Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561085
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επισκεφτηκα το στουντιο μεσημεριανη ωρα,με ελαχιστο κοσμο να κυκλοφορει λογω Αυγουστου.Αυτο το λεω για να τονισω οτι ηταν μια χαλαρη μερα,χωρις κοσμο(ειχε ενα πελατη μεσα οταν μπηκα μονο,και οση ωρα ημουν εκει δεν μπηκε ουτε ενας),δηλαδη δεν υπηρχε κανενας λογος για βιασυνη ,ουτε λογω κουρασης κοπελας ουτε λογω φορτου εργασιας.



Επειδη παντα ειμαι αντικειμενικος,η Βικτωρια σαν παρουσια ηταν αξιολογη,οχι βεβαια κατι φοβερο.Ξανθια,μετριο αναστημα,ωραιο προσωπακι,ειχε ενα διαμαντακι στο δοντι,το ατου για το οποιο μπηκαμε κιολας το φυσικο βυζακι-χωρις να ειναι στητο,απλα μεγαλουτσικο,δερμα βορειοευρωπαικο με λιγες φακιδες.



Αφου ξεπεταξε τον διπλα συναγωνιστη,πραγμα για το οποιο εγω αρχικα χαρηκα(αλλα μετα καταλαβα οτι θα ερχοταν και η σειρα μου),μπηκε αμεσως στο δωματιο και κατευθειαν πηγε και θρονιαστηκε στο κρεβατι.Εγω ημουν φιλικος κ χαλαρος και της ειπα να ρθει λιγο μπροστα στο καθρεφτη για κανα μπαλαμουτακι και ισως καμια πιπα (δεν ειναι κατι τραγικο οπως καταλαβαινετε και δεν μου χει τυχει καμια να μην δεχτει).Μου ειπε πληρωσες για το απλο και δεν εχεις πολυ χρονο για τετοια"if you want something romantic,go with your girl"μπλα μπλα μπλα.Της λεω το καταλαβαινω και δεν νομιζω οτι σου πα κατι τοσο φοβερο.Εν πασει περιπτωσει δεν ηθελα να το κουρασω και πηγα στο κρεβατι,επαιξε μια πιπα καλη,της ακουμπησα λιγο το χερι κ ειπα "no hands baby" και αυτη μου το διωξε πισω, με αφησε να χαιδεψω για πολυ λιγο το μουνακι και μετα μου βγαλε το χερι.Κ παλι σπασιμο δλδ.Ε μετα γαμησα ιεραποστολικο και στα 4 διεκπεραιωτικα.Με ειχε ηδη ξενερωσει.Στο τελος της ειπα σε χαλαρο οχι τσαντισμενο υφος-οριστε τελειωσα νωρις δεν νομιζω να χεις παραπονο.Κ αρχισε να μου ξαναλεει οχι αυτο ειναι το νορμαλ και αμα θελεις "romantic" πηγαινε σε κανα κλαμπ "to find a girl".



Οι κριτικες που χα διαβασει εδω για Βικτωρια ηταν καλες και με ειχαν ψησει(αν και παιζουν ΠΑΡΑ πολλες fake κριτικες τελευταια).Δεν ξερω αν πετυχα την κοπελα σε ασχημη μερα,παντως δεν δικαιολογειται ουτε απο την κουραση ουτε απο φορτο εργασιας.Για μενα ηταν παντως ενα πεταμενο πενηνταρικο.Καλο ειναι απο δω και περα να δινετε περισσοτερη προσοχη σε οσα γραφονται στις κριτικες γιατι εγω σημερα την πατησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού