Νέα

He touched me

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
πενταγιο μην τους ακους μπες και γραψε μας για τις εμπειριες σου με τους βρετανους

εισαι σε κινκυ χωρα και σου βγαινουν γουστα , συνε-χυσε ετσι κοριτσαρε  :rockon:


οι περισσότεροι εκει είναι πουστάρες τι εμπειρίες να έχει.  :idiot: εκτος και αν όντως είναι μουστακαλής και το παίζει γυναίκα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
οι περισσότεροι εκει είναι πουστάρες τι εμπειρίες να έχει.  :idiot: εκτος και αν όντως είναι μουστακαλής και το παίζει γυναίκα

κανεις λαθος επειδη εχω παει αρκετες φορες καμια σχεση
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Γιατι γραφεις αγγλικα? Αφου δεν το χεις..
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.825
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
Ναι,μονο γραψε με δικα σου λογια ,όχι του αγγλου.Μονο τοτε θα εισαι γυμνη στα ματια αυτων που σε διαβαζουνε...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ωραία τα λες αλλά και το σεξ δεν είναι μια διαδικασία μισής ώρας που απλά αλλάζεις 5 στάσεις. Μάλλον μπήκες σε άλλα μονοπάτια νωρίς. Απορώ πώς γίνεται να επικοινωνέις όπως λες στο bdsm με τον Him από τη στιγμή που ο άλλος σε βλέπει σαν αντικείμενο του σεξ (φαίνεται άλλωστε και από την ιστορία σου). Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια

Η μαλλον δε γνωρισα ακομα αυτον που θα με συγκινησει..

Δε σκεφτηκες ισως κ εγω να τον εβλεπα σαν αντικειμενο του σεξ? Ξερεις δεν ειναι ολα κουτακια .. ;)
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σχεδόν όλοι οι βιτσιόζοι προσπαθούν να επικαλύψουν τα βίτσια τους με ένα ομιχλώδες φιλοσοφικό ή θρησκευτικό επίχρισμα, προκειμένου να καλλιεργούν στους άλλους (αλλά και στον ίδιο τους τον εαυτό) την "εικόνα" του "ψαγμένου αντικομφορμιστή".  :)

πολυ το φιλοσοφεις...δεξου την απλοτητα :)
ερχομαι ελλαδα να περασω για σφηνακια??κερνας??
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
πενταγιο μην τους ακους μπες και γραψε μας για τις εμπειριες σου με τους βρετανους

εισαι σε κινκυ χωρα και σου βγαινουν γουστα , συνε-χυσε ετσι κοριτσαρε  :rockon:

θνκς για το σαπορτ μωρο ;)
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Η μαλλον δε γνωρισα ακομα αυτον που θα με συγκινησει..

Δε σκεφτηκες ισως κ εγω να τον εβλεπα σαν αντικειμενο του σεξ? Ξερεις δεν ειναι ολα κουτακια .. ;)
Καλοπροαίρετα τώρα...μηπως αντι για αντικειμενο του σεξ,σε βλέπει περισσότερο σαν σακο του μποξ.Σαν το ροκυ που κοπαναγε τα κρεατα στην προπόνηση,και απλα μετα ριχνουμε κι ενα μανικι και ειμαστε οκ?Μηπως η φαση με το bdsm και σαν θυτης και σαν θυμα,εχει ψυχοπαθολογικες επεκτασεις...πολλοί υποστηριζουν ας πουμε οτι η πρακτική της βιας στο σεξ,κρύβει μια ανικανοτητα στο να ερθεις φυσιολογικα σε οργασμό.
Και ενα ασχετο...ο Him ειναι ο μαυρουλης που εχεις γκομενο ή καινουριος;
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Καλοπροαίρετα τώρα...μηπως αντι για αντικειμενο του σεξ,σε βλέπει περισσότερο σαν σακο του μποξ.Σαν το ροκυ που κοπαναγε τα κρεατα στην προπόνηση,και απλα μετα ριχνουμε κι ενα μανικι και ειμαστε οκ?Μηπως η φαση με το bdsm και σαν θυτης και σαν θυμα,εχει ψυχοπαθολογικες επεκτασεις...πολλοί υποστηριζουν ας πουμε οτι η πρακτική της βιας στο σεξ,κρύβει μια ανικανοτητα στο να ερθεις φυσιολογικα σε οργασμό.
Και ενα ασχετο...ο Him ειναι ο μαυρουλης που εχεις γκομενο ή καινουριος;

βλεπω παρακολουθεις τα γραφομενα μου οποτε κ ξερεις για τον πρωην μου...

διαφωνω με ολα οσα λες εκτος απο αυτο που αναφερεις με τον οργασμο. Ποτε δεν εχω ερθει σε οργασμο κατα τη διαρκεια του σεξ παρολο που μονη μου προκαλω κλειτοριδικο καθημερινα ενω κολπικο μονο μια φορα το πετυχα με τα δαχτυλα μου. Πιστευα οτι με το παιχνιδι θα το νιωσω αλλα κ παλι δεν ενιωσα τπτ. Εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι ειμαι εγκεφαλικη και μονο αν και εφοσον ποτε μου γαμησει καποιος το μυαλο παιζει να τελειωσω στα χερια του...

θα δειξει, μικρη ειμαι ακομα ;)
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλοπροαίρετα τώρα...μηπως αντι για αντικειμενο του σεξ,σε βλέπει περισσότερο σαν σακο του μποξ.Σαν το ροκυ που κοπαναγε τα κρεατα στην προπόνηση,και απλα μετα ριχνουμε κι ενα μανικι και ειμαστε οκ?Μηπως η φαση με το bdsm και σαν θυτης και σαν θυμα,εχει ψυχοπαθολογικες επεκτασεις...πολλοί υποστηριζουν ας πουμε οτι η πρακτική της βιας στο σεξ,κρύβει μια ανικανοτητα στο να ερθεις φυσιολογικα σε οργασμό.
Και ενα ασχετο...ο Him ειναι ο μαυρουλης που εχεις γκομενο ή καινουριος;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: με επνιξες ρε μλκα αχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχ

παντα καλοπροαιρετα φυσικα !!! σαν τον ροκυ που κοπαναγε τα κρεαααααααταχα αχχα αχ αχαχχχαχαχ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Δεν κριτικαρω τις σεξουαλικες επιλογες των ανθρωπων,οπως λεει και ο δασκαλος,συνενούντων ενηλίκων,όλα επιτρεπονται και τιποτα δεν θεωρειται μη ομαλό.Απλά προσπαθω να εμβαθυνω λιγο στα ψυχολογικα αιτια μεσα απο την "αποκλίνουσα" για τους πολλους τεχνική του bdsm.Ειναι γνωστο φυσικα οτι πολλοι "βασανιστες" σε κρατητηρια,φυλακες,σε στρατοπεδα συγκεντρωσης απολαμβαναν ιδιαιτερως την εργασια τους και εχει αποδειχτει οτι τελικα ηταν σεξουαλικα ανίκανοι.Και αυτο το καταλαβαινω...δεν μπορω ομως να αντιληφθω πως καποιος αντλει ευχαριστηση,οταν ειναι το θυμα ή ο υποτακτικος ή οπως αλλιώς θελετε να τον πειτε.
Και ναι θυμαμαι αγαπητη πενταγιοτισσα,τοτε που περιεγραφες παλιοτερα για το πρωκτικο σεξ που απολαμβανες απο τον πρωην σου.Απ' οτι καταλαβαινω συνεχιζεις τους πειραματισμους σου.Καλή συνεχεια λοιπόν και να μας ενημερωνεις...
Υ.Γ:Αυτο το να μου γαμησει καποιος το κεφαλι,οταν το ακουω,μου φερνει στο μυαλό την εικονα του Δημητρακη που γαμουσε τα πεπόνια.Πολύ ατοπη σαν εκφραση,να την λεει γυναικα.Με ξενερωνει πολύ...
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν κριτικαρω τις σεξουαλικες επιλογες των ανθρωπων,οπως λεει και ο δασκαλος,συνενούντων ενηλίκων,όλα επιτρεπονται και τιποτα δεν θεωρειται μη ομαλό.Απλά προσπαθω να εμβαθυνω λιγο στα ψυχολογικα αιτια μεσα απο την "αποκλίνουσα" για τους πολλους τεχνική του bdsm.Ειναι γνωστο φυσικα οτι πολλοι "βασανιστες" σε κρατητηρια,φυλακες,σε στρατοπεδα συγκεντρωσης απολαμβαναν ιδιαιτερως την εργασια τους και εχει αποδειχτει οτι τελικα ηταν σεξουαλικα ανίκανοι.Και αυτο το καταλαβαινω...δεν μπορω ομως να αντιληφθω πως καποιος αντλει ευχαριστηση,οταν ειναι το θυμα ή ο υποτακτικος ή οπως αλλιώς θελετε να τον πειτε.
Και ναι θυμαμαι αγαπητη πενταγιοτισσα,τοτε που περιεγραφες παλιοτερα για το πρωκτικο σεξ που απολαμβανες απο τον πρωην σου.Απ' οτι καταλαβαινω συνεχιζεις τους πειραματισμους σου.Καλή συνεχεια λοιπόν και να μας ενημερωνεις...
Υ.Γ:Αυτο το να μου γαμησει καποιος το κεφαλι,οταν το ακουω,μου φερνει στο μυαλό την εικονα του Δημητρακη που γαμουσε τα πεπόνια.Πολύ ατοπη σαν εκφραση,να την λεει γυναικα.Με ξενερωνει πολύ...

δωσε συνωνυμα τοτε!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
βλεπω παρακολουθεις τα γραφομενα μου οποτε κ ξερεις για τον πρωην μου...

διαφωνω με ολα οσα λες εκτος απο αυτο που αναφερεις με τον οργασμο. Ποτε δεν εχω ερθει σε οργασμο κατα τη διαρκεια του σεξ παρολο που μονη μου προκαλω κλειτοριδικο καθημερινα ενω κολπικο μονο μια φορα το πετυχα με τα δαχτυλα μου. Πιστευα οτι με το παιχνιδι θα το νιωσω αλλα κ παλι δεν ενιωσα τπτ. Εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι ειμαι εγκεφαλικη και μονο αν και εφοσον ποτε μου γαμησει καποιος το μυαλο παιζει να τελειωσω στα χερια του...

θα δειξει, μικρη ειμαι ακομα ;)

I.Singer(1973,  1. «του αιδοίου»: ρυθμικές συσπάσεις που δημιουργούνται ή μεσω της κλειτορίδας ή μετά από συνουσία
2. «της μήτρας»: χωρίς κολπικές συσπάσεις, μόνο με “απνοια” κ “λαχανιασμα” που δημιουργούνται χωρις συνουσία μόνο με επαφή πέους-τραχήλου
3. «μικτός»: περιλαμβάνει στοιχεία και απο τους δύο παραπάνω, που προκαλείται  από συνουσία και η γυναικα εμφανίζει και τα στοιχεία του «οργασμού της μήτρας»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom