένα thread που θα έπρεπε να υπάρχει λίγη ευγένεια τουλάχιστον. Αυτός ο άνθρωπος που λες ότι θα καθόμουν να μου τον βάλει στο στόμα είναι διχασμένη προσωπικότητα και ως τέτοια αντιμετωπίζεται από την επιστήμη. Τέλος πάντων ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του αυτό που πιστεύει ότι είναι καλύτερο και για την τσέπη του.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
86
Επίσκεψη εχθές στο FBI . Αρκετές κοπέλες οι περισσότερες ήταν ξένες δεν ήξεραν την γλώσσα.
Βασικά πήγα να χτυπήσω δύο ποτάκια να δω λίγο σόου και να φύγω. Πριν καλά καλά έρθει το ποτό μου τσουπ σαν τις μέλισσες. Ποτό - χορώ ζητούσαν τα κορίτσια και πίσω στις θέσεις τους ξανά . Δεν ήθελα κάτι, μόνο μια ήρθε έπιασε λίγο την κουβέντα στα ελληνικά γιατί ήταν από την Αιθιοπία . Και σιγά σιγά με την Φήφη χωρίς να μου το ζητήσει επίμονα. Πήγαμε
Και έτσι με αυτήν κατέληξα να πάρω και ένα χορώ.
Next time θα την συναντήσω ξανά και ίσως περισσότερο.
Γιατί έμαθα πως το μαγαζί προσφέρει περισσότερες υπηρεσίες
Έχω να πάω στο FBI χρόνια.Το έχουν βελτιώσει από πλευράς χώρων και pole dancing?
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Πέρασε ένας φίλος εχθές από Γκόλντεν σε άθλια κατάσταση το μαγαζί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψωφια πράγματα
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Η μόνη κοπέλα που αξίζει στο μαγαζί είναι η Μιρέλλα
 

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
459
Like
224
Πόντοι
1
Επίσκεψη εχθές στο FBI . Αρκετές κοπέλες οι περισσότερες ήταν ξένες δεν ήξεραν την γλώσσα.
Βασικά πήγα να χτυπήσω δύο ποτάκια να δω λίγο σόου και να φύγω. Πριν καλά καλά έρθει το ποτό μου τσουπ σαν τις μέλισσες. Ποτό - χορώ ζητούσαν τα κορίτσια και πίσω στις θέσεις τους ξανά . Δεν ήθελα κάτι, μόνο μια ήρθε έπιασε λίγο την κουβέντα στα ελληνικά γιατί ήταν από την Αιθιοπία . Και σιγά σιγά με την Φήφη χωρίς να μου το ζητήσει επίμονα. Πήγαμε
Και έτσι με αυτήν κατέληξα να πάρω και ένα χορώ.
Next time θα την συναντήσω ξανά και ίσως περισσότερο.
Γιατί έμαθα πως το μαγαζί προσφέρει περισσότερες υπηρεσίες
καλησπερα ειχε ωραιες γκομενες; εγω ψηνομαι για τριο σε στριπτιζαδικο
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
που να γαμησω σημερα Καισσα η' Ντριμ Γκιρλς ?
Το ντριμ έχει φέρει καμία καλή ; Η παραμένουν οι μπαζολες ... Είχε μια ιρα ξανθιά σαν σουηδέζα αλλά έφυγε .... Επίσης ποια προτείνεις για μπριτζολα στο Καισσα....; Να υπενθυμίσω το Σίλβερ αλερτ για μια μαργκο από toys ... Κερνάει ποτάκι τουλάχιστον κολλητός που έχει κόλλημα... Και τέλος να αναφέρω ότι τα πιο τίμια μαγαζιά είναι το γκολντεν διότι έχει τέσσερεις πέντε κοπέλες που αξίζουν με 5 ευρώ χορό χωρίς να σου τα πριζουν για πριβέ και σαμπάνιες... Επίσης το toys είναι τίμιο καθώς είναι ξεκάθαρο χωρίς πονηριές ποιες μπριτζολιαζονται χωρίς απαίτηση κεράσματος η άλλων περιττών εξόδων ... Μόνο που έφυγαν τέσσερεις καζακστανες που άξιζαν εμφανισιακά και έχουν πλακώσει οι γυφτολατινες...γενικά μετά την απαγόρευση των ρωσικών μουνιων από τους πισωγλεντηδες της Ευρώπης σάπιλα παντού... Και σε μπουρδέλα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: GSAKKI

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
81
καλησπερα ειχε ωραιες γκομενες; εγω ψηνομαι για τριο σε στριπτιζαδικο

καλησπερα ειχε ωραιες γκομενες; εγω ψηνομαι για τριο σε στριπτιζαδικο
Είχε ωραίες γκόμενες αν και έχω αρκετό καιρό να πάω σε strip club αντικειμενικά ήταν δυνατά μερικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom