Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366524
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στόχος: Μαρία Θεσσαλονικιά

Εθνικότητα: Ελλάδα

Ώρα επίθεσης: 20:05

Πεδίο μάχης: Κασσάνδρας 3

Μέρα επίθεσης: 19-08-09



Ο στόχος ήταν η προσέγγιση και η κατάκτηση της Μαρίας της Θεσσαλονικιάς! Ειχα διαβάσει καλές κριτικές και μιας και πάνω γινόταν της πουτ-Άννας προτίμησα να αδειάσω τα φυσίγγια μου στη Μαρια!

Κάτι τέτοιες γυναίκες μου αρέσουν, με πιασίματα, κωλάρες και βυζάρες! Στο σαλόνι βγήκε χαμογελαστή και πολύ ευδιάθετη πράγμα που με έκανε να βγάλω αυτομάτως το 50 ευρώ της πρώτης προσέγγισης και γνωριμίας του εχθρού!

Με οδήγησε η ίδια στο πάνω δωμάτιο και μου έδωσε και πετσέτα για να κάνω ντους. Οταν κατέφτασε στο πεδίο της μαχης περίμενα με ήδη σηκωμένο το τουφέκι!Μου άρχισε κάτι φιλάκια στο στήθος και πιπίλισματα στις ρώγες μου που απογείωσαν τα F16! Μετά στα χαμηλά μου έκανε ένα γλυψαρχίδι που δεν μου έχουν κάνει αλλού. Άσε η πίπα της, έγλυφε όλη τη κάνη ασταματητα! Έχει και κάτι τσιμπουκόχειλα, τι να λέμε τώρα η γκόμενα ειναι αστερι!

Μετά τα προπαρασκευαστικά μπήκαμε στο ψητό με ιεραποστολικό αλλά επειδή γενικώς δεν μου αρέσει αυτή η στάση γύρισε σε πισωκολλητό όπου με την θέα αυτή τα έχασα και ο στρατός παραδόθηκε. Απίστευτο στήσιμο και κωλοκούνημα η τύπισσα μιλάμε! Εκεί βγάζω ξιφολόγχη και μετά από 5 λεπτά τελείωσα. Μιλήσαμε λίγο και έφυγε.

Άξια της φήμης της η κοπέλα και θα την έχω στα υπόψιν μου και για μετά μάχη γνωριμία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία η Θεσσαλονικιά
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού