Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236238
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματάκι γύρω στις 17.30 λέω ας πάω στην Κασσάνδρας για να δοκιμάσω και εγώ την περιβόητη Άννα τη Σέρβα. Το σκάω λοιπόν για καμία ωρίτσα από τη δουλειά και βουυυυυυυυυυυυρ με τη μηχανή. Φτάνοντας απ' έξω είδα λαϊκό προσκύνημα. Πέντε συναγωνιστές από κάτω (!!!!) στην είσοσο και άλλοι πέντε περπατούσαν προς το στούντιο. Λέω δεν πρόκειται σήμερα να το γευτούμε το μωρό και πήγα απέναντι στη Μόνικα που είχα επίσης στα υπόψιν. Βγαίνει το μωρό και παθαίνω πλάκα. Στη φάτσα μέτριο προς καλό, (έβγαζε μια αθωότητα αλλά και μια αλητεία) και στο κορμί αυτό ακριβώς που θέλω. Πολύ αδύνατη με δυο πανέμορφα στήθη. Πληρώνω και για ελεύθερο στοματικό και πάω αμέσως στο δωμάτιο. Έρχεται το μωρό και αρχίζει και χαϊδεύεται στα στήθη. Αρχίζω την πιπίλα και μετά από λίγο αρχίζει τα δαχτυλάκια στο νιμού της. Πάω να την γλύψω, μου λέει έχεις πληρώσει γι αυτό;;; Ψιλοξενέρωσα εκείνη την ώρα αλλά αμέσως με άρχισε σε μια πίπα πολύ καλή και το ξεπέρασα...αφού τον χτυπούσε στη γλωσίτσα της ρίχνοντας μου απίστευτα βλέματα που με έκαναν τούρμπο, μου κάνει ισπανική, ξανά πίπα και επειδή δεν θα άντεχα για πολύ τη γυρίζω από πίσω και αρχίζω το σφυροκόπημα. Πρίν μπω μέσα ρίχνει δύο χαστουκάκια στα υπέροχα κωλομάγουλα της και αρχίζω τη μάχη...βογγητά όχι υπερβολικά να σε ξενερώνουν αλλά ιδαίτερα καυλωτικά, να γλύφει τα βυζιά της, εγώ να της τα πιάνω σε κάθε ευκαιρία, το τέλος ήρθε...με χαμόγελο είπαμε δυο κουβέντες και έφυγε όλο γλύκα στέλνοντας μου φιλάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού