Νέα

Αναμνήσεις των μασαζόβιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Βράδυ Κυριακής και ευκαιρία για μια ακόμη βουτιά στο παρελθόν!! :cheesy:

Θα αναφερθώ λοιπόν σήμερα σε ακόμη μερικά παλαιά μαγαζιά, που στο προηγούμενο post μου διέφυγαν...
Όπως θα δείτε, εδώ έχουμε και πολλές άκαρπες/αποτυχημένες συνεδρίες...

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν ευθύς αμέσως!

1. ΘΗΣΕΩΣ 79, ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Το συγκεκριμένο μέρος το έχω πετύχει σε τρεις διαφορετικές φάσεις.

Αρχικά, κατά την περίοδο των "παρθενικών" μου εξορμήσεων στα μασάζ. Κλασικά, ανακαλύφθηκε μέσω αγγελίας. Πήγα λοιπόν και με υποδέχθηκαν δύο όμορφες νεαρούλες, μέσα στα χαμόγελα. Αφού με ρώτησαν πως βρήκα το μαγαζί και εντυπωσιάστηκαν όταν άκουσαν τα περί αγγελιών ("μα εμείς δεν στέλνουμε αγγελίες σε αθλητικές εφημερίδες...", μάλλον δεν γνώριζαν περί των συγκροτημάτων Τύπου της εποχής εκείνης, που είχαν πολλά Μέσα στην κατοχή τους), επέλεξα τη μία από τις δύο και προχωρήσαμε στο μασάζ.
Αν και είχαμε μια πολύ ωραία κουβέντα και το μασάζ ήταν επαρκώς καλό, εν τέλει δεν έπαιξε κάτι παραπάνω, μάλιστα όταν γύρισα ανάσκελα, χρησιμοποιήθηκε πετσέτα.

Περίπου ένα χρόνο μετά, ίσως και ελαφρώς παραπάνω, επισκέφθηκα ξανά το συγκεκριμένο ίδρυμα (με το σκεπτικό ότι πολλές φορές τα πράγματα αλλάζουν). Όντως, συνάντησα έναν τελείως διαφορετικό χώρο... Το πρώτο σοκ, ήρθε όταν μπαίνοντας με υποδέχθηκε ένας 40άρης, ή κάπου εκεί κοντά, κουστουμαρισμένος. Σκέφτηκα ότι μπορεί απλά να ήταν ο ιδιοκτήτης κι έτσι είπα να ρωτήσω περισσότερες λεπτομέρειες... Τότε ο τυπάς με ενημέρωσε για τα προγράμματα (μίλησε μόνο για μασάζ), λέγοντας ότι εξυπηρετούν ο ίδιος (!!!) και μια ακόμη κοπέλα που μου παρουσίασε (ένα ευπρεπές MILF, αρκετά προκλητικά ντυμένο). Φυσικά επέλεξα την κοπέλα και συνεχίσαμε για τα ενδότερα. Το μασάζ καλό και όλα προδιέθεταν για ακόμη καλύτερη συνέχεια. Φευ... Σε κάποια φάση, χτύπησε η πόρτα, η κοπέλα μισάνοιξε και με την άκρη του ματιού μου, είδα τον τύπο κάτι να της λέει. Όλο αυτό για κανένα λεπτό περίπου και ύστερα επανήλθε η τύπισσα για να συνεχίσουμε. Στην πορεία, διαπιστώνω πως το μασάζ της έχει αρχίσει να γίνεται πιο προσεκτικό και ως φυσική κατάληξη, όταν γύρισα... πετσέτα again!! :headbang: Ακόμα αναρωτιέμαι τι στο καλό μπορεί να της είπε ο τυπάς και η κατάσταση άλλαξε άρδην...

Αρκετό διάστημα αργότερα, ξαναέπεσα σε αγγελία για το συγκεκριμένο χώρο, που όμως πια δεν άφηνε περιθώριο για παρανοήσεις... Έτσι αποφάσισα να επιχειρήσω μια ακόμα απόπειρα. Πράγματι, μπαίνοντας βρίσκω μια νέα διακόσμηση, που παρέπεμπε εμφανώς σε στούντιο... Εδώ είμαστε σκέφτομαι... Δύο κοπέλες μου παρουσιάστηκαν, σχετικά νεαρής ηλικίας και γαμεύσιμες. Επέλεξα τη μία και μετά από ένα υποτυπώδες μασάζ, άρχισε τον φραπέ. Έλα όμως που δεν ήξερε να τον χτυπά!! :'(
Αποτέλεσμα να μου κοκκινίσει το "εργαλείο" και φυσικά να μην καταφέρω, όχι βέβαια να γαμήσω, αλλά ούτε καν να τελειώσω... Πάλι καλά που δεν πάθαμε και τίποτα χειρότερο... Αποχαιρέτησα ευγενικά και άλλη απόπειρα δεν ξαναϋπήρξε. Καιρό μετά, το μαγαζί έγινε κανονικά στούντιο, σήμερα νομίζω δεν υφίσταται πλέον...

2. ΟΜΗΡΟΥ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

Αναζητώντας πάντα νέες εμπειρίες, τα βήματα μου με έφεραν και μέχρι εδώ... ;) Το μαγαζί, βρισκόταν σε μια πολυκατοικία, που δεν θα σου περνούσε από το μυαλό σε καμία περίπτωση πως θα μπορούσε να φιλοξενεί ένα μασατζίδικο. Αλλά και το διαμέρισμα που συνάντησα, επίσης θα μπορούσε να ήταν ένα σπίτι σαν όλα τα άλλα...
Με υποδέχθηκε μια μεσόκοπη δεσποινίς :grin: και μου ανακοίνωσε τιμές. Επέλεξα και με έστειλε στο μασαζοκρέβατο, που αν θυμάμαι καλά ήταν σε έναν χώρο σαν σαλόνι, που έκλεινε με μια συρόμενη πόρτα, για να περιμένω την "θεραπαίνιδα". Λίγα λεπτά αργότερα, εμφανίστηκε μια νεαρή καθημερινή κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά, όπου για να πω την αλήθεια κόμπλαρα (περισσότερο με την ιδέα της amateur φάσης, που έβλεπα να εκτυλίσσεται μπροστά μου). Όμως και η κοπελιά φαινόταν -και όντως ήταν- πολύ κομπλαρισμένη, ίσως γιατί μπορεί να είχε συνηθίσει σε μεγαλύτερης ηλικίας πελάτες. Το μασάζ ήταν άνω του μέσου όρου, ενώ οι λίγες κουβέντες που ανταλλάξαμε, φανέρωναν την αμηχανία και των δυο μας. Εν τέλει τίποτα παραπάνω δεν έγινε (πετσέτα και πάλι), όμως έφυγα με μια γλυκιά γεύση... Πιστεύω πάντως πως κάτι πρέπει να έπαιζε αν πήγαινε κάποιος κι άλλες φορές, διοτί το συγκεκριμένο μαγαζί το συναντούσα συχνά σε αγγελίες.

3. ΑΧΙΛΛΕΩΣ & ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, Π. ΦΑΛΗΡΟ/Ν. ΣΜΥΡΝΗ

Είναι φυσικά το περίφημο μαγαζί πάνω από το κατάστημα αθλητικών ειδών, εκεί στην αρχή της Ελ. Βενιζέλου στα όρια Π. Φαλήρου/Ν. Σμύρνης. Μάλλον θα πρέπει να το επισκέφτηκα πριν γίνει η γνωστή μπριζολερί για την οποία διάβαζα στο site, διοτί, παρότι όταν πήγα με υποδέχτηκε μια σερίφισσα με πολύ "ύποπτη" φάτσα, μου το έπαιζε ολίγον τι ανήξερη. Αλλά ήταν τότε η εποχή που σήκωνε τα ρίσκα! :)
Μου έφερε λοιπόν η κυρία μια νεαρή κορασίς, με την οποία προχωρήσαμε στα ενδότερα. Η κοπελιά ήταν γαμεύσιμη, όμως δεν έβαζε γλώσσα μέσα της, σε σημείο που από την πολυλογία έχανες κάποια στιγμή τον μπούσουλα. Πέραν του αναμεταξύ μας χαβαλέ, δεν έπαιξε τίποτα άλλο (άτιμη πετσέτα), αλλά κάτι μου έλεγε πως απλά επρόκειτο για την αναγνωριστική πρώτη φορά... Δυστυχώς, δεν ξαναβρέθηκα στο συγκεκριμένο μαγαζί, ούτε όταν ήταν πια δεδομένο το σέρβις...

4. ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3, ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Η μόλυνση σκοτώνει τις φάλαινες!!!
Μαγαζί που κράτησε για λίγο και που για να μπεις διέσχιζες μια μεγάλη πλατεία (ευτυχώς η είσοδος είχε σχετικό βάθος και δεν έδινες στόχο). Πήγα μία φορά και φυσικά δε χρειάστηκε δεύτερη! Με υποδέχθηκε μια υπέρχοντρη σερίφισσα που άρχισε να μου αραδιάζει διάφορα είδη προγραμμάτων μασάζ και ήμουν έτοιμος να φύγω, όταν μου παρουσίασε μια ακόμη "θεραπεύτρια" (εκτός από αυτήν), που ήταν σαφώς πιο ενδιαφέρουσα περίπτωση. Πήρα λοιπόν ένα από τα προγράμματα, ενδιαφέρον είχε απ' όσο θυμάμαι, αλλά φυσικά φραπές/μπριζόλα δεν έπαιξαν ποτέ... Φεύγοντας, μου περηφανεύονταν για τα προχωρημένα τους προγράμματα και μου έλεγαν να τους συστήσω και αλλού!!  :2funny:

5. ΦΙΛΟΛΑΟΥ, ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Μαγαζί "κομήτης" εξαφανίστηκε όσο γρήγορα εμφανίστηκε. Στην αγγελία που είχαν βάλει πλασαριζόταν ως μασάζ, αλλά στην ουσία ήταν μπουρδελάκι...
Επικό σκηνικό τη μία φορά που το επισκέφτηκα (ήταν σ' ένα υπόγειο κάπου στη μέση της Φιλολάου, προς Καισαριανή). Δύο κοπέλες εργάζονταν, όμως υπήρχε ένα μόνο δωμάτιο! Έτσι όταν πήγα, υπήρχε ήδη πελάτης... Το λογικό θα ήταν η τύπισσα (καλό κομμάτι, δε θυμάμαι καθόλου όνομα) να μου πει να περιμένουμε να τελειώσουν. Κι όμως όχι! Ασυγκράτητη, μου λέει θες να ξεκινήσουμε εδώ και βλέπουμε, αν αδειάσει το δωμάτιο, συνεχίζουμε εκεί!! :o Πριν καλά καλά προλάβω ν' απαντήσω, μου ξεκουμπώνει το παντελόνι, μου βγάζει και τα υπόλοιπα ρούχα και ορμάει σα λυσσασμένη στον "Μήτσο", ξεκινώντας μια απολαυστικότατη πίπα, έτσι στα όρθια! Κι όπως έχουμε μείνει και οι δύο γυμνοί και μπαλαμουτιαζόμαστε, η πόρτα του δωματίου ανοίγει και η κοπέλα με τον πελάτη έρχονται προς την έξοδο! Ίσα που προλάβαμε να καλυφθούμε κακήν κακώς... Ο αγώνας συνεχίστηκε στο δωμάτιο, με άριστες εντυπώσεις και μάλιστα φεύγοντας η τύπισσα μου έδωσε και χαρτάκι με το τηλέφωνο της για να βρεθούμε για συνεδρία και εκτός μαγαζιού... Καλώς ή κακώς, δεν έτυχε πάντως να το χρησιμοποιήσω ποτέ...

6. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ, Π. ΦΑΛΗΡΟ

Μία φορά μόνο εδώ, όπου δεν έγινε τίποτα (αν και δεν μπήκε πετσέτα όταν γύρισα), αν και φεύγοντας άφησαν να εννοηθεί ότι την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα... Δεν έτυχε να ξαναπάω, πάντως αργότερα είδα εδώ στο site, πως το μαγαζί ήταν κανονικό μπριζολάδικο...

7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 50-51, Π. ΦΑΛΗΡΟ

Αδελφό μαγαζί του Σκρα 4 (πολλές κοπέλες "πηγαινοέρχονταν" από το ένα μαγαζί στο άλλο), βρισκόταν λίγο πριν το Φλοίσβο. Καλές υπηρεσίες, όπως και στη Σκρα, γενικά ωραίες κοπέλες, όμως έκλεισε κι αυτό σχετικά γρήγορα (ή λίγο πριν, ή λίγο μετά τη Σκρα)...

8. ΕΦΟΡΙΩΝΟΣ, ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Ίσως συναδελφικό μαγαζί του Συγγρού 12 (δεν το θυμάμαι και σίγουρα). Χωμένο μέσα σ' έναν πεζόδρομο, πολύ κοντά στο Καλλιμάρμαρο, χρειαζόταν μεγάλη προσοχή για να το εντοπίσεις. Στη μία και μοναδική φορά που πήγα εκεί, είχα -λανθασμένα- μεγάλες προσδοκίες, δεν ξέρω γιατί. Η σερίφισσα, ήταν μια καλοστεκούμενη MILF, που άρχισε να μου αραδιάζει προγράμματα σχετικά ακριβά, ακόμα και για εκείνη την εποχή (2005 ή 2006 περίπου, αν δεν κάνω λάθος), πριν την σταματήσω λέγοντας της ότι διαθέτω μόνο 50€... Τότε με ένα ύφος όλο νόημα, μου είπε "δεν πειράζει, θα κάνετε ένα ωραίο μασαζάκι".
Προχώρησα λοιπόν στα ενδότερα και λίγο μετά εμφανίστηκε μια μπαμπάτσικη ξανθιά νεαρή κοπέλα, όχι κάτι το σπουδαίο, αλλά πάντως γαμεύσιμη. Άρχισε το (καλό) μασάζ και σιγά σιγά πιάσαμε την κουβέντα περί ανέμων και υδάτων. Όταν γύρισα, μπήκε πετσέτα (γκρρρ) και σαν να μην έφτανε η ήττα που είχα φάει, η κοπελιά άρχισε να μου μιλάει, εμφανώς στενοχωρημένη, για το αγόρι της που δεν την καταλάβαινε και όλα αυτά τα ωραία... :o Και ύστερα σιωπή! Το μασάζ όμως συνεχιζόταν και είχα αρχίσει να καυλώνω, κάτι που παρά την πετσέτα, ήταν εμφανές. Την έπιασα αρκετές φορές να το κοιτάει, χωρίς όμως να κάνει κάποια κίνηση... Κι εγώ φυσικά "μάσησα" να προτείνω το οτιδήποτε...
Στο μαγαζί πάντως δεν ξαναπάτησα, γιατί παραήταν ακριβό για τα γούστα μου (και με μεγάλο κίνδυνο να πήγαιναν και χαμένα τα λεφτά...).

9. ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ (ΓΙΑΓΙΑ)

Κλείνοντας, μια ειδική αναφορά για την γιαγιά στην Ασκληπιού (που βέβαια δεν εντάσσεται στα μασάζ), που διάβασα μερικές σελίδες πιο πίσω!
Στην αγγελία της θυμάμαι πως έλεγε ότι προσφέρει ισπανική περιποίηση και άλλα τέτοια όμορφα... Το κτίριο, ξεχασμένο από τη δεκαετία του '50, ή '60, πραγματικά έμοιαζε απ' έξω στοιχειωμένο. Αν πήγαινες και είχε πελάτη, έρχόταν στην πόρτα γυμνή και σου έλεγε να ξαναπεράσεις αργότερα! Επισκέφθηκα μερικές φορές το οίκημα, έτσι για να ζήσω την καλτίλα! :2funny:
Η γιαγιά ξεκίναγε ένα χαϊδολόγημα που το ονόμαζε μασάζ και ύστερα σε γύρναγε και άρχιζε τον βυζοφραπέ (η ισπανική περιποίηση που λέγαμε). Τη πρώτη φορά, είχα τελειώσει έτσι. Τη δεύτερη ήθελα όμως να βιώσω το καλτ σε όλο το μεγαλείο του, οπότε κρατήθηκα! :2funny:
Είδε κι απόειδε λοιπόν η γιαγιά και μου κάνει φωνάζοντας: "Παιδί μου τι θες; Να γαμήσεις;" και μου γυρίζει αμέσως πλαγίως για να της τον βάλω!! Εννοείται πως με είχε πιάσει νευρικό γέλιο, αλλά τα κατάφερα να ολοκληρώσω επιτυχώς την επικίνδυνη αποστολή!! :grin: :grin:

Απορώντας κι εγώ με τον εαυτό μου που που θυμάται τόσες λεπτομέρειες, θα κλείσω κάπου εδώ αυτή την εξιστόρησή μου...
Για ό,τι άλλο επιπλέον επανέλθει στη μνήμη μου, εδώ θα είμαστε να τα λέμε!! :) :) :)
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
τα διαβαζεις και μελανχολεις για τα σημερινα αυτη η αγωνια το τρεξιμο τη χιλιομετρα καναμε  30 χρονια στο αθλημα γνωριμιες πολες τα καλυτερα ονοματα η μονη που βλεπω απο παλια ειναι μια απο ιλιαδα  και τωρα μερικες παλιες δουλευουν  καλα και ολη της ζητανε  :huh:
 

jmkbill

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Like
11
Πόντοι
0
Κανεις δεν ανεφερε το Μαυροματαιων 3 αν θυμαμαι καλα 80ς Η ειμαι τοσο μεγαλος σε ηλικια ??? :- :- :-
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Κανεις δεν ανεφερε το Μαυροματαιων 3 αν θυμαμαι καλα 80ς Η ειμαι τοσο μεγαλος σε ηλικια ??? :- :- :-
Μια και ανέφερες Μαυροματαίων-που ήταν μόνο μασάζ- θυμήθηκα λίγο παραδίπλα που δεν αναφέρθηκε μέχρις στιγμής καθόλου ,επί της Σαριπόλου αριστερά λίγο πριν βγούμε στο Μουσείο ,τόχε μια Ρουμάνα καλή τύπισσα κάπου στα μέσα του '90
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Καλό επίσης ήταν και το μασαζ στην Ναυάρχου Νικόδημου στο Σύνταγμα και Ηρώων Πολυτεχνείου 8 στο Πειραιά
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Αλλο ένα μασαζ  ήταν και είναι ακόμα στην Επτανήσου 1.Εκεί δουλεύουν εληνίδες
 

Fu9012

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Τζενη γυρω στα 25 μετριου υψους , στη θησεως στο Μαρουσι , 5-6 χρονια πριν καθως στο ιδιο ιδρυμα πριν 8-9 χρονια αλλοδαπό ψηλη λαμπαδα κορμι που συνηθως εμφανιζοταν με δερματινη πανελονι να διαγραφει τις υπεροχες ποδαρες και κολαρα της οπου εκανε και περασμα απο κηφισια
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
σουφι σπα...τι καλες εποχες..Σιση γυναικαρα μελαχρινη με τρομερη επιδερμιδα σκουλαρικακι στα χειλη.. θυμαμαι την πρωτη φορα που τη γαμησα
κοντευα να χυσω πριν καν μπω μεσα της.. κι οπως καταλαβαινετε το 3λεπτο ηταν οτι καλυτερο μπορουσα... θυμαμαι αραζε εξω διπλα στο τζακουζι σε κατι ψαθινες πολυθρονες με ενα μπουρνουζι.. αααχ φευγαν τα 120αρια συννεφο!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
Εκλεισε το σούφι νομίζω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
δεν ξερω εαν θυμαται κανεις, το εχω γραψει και παλαιοτερα
εποχη περιπου 1995-1998
Αρχες της Αχαρνων μια πολυκατοικια στην κατευθυνση προς Αθηνα στο δεξι μας χερι κοντα στην πλατεια Βαθη
1ος οροφος κεντρο αισθητικης
Υπερμουναρα μελαχρινη καλλονη με γαλαζια ματια και ιατρικη φορμα.Ισως το πιο δυνατο μουνι εβερ που εχω δει σε μασατζιδικο
Δεν εμεινε πολυ καιρο ανοιχτο αυτο το καταστημα και την τυπισα δεν την ξαναδα
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Ψηλή, λεπτή, ΤΟ ΣΩΜΑ!!! Με μισάνοιχτη την ιατρική ποδιά... Κράτησε λίγο όμως, κρίμα...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
σουφι σπα...τι καλες εποχες..Σιση γυναικαρα μελαχρινη με τρομερη επιδερμιδα σκουλαρικακι στα χειλη.. θυμαμαι την πρωτη φορα που τη γαμησα
κοντευα να χυσω πριν καν μπω μεσα της.. κι οπως καταλαβαινετε το 3λεπτο ηταν οτι καλυτερο μπορουσα... θυμαμαι αραζε εξω διπλα στο τζακουζι σε κατι ψαθινες πολυθρονες με ενα μπουρνουζι.. αααχ φευγαν τα 120αρια συννεφο!!
Αυτο στη Ν.Σμυρνη δεν ηταν το Σουφι; Με την Ελεεινιδα την Εφη;
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Περιπου μια δεκαετια πριν , ισως λιγο λιγοτερο, σε ενα ελαιοτριβειο στην Αριστοτελους δεν θυμαμαι νουμερο αλλα ηταν στην δεξια πλευρα του δρομου πηγαινοντας προς Αγ. Μελετιου και πλησιαζοντας σ'αυτην. ΤΟ ιδρυμα καποια  στιγμη στεγαστηκε και στο δρομο που ειναι καθετος στην Μαρνη και φτανει μεχρι την Αχαρνων.
Η κοπελα ηταν Μολδαβη η κατι τετοιο μελαχρινη αδυνατη , κουκλα με ωραιο στηθος ισως σιλικονατο και εκανε και καλο μασαζ και φουλ προγραμμα . Τιμη νομιζω 50 αλλα μπορει και λιγοτερο κι ηταν μονη της μαζι με την υποδοχη.
Χαθηκε γρηγορα και καποια στιγμη ανακαλυψα οτι δουλευε σαν call girl και μαλιστα απο τα ακριβα €200+ στην Θεσ/κη, ισωσ και αλλου.
Το ονομα της Μελινα η καπως ετσι με πιθανοτητα να κανω λαθος. Πιθανοτατα να υπαρχει στα call girls εδω στο site
Αν γνωριζει καποιος για να την θυμηθουμε..
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Καμια 15ρια χρόνια πριν στη Σπετσών στο Πεδίο του Αρεως...Ξανθια 50ρα με πλαστικό βυζί σε δικό της χώρο...ειχε καμια φορά και μια φιλη της που δεχόταν και στην Πατησίων αν θυμάμαι καλα... Ξαφνικά εξαφανίστηκε..

Στην Πατησίων, την ίδια περίοδο κοντα στην Κοδριγκτώνος δεξιά υπήρχε και μια γκράνυ φοβερή φυσιογνωμία που σου έβαζε και τσόντες σε μια μικρή τηλεόραση στο δωμάτιο...

Μέσα δεκαετίας 90 Χαριλάου Τρικούπη, 40ρα και με μεγάλο στήθος, δεν θυμάμαι αν πριν ή μετά αλλα για ένα διάστημα ήταν και στην Ιπποκράτους. Μασαζ, και στον έπαιζε σπίτι της.

Κουμανούδη - Το πρώτο μαγαζί της Λούντας. Πάντα μιλφ, μερικά κομμάτια άφησαν εποχή. Ιδια σκληρή πόρτα και εκεί. Ιδια τσιγγούνα από τότε..

Σκρα- Από τα καλύτερα μαγαζιά που έχουν υπάρξει. Καλό ρόστερ και πιτσιρικαρία

Θησεως 151 (αν θυμάμαι καλα) - Καλλιθέα.. Θηριώδης Ρωσσίδα, 50 και με τεραστιο στήθος. Μασαζ και φουλ σέρβις. Καμια φορά εφερνε και καμια φίλη της. Προπονήτρια κολύμβησης κάπου στην παραλιακή. Αγνοείται εδώ και χρόνια

Γαλάτσι - Βείκου στη διασταύρωση - Τεράστια ταμπέλα ινστιτούτο.. Βουλγάρα 50ρα.. δεχόταν και σπίτι της στα Μελίσσια αν σε μαθαινε.. Καλτ ο σκύλος κατω από το κρεβάτι

Ωραία χρόνια αυτά, είχαμε και λεφτά....

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Καμια 15ρια χρόνια πριν στη Σπετσών στο Πεδίο του Αρεως...Ξανθια 50ρα με πλαστικό βυζί σε δικό της χώρο...ειχε καμια φορά και μια φιλη της που δεχόταν και στην Πατησίων αν θυμάμαι καλα... Ξαφνικά εξαφανίστηκε..
Η φιλη στην Πατησιων (παλαιοτερα στην Σκοπελου μετα Επτανησου ηταν η Ελληνιδα Ναντια. Ξανθια μπιμπελο με τριχωτο μουνακι και φοβερη μποεμ γυναικα. Εχει αποσυρθει εδω και μια 5 ετια
Στην Πατησίων, την ίδια περίοδο κοντα στην Κοδριγκτώνος δεξιά υπήρχε και μια γκράνυ φοβερή φυσιογνωμία που σου έβαζε και τσόντες σε μια μικρή τηλεόραση στο δωμάτιο...
Ναι ακριβως κατω απο την Δροσοπουλου στο ισογειο. Στο σαλονι καθοταν παντα ενας γερος που ηταν η γκομενος η αντρας της. Ριτα την λεγανε την γκρανυ
Μέσα δεκαετίας 90 Χαριλάου Τρικούπη, 40ρα και με μεγάλο στήθος, δεν θυμάμαι αν πριν ή μετά αλλα για ένα διάστημα ήταν και στην Ιπποκράτους. Μασαζ, και στον έπαιζε σπίτι της.
Φοβερο βυζι, με καμπυλες και μακρυ μελαχρινο μαλλι , δουλευε μονη της εκανε καλο φραπε και τσιμπουκι. Και αυτη εχει σταματησει χρονια τωρα
Κουμανούδη - Το πρώτο μαγαζί της Λούντας. Πάντα μιλφ, μερικά κομμάτια άφησαν εποχή. Ιδια σκληρή πόρτα και εκεί. Ιδια τσιγγούνα από τότε..
Ολες οι μεταποτα Ρωσιδες και Ουκρανιδες που κανανε μαγαζια και μεγαλουργησαν στην πιατσα μαθητευσαν εκει. Επικα μουνια και γαμησια
Σκρα- Από τα καλύτερα μαγαζιά που έχουν υπάρξει. Καλό ρόστερ και πιτσιρικαρία
Ετσι. Με την Ρωσιδαρα Ρωξανα με τον βραζιλιανικο κωλο στα καλυτερα της!
Θησεως 151 (αν θυμάμαι καλα) - Καλλιθέα.. Θηριώδης Ρωσσίδα, 50 και με τεραστιο στήθος. Μασαζ και φουλ σέρβις. Καμια φορά εφερνε και καμια φίλη της. Προπονήτρια κολύμβησης κάπου στην παραλιακή. Αγνοείται εδώ και χρόνια
Οι βυζαρες! Δυστυχως και αυτη αγνοειται εδω και χρονια

Γαλάτσι - Βείκου στη διασταύρωση - Τεράστια ταμπέλα ινστιτούτο.. Βουλγάρα 50ρα.. δεχόταν και σπίτι της στα Μελίσσια αν σε μαθαινε.. Καλτ ο σκύλος κατω από το κρεβάτι

Δεχοταν και στο εξοχικο της στιο Πορτο Ραφτη! Το σκυλι ηταν παντα παρων και ψιλοβρωμαγε, Γενικα καλη τυπισα ωραιο σεξ αλλα ειχε θεμα με την καθαριοτητα, Καλτ φαση, Ειχε και φιλες (ολες καλτ) που κακανε διπλα. Και αυτη μαλλον εχει σταματησει χρονια τωρα
Ωραία χρόνια αυτά, είχαμε και λεφτά....

ΠΑΣΟΚ φιλε τοτε!!!!

Ρισπεκτ για τις αναμνησεις!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom