Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (27 μέλη και 300 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
αυτη η αλικη η τσατσα στο φιλιπιδου 11 εχει πολυ φαση στο σαλονι ας πει καποιος καποια εμπειρια απο την συγκεκριμενη τσατσα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
31
Like
25.636
Πόντοι
7.046
αυτη η αλικη η τσατσα στο φιλιπιδου 11 εχει πολυ φαση στο σαλονι ας πει καποιος καποια εμπειρια απο την συγκεκριμενη τσατσα
Έχει γραφτεί χιλιάδες φορές. Πιπωνει στο σαλόνι κι επί 20αρικου πιπωνει και μέσα άνευ ιερόδουλης αλλά και χωρίς λεφτά όταν είναι να μπει ιερόδουλη. Ζεσταμα. Αλλά πρόσεχε τυπε, επειδή προφανώς δε διαβάζεις ενημέρωση και ρωτάς χωρίς να τσεκαρεις έχει παρασημοφορησει κι έναν συναγωνιστη με γοννοροια αν δεν κάνω λάθος. Όχι με γαμησι στο ψεύτικο μουνι της, ή γκροβερ της, αλλά από το ακα πιπετο που μοιραζει. Έχει αναφερθεί προ περίπου 6 μήνες. Καλή η τσάμπα πίπα αλλά μετά....ας προσεχες....
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Να πεις της καβλιαρας της τσατσας της Μιχαελας να της πει να χάσει κάνα κιλό γιατί έτσι πως έχει φαρδυνει ο κωλος της και αφρατεψαν τα προγουλια της και αυτοί που την γαμανε χάρη την κάνουν τη Μιχαέλα!
Υπηρεσίες μιχαέλας δε βρίσκεις εύκολα,για μένα ειναι η πιο σέξυ στη φυλής σε υπηρεσίες.Οσο για τα κιλά που λες δε με ενοχλούν καθόλου, ίσα ίσα τη βρίσκω ελκυστική και όχι πολύ παχουλή όπως λες,πήγαινε εσύ με τις πολύ αδύνατες αν αυτές σαρεσουν,εγώ πάλι περνάω τέλεια μαζί της και πιστεύω και πολλοί άλλοι.Οι πολύ αδύνατες πάλι δε κάνουν σχεδόν ποτέ καλό κρεβάτι γιατί είναι εύθραυστες και πονανε εδώ πονάνε εκεί εκτός και αν ο άλλος είναι κοκαλιαρης σα αυτές και τον έχει μικρό τοτε μόνο θα περάσει καλά με τις πολύ αδύνατες πόρνες κάποιος ενώ η Μιχαέλα ξέρει να ικανοποιήσει έναν άντρα οποιονδήποτε κυβικών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Φυλής απογευματινή βάρδια χτες :
Φυλής 67 Ελένη μαυρομαλλα γύρω στα 30-35 σώμα με πιασίματα και φάτσα λίγο σοβαροφανη αλλά σέξυ ταυτοχρόνως,δε την εχω πάρει δε με ξετρελαίνει στο πρόσωπο είναι αρκετά σοβαρή.
Φυλής 84Α Χριστίνα ξανθιά αδύνατη γύρω στα 30 με φάτσα ωραία για μένα με φωνή τσακπινικη έλατε να περάσουμε ωραία,τη έχω πάρει κάποιες φορές τη θεωρώ εμφανησιμη και περνάω καλά μαζί της.
Φωκαιας 17 Α Μιχαέλα γύρω στα 30 μαυρομαλλα τέρμα σέξυ παρουσία είναι το στανταρακι μου,τη έχω πάρει παρά πολλές φορές.
Φώκαιας 17Β Ρουσλάνα μελαχρινή σέξυ παρουσία γύρω στα 30-33 τη έκανα δε τη έχω πάρει ποτέ.
Φώκαιας 9 Κατερίνα μιλφ με γυαλιά λευκό δέρμα γύρω στα 40-45 τη έκανα την έχω πάρει μια φορά φόλα δε ήταν.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.402
Πόντοι
731
Τώρα μετάξι, ι19 και όλα τα 20αρια κλειστά.
Εροτικ πρισον κλειστο.
Ι27 ι37 Μ.Α.21 κλειστά.
Πορνομαλλ μόνο το 2ο κλειστό. Αυτά.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
471
Κριτικές
12
Like
4.402
Πόντοι
731
Συμπληρώνω ενημέρωση λατινοτσατσου από Κ30κατι υπογα, κλείνουν 2η βαρδια λογω ημερας και ανοιγουν ξανα την 3η βάρδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom