Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 162 άτομα (5 μέλη και 157 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
αυτη η αλικη η τσατσα στο φιλιπιδου 11 εχει πολυ φαση στο σαλονι ας πει καποιος καποια εμπειρια απο την συγκεκριμενη τσατσα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
αυτη η αλικη η τσατσα στο φιλιπιδου 11 εχει πολυ φαση στο σαλονι ας πει καποιος καποια εμπειρια απο την συγκεκριμενη τσατσα
Έχει γραφτεί χιλιάδες φορές. Πιπωνει στο σαλόνι κι επί 20αρικου πιπωνει και μέσα άνευ ιερόδουλης αλλά και χωρίς λεφτά όταν είναι να μπει ιερόδουλη. Ζεσταμα. Αλλά πρόσεχε τυπε, επειδή προφανώς δε διαβάζεις ενημέρωση και ρωτάς χωρίς να τσεκαρεις έχει παρασημοφορησει κι έναν συναγωνιστη με γοννοροια αν δεν κάνω λάθος. Όχι με γαμησι στο ψεύτικο μουνι της, ή γκροβερ της, αλλά από το ακα πιπετο που μοιραζει. Έχει αναφερθεί προ περίπου 6 μήνες. Καλή η τσάμπα πίπα αλλά μετά....ας προσεχες....
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
523
Κριτικές
1
Like
381
Πόντοι
26
Να πεις της καβλιαρας της τσατσας της Μιχαελας να της πει να χάσει κάνα κιλό γιατί έτσι πως έχει φαρδυνει ο κωλος της και αφρατεψαν τα προγουλια της και αυτοί που την γαμανε χάρη την κάνουν τη Μιχαέλα!
Υπηρεσίες μιχαέλας δε βρίσκεις εύκολα,για μένα ειναι η πιο σέξυ στη φυλής σε υπηρεσίες.Οσο για τα κιλά που λες δε με ενοχλούν καθόλου, ίσα ίσα τη βρίσκω ελκυστική και όχι πολύ παχουλή όπως λες,πήγαινε εσύ με τις πολύ αδύνατες αν αυτές σαρεσουν,εγώ πάλι περνάω τέλεια μαζί της και πιστεύω και πολλοί άλλοι.Οι πολύ αδύνατες πάλι δε κάνουν σχεδόν ποτέ καλό κρεβάτι γιατί είναι εύθραυστες και πονανε εδώ πονάνε εκεί εκτός και αν ο άλλος είναι κοκαλιαρης σα αυτές και τον έχει μικρό τοτε μόνο θα περάσει καλά με τις πολύ αδύνατες πόρνες κάποιος ενώ η Μιχαέλα ξέρει να ικανοποιήσει έναν άντρα οποιονδήποτε κυβικών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
523
Κριτικές
1
Like
381
Πόντοι
26
Φυλής απογευματινή βάρδια χτες :
Φυλής 67 Ελένη μαυρομαλλα γύρω στα 30-35 σώμα με πιασίματα και φάτσα λίγο σοβαροφανη αλλά σέξυ ταυτοχρόνως,δε την εχω πάρει δε με ξετρελαίνει στο πρόσωπο είναι αρκετά σοβαρή.
Φυλής 84Α Χριστίνα ξανθιά αδύνατη γύρω στα 30 με φάτσα ωραία για μένα με φωνή τσακπινικη έλατε να περάσουμε ωραία,τη έχω πάρει κάποιες φορές τη θεωρώ εμφανησιμη και περνάω καλά μαζί της.
Φωκαιας 17 Α Μιχαέλα γύρω στα 30 μαυρομαλλα τέρμα σέξυ παρουσία είναι το στανταρακι μου,τη έχω πάρει παρά πολλές φορές.
Φώκαιας 17Β Ρουσλάνα μελαχρινή σέξυ παρουσία γύρω στα 30-33 τη έκανα δε τη έχω πάρει ποτέ.
Φώκαιας 9 Κατερίνα μιλφ με γυαλιά λευκό δέρμα γύρω στα 40-45 τη έκανα την έχω πάρει μια φορά φόλα δε ήταν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Συμπληρώνω ενημέρωση λατινοτσατσου από Κ30κατι υπογα, κλείνουν 2η βαρδια λογω ημερας και ανοιγουν ξανα την 3η βάρδια.
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Μιάς και είπαμε Φιλλιπίδου, βρίσκεται ακόμα εκεί η Ηλέκτρα το απόγευμα ? την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα?
Φιλε μου διόρθωση.. Μετά από ερώτηση μου και ενημέρωση θα είναι Φώκαιας 7 μεσαίο αύριο 17:00 με 22:00, και μάλιστα με πρωκτικο που το είχε κόψει από την τελευταία φορά που εργάστηκε. Ο φίλος Dstrict είχε δίκιο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με κάθε επιφύλαξη το μεταφέρω, εθεάθη τις προάλλες απογευματινή σέ κάποιο από τα δυο ισόγεια της Φωκαίας το 7 ή το 9,μάλλον το μεσαίο το 7 .
Σωστός.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
189
Like
596
Πόντοι
81
αυτη η αλικη η τσατσα στο φιλιπιδου 11 εχει πολυ φαση στο σαλονι ας πει καποιος καποια εμπειρια απο την συγκεκριμενη τσατσα
Η συγκεκριμένη "τσατσά" γεννήθηκε με πουλάκι!
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
866
Πόντοι
311
Έχει γραφτεί χιλιάδες φορές. Πιπωνει στο σαλόνι κι επί 20αρικου πιπωνει και μέσα άνευ ιερόδουλης αλλά και χωρίς λεφτά όταν είναι να μπει ιερόδουλη. Ζεσταμα. Αλλά πρόσεχε τυπε, επειδή προφανώς δε διαβάζεις ενημέρωση και ρωτάς χωρίς να τσεκαρεις έχει παρασημοφορησει κι έναν συναγωνιστη με γοννοροια αν δεν κάνω λάθος. Όχι με γαμησι στο ψεύτικο μουνι της, ή γκροβερ της, αλλά από το ακα πιπετο που μοιραζει. Έχει αναφερθεί προ περίπου 6 μήνες. Καλή η τσάμπα πίπα αλλά μετά....ας προσεχες....
Τίποτα δεν είναι τζάμπα. Το σκηνικό αυτό μπορεί να βγει minimum 50€ σε γιατρό και η ταλαιπωρία που θα φάει κάποιος παίζετε. Για εμένα κακώς που δεν ελέγχονται , αυτό το μπουρδελο έπρεπε να είχε κλείσει. Γενικά όλα τα μπουρδελα έπρεπε να ελέγχονται γιατί υπάρχει κίνδυνος να κολλήσεις το οτιδήποτε και αν είσαι και παντρεμένος η έχεις σχέση εκεί γμστ θα έχει κολλήσει και η άλλη κατά πάσα πιθανότητα. Πρώτα η υγεία.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.459
Πόντοι
441
Αυτη η Σοφια μηπως ειναι μια petite λατινα με πολλα τατουαζ σε ολο το σωμα?
τι γλυκο μουνακι ήταν αυτο.....εχει εξαφανιστεί απο περσυ δυστυχως. μακαρι να επιστρέψει
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
189
Like
596
Πόντοι
81
Σου εγλυψε και την γκροβεροτρυπα, τύπε μου? :cool2::kissass:
Κάπως έτσι "χαλαρά" ξεκίνησαν οι περισσότεροι. Πρώτα το θερμόμετρο, μετά η γλώσσα, στη συνέχεια ένα δάχτυλο, μετά δύο δάχτυλα, και στο τέλος κάτι πιο χοντρό και σκληρό!
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Καθώς ερχόμουν προς το σπίτι από την δουλειά
είπα ο άνθρωπος να κάνω μια στάση για ξεφόρτωμα στο
Φυλής 59..
Άκυρο πανηγυρικό στα μούτρα...
Βγαίνοντας στον δρόμο για να μπω στο αμάξι κατηφόριζαν στην
Φυλής 2 τραβελια-cross dresser κατι τέτοιο τέλος πάντων με καυτό ντύσιμο
προκαλώντας κακό χαμό σε όλους τους συναγωνιστές ντόπιους και μη...
Γούστα είναι αυτά...
Γύρισα σπίτι μπάνιο,κρασάκι,Nina Simone και νάνι...
Αυτά..
Να είστε όλοι καλά...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Μεγαλειωδες χυσιμο στη μαπα πραγματοποιηθηκε εxθες Μεγαλη Παρασκευη στη Μαρινα του Αγκυρας 9!Βιαστικο το Μαρινακι,τον αχυστο εγω ,την εβγαλα και μου την επαιζε με τα χερακια της κοιτωντας με λαγνα και λεγοντας μου μαλακιες.Αμολυσα τα φλοκια και τα περισσοτερα της πηγαν στη μαπα ,χειλη,ματια και λιγα στη γραμμωμενη κοιλιτσα της.Κορμαρα η καριολα.Γυμνασμενη φουλ και τωρα μπορεις να την πεις οτι ειναι και ελκυστικη αφου πηρε λιγα κιλακια.Αυτα τα λιγα ο αμαρτωλος.Καλη Ανασταση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom