Νέα

Deep throat

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα βυζολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
απο τις πίπες το γυρίσαμε στις συνδέσεις internet.
δέν υπάρχει κράτος :rockon:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Και πούστης και ατάλαντος.

Δυστυχία...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Μπουκιτσι με τα ματια πεταμενα εξω απο το τσιμπουκλοβερ μεχρι τελικης πτωσης :rockon:
 

Συνημμένα

  • gt.jpg
    gt.jpg
    99,3 KB · Εμφανίσεις: 52

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:think: Έχουμε ξεφύγει. Τελικά ρε συ βυζολάγνε, την έκανες την αμαρτία? Το ρούφηξες μόνο, ή το εισέπραξες στην κολάρα σου?
δέν διευκρινίζεις τι έγινε τελικά.
Είσαι απο τα παληκάρια που πονάνε, ή απο τα άλλα?
Για λέγε λοιπόν. Αγωνιούμε  :sunglasses: :rockon:
 
OP
OP
βυζολάγνος

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
:think: Έχουμε ξεφύγει. Τελικά ρε συ βυζολάγνε, την έκανες την αμαρτία? Το ρούφηξες μόνο, ή το εισέπραξες στην κολάρα σου?
δέν διευκρινίζεις τι έγινε τελικά.
Είσαι απο τα παληκάρια που πονάνε, ή απο τα άλλα?
Για λέγε λοιπόν. Αγωνιούμε  :sunglasses: :rockon:

Κανονικά θα'πρεπε να σε βρίσω αλλά προφανώς είσαι νοητικά καθυστερημένος και δε θα το κάνω... :headbang:
Ρε σεις τι φρούτο είναι τούτο πάλι;;; :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Ηθελε να κανει το πρωτο που ειναι λιγο δυσκολο μετα να δοκιμαζει τα χυσια του αυτο δεν ειναι δυσκολο γιατι δεν το εκανε?προτιμισε να το κανει σε αλλον αρα....και παλι πουστης ειναι...απο τη στιγμη που του περασε απο το μυαλο και μονο ειναι... :headbang: :boff: :boff:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
εγώ πάλι όσες φορές και να το διάβασα δεν καταλαβαίνω την εισαγωγή
Παντα είχα πολύ καυλα και ήθελα να την ικανοποιώ με κάθε τρόπο, έτσι μου μπήκε η ιδέα να κάνω πίπα αν μπορώ στον εαυτό μου
τι σχέση έχει να θες να την ικανοποιείς με το να πάρεις πίπα στον εαυτό σου :think:
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Οταν λεει οτι παντα ειχε πολυ καυλα ενοει οτι παντα ηθελε να παρει εναν πουτσο στο στομα του αλλα αφου δεν εφτανε τον δικο του πηρε καποιανου πιπα...αυτι λεγετε οτι ποθεις να το κανεις και αυτος αυτο ποθουσε απο παντα....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αντε καλά.  :headbang: με το ήθελα να την ικανοποιώ φαντάστηκα εννοούσε την κοπελιά του. άκυροοοοοο
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:jerking:φίλε βυζολάγνε, απ΄ότι βλέπεις,δέν είμαι ο μόνος που αναφωνώ:  τον λαμβάνεις
όλη η ομήγυρις συμφωνεί.
:sunglasses:
 
OP
OP
βυζολάγνος

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
:jerking:φίλε βυζολάγνε, απ΄ότι βλέπεις,δέν είμαι ο μόνος που αναφωνώ:  τον λαμβάνεις
όλη η ομήγυρις συμφωνεί.
:sunglasses:

Καλά ρε Αυστραλοπίθηκε με IQ αμοιβάδας την παλεύεις καθόλου;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ωραία ας δεχτώ ότι είσαι τόσο στόκος που δεν κατάλαβες ότι εγώ απλά άνοιξα τα σχόλια και δεν είμαι ο συγγραφέας του Deep (για Deep) Throat. :headbang: :headbang: :headbang:

Aυτό όμως που δε μπορώ να καταλάβω είναι το πόσο μπετόβλακας πρέπει να'σαι για να υπονοείς ότι είμαι πούστης με nick "βυζολάγνος". :hammer: :hammer: :hammer:

Σε αφήνω στην κρίση του κοινού... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καλά ρε Αυστραλοπίθηκε με IQ αμοιβάδας την παλεύεις καθόλου;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ωραία ας δεχτώ ότι είσαι τόσο στόκος που δεν κατάλαβες ότι εγώ απλά άνοιξα τα σχόλια και δεν είμαι ο συγγραφέας του Deep (για Deep) Throat. :headbang: :headbang: :headbang:

Aυτό όμως που δε μπορώ να καταλάβω είναι το πόσο μπετόβλακας πρέπει να'σαι για να υπονοείς ότι είμαι πούστης με nick "βυζολάγνος". :hammer: :hammer: :hammer:

Σε αφήνω στην κρίση του κοινού... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μα καλα ποσα εικονιδια εχει το παραπανω post??

Deep throat
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Καλά ρε Αυστραλοπίθηκε με IQ αμοιβάδας την παλεύεις καθόλου;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

φίλε βυζολάγνε, επειδή δέν μελέτησα και απόλυτα τα γραφόμενα, ναι συμφωνώ, μπορεί να έχω άδικο.
εσύ όμως πάλι τι θές και ανοίγεις τέτοιες κουβέντες?
την παροιμία με τα πίτουρα και τις κότες δέν την ξέρεις?
ψυχραιμία λοιπόν

Ωραία ας δεχτώ ότι είσαι τόσο στόκος που δεν κατάλαβες ότι εγώ απλά άνοιξα τα σχόλια και δεν είμαι ο συγγραφέας του Deep (για Deep) Throat. :headbang: :headbang: :headbang:

Aυτό όμως που δε μπορώ να καταλάβω είναι το πόσο μπετόβλακας πρέπει να'σαι για να υπονοείς ότι είμαι πούστης με nick "βυζολάγνος". :hammer: :hammer: :hammer:

Σε αφήνω στην κρίση του κοινού... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
63
Like
2.770
Συναγωνιστές και Συναγωνίστριες, ΕΛΕΟΣ . Καθόμαστε και ασχολούμαστε με τις επιθυμίες μίας κρυφόπουστας. Που επειδή δεν μπορούσε να τον βάλει σtο στόμα του, αναγκαστικέ να το κάνει σε άλλον άντρα. Δηλαδή αν του έρθει η επιθυμία να  τον βάλει στον κώλο του και δεν του φτάνει… (που κάπως έτσι είναι, εδώ δεν φτάνει στο στόμα του)  θα μας πει ότι δεν μπορούσε να κάνει αλλιώς …και αναγκαστικά γαμήθηκε…

Ένα μπορώ να πω για αυτό το  thread : Πούστηδες και παλικαριά, γίνανε μαλλιά κουβάρια…
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Δηλαδή αν του έρθει η επιθυμία να  τον βάλει στον κώλο του και δεν του φτάνει… (που κάπως έτσι είναι, εδώ δεν φτάνει στο στόμα του)  θα μας πει ότι δεν μπορούσε να κάνει αλλιώς …και αναγκαστικά γαμήθηκε…
μαρτυριάρη!!! γιατί αποκαλύπτεις την επόμενη ιστορία???
 

Επισκέπτης
Deep throat : Έτσι όπως διαφημίζεται το άρθρο είναι πουστιά!  :tickedoff: Nομίζεις ότι θα μιλάει για γκόμενες. Tο κουβαδάκι μου και σε άλλη παραλία. Φαντάσου να έχεις παιδί emo και να γράφει το βράδυ στο internet για όταν έκανε deep throat. Tο δίκανοοοοοο
 

markhsiosdesand

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
:think: Έχουμε ξεφύγει. Τελικά ρε συ βυζολάγνε, την έκανες την αμαρτία? Το ρούφηξες μόνο, ή το εισέπραξες στην κολάρα σου?
δέν διευκρινίζεις τι έγινε τελικά.
Είσαι απο τα παληκάρια που πονάνε, ή απο τα άλλα?
Για λέγε λοιπόν. Αγωνιούμε  :
πονανε μωρε τα παλικαρια;;
:2funny: :2funny:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
αει στο διαολο πουστη βρωμιαρη, απο περιεργεια διαβασα την κωλοιστορια σου και σιχαθηκα βρωμερη πουτσοποδαρουσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom