Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ιταν απογευματακι οταν ενιοθα το πεοσ μου να με παρενοχλι...

κουνιοταν πανο κατο μεσα εξο θελοντασ να βγι εξο απο τιν ιφασματινι φιλακι και να πιτσιλισει οτι βρι στο περασμα του.

λεο μπορα ειναι θα περασει...

αλλα σινεχιζοταν αυτι ι πορνοδεσ καταστασι...το πεοσ μου βρισκοταν σε μια ερτοκι μεθεξι.

βρισκομουν σε απεγνοσια και αναροτιομουν για ποσο ακομα αυτο το μανιακο δερασ θα διαστελετε και θα σιστελετε μεσα στο σλιπακι μου.

ι ορα περνουσε και ι καταστασι χιροτερευε.το πεοσ ειχε κεξουσιασει τον εγκεφαλο και ι μεταφορα λανθασμενον πλιροφοριον ιταν αναποφευκτι.



ετσι λοιπον μετα απο ορα ανισοροπισ μαχισ με το θιριοδεσ και κτινοδεσ κικλοπα δεν αντεξα και καβαλισα τον βενζινοφαγο σιφουρα και κατευθινθικα προσ τα επιγοντα περιστατικα.στα ιατρια τισ διδιμου!

καθοσ διεσχιζα τιν αχαρνον ο πορνοοφθαλμοσ μου καρφονοταν στα μπουτανια τον ξεκολιαρικον καθιμερινον πορνιδιον που κικλοφορουσαν ξεβρακοτα...

ελα λιγο ιπομονι ακομα και φτανουμε τσολια μου.ελεγα στο πεοσ μου.

ιρεμισε λεβεντι μου και σε λιγακι ι πορνι θα σε γιατρεψει.ιπομονι.



τα μπαλονια μου ειχαν γεμισει με ιγρα φρενον και το κρεατινο σπαθι μου ιταν ετιμο να βγι εξο και να χισι στιν ασφαλτο.δεν αντεχε αλο.

επιτελουσ εφτασα στιν διδιμου αναζιτοντασ τιν οριμι αντριανα που κανι και γαμο τισ ακαποτεσ τσιμπουκιεσ...ελα ντε που ι αντριανα ιταν προινι...

δε πειραζι παο διπλα στο βικακι στιν ιπογα να τισ τα δοσο στο στομα.

φτου....ελιπε και εκινι...αλλα στιν θεσι τισ στο [color=red]διδιμου 18 τιν ιπογα[/color] ιταν ενα αστερακι ι [color=red]ανουλα[/color] απο σερβια που με +10 πορνογιουρια τον επερνε στο στοματακι χορισ τιν λαστιχενια ασπιδα και επισισ ακονιζε τον χρισο εξκαλιμπερ αναμεσα στα μεγαλα σιλικονατα καρατια τισ!

ολα αυτα με +10 γιουρακια!



περναο λοιπον.....αφου προσοπικα μου αρεσε πολι σε εμφανισι...

ορεο αψεγαδιαστο κορμι με πετακτι κολαρα και σιλικονατεσ βιζουμπεσ και εκφραστικα ματια που καρφοναν το κακοβουλο πεοσ μου.



το πορνοαινστικτο μου δεν εκανε λαθοσ...!!!ιταν φοτια και λαυρα στο δοματιο...

ι αναμονι ιταν μπολικι...αλλα καθοσ περιμενα ακουγα κραυγεσ απο τα δοματια και ι πουτσα μου σκλιρενε ολο και περισοτερο!

ιρθε λοιπον ι ορα μου..

ι κορασιδα περιπιειθικε ακαποτα τι πουλινα μου....φοβερο τσιμπουκλοβερακι.παραλιγο να χισο επιτοπου.τον επερνε και βαθια στο λαριγκα!

καναμε 69 οπου τισ εγλιφα το βελουδινο μουνακακι τισ και εκινι παλινδρομουσε και εγλιφε το ραβδι μου.

τισ εκανα και γλιφοκολι!ελαμπε το μορακι λεμε!

φοβερο σε ολα!και ακροσ σιμετοχικι στο πιτσιλισμα!

τελικα τιν πιτσιλισα ιεραποστολικο ,μετα στο ορθιο και μετα ανεβικε απο πανο μου!

επισισ εκανε και γλοσοφιλα!!!!μεθιστικο φιλι!!!!και χιλια που κοβουν τιν ανασα!!!!



θα ξαναπαο σιγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού