Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173344
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημερι και βουρ για Αφρουλα! Αφου περιμενα υπομονετικα τη σειρα μου στο σαλονακι 4ος παρακαλω! Πρωτη φορα εχω δει τσατσα να αλαζει σεντονια στα δωματια ειδου και γιατι περνει και το αριστα. Ερχετε η σειρα μου να μπω στο δωματιο πηρα το απλο 40ε και μετα απο κανα μισαωρο αναμονης ηρθε και η Αφρουλα.
Την Αφρουλα ολη την ξερουνε, αλλα για αυτους που δεν την ξερουνε οπως ανηκα και εγω στο παρελθον ειναι μια ωραια παρουσια ξανθα μαλλα τα ελληνικα τα μιλαει πολυ καλα σωματακι καλο με σιλικονατες βυζαρες τουμπανο! Παρα πολυ ωραια στην αφη ο πλαστικος εκανε πολυ καλη δουλεια
Υστερει ομως λιγο σε κωλαρακι αλλα αυτο ειναι ψιλα γραμματα!
Ευγενικο κοριτσι πανω απο ολα, εκανε τα παντα ρωτοντας με παντα πως θελω για να με ευχαριστησει. Αφου με εβαλε απο κατω μου ειπε ασε με να σε περιποιηθω οπως και το εκανε, φιλια απο αυτη παντου οπως και εγω.
Αφηνε να την χαιδεψεις παντου ακομα και στο μουνακι της αλλα δαχτυλα δεν δωκιμασα να βαλω μηπως φαω πορτα!
Η πιπα της τελεια σε ολες τις στασεις μου των ξεπατωσε κυριολεκτικα!
Αρχισαμε απο κατω οπου σε καποιες φασεις με αγγαλιαζε και με προτρεπε να της πιανω και τα βυζια της. Μετα ανεβηκε απο πανω με θεα τις βυζαρες τις τα εφερνε ολο και πιο κοντα μου για να τα γλυφω και με το απιστευτο κουνημα της ελενχε απολητα την διησδηση, οσπου το γυρησε μονη της σε καρεκλατο και με καυλωσε ακομα πιο πολυ, αλλα δεν ηθελα να τελιωσω εκει και της ζητησα να το κανουμε πισωκολητο. Δεν αρνηθηκε και στηθηκε ετσι ωστε εσπαζε και την μεση της ωστε να μπορω να πιανω τα βυζια της μερικες φορες σταματουσα και με γαμουσε αυτη πραγμα που σχεδον καμια πουτανα δεν το κανει. Σε καποια φαση εφτανα στο τερμα και δεν μπορεσα να κρατηθω και ενεδωσα.
Ομολωγω ηταν μια καλη εμπειρια μια και ειναι η πρωτη μου φορα με την αφρουλα, που αν και με τοσο κοσμο ολη μερα ηταν ευδιαθετη και χαμογελαστη.
Δεν βιαστηκε να φυγει απο το δωματιο μιλησαμε λιγο και την αποχερετησα υποσχομενος οτι θα την ξαναδω, αν και το ωραριο της για μενα δεν ειναι βολικο.
Βγενοντας απο το δωματιο εξω ειχε κοσμοσυροη και τα δωματια ολα πιασμενα.
Αρε αφρουλα εχεις τρελανει κοσμο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού