Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366516
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ολα αυτα που διαβασα πειρα την αποφαση να παω και εγω.Τι να πω γιαυτο τον μουναρο προσπαθησα αλλες 2 φορες να παω να την βρω αλλα τζιφος την 3 φορα τα καταφερα κυριακη μεσημερη καθολου κοσμος και επιτελους την γευτικα και εγω ειναι οπως τα λενε

αν μπορουσα θα της εβαζα 10 σε ολα πηρα το προγραμα 110 ευρω με σεχ σοου ακαποτο και φυσικα πρωκτικο, ξεκινησαμε με γλωσοφιλα γιατι μου την επεσε αγρια που εγω δεν θα το εκανα ποτε σε χωρους σαν αυτους αλλα τι να κανω δεν μπορουσα να αντισταθω,πολυ καλη πιπα χωρις χερια που εξαφανισε τον πουτσο μου στ στομα της αλαξαμε πολλες στασης χωρης βιασινη και τελικα καθησε με την ομορφη τριπουλα στο καυλη μου που ηταν και ολα τα λεφτα το ευχαριστιθηκε τοσο που ανατριχιασε ολο το κορμη της και τελιωσαμε μαζι μετα απο κανενα 25 λεπτο,οπως μου ειπε αργοτερα ειχε να τελιωση απο πισω πανω απο 1 μηνα

και οτι για κανενα 2 ωρες δεν θα εχει αρκετες δυναμεις να δουλεψη οπως πρεπει γιαυτο ας με σηνχωρεσουν οι επομενοι αν δεν ηταν αρκετα αποδοτικη.

αυτα λοιπον οσα μπορο να περιγραψω με λογια γιατι αν δεν το ζησης δεν περιγραφετε και δεν το λεει καποιος που γαμαει σε μπουρδελα αλα καποιος που δουλευη νηχτα 15 χρονια στο μπαρ σε μεγαλο γνωστο club της αθηνας και εχω φαει αρκετα καλα μουνια που δεν πιανουν μια μπροστα της.

μπραβο σου αννουλα μου και νασε σιγουρη θα σε ξανατιμισω σηντομα φιλακια!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού