Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287079
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
καθυστερημενη κριτικη και σορρυ συναγωνιστες....με ολους αυτους τους κλωνους και τις ψευτικες κριτικες,σπαστηκα και ειχα αποφασισει να απεχω ...και να ενημερωνω μονο στο αντιστοιχο ποστ των ημερησιων ενημερωσεων.αποδειχθηκε λαθος τακτικη βεβαια οποτε ναμαστε παλλι.

η επισκεψη εγινε πριν 3-4 εβδομαδες,οποτε η ημερομηνια ενδεικτικη,παντως εγινε βραδυνη βαρδια.

βγαινει η μαριλενα στο σαλονι...μελαχροινο πιπινι οχι πανω απο 22-23 χρονων,μαυρα μακρυα μαλλια,καπου 160cm,φανηκε ζουμπουρλουδικο με τα πιασιματακια της,χαμογελαστη και συστηθηκε ως ελληνιδα,ντοπιο πραμα!προγραμμα απλο των 50 ευρω.

μπαινει η κοπελα,λεει ενα γλυκο γεια σας,της απαντω μη μου μιλας στο πληθυντικο μωρακι..δεν ειναι αναγκη...αμα θες γινε και προστυχη δεν εχω προβλημα..ετσι και αλλιως σε λιγο θα πηδηχτουμε εμεις οι δυο(θελοντας να της δωσω θαρρος, να την ξεμπλοκαρω, επειδη ηταν καινουρια και μικρη).

βγαζει τα ρουχα της,απογοητευση...πολλα τα κιλα για τα γουστα μου,κρεμασε και απλωσε και οταν ξαπλωσε στο κρεββατι εγινε εντονοτερο το θεμα.για τα γουστα μου...μπαζακι.απο κοντα το προσωπο...ιδια χαλια.καθολου προκαταρκτικα αλλα οκ.προφυλακτικο εβαλα μονος μου γιατι δε μπορουσε καλα,αλλα οκ και αυτο δε πειραζει.ξεκινα κατι σαν πιπα και καθε τρεις και λιγο σταματαγε.εντελως ασχετη και ατεχνη,δε το ειχε με τιποτα.της ζητησα να μη σταματα καθε 3 δευτερολεπτα γιατι δε γινεται τιποτα οπως βλεπει και αυτη.ειπε οκ αλλα ξανα μανα τα ιδια.δεν ενιωθα σχεδον τιποτα και καπου αρχισα να βαριεμαι...ε μετα απο λιγο για να μη παιδευομαστε αλλο...με ευγενικο τροπο,θελοντας να μη τη κομπλαρω πρωτες μερες στη δουλεια,της ειπα αστο ειμαι κουρασμενος σημερα..δε φταις εσυ και καλα,να προσπαθησουμε μια αλλη φορα.προτεινει...να προσπαθησουμε μη φυγεις ετσι,αρνηθηκα και παλλι ευγενικα υποσχομενος μια δευτερη συνευρεση..και μεσα μου ελεγα..δυστηχως δε κανεις κριμα,και εφυγα.ευτυχως προλαβα ανοιχτο το σιγουρακι μου οπου και κατεθεσα και η νυχτα εληξε καλα επιτελους.



υ.γ. δε ξερω αλλα υποθετω πως θα υπαρξει αντιπαραθεση με τη κριτικη μου απο "ορισμενους" και εχω να συμπληρωσω γενικα τα εξης : το ηλια ηλιου ειναι απο τα στουντιο που συμπαθω αρκετα και για αυτο περναω συχνα,ομορφα διακοσμημενος χωρος,αρκετα καθαρο,σχετικα ησυχο,βρισκω παρκιν ευκολα,ολες οι κυριες υποδοχης μεχρι τωρα πολυ καλες..περιεργο που δεν εχω πετυχει καμια στραβωμενη.

η γνωμη μου για τη κοπελα ειναι πως μαλλον ειναι ενα γλυκο πλασμα,ομως μπαζακι απο καθε αποψη και.... ειτε ασχετη, ειτε ανεκπαιδευτη στο σερβις της.για το ελληνιδα δε θα κανω σχολιο,παει μακρυα η βαλιτσα..εξαλλου αν αξιζει το νινι δε πα ναναι και απο τη λαπωνια!!!

φερτε καμια ομορφη και καλη στα ενδοτερα κοπελα και εδω ειμαστε παλλι...ειδικα αν ξαναφερετε την guest star που σταματησε πριν λιγες μερες... ε τοτε θα τα λεμε οσο πιο συχνα γινεται..ξερετε εσεις ;) (αυτα... για να μη νομιζετε πως υπαρχει καποια προσωπικη εμπαθεια)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού