Νέα

Ασιάτισσες μασέζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sailock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Ρε μάγκες οποίος γνωρίζει μια Ταυλανδη Κρισνα δουλεύει στο total moment στο Κουκάκι εκτός από φραπέ ξέρουμε εάν κάνει τίποτα άλλο ;;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.634
Κριτικές
9
Like
3.355
Πόντοι
736
Καλησπερα συναγωνιστες, εχει κανεις να μου προτεινει καποια καλη μασατζου ασιατισσα που να ειναι ανεξαρτητη και να εχει βυζαρες?:cheesy: Οποιος ξερει αν θελει ας μου στειλει pm
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
1.011
Παίζει και αυτό, αν και απ' ότι γράφουν δεν περιλαμβάνει μπριζόλα, αλλά ίσως κανα φραπεδάκι μπορεί να παίζει.
Αν έχει δοκιμάσει κανένας συναγωνιστής, να μας πει.
τυπε ειναι το ιδιο με αυτο που λεει στην προηγουμνη σελιδα ο mr.white.
τελειως ντεκαβλε φαση , και γενικα το μαγαζι δε ξερει τι θελει. Οταν αποφασισουν οτι θα προσφερουν γεναιωδωρο φραπε με καλαμακι τουλαχιστο τοτε θα επανεκτιμηθει. Μεχρι τοτε ειναι στα νο νο
είναι λίγο κουλό πάντως ότι βάζουν αγγελία στο kanesex καταλήγοντας σε "όχι σεξ"
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.376
Κριτικές
1
Like
33.600
Πόντοι
6.256
Καλησπερα συναγωνιστες, εχει κανεις να μου προτεινει καποια καλη μασατζου ασιατισσα που να ειναι ανεξαρτητη και να εχει βυζαρες?:cheesy: Οποιος ξερει αν θελει ας μου στειλει pm
γελασαμε και σημερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Καλσπερα κι απο εμενα
Προχθεσινη επισκεψη στο παραπανω
Indian tantric/thai oil authentic ......η κυρια της υποδοχης με πηγε στο δωματιο και με ενημερωσε οτι το προγραμμα ειναι 40 η ωρα για τις ξενες που εχει και 50 για τις ελληνιδες.....+ 10 ευρω για κατι πιο αισθησιακο που ομως πρεπει να το πω και να το δωσω στην κοπελα μολις μπει στο δωματιο. Της ειπα λοιπον να μου στειλει μια ξενη στην τυχη.......μπαινω για ντουζακι.......και σε λιγο ερχεται η Αννα απο Νεπαλ οπως μου ειπε.........πολυ ευγενικο κοριτσι........μασαζ ικανοποιητικο........που ανα 20λεπτο περιπου εσκυβε στο αυτι μου να με ρωτησει με ψιθυριστο και αισθησιακο τροπο στα αγγλικα αν ειναι ολα ενταξει.........στο τελος μου εγινε πραγματικα μια πολυ καλη εκτονωση με το χερι.........που πραγματικα πρεπει να αδειασα πιδακες........θα το ξαναεπισκεφτω......να δοκιμασω και τις αλλες.........πριν πατε πρεπει να καλεσετε για ραντεβου
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Αναφέρθηκε ρε μύστες για το κατάστημα total relax ραβινε 22 στο Κολωνάκι , δε βρίσκω πουθενά τηλέφωνο ούτε σελίδα και στο κτήριο δε βλέπω κάτι που να σε προδιαθέτει ότι το τάδε κουδούνι είναι γι μασάζ …. Καμία βοήθεια ;;
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Αναφέρθηκε ρε μύστες για το κατάστημα total relax ραβινε 22 στο Κολωνάκι , δε βρίσκω πουθενά τηλέφωνο ούτε σελίδα και στο κτήριο δε βλέπω κάτι που να σε προδιαθέτει ότι το τάδε κουδούνι είναι γι μασάζ …. Καμία βοήθεια ;;
Το Ραβινε 22 (απέναντι από το ΝΙΜΤΣ) δεν αναφέρεται στην σελίδα αυτή. Το είχα βρει τον παλιό καλό καιρό που τα μασάζ τα βρίσκαμε από τις αγγελίες στα ΝΕΑ και την Χ.Ε. Ήταν πιο risky κατάσταση γιατί δεν είχαμε την πλούσια πληροφόρηση που έχουμε τώρα από το bourdela. Εκεί γνώρισα την Λίζα, την Κινεζούλα που έχω αναφέρει και προ μηνών πως συναντούσα σε χοτέλια! Το κόστος ήταν 60€ αλλά όταν ζήτησα να την περιποιηθώ και εγώ μου είπε άλλα 20!!! Πολύ καθαρή, έγλυφε όμως τα πάντα (if you know what I mean dudes!). Eκεί είδα και ένα μικρό (Ντανιέλα) που μου άρεσε πολύ αλλά δεν την ξαναβρήκα και γενικά οι εξορμήσεις μου περιορίζονταν πέριξ 3ης Σεπ/βρίου από ένα σημείο και μετά. Αν κάποιος συναγωνιστής περάσει από Ραβινε 22 ας αφήσει μία ενημέρωση εδώ να ξέρουμε τι παίζει τώρα!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Το Ραβινε 22 (απέναντι από το ΝΙΜΤΣ) δεν αναφέρεται στην σελίδα αυτή. Το είχα βρει τον παλιό καλό καιρό που τα μασάζ τα βρίσκαμε από τις αγγελίες στα ΝΕΑ και την Χ.Ε. Ήταν πιο risky κατάσταση γιατί δεν είχαμε την πλούσια πληροφόρηση που έχουμε τώρα από το bourdela. Εκεί γνώρισα την Λίζα, την Κινεζούλα που έχω αναφέρει και προ μηνών πως συναντούσα σε χοτέλια! Το κόστος ήταν 60€ αλλά όταν ζήτησα να την περιποιηθώ και εγώ μου είπε άλλα 20!!! Πολύ καθαρή, έγλυφε όμως τα πάντα (if you know what I mean dudes!). Eκεί είδα και ένα μικρό (Ντανιέλα) που μου άρεσε πολύ αλλά δεν την ξαναβρήκα και γενικά οι εξορμήσεις μου περιορίζονταν πέριξ 3ης Σεπ/βρίου από ένα σημείο και μετά. Αν κάποιος συναγωνιστής περάσει από Ραβινε 22 ας αφήσει μία ενημέρωση εδώ να ξέρουμε τι παίζει τώρα!
Πέρασα εγώ πριν καμία εβδομάδα , αλλά δεν είχα ούτε τηλ επικοινωνίας ούτε ήξερα κουδούνι ούτε υπήρχε κάποιο κουδούνι να προδιαθέτει κ ούτε μύστες μπαινόβγαιναν όποτε δε μπόρεσα να κάνω δουλειά . Τέλος εάν κάποιος μπορεί κ έχει τηλ η ξέρει οτιδήποτε ώστε να επισκεφθούμε το ίδρυμα ας το αναφέρει
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Πέρασα εγώ πριν καμία εβδομάδα , αλλά δεν είχα ούτε τηλ επικοινωνίας ούτε ήξερα κουδούνι ούτε υπήρχε κάποιο κουδούνι να προδιαθέτει κ ούτε μύστες μπαινόβγαιναν όποτε δε μπόρεσα να κάνω δουλειά . Τέλος εάν κάποιος μπορεί κ έχει τηλ η ξέρει οτιδήποτε ώστε να επισκεφθούμε το ίδρυμα ας το αναφέρει
Αν παίζει κάποιο λινκ με την επικοινωνία επισης μας ενδιαφέρει...Το μασάζ με ασιατισσες είναι ενδιαφέρον.
 

greek45m

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες οποίος γνωρίζει μια Ταυλανδη Κρισνα δουλεύει στο total moment στο Κουκάκι εκτός από φραπέ ξέρουμε εάν κάνει τίποτα άλλο ;;apo nepal einai i krisna
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΑΠΟ ΝΕΠΑΛ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΙΣΝΑ
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
υπαρχει καμια προσφατη ενημερωση σχετικα με το που μπορουμε να βρουμε Ασιάτισσες?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
υπαρχει καμια προσφατη ενημερωση σχετικα με το που μπορουμε να βρουμε Ασιάτισσες?
Νέκρα!
Έχει την Αριάνα στο Αριστοτέλους 5 που είναι Καζακστάν.
Έχει και την Γιν Γιν στο Φ.104 που είναι πανέμορφη κινέζα.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Νέκρα!
Έχει την Αριάνα στο Αριστοτέλους 5 που είναι Καζακστάν.
Έχει και την Γιν Γιν στο Φ.104 που είναι πανέμορφη κινέζα.
Με την Γιν Γιν εχω περασει οταν πρωτοηρθε Ελλαδα, οπως και με την Μπετυ του ιδιου studio. Να σου πω την αληθεια την Αριανα σημερα το πρωι την πηρα χαμπαρι στο Athinon 413. εχεις περασει μαζι της?
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΑΠΟ ΝΕΠΑΛ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΙΣΝΑ
Την Ταϋλανδέζα Κρίσνα αναζήτησα στο Moment κι εγώ, μου είπαν όμως ότι έχει σταματήσει, ενώ συνεχίζουν οι Νεπαλέζες μαζί με τις Ελληνίδες
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Καλσπερα κι απο εμενα
Προχθεσινη επισκεψη στο παραπανω
Indian tantric/thai oil authentic ......η κυρια της υποδοχης με πηγε στο δωματιο και με ενημερωσε οτι το προγραμμα ειναι 40 η ωρα για τις ξενες που εχει και 50 για τις ελληνιδες.....+ 10 ευρω για κατι πιο αισθησιακο που ομως πρεπει να το πω και να το δωσω στην κοπελα μολις μπει στο δωματιο. Της ειπα λοιπον να μου στειλει μια ξενη στην τυχη.......μπαινω για ντουζακι.......και σε λιγο ερχεται η Αννα απο Νεπαλ οπως μου ειπε.........πολυ ευγενικο κοριτσι........μασαζ ικανοποιητικο........που ανα 20λεπτο περιπου εσκυβε στο αυτι μου να με ρωτησει με ψιθυριστο και αισθησιακο τροπο στα αγγλικα αν ειναι ολα ενταξει.........στο τελος μου εγινε πραγματικα μια πολυ καλη εκτονωση με το χερι.........που πραγματικα πρεπει να αδειασα πιδακες........θα το ξαναεπισκεφτω......να δοκιμασω και τις αλλες.........πριν πατε πρεπει να καλεσετε για ραντεβου
Ξέρουμε περιοχή; θέλει τηλ νωρίτερα ή σκας μύτη και ανοίγουν;
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Ξέρουμε περιοχή; θέλει τηλ νωρίτερα ή σκας μύτη και ανοίγουν;
Κουκάκι, 50 μέτρα απο το σταθμό μετρό Φιξ. Έχει προηγηθεί τηλεφώνημα, όσες φορές έχω πάει. Αν σκάσεις μύτη χωρίς ειδοποίηση μπορεί να χρειαστεί να περιμένεις
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
υπάρχει και η Νάντια η ασιάτισσα στο silver spa και νομιζω ότι έχει επιστρεψει και η Μόνικα στο Στουρναρη 29 απότι ειχα διαβασει. εγω δεν την έχω πετυχει πάντως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom