Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 355K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
140
Πόντοι
0

Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν γλυκύτατη και θελκτικη. Εγώ προσωπικά θα πήγαινα μαζί της και παραπάνω. Καλά, το καρτούν δίπλα της... ασχολίαστο.

Εν τω μεταξύ, κάπου την έχω ξαναδεί και δε μπορώ να θυμηθώ αν είναι σε τηλεόραση ή κάπου έξω. Στανταρ την έχω δει, 101%. Αν κάποιος ξέρει ας πει.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
661
Like
1.331
Πόντοι
206
Κάτι που μου διέφυγε εχθές εντελώς. Ήταν πόσες φορές ο Λούλης ανέφερε το αλεξίπτωτο του και εν συνεχεία πως δεν γουστάρει τα κλαμπάκια. Υπήρχε ένα κωλόμπαρο στον Πειραιά. Που λέγεται «Αλεξίπτωτο». Αν είναι ακόμα ανοικτό, μπορεί να πάει εκεί την Τόνια. Θα περάσουν σίγουρα υπέροχα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.354
Like
16.023
Πόντοι
3.656
Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν γλυκύτατη και θελκτικη. Εγώ προσωπικά θα πήγαινα μαζί της και παραπάνω. Καλά, το καρτούν δίπλα της... ασχολίαστο.

Πάντως να λέμε και την αλήθεια...

Οκ συμφωνώ κι εγώ,γλυκύτατη,ευγενική κτλ

Αλλά δεν παύει να είναι...και χοντρή

Για έναν αντίστοιχων κιλών...ή για έναν που γουστάρει παραπάνω κιλά...είναι ότι πρέπει.Πραγματικά.

Για όσους όμως δεν είναι έτσι,όσο καλό χαρακτήρα και να'χει...δεν.

Θα μπορούσε να'ναι απλά μια καλή φίλη,και μέχρι εκεί.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
661
Like
1.331
Πόντοι
206
Πάντως να λέμε και την αλήθεια...

Οκ συμφωνώ κι εγώ,γλυκύτατη,ευγενική κτλ

Αλλά δεν παύει να είναι...και χοντρή

Για έναν αντίστοιχων κιλών...ή για έναν που γουστάρει παραπάνω κιλά...είναι ότι πρέπει.Πραγματικά.

Για όσους όμως δεν είναι έτσι,όσο καλό χαρακτήρα και να'χει...δεν.

Θα μπορούσε να'ναι απλά μια καλή φίλη,και μέχρι εκεί.
Τύπε το λες γενικότερα ως γνώμη ή από την άποψη πως ο «αναψυκτικός τύπου κόλα» της φέρθηκε καταλλήλως, επειδή απλά δεν του άρεσε;
Σε περίπτωση που είναι το δεύτερο. Λυπάμαι ειλικρινά αν έχεις τέτοια κριτική αντίληψη.
Σε περίπτωση που είναι το πρώτο. Προφανώς και όλοι οι άνθρωποι έχουν γούστα. Αυτό δεν τους δίνει σε καμία περίπτωση το δικαίωμα να είναι αγενείς χωρίς λόγο και επιεικώς κωλόπαιδα. Όπως ο αναψυκτικός. Πόσο μάλλον σε πανελλαδική μετάδοση.
Θέλω να κλείσω αυτό το σχόλιο, με το τραγούδι του Κώστα Χαριτοδιπλωμένου.
Ψηλές, κοντές, ξανθιές, μελαχρινές, αδύνατες, χοντρές. Όλες καλές. Έχουνε κάτι που θες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.354
Like
16.023
Πόντοι
3.656
Τύπε το λες γενικότερα ως γνώμη ή από την άποψη πως ο «αναψυκτικός τύπου κόλα» της φέρθηκε καταλλήλως, επειδή απλά δεν του άρεσε;
Σε περίπτωση που είναι το δεύτερο. Λυπάμαι ειλικρινά αν έχεις τέτοια κριτική αντίληψη.
Σε περίπτωση που είναι το πρώτο. Προφανώς και όλοι οι άνθρωποι έχουν γούστα. Αυτό δεν τους δίνει σε καμία περίπτωση το δικαίωμα να είναι αγενείς χωρίς λόγο και επιεικώς κωλόπαιδα. Όπως ο αναψυκτικός. Πόσο μάλλον σε πανελλαδική μετάδοση.
Θέλω να κλείσω αυτό το σχόλιο, με το τραγούδι του Κώστα Χαριτοδιπλωμένου.
Ψηλές, κοντές, ξανθιές, μελαχρινές, αδύνατες, χοντρές. Όλες καλές. Έχουνε κάτι που θες.

Γενικότερα το λεω

Αλλά σορυ...δε θα λυπηθώ κιόλας γι'αυτήν

Βαλε στη θέση της...τους εκατοντάδες άντρες που τρώνε αντίστοιχο χέσιμο απο γυναίκες

Όταν μας χέζουν αυτές είναι καλά κι όταν τις χέζουμε εμεις είμαστε κωλόπαιδα;

Ε δεν πάει έτσι
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
661
Like
1.331
Πόντοι
206
Γενικότερα το λεω

Αλλά σορυ...δε θα λυπηθώ κιόλας γι'αυτήν

Βαλε στη θέση της...τους εκατοντάδες άντρες που τρώνε αντίστοιχο χέσιμο απο γυναίκες

Όταν μας χέζουν αυτές είναι καλά κι όταν τις χέζουμε εμεις είμαστε κωλόπαιδα;

Ε δεν πάει έτσι
Καταλαβαίνω πως το λες τύπε και επίσης συγνώμη. Όμως διαφωνώ. Έτσι απλά αναπαράγεις το κόμπλεξ. Κάνεις αυτό που μισείς να βλέπεις. Και δεν είναι καθόλου υγιές, κυρίως για την δική σου συνείδηση!
Τώρα θα μου πεις εσύ: «Στ' αρχίδια μου. Εγώ μια χαρά κοιμάμαι τα βράδια. Δεν με επηρεάζουν αυτά». Κάτι παντελώς δεκτό. Όταν όμως τα βλέπεις να τα κάνουν οι γκόμενες, όπως πολύ σωστά αναφέρεις. Νευριάζεις και θες να τους κατεβάσεις περισσότερα καντήλια και από αυτά που έχει μία μέση εκκλησία.
Το θέμα λοιπόν δεν είναι να λυπηθείς επειδή κάποια σαν την Γιώτα γειώθηκε με άσχημο τρόπο, από έναν αντίστοιχο αναψυκτικό.
Το θέμα, τουλάχιστον για εμένα. Είναι όπως θα αντιδρούσες σε μια άσχημη συμπεριφορά που προέρχεται από μία φαντασμένη γκόμενα. Έτσι να αντιδράσεις και να «καταδικάσεις» μία άσχημη συμπεριφορά που προέρχεται από έναν αρχικλόουν όπως ο αναψυκτικός.
Εγώ εκεί θέλω να σταθώ. Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να σου πω εγώ, πως πρέπει να νιώσεις για την Γιώτα και την κάθε Γιώτα. Μπορώ όμως να σου πω, ότι είναι άδικο και τέρμα υποκριτικό να μην αντιδράς το ίδιο σε άσχημες συμπεριφορές, με κριτήριο το φύλο που προέρχονται.
Φόλα και χλέπα σε κάθε καριόλα φαντασμένη, που επειδή νομίζει πως είναι ναραμού. Μπορεί να φερθεί σκατά στον καθένα χωρίς συνέπειες.
Επίσης φόλα και χλέπα όμως, σε κάθε αλαφροίσκιωτο και ξιπασμένο δηθενογαμιά. Που φέρεται σκατά σε γυναίκες, που του έχουν φερθεί μόνο με ευγένεια και καλοσύνη.
Αυτά τα λίγα. Ελπίζω να κατανοείς αυτά που θέλω να θίξω.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
661
Like
1.331
Πόντοι
206

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.574
Πόντοι
8.346

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.763
Κριτικές
97
Like
47.135
Πόντοι
17.311
Ποιος σε ειπε βίζιτα να τν μαλωσω??
200.gif
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
661
Like
1.331
Πόντοι
206
Παίζει τίποτα ινστα κσι από τονια ?
Στην αρχή πήγα να βάλω το Instagram του YouTuber ksi. Για το τυπογραφικό σου στο «και». Μετά όμως σκέφτηκα πως είμαι ο μόνος που θα το βρει αστείο και απλά έβαλα αυτό που έψαχνες.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
572
Like
977
Πόντοι
86

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
30
Like
3.791
Πόντοι
2.836
Θα έλεγα μέσω bou για χαβαλέ. Άλλα δεν θα έχει πλάκα μόλις γεμίσουν τα μηνύματα μου, με ερωτήσεις για πληροφορίες. Οπότε θα πω την πάσα ξενέρωτη αλήθεια. Μέσω κοινών γνωστών, οι οποίοι γνωρίζουν πιτσιρίκες φαντασμένες σαν και αυτή πιο συχνά απ' ότι πάνε καθημερινά για κατούρημα. Και δεν έχουν ουρολοίμωξη. Με λίγα λόγια, έχουν τις γνωριμίες. Ακόμα και για πιο αποτυχημένες «διάσημες» του ίντερνετ. Δεν θα πω περισσότερα.
Αν γούσταρε η τύπισσα έπρεπε να πουλήσεις έρωτες για να πηδας όσο πάει κ όπου πάει.... να την πιάσεις γκομενα δηλαδή. Τώρα αν είναι χαζή που λες δεν έδωσε η φύση σε όλες κ όλους τα πάντα....
Δεν έπρεπε να σε φρενάρει ότι είναι χαζή .......δεν θα άνοιγες πανεπιστήμιο!!!!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.769
Κριτικές
12
Like
3.059
Πόντοι
746
Ο άλλος λέει στην Λιθουανή ψωνάρα (πρώην πεινασμένη του Ανατολικού Μπλοκ) ότι δεν έχει αυτοκίνητο και μετακινείται με την κάρτα κοινωνικής επιδότησης...
Και περιμένει να του πει η δικιά σου: "Ουαου, τι κάβλα που θα πηγαίνουμε βόλτες με λεωφορεία, μετρό και τραμ"...
Τους διαλέγουν μάλλον...
Εν τω μεταξύ της έχει πει και το επάγγελμα που κάνει, που η άλλη το θεωρεί χόμπυ για χαρτζηλίκι και όχι βιοπορισμό...
Λες και άμα του καθόταν το "κελεπούρι" (της έλεγε είμαι εισοδηματίας), θα έκανε την τύχη του...
Ένα γαμήσι και μάλιστα θεόξυνο θα το πλήρωνε χρυσό και διαμαντένιο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.096
Κριτικές
18
Like
16.028
Πόντοι
4.546
Ο άλλος λέει στην Λιθουανή ψωνάρα ότι δεν έχει αυτοκίνητο και μετακινείται με την κάρτα κοινωνικής επιδότησης...
Και περιμένει να του πει η δικιά σου: "Ουαου, τι κάβλα που θα πηγαίνουμε βόλτες με λεωφορεία, μετρό και τραμ"...
Τους διαλέγουν μάλλον...
Εν τω μεταξύ της έχει πει και το επάγγελμα που κάνει, που η άλλη το θεωρεί χόμπυ για χαρτζηλίκι και όχι βιοπορισμό...
Λες και άμα του καθόταν το κελεπούρι (της έλεγε είμαι εισοδηματίας), θα έκανε την τύχη του...
Ένα γαμήσι και μάλιστα θεόξυνο θα το πλήρωνε χρυσό και διαμαντένιο...
Η Θεά Καρίνα, σύμφωνα με ότι είπε η εξοχότητά της, ΔΕΝ θέλει:
- κοντούς: τους βλέπει σαν παιδιά.
- αγύμναστους και μπυροκοιλιάδες.
- φτωχάντζες και πλεμπαίους.
- μαλθακούς, γυναικότροπους. Θέλει άντρες μπρουτάλ(δήλωσή της) , φαντάζομαι κάτι σαν Ρωσική Μαφία, να ρίχνουν κανένα σκαμπίλι και την βάζουν στη θέση της, αλλά θα την έχουν κιουρία και θα πλερώνουν τα πάντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom