Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κάποτε είχε γράψει ότι όλα είναι θέμα διαχείρισης.Την Αλιόνα την ξέρουμε όλοι.1,65,με τεράστια σιλικονέ βυζιά,έχει παχύνει και είναι ακομα μεγαλύτερα,πορνοφατσα,ωραία εσώρουχα,τρομερή πίπα.Μια πουτάνα με τα όλα της.Το πρόβλημα δεν είναι ότι πάχυνε,όπως λέτε κάποιοι.Μια χαρά είναι ακομα αναφορικά με αυτό.Και ωραίες πίπες παίρνει και ωραία δίνει το μουνί της αν προλάβεις και δεν σου στραγγίξει τον πούτσο με το στόμα.Και το μπουρδέλο καθαρό είναι και τίμιο.Το πρόβλημα είναι η ίδια η εκδιδόμενη και η ψυχολογία της.Δεν είναι καλά και κάτι την ταλανίζει και ξεσπάει ή λέει διάφορα σε πελάτες.Κάποτε έγραψα ότι είναι θέμα διαχείρισης.Πλέον δεν είναι διαχειρισιμη η κατάσταση.Πήγα να γαμήσω και μου αράδιασε όλα τα προβλήματά της και αν δεν την έβαζα τον πούτσο στο στόμα δεν θα σταμάταγε.Μετά όλα πήγαν ρολόι,αλλά δεν είναι λύση να πρέπει να κάνεις τέτοιες μαλακίες που δεν είναι σύμφωνες με τον ψυχισμό σου.Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω,αν και μου αρέσει ο τρόπος που πηδιέται,όμως δεν είναι αρκετό αυτό...Πιστεύω ότι είτε θα πρέπει να κάνει ένα διάλειμα να ξεκουράσει το μυαλό της ή να κόψει το άθλημα,γιατί θα αποκτήσει,σοβαρά προβλήματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
6.970
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , asdix, madam_sousou και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2021
Υπάρχει κάποιος να χει το τηλέφωνο της; κ να μου το στειλει; χρειαζομαι αλιονα επειγοντως γαμω το κωρονοβάιρους
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1