Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μόλις βγήκα απ'το αρκετά καθαρό μπ/ρδλ. 20/8/2009, ώρα 01:30. Η ημερομηνία του site δεν λειτουργεί. Η ευγενέστατη & ενημερωτική Ρωσίδα υπηρεσία κ.Όλγα, με υποδέχτηκε χαμογελαστή. Έπαθα πλάκα από την Μπιάνκα, όταν την είδα. Είναι Ρουμάνα, λεπτή, μελαχρινή. Νεαρότατη! Το χαμόγελό της, σκέτος πειρασμός! Στους πειρασμούς, πολύ δύσκολα αντιστέκομαι. Είπα στην κ.Όλγα πως ίσως χρειασθώ παραπάνω χρόνο, πλήρωσα 15 ευρώ & πέρασα.

Το sex μ'αυτό το πανέμορφο κορίτσι ΑΞΙΖΕΙ πολλά περισσότερα ευρώ. Αρχίσαμε με τρυφερά χαδάκια & φιλιά. Μετά περάσαμε σε 69. Το μουνάκι της πεντακάθαρο, με τα γεμάτα, καλοσχηματισμένα χείλη & την "καυτή" κλειτορίδα της, "έλειωναν" στο στόμα μου. Η Μπιάνκα έκανε "παιχνίδια" με στόμα & τσιμπουκόχειλα στο αναστημένο πέος μου. Καμιά βιασύνη, κανένα ξενέρωμα. Κι όλα με το ωραίο κι απροσποίητο χαμόγελο στα χείλη! Την ανέβασα πάνω μου & χτυπήθηκε έντονα, με άψογο ρυθμό & κραυγούλες, βασταζώμενη από τα κάγκελα της "κεφαλής" του κρεβατιού. Ακολούθησε ιεραποστολικό & χύσιμο. Η Μπιάνκα συνέχισε να με τραβά μέσα της, να με σφίγγει μες τα πόδια της & να γλύφει/φιλά το λαιμό μου.

(σ.σ: Το πουτανάκι ανακάλυψε το "ευαίσθητο" σημείο μου!!) Πέρασα φανταστικά/υπέροχα μαζί της. θα ξανατιμηθεί, λίαν συντόμως...



Υ.Γ: 1)Το 10 στο πάρκινγκ, λόγω μοτοσυκλέτας.

2)Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει κριτικές το παρόν σπίτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού