Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον Χριστινα το κοριτσι απο Ρουμανια... Αλλα οχι η πολυ γνωστη σε ολους μας σχιστοματα απο τα βαθη της Ρωσσιας... Η Χριστινα τωρα που μας ενδιαφερει ειναι στο σαλονι απλα μετρια φατσικα με μετριο προς καλο σωματακι. Στο δωματιο ομως ολα αλλαζουν ως προς την ομορφια της,που εντελως ξαφνικα το μετριο γινεται εως και κακο... Το προσωπο της ειναι "σκαμενο" και θα την ελεγα μεχρι και σκατοφατσα χα χα χα!! Τα βυζια της μεγαλα αλλα πεσμενα πολυ, και ο κωλος της απλα καλουτσικος, αυτα για την εξωτερικη εμφανιση της που οντως δεν ενθουσιαζει...

Παμε ομως στα του κρεβατιου που οντως ειναι ακρως αντιθετα με ολα τα παραπανω ... Ξεκινησε με μεγαλο ζηλο... και με εγλυφε καβλιαρικα απο το λαιμο και κατω, και ενδιαμεσα μου τριβοταν πανω στο καβλι μου για κανα πενταλεπτο η ολη δουλεια η οποια με εκανε να ξεχασω ποσο ασχημουλα ηταν χο χο χο!! Πιπα δυνατη και βαθια το "ειχε" πολυ, η φιλη μας η Ρουμανα...

Ωσπου ηρθε φυσιολογικα και η ωρα του παιδιου...(στα τεσσερα) ωπου υπηρξε σφυροκοπημα τρελο, και απο οσο ειδα σιγουρα πρεπει να δινει την σουφριτσα της, που ηταν σαν ανοιχτο τριανταφυλλο χα χα χα! Μεσα σε ολα αυτα υπηρξαν και οι διαρκεις και τρελες φωνες απο το πορνιδιο που με εκαναν να τελειωσω πριν της ωρας μου... Αν αντιπαρελθετε το οτι η εμφανιση της δεν λεει γενικα, στα "ενδωτερα" ειναι σιγουρο οτι δεν θα χασετε...



Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού