Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
επισκεψη πριν λιγες μερες...η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη,παντως ηταν βραδυνη βαρδια.

σαμανθα...ρουμανα,πολυ ομορφη μελαχροινη τσιγγανουλα,το πολυ 25 χρονων, 170cm,μεγαλουτσικο στηθος,φοβερο πατουρι !!! την ειχα δει αρκετες φορες τους τελευταιους μηνες στη βραδυνη βαρδια,παρολο που δεν ακουσα καλα λογια απο συναγωνιστες,η ομορφια της με νικησε και ενεδωσα εχοντας μια μικρη ελπιδα... που ομως διαψευστηκε.μπαινει στο δωματιο ησυχα με ενα απλο γεια (και με αυτο το γλυκουτσικο αθωο κακομοιρικο ρουμανικο σταιλ που κρυβει απιστευτη κουτοπονηρια και μπαμπεσια,οσοι εχουν μπλεξει με ρουμανες ξερουν,ιδιο το καλουπι...).πολυ ομορφο κορμι,αρκετα καθαρη κοπελα,ομορφο προσωπο και απο πολυ κοντα.ξεκινα με αεροπιπα και ουτε,πανασχετη στο σπορ!!! μολις υποτιθεται με "εφτιαξε" κανει την εξηγα "οχι πισωκολητο". οριστε? τετοιο πατο και να μη το χαρουμε? μα τι ζητησαμε? κανα "παραθυρατο" που δε μπορειτε μις? αντε οκ...."ανεβαινεις απο πανω?"...."οκ" και ερχεται.απορω τι ηρθε να κανει βεβαια,ασχετη και σε αυτο.ουτε να κατσει απο πανω ακουνητη δεν ηξερε και να κανω εγω ολη τη δουλεια.θα ξαναπω ασχετη και βαρετη !!! για να τελειωνουμε ζηταω ιεραποστολικο...αντε πατ κιουτ(απο πλευρας μου τουλαχιστον,αυτη ισως και να κοιμηθηκε δε προσεξα) να ξεμπερδευουμε οπως και εγινε. τι να πω...καλα να παθω αφου δεν ακουσα αλλα σεβαστα μελη. αν ηξερα οπως τωρα, θα εκανα τη εξης παραλλαγη...κατσε κοριτσι μου να σε κοιταζω μονο,να παιξω και μια χειροποιητη για παρτη σου και να φυγω,καλυτερα θα ηταν. κριμα την ομορφια κριμα!!!



εμφανιση κοπελας 7-8...ειναι ομορφη.

συμμετοχη διαθεση κοπελας χαριστικα 1 αντι για 0,ετσι επειδη ανοιξε τη πορτα και ηρθε.

συμπεριφορα τσατσας 1 για το εντελως ψευτικο προμοταρισμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού