Νέα

Γκέι Έρωτες στο Λονδίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
www.bourdela.com/content/view/1381/246/]Το thread αυτό αναφέρεται σε δημοσιευμένη Ερωτική Ιστορία [/url]

Καλημέρα και πάλι.
Το πρωί, με αφορμή τη συζήτηση για το θρεντ του Νοκια, ο MatureHunter77 μου έδωσε αφορμή για να θυμηθώ μια ιστορία ενός φίλου μου.
Τη μοιράζομια μαζί σας.
Καλή ανάγνωση και αναμένω τα γκαβλωμένα σχόλιά σας.
Ματς μανάρες μου.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μόλις έφαγα ρε φίλε και πήγα να ξεράσω.. :2funny: :2funny:. το κείμενο είναι άψογο.. αλλά το θέμα είναι κάπως σοκιν.  τα περιγράφεις τόσο ρεαλιστικά που ένιωσα κάτι να με ενοχλεί από πίσω :think: :think:.... μακρυά από εμάς. :dancing: :dancing:

τελικά γίνονται και τέτοια... αλλά εγώ ως γνήσιος  :dancing:Τσολιάς :dancing: και απόγονος του Κολοκοτρώνη θέλω να  τιμώ την φουστανέλα :rockon: και τα τσαρούχια :rockon: μου

δν μπορώ να φανταστώ τι ευχαριστιούνται από πίσω... όπως έχει και κάποιος άλλος συνφορουμίτης "ο κώλος του αντρός είναι για να εξάγει όχι για να εισάγει"

have a nice gay...εεε day ηθελα να πω
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ο καραισκακης παντως ακουγεται οτι τον επαιρνε....(ωχ θα ορμηξουν οι υπερασπιστες του εθνους τωρα...) εσυ ειπαμε του κολωκοτρωνη ετσι? μην κανουμε κανα λαθος :P
 

Επισκέπτης
Ο καραισκακης παντως ακουγεται οτι τον επαιρνε....(ωχ θα ορμηξουν οι υπερασπιστες του εθνους τωρα...) εσυ ειπαμε του κολωκοτρωνη ετσι? μην κανουμε κανα λαθος :P

Απο αρχαιοτατων χρονων οι Ελληνες εκαναν οργια και αλαξοκολιες.Gaygreeks:(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αχ μην αναβεις φωτιες γιατι θα στην πουν (και θα χουν και δικιο...)
αλλη η φιλοσοφια των αρχαιων.....αυτο βεβαια δεν τους εκανε λιγοτερο τσουτσουνοαρπαχτηδες.....χαχααχααχαχα

αλλα μη θιγεις τετοια θεματα στο στομα του λυκου μεσα......θα ξυπνησουν οι λιακοπουλικοι και θα ορμηξουν
 

Επισκέπτης
www.bourdela.com/content/view/1381/246/]Το thread αυτό αναφέρεται σε δημοσιευμένη Ερωτική Ιστορία [/url]

Καλημέρα και πάλι.
Το πρωί, με αφορμή τη συζήτηση για το θρεντ του Νοκια, ο MatureHunter77 μου έδωσε αφορμή για να θυμηθώ μια ιστορία ενός φίλου μου.
Τη μοιράζομια μαζί σας.
Καλή ανάγνωση και αναμένω τα γκαβλωμένα σχόλιά σας.
Ματς μανάρες μου.
on line σινερομάντζο είσαι.
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Κατάδικες και κατάδικοι του έρωτα.
Αφήστε τα Κολοκοτρωναίικα...
Την ιστορία τολμήστε και σχολιάστε την.
Οχι περιθωριακά, όχι με τα γνωστά κλισέ του αποκλεισμού και τα τσιτάτα του περιθώριου.
Σχόλια θέλω, ερωτικής αύρας, αρνητικής ή θετικής. Αρκεί που θα' ναι ερωτικής.
Εμπρός μπουρδελιάριδες, της γής οι κολασμένοι...
Αγάπες μου και αρρώστιες μου.
Ματς ΧΧΧ
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Κι αν ποτέ , άνδρες όντες, σας έχει δροσίσει ερωτικά η καυτή ανάσα ενός άλλου άνδρα, σας έχει ιδρώσει το άρωμά του, τολμήστε και πειτε το. Απελευθερωθείτε. Μαγευτείτε.
Αχ πρόστυχες νύχτες του Λονδίνου.
Πόσο πολύ με πονάτε. Αβάσταχτα...
Αχ κι εσύ χαμένε μου έρωτα...
Να μπορούσες...
Βοήθεια θέλω έρωτές μου, βοήθεια...
 
OP
OP
S

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Υποφέρω κι ονειρεύομαι, μήπως και τα καταφέρω να επιζήσω! ...
Αναζητώ διάξοδο, αέρα να αναπνέυσω, γράφονταςερωτικές ιστορίες έχοντας το πάθος μου παραπόδα, φυλώντας σε σκοπιά γερμανικό νούμερο, για να προστατέψω την πληγωμένη καρδιά μου.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αχ σπίνο αγάπη μου,πονάει η καρδιά μου που είσαι μοναχούλι στα ξένα,μακρυα απο αγάπη,στοργή και...προδερμ...βρες μια...αδελφή ψυχή εκει που είσαι να γεμίσεις την...μοναξιά σου...πόσο μου λείπεις...γύρνα γρήγορα πίσω... :2funny:
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
οποιος γουστάρει χοντρό και σκληρό πμ me
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ.
Μη το κανετε γκει κλαμπ εδω μεσα.
Κλειδωστε το θεμα please.
 

Επισκέπτης
αχ σπίνο αγάπη μου,πονάει η καρδιά μου που είσαι μοναχούλι στα ξένα,μακρυα απο αγάπη,στοργή και...προδερμ...βρες μια...αδελφή ψυχή εκει που είσαι να γεμίσεις την...μοναξιά σου...πόσο μου λείπεις...γύρνα γρήγορα πίσω... :2funny:
Καψούρη εσύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom