Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.161
Κριτικές
8
Like
6.580
Πόντοι
1.336
Εγώ δίνω 180 ευρώ στους 9 μήνες σε ένα απλό γυμναστήριο και είμαι ευχαριστημένος. Τόσο από τα όργανα όσο και από την και τον γυμναστή. Βέβαια, όσο καλά και να είναι τα όργανα άμα δεν κοιμάσαι τουλάχιστον 7 ώρες και δεν τρως σωστά όσο διάδρομο και να κάνεις η μπακα δεν θα πέσει
 

warrior1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Δεν κατάλαβες τι έγραψα προφανώς.
ρε φιλαρακο,μου λες οτι καμια σχεση η προπονηση που θα κανεις σε γυμναστηριο με καλα οργανα. και σου λεω οτι σε προπονητικα προγραμματα ανθρωπων που ασχολουνται δεν υπαρχει καν ασκησιολογιο που να περιλαμβανει μηχανηματα. μονο ελευθερα βαρη. γιατι τα μηχανηματα δεν εχουν καποιο ωφελος οταν θες να βελτιωθεις σε καποια κινηση που περιλαμβανει συνεργεια μυων. η χρηση απλα μηχανηματων βολευει τους ιδιοκτητες γυμναστηριων γιατι μπαινετε οι αρχαριοι και τελειωνετε τσακ και μπαμ. απο την αλλη δεν καταλαβαινω γιατι να εχει υψηλη στνδρομη γυμναστηριο που δεν περιλαμβανει πολλα μηχανηματα και αρα δεν εχει μεγαλο κοστος συντηρησης. το εχουν γαμησει με τις τιμες. θελουν να βγαλουν τα σπασμενα,προβλεπω κιαλλον εναν χρονο που θα αυξανουν συνδρομες και μετα θα αρχισει η μειωση των πελατων.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.929
Πόντοι
456
Φίλε warrior είσαι λάθος απλά.

Δεν υπάρχει λες ασκησιολογιο με όργανα σε προγράμματα ανθρώπων που ασχολούνται. Επί λέξη έγραψες αυτό,ωραία ?

Προγράμματα ανθρώπων που ασχολούνται ΜΕ ΤΙ θα ρωτήσω εγώ...

Με bodybuilding ? Εννοείται θέλει ΚΑΙ μηχανήματα....

Με κάποιο άθλημα ? Εννοείται θέλει και μηχανήματα πχ leg extension σε ποδοσφαιριστές,αθλητές kickboxing και αρκετά άλλα...

Με αποκατάσταση τραυματισμών ? Μηχανήματα πάλι.

Εννοείται ότι και τα ελεύθερα είναι απαραίτητα, πουθενά δεν έγραψα το αντίθετο.

Το να προσπαθείς όμως να βγάλεις άχρηστα τα μηχανήματα είναι το λιγότερο ασχετοσύνη :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom