Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325806
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το πρωί αφού πήρα τηλέφωνο και εμαθα ποιά δουλευε είπα να ακολουθήσω τα βήματα των συναγωνιστών και να πάω κι εγώ προς την Φρίξου αναζητώντας άλλες εμπειρίες αφού είχα ψιλοαπογοητευτεί από την χθεσινη εμπειρία με την Σαμπρίνα.Πράγματι δεν έπεσα εξω.Η γκόμενα είναι οντως μούναρος και εχει ωραίες καμπύλες και φοβερό κώλο και γάμπες.Την θυμήθηκα κι από παλιά.Το αυταρχικό πρόγραμμα το χα ξαναπάρει μαζί της αλλά αυτήν την φορά ήταν το κάτι αλλο.Πολύ καυλιάρα οταν φόρεσε το στραπον της με ανάγκασε να τσιμπουκωσω το καυλί της.Μετά μου πέρασε με το στόμα την καπότα και μου άρχσε μια υπέροχη βαθιά πίπα με λιγο δαγκωματάκι.Γυρισα στα τέσσερα και μου τον καρφωσε δυνατά στην κωλοτρυπίδα μου και άρχισε να με γαμάει με πάθος.Γύρισα και σε κανονική στάση και αρχισε και εδώ να με σφυροκοπάει στον κώλο με τον δονητή της.Ημουν ετοιμος να χύσω από την καύλα,ενώ της ζητουσα πότε να μου ρίχνει σφαλιαρες και να με βρίζει και πότε να ερχεται προς το μέρος μου και να αγκαλιαζόμαστε για να γλειφω τις ρώγες της και τα δαχτυλα των χεριών της.Στο φινάλε έβγαλε την ζωνούλα και την κάρφωσα εγω πρώτα με αυτην από πανω όπου έκανε πολυ φοβερό κούνημα και για τελείωμα από κατω με το πρόσωπο της να παίρνει απίστευτη όψη στο τελείωμα μετα το δυνατό γαμήσι.Πολύ καλή εμπειρία που σίγουρα θα λατρέψουν οι φαν του είδους!Εγώ θα την ξανατιμήσω γιατί ήταν πολύ καλή και είχε άνεση χρόνου.Λέω να πάρω και πρόγραμμα ποδολαγνείας αλλη φορά αν κάνει γιατί απο αμηχανία δεν ρώτησα.H τιμή είναι λίγο τσιμπημένη στα 150 ευρώ αλλά τουλάχιστον αξιζε.Δεν πας και κάθε μέρα άσχετα που εγώ είχα λίγο χρόνο ελεύθερο χθες και σήμερα και είπα να τον αξιοποιήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
enas11
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού