Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 546
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
907
Κριτικές
5
Like
4.949
Πόντοι
726
Αυτα τα βιντεο που χορευει σαν χαζοχαρουμενη ειναι τελειως cringe. Για ζωον φαινεται,βεβαια μπορει να ειναι πολυ καλη στη δουλεια της.
Καλά ναι, δεν την θέλουμε και για project leader σε έργο εκατομμυρίων. Το ζήτημα είναι να κάνει τίποτα στο ερωτικό και να το κάνει και καλά.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.166
Κριτικές
6
Like
6.761
Πόντοι
1.336
Έχει απαντήσει σέ εμένα παλιότερα όπου απέφευγε νά απάντηση σέ απλή ερώτηση π.χ αν τό μασαζακι γίνεται με πετσέτα κλπ.....
Μου έλεγε νά τής στείλω τόν αριθμό τηλεφώνου νά με καλέσει όταν θά έχει χρόνο μόλις μπορέσει κλπ...δεν ξανά ασχολήθηκα. :badair:
Έλα ρε!! Για τρελούς ψάχνει? Εννοείται πως πολύ καλά έκανες! :hi:
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις τι παίζει με ένα Mary’s SPA?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.622
Κριτικές
190
Like
48.705
Πόντοι
41.443

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Παιδιά ξέρουμε τίποτα για αυτήν; Xristina Massage-therapist
Αν έχετε όρεξη να ακούσετε ότι μαλάκια υπάρχει κ να δείτε ένα πράγμα που είναι έτοιμο να πέσει κάτω να σας το παίζει ότι κάποια είναι να σας κάνει ανύπαρκτο μασάζ κ ότι άλλο υπάρχει και να μην πάρετε ούτε φραπέ μπορείτε να πάτε αν κ εφόσον.....
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
827
Like
1.158
Πόντοι
206
Αν έχετε όρεξη να ακούσετε ότι μαλάκια υπάρχει κ να δείτε ένα πράγμα που είναι έτοιμο να πέσει κάτω να σας το παίζει ότι κάποια είναι να σας κάνει ανύπαρκτο μασάζ κ ότι άλλο υπάρχει και να μην πάρετε ούτε φραπέ μπορείτε να πάτε αν κ εφόσον.....


Της έστειλα για πιπα φραπέ και λοιπά. Περιμένω απάντηση. Δε νομίζω να πάρω όμως γιατί της είπα 50 θα δώσω
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
879
Πόντοι
371
nikol_massagetherapist_athens
εχει καποιος καποια γνωση να μοιραστει?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
συναγωνιστες , ξερει κανεις τι εγινε η αγνη ? (agni massage)
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.923
Like
4.797
Πόντοι
1.706
Αν έχετε όρεξη να ακούσετε ότι μαλάκια υπάρχει κ να δείτε ένα πράγμα που είναι έτοιμο να πέσει κάτω να σας το παίζει ότι κάποια είναι να σας κάνει ανύπαρκτο μασάζ κ ότι άλλο υπάρχει και να μην πάρετε ούτε φραπέ μπορείτε να πάτε αν κ εφόσον.....
Μλκσμν είναι χαζό χαρούμενη
Της είπα κι εγώ και .. προσεβλήθη χαχαχχα
 

Michaelhot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Μου ειπαν οτι βρισκεις amateur φαση , ωραια γκομενακια που δεν ειναι τα κλασικα call girl που ειναι σαν ρομποτ για μασαζ και εξτρα υπηρεσιες
ή κοπελες που γουσταρουν ερωτικες περιπετειες με πληρωμη
ειτε χωρο τους ειτε σε Hotel

μου ειπαν οτι υπαρχουν μεσω instagram + Facebook κ μεσα απο αυτο το σαιτ


εγω 2 ανεξαρτητες εχω που κανουν μασαζ + εξτρα υπηρεσιεςπου αν θελετε σας τα δινω μεσω π,μ

Δεν εχω κατι αλλο , Δεν εχω τετοιες ιστοριες , ψαχνω κ ρωτα εσαςτη γνωμη σας και τη εμπειρια σας

το φορουμ ειναι για ανταλλαγη αποψεων κ ιδεων

Δεν ειμαι Παλιος - Δεν ειμαι εμπειρος με αυτες τις ιστοριες...

Λιγο πολυ ολοι μας μπορουμε μεσω αγγελιω να δοκιμασουμε κ να βρουμε 2-3 καλες ανεξαρτητες call girls να γουσταρουμε

αλλα κοπελες ανετες πεταχτες που κανουν τετοιες υπηρησιες μεσω social media ειναι Δυσκολο και Δεν εχω... ΨΑΧΝΩ
Στείλε μου pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom