Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102163
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επισκεψη εγινε νομιζω τη προηγουμενη παρασκευη,δε θυμαμαι καλα,βραδυνη βαρδια.παρολο που ειχα φαει προσφατα φολα(βλ. τζοαννα) λιγες μερες πριν στο συγκεκριμενο ιδρυμα ....ειδα παρκιν ακριβως απο κατω και επειδη ως γνωστον εμεις οι μπουρδελιαρηδες μυαλο δε βαζουμε ευκολα...ειπα με βαρια καρδια να ανεβω εστω χαριν της ενημερωσης.

και να η εκπληξη !!! βγαινει ενας παιδαρος,ψηλη,κορμαρα,γλυκια προστυχοφατσα( με piercing κλπ) με κατι βυζους κολαση(παρολο που δεν ειμαι λατρης).την ειχα δει 1-2 φορες στο φυλης 80 αλλα ειχε κινηση και σιγα μη περιμενω.η ξανθια ευγενικη κυρια υποδοχης πετα το εξης ομορφο...νεα κοπελα,μολις ηρθε απο βουλγαρια,πρωτη μερα στη δουλεια(μαλιστα χεχεχε).ηθελα να παρω μεγαλυτερο πργραμμα..κανα μασαζακι κλπ αλλα φοβηθηκα λογω τζοαννας και επειδη θυμομουν οτι η συγκεκριμενη ειχε κριτικες ξεπετας.επιλογη απλου των 30 ευρω και βλεπουμε...

ερχεται,συνεννοηση στα αγγλικα,πολυ ευδιαθετη,χαμογελαστη.απο κοντα ..γλυκο προσωπο και προστυχο ταυτοχρονα,κορμι αυτο που λεμε τουμπανο!!εχει ολα τα απαραιτητα αξεσουαρ για κρεβατι η κυρια!

ελαχιστα προκαταρκτικα,καθησε λιγο μακρυα και ειχαμε δυσκολια στο χουφτωμα,αρκετα καλο πιπονι,εναλλαγη δυο στασεων κανονικης και στα 4 και γρηγορο τελειωμα.πως να κρατηθεις οταν ειναι πρωτη φορα με αυτο το τουρμπογυναικο? δεν εδειξε διαθεση ξεπετας,αγγαρειας παντως οφειλω να πω.



αν θα ξαναμπαινα μαζι της? ΣΑΝ ΣΦΑΙΡΑ ΜΙΛΑΜΕ !!! αλλα οχι σε ντελο γιατι εκει μου μυριζει 5λεπτη ξεπετα και το μωρο θελει χρονο να το φχαριστηθεις.σε στουντιο ΑΝΕΤΑ οπου τη ξαναβρω,απλα πειτε μου που και ποτε παιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού