Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τον Αύγουστο η Λολίτα ήταν αρκετές μέρες στη Θεσσαλονίκη και αυτό μου έδωσε την δυνατότητα να την δω μερικές φορές , με την τελευταία να πραγματοποιήθηκε χθες, και έτσι να σχηματίσω μία σχετικά ολοκληρωμένη άποψη για αυτήν.

Πριν την συναντήσω πρώτη φορά είχα διαβάσει τις κριτικές για αυτήν και μου έμεινε είναι μία φράση της κριτικής του FANTOM που την χαρακτήριζε «μύθο». Έτσι είχα μία σχετική αγωνία για το τι θα μου βγει η συνάντηση μας. Όταν μπήκε όμως στο δωμάτιο μου το μόνο μου σκεπτόμουνα είναι τι μούναρος είναι αυτός και κάθε άλλη σκέψη χάθηκε από την προσμονή πως σε λίγο πηδάω αυτήν την γκόμενα. Το ωραίο είναι πως κάθε φορά που την έβλεπα μου ξυπνούσε την ίδια προσμονή.

Στο θέμα του σεξ τα όλα έχουν ειπωθεί από τους προηγούμενους συναγωνιστές το μόνο που έχω να πω είναι πως αντέχει παααααρα πολύ και με «ξετίναξε» σε τέτοιο βαθμό που να ξαναρχίσω γυμναστήριο άμεσα. Η γυναίκα αυτή με πήδηξε με τέτοια ενέργεια όσο καμία.

Όπως έχετε καταλάβει ευχαριστήθηκα πολύ τις συναντήσεις μας και για αυτό θα την προτιμάω όποτε έρχεται στη πόλη μας αρκεί να κρατήσει σε υψηλό επίπεδο τη συμμετοχή της και την ομορφιά της. Άλλωστε τα 300 που ζητάει είναι περισσότερα από το μέσο όρο και πρέπει να δικαιολογεί αυτή την διαφορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού